• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
autor
no mě když bylo 18 tak jsme byli od mé sestřenky pozvaní na 3týdny do Londýna
ale to jsme ještě byly s kámoškou kuřata a neměli jsme moc peněz
a hlavně 1libra byla za 60kč!!!!
a teď za 43to je směšný :wink:
a museli jsme mít zvací dopis a ještě si nás na hranicích prokleply a jeli jsme busem už nikdy více
ve francii se bus posral :grinning: a měli jsme zpoždění
ale to byli ještě hranice,ale v tuneli se mi líbilo pěkně to s náma houpalo :slight_smile:
no a za ty 3týdny jsem tam nabrala 4kg což je šílený
ty jejich bagety a slaný máslo a pečivo sladký fakt humus zlatá česká kuchyně
nechtěla bych tam žít,ale my měli super počásko bez deště a to se nevidí,ale 3týdny bez chlapa to bylo na palici a s kámoškou jsme si už lezly na nervy
aha takže MMa mimiaukce já se v tom ještě moc neorientuju,ale už jsem tam registrovaná
tak pak dej vědět jak to s těma oblečkama z anglie dopadlo
a co ty botky,kde že kupuješ?už mě ty zdravotní nebavěj nemaj pěkný boty,ale zas nechci dítěti kazit nohy!!!
7. dub 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky já se těším na sobotu to bude v českolipský burza dětskýho oblečení. JInak Luci jak jsem říkala ten obchůdek za poštou se značkovejma věcma tak ten je vždy když kolem jdeme zavřenej :angry: :angry:
holky byly jste už faction aréně? my tam jedem v sobotu tak sem zvědavá
7. dub 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my jsme ještě v tý aréně nebyli,ale furt na to slyším reklamy na rádiu
možná ,že ukecám kámošku a zajedeme tam
určitě dej vědět jaký to tam je a co tam mají :wink:
ani nevím kde ta českolipská je? :frowning2: to je ostuda co?ale na tu burzu bych zašla je na to nějaký odkaz na netu?nebo kdy jsi to sehnala?
a co znáš tu restauraci tu Školičku?vaří fakt výborně :wink:
7. dub 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, myslis fashion arenu ve sterboholich?...esi jo, tak tam sem byla dvakrat a je potreba fakt dost casu, abys to vsechno prosla, ale da se tam najit par peknejch kousku :slight_smile:
7. dub 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ahoj ahoj!Tak vydím,že je vás tu fakt hodně :grinning: na to,že Praha je největší :grinning: .Luci tak jsem tě našla,předtím jsem vyděla to téma kvůli Canaba domům.Tak zatím papa
8. dub 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maruško,já mám pro malou hlídání ,takže vyrážím jen s manžou :slight_smile:
Luci,českolipská je ta škola kousek od vás jmenuje se tak i zastávka. Ve školičkách to neznám :unamused:
8. dub 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to jo, je tam toho fakt hodne...zase se tam chystam, jen musim nejdriv zhubnout :grinning:
9. dub 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maruško,já hubnutí vzdávám,4 měsíce jsem držela dietu,cvičila denně jak magor a výsledek,zhubla jsem 2 kila!!!!! :angry: :angry: :angry: :frowning2: :cry: takže si jedu koupit větší věci a kašlu na to ,asi je mi souzeno být tlustá :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky nevíte kde seženu instantní rýžovou mouku? Já ji zatím našla jen na netu a obědnat se my to teda nechce :unamused: jinak mám teď konečně slevovou knížku do dmka,ale už to pro nás moc není,jen kosmetika,vlhčený ubrčousky,kaše,čaje. bohužel 2 nutrilon tam slevněný nemaj :frowning2:
Jo volala jsem na liku nutrilonu protože tam psaly dávky 120ml ale celkově vypít 800ml to by ale znamenalo že by měla papkat mlíko 6x denně !!! tak my napsaly abych ji teda dávala víc takže jsme na tom samim co u 1 :rolling_eyes:
9. dub 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky kde vás mám?
Tda jsem se zas dnes u těch zpráv rozčílyly s těma potratama,jako né že bych byla zastáncem potratu,pokud to není znásilnění tak se chyba stal už na začátku,ale přeci jen myslím,že tohle by si maminky ženy měly rozhodnout samy,politici za ně rodit ani vychovávat nebudou,navíc ruku na srdce v dnešní době je mimčo taky kapku finančně náročný :unamused:
Holky vy máte odrostlejší mimča,kdy se dává ovocná přesnídávka?Dopo nepo odpo ? :slight_smile:
10. dub 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus Lenčo,

