• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
Mějte se holky, já půjdu cvičit. Ať mě nebolí záda. papa
4. čer 2008 ve 13:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi děťátko hodinu dělalo společnost a už zase spinká... To je fakt zázrak.
4. čer 2008 v 15:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim holky, muzete mi nektera poradit?Jsem z Proseka a hledam dobrou gynekolozku, nebo gynekologa.Myslela jsem ze najdu v poliklinice Prosek.Anebo na Bulovce?
4. čer 2008 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Teufel, no na Bulovku bych moc nespoléhala. Většina z nás s ní má špatné zkušenosti. :confounded:
Snad ti tady holky poradí. Já vím jen o výborném doktorovi na Černém Mostě. Má krásné modré oči. :grinning:
4. čer 2008 v 16:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: modre oci bych taky brala...Pac ja jsem gyndu brala rychlosti, jak mi bylo spatne a na poliklinice mela volno uz jenom ta Kulhankova...no ale co jsem se o ni dovedela, tak tam mam strach jit.Jsem 6tt
4. čer 2008 v 16:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já asioporadímmám d až v neratovcích,aleje fakt super, v těhu jsem měla při každý návštěvě ultrazvuk :slight_smile:
K tý vojtovce,já už žádný změny k lepšímu nevidím,i když s ní poctivě cvičím změna žádná :frowning2: někdy mám chuť se na to vyprdnout a nechat ji ať si dělá co chce kdy chce a nelámat to přes koleno :pensive: ale zatím se držím
4. čer 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mam doktora Klimeše. Ordinuje na Černym Mostě, je fakt super. Má smysl pro humor a je dobrej. A rodí v Neratovicích... :sweat_smile:
4. čer 2008 v 16:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: je to ale strasny...ze v okoli bydliste nesezenes dobryho gynekologa....a musis jezdit jinam.Ja si jenom nedovedu predstavit, jak budu v pozdejsim tehotensvti jezdim busem nekam za lekarem :frowning2:
4. čer 2008 v 16:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda bohužel neporadim. Mám doktorku v Letňanech a ta je sice milá, ale v těhu mě pořád stresovala že něco není v pořádku. Přitom když jsem šla do porodnice tak mi doktor řekl že je všechno v dobrý. Ono dneska sehnat dobrý doktory neni žádná sranda.
4. čer 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já teda radši dojíždim, než mít někoho komu nevěřim v místě bydliště. :wink:
4. čer 2008 v 16:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já to měla celkem kousek ,10 minut do holešovic na bus a pak 20min. do nerátek,trochu lituju že je touukromá odka a že tam platíš za vše,ale jestly bude ještě druhýmimi tak si nšetřím na porod tam :sunglasses:
4. čer 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
teuf, já jsem poslední dva měsíce těhu jezdila do Neratovic na kontroly, když neměl přítel čas tak jsem busem musela a spojení tam neni zrovna nejlepší, ale dalo se to :wink:
4. čer 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, já tam rodila a čekala jsem že budu platit mnohem víc. Platila jsem hlavně za to že jsem byla na dvoulůžáku. Jinak přímo za porod tam neplatíš jen když tam někoho máš a to se myslim platí všude.
4. čer 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maruš, my máme v rodině Honzy 3 takže je to hooodně populární :slight_smile:
4. čer 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no my máme v rodině Honzy 2
spíše je populární Jirka jarda
4. čer 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky už jsme zpátky od doktorky
je zdravá ani ty blbý antibiotika nemusí už brát
super už se zase v noci všichni vyspíme
šla jsem na polikliniku Prosek zmokla jsem kačka byla protivná,že měla na kočáře pláštěnku
byly jsme tam 5min 30kč jsme zaplatily a jsme zdravýýýýýýýýýýý
super
stejnak jí asi nic nebylo
měla ty horečky z toho vedra a naše milá DR jí na týden nacpala sirupek čůza jedna
4. čer 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aduo

určitě to není normální,že Barunka tak dlouho spinká
určitě zajdi s malou k doktorce chudinka malá držíme jí palečky