my byli zas na výletě 2dny :slight_smile: u švagrový v Zelenči
Kačenka se tam vyřádila se sestřenicí o 20dní starší je snima prča :grinning:
no já dávám přesnídávky,jen když jedeme k doktorce jinak raději čerstvé ovoce
ale ovoce dáváme jak ráno tak přes den
přesnídávku,když už nechce pečivo na večeři
no politici jsou paka
já bych určitě taky nechtěla dítě,kdyby mě někdo znásilnil
a kdybych doma měla už 3 tak bych určitě na potrat šla,ale manžel si dává bacha
:grinning:
11. dub 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo Leni chystáš se na tu burzu?a od kolika do kolika to je?
a je to jen jednorázová akce nebo se to pořádá nějak častěji?

holky co blbnete s dietama?
já jsem tedy v pohodě :wink: v těhotenství jsem nabrala 18kg a už to mám dole a dokonce i 1kg ještě víc a žádná dieta neproběhla
hlavně hodně lítám a kačka dává zabrat :slight_smile:
mám váhu jak na učňáku,ale bohužel,mi zmizely prsa!!!diety jsou na h...o :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus

zdravím tady u nás Máju :wink:
holka i když jsi z Ostravy,je dobře že jsi k nám zavítala
třeba to tu bude o vínečku :slight_smile: a začně zábava :grinning:

a kdepak máme Marušku a Luciju?ty na nás pěkně prdí viď Leni!!! :sweat_smile:
11. dub 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,jj chystám,my tam jdeme dřív,máme tam známou,takže tam budu už od půl devátý ale jinak začíná tuším v půl desátý-jedenáctý a je do sedmy :slight_smile:
Tak to se máš,já nabrala 21kg a pořád mám 7 nahoře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: ale do starých džínu už se vlezu,sice v nich sem za špekáček ale vlezu :grinning: :grinning: buď s těma prsama ráda,já na sebe nemůžu sehnat podprdu,velikost 80 E je mi tak na knop :astonished: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já se tam asi dneska na tu burzu nedostanu
tak napiš jaký to tam bylo a co jsi koupila jo :wink:
no já a moje prsa sice se s nima nemusím tahat :grinning: ale žákyně ZŠ maj větší :grinning: :grinning: :grinning:
to je zas počásko co?
a kačka ještě do toho šíleně kňourá lezou jí další zuby

tak kde máme ty další duše???
12. dub 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
bylo to super,máme konečně krosnu na léto,takový ty měkké kostky a představ si,že malá se po nich otáčí sama na bříško :dizzy_face: jinak oblečení jsi musela hodně hrabat,al byly tam pěkný kousky :slight_smile:
12. dub 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže taková vetešárna co? :grinning:
tak to je super,že jsi koupila aspoň něco :wink:
a kdy to zase bude?a bylo to v tý škole nebo někde jinde?

Klaudinka je šikulka to víš,když maj motivaci tak jim to jde samo :wink:
12. dub 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj byla zas ve škole,jsme se vrátily z tý arény jako ceny ušly a buď maj samý malý věci nebo jsem extra tlustá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: no aspoň mám nové botky na prochajdu tentokrát značkový tak snad vydrží :grinning: jo a našla jsem na sebe i podprdu,akorát ten objem bych natáhla snad 2x :grinning:
12. dub 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo botky ty mám taky značkový to ,protože toho moc nalítám s Kačkou
dneska jsme byli po nákupech Billa tesco kačku a manžela to zničilo tak chrápou :grinning: :grinning:
dneska je krásně chtěli jsme do ZOO,ale manžel nechtěl,že tam bude mooooc lidí a to on nesnáší

koukám,že už jsme tu zůstaly jen dvě :frowning2: škoda
13. dub 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus holky

tak to vypadá,že jsem tu zůstala sma :frowning2: :frowning2: :frowning2:
chápu venku je krásně,my už taky razíme
ještě se objednám u kadeřnice a mažeme ven na motorku
tak holky napiště aspoň večer až uložíte dětičky spát

čus Lucka hezký den :wink:
14. dub 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci,jj dnes je krásně,tak krásně že půjdu asi zaplatit složenky :grinning: :grinning: :angry:
Já včera byla totálně hotová,nejdřív malá vstžávala ve 4ráno ,pak příprava obídka pro malou,pro nás,pak mega procházka do ďáblic a zpátky :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak zas nakrmit,a jely jsme do globusu ,no a když jsme se vrátily tak malá usnula tak jsmee věnovaly s manžou sobě,pak přijely kamarádi,pak vykoupat malou ,cvičit a byla jsem ráda že jsem se doplazila do postele :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. dub 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jsi to cvíčo ještě nevzdala? :grinning: to jsi šikula
a co ta kámoška taky chodí?vydržela?
dneska bylo krásně byly jsme furt venku
v Letňanech v sekáči jsme koupily 2šatičky pro kačku na léto jsou super kdyby jsi viděla jak se před zrcadlem natřásala :grinning: :grinning: :grinning:
fakt ženská
14. dub 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,já malý taky nakoupila haldu šatičků,ale zatím moc vděčnost neprojevuje :grinning: :grinning:
cvíčo jsem zatím nevzdala i když akváč mě baví víc,už je to spíš takovej koníček :wink: kamarádka se mnou byla 3x :sweat_smile:
Koukám KAčka šikulka,počkej to abys s ní potom nechodila nakupovat oblečení do njákých dražších obchodůl :wink: :grinning:
14. dub 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Luci prosímtě,nevíš kolik se teď platí za nastřelení naušniček,mě bylo řečeno,že se můžou dát až týden po první hexe a to máme příští pátek tak se na to předem psychicky připravuju
14. dub 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neboj nezrujnuješ se :grinning:
nevímpřesně,ale okolo 300-350kč
dělají to u nás na Poliklinice,ale bohužel ta paní tam už neměla moc velký výběr,ale co na 6neděl jí to stačilo
pak jsme jí je sundaly a daly svoje
trošku kačka plakala,ale nebylo to tak strašný
čus
14. dub 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, neska sem uplne mega na*rana, pac nam nekdo v noci ukradl kocarek, meli jsme ho na chodbe pred dvermama :frowning2:
jinak ja v tehu ztloustla 40 kg a porad mam jeste co shazovat, jenze to nejde a nejde :frowning2:
15. dub 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,vy jste mohlyuuž hhned?
JInak holky od týdoby co malý vařím sama to do ní padá jak němci do krytu :grinning: :grinning:
Chjo dnes jdu k zubaři(bojim bojim) a nestihnu kvůli tomu ani akváč :frowning2: :angry: sem zvědaá co my řekne :confused: jelkikož už skoro nemám dolní dáseň asi se za chvilku přidám ke klaudince a kašičkám :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Maruško nic si z toho nedělej,já to taky ne a ne sundat dolů :angry: :frowning2:
To s tím kočárkem je mi moc líto :frowning2:
15. dub 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy jste mě tady normálně nechaly samotnou a to bylo venku pěkně hnusně . Tak u zubaře pohoda,odstranil zubní kámen,jinak bez kazu :grinning: akorát sem kvůli tomu nestihla akváč,tak jsem doma dala aspoň pár sedolehů,jinak já bych cvičila ve dvou,ale manžovy se dneska moc nechtělo :wink: :grinning:
15. dub 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, s tim manzelem to mame doma asi