já mám gynekoložku v Letnanech
je to srará babka,ale zase posílá všude kam si řeknu na genet na krevní testy dala mě na rizikáč
sice stará ale pečlivá o těhule se bojí
snad ještě u ní stihnu i to druhé
na Proseku o žádné gynekoložce nevím
4. čer 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu, ja bych byt tebou taky sla k dr, pro jistotu, at mas klid, vis?
4. čer 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tedy holky tady se to dneska rozjelo super
to až přijede Lucylu tak to nebude stíhat číst :grinning:
Maruško a jak to,že nejste s Kubíkem venku?
tady už neprší a co u vás
ale jsem nějaký zmordovaná tak už nikam asi s kačkou nepůjdeme asi blbý tlak či co
4. čer 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak přejdi k našemu dr ten je rozumnej :wink: holky poprvé se zvedla na chvilku na ručkách :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klaudinka je šikulka
můžu ti říct,že já fakt poctivě s kačkou cvičila když opravdu se neotáčela a šplatně lezla
ale pak už jsem se na to vyprdla a nechala jí v tom ať si sama poradí
na cvičení nic nepoznali,že necvičíme
a neuroložka nám řekla,že jsme super,že už k ní nemusíme ani na cvíčo
tak nevím snad se to neukáže až bude větší
křivou páteř bude mít stejnak který dítě ji nemá že?
já jí mám taky
4. čer 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu. :grinning:

Barunce klesá teplota, sice je pořád unavená, ale to taky bude tim Panadolem a Nurofenem, co dostala.
Má taky trošku průjem a sahá si do pusy. Takže zuby. Klasika, tohle tady už bylo.
Jestli bude přes noc ještě hořet a ráno to nebude lepší, tak jedem k doktorce, teď už jí nechci nikam tahat, neni jí dobře, to by jí mohlo i uškodit.
4. čer 2008 v 17:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když si vzpomenu jak Barča nosila tu peřinku mezi kolínkama a nemohla se s tim hýbat, aby měla v pořádku kyčle... Nemohla ani na bříško, ani lézt, ani se otáčet... A pak to honem rychle dohnala. Navíc jsme měli dávat tři pleny na noc dva měsíce a já ani nekoupila plenkový kalhotky, stejně je to dobrý. :wink:
4. čer 2008 v 17:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci beztak si tu páteř bude ničit tak jako tak,vem si jen jak jsou těžký tašky do školy,pak až bude frajeřit s taškou přes rameno,bude tahat těžší věci,spát po pařbách na nekvalitních gaučech atd
4. čer 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aduo

tak snad to budou ty zoubky
ty umějí pořádně potrápit hlavně prý špičáky!!!
kačenka je ještě nemá
a zatím má 4stoličky,který se obešli bez teplot
tak snad to budete mít zítra dobrý :wink:
4. čer 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je fakt, že špičáky ještě nemáme a pořád si to prstama masíruje...Když jí naposledy rostly zuby, tak to byly všechny 4 stoličky najednou. Taky sranda... Akorát, že nespala. Byla jen protivná.
4. čer 2008 v 17:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to máš leni pravdu
ale že už teď straší rehabilitační sestra,že bude mít skoliozu a ještě plochý nohy tak to fakt nechápu
není Dr a palší rodiče
a ještě říkala,že bude kačka flákat jednu nohu a nebude chodit po schodech dolů no kecy uvidíme
4. čer 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci :grinning: to znám,Matějíček říkal,že asi bude postižen,že má divnou hlavičku :rolling_eyes: debil
Já jediný komu věřím je rehabilitační sestra ,má sama 3 děti a prima se s ní kecá,takže i když malá tam chvilku brečí-pak se na ní směje tak tam chodím celkem ráda,navícmě vždycky podrží stejně jako náš dětskej
4. čer 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no kačence se u rehabilitační sestry líbilo až když jsme odcházeli :grinning:
zítra bude pěkně už vylejzá sluníčko
dneska to tedy byl zabitej den ach jo

aduo
my taky museli dávat široký balení
asi 2měsíce ležela jako prkno,ale vše pak dohnala
šikulka naše
4. čer 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale že to bylo na palici co? Jak mi doktorka říkala dávejte jí na bříško, ať zvedá hlavičku a přitom měla mít 24 hodin ty blbý kšírky. :wink:
4. čer 2008 v 18:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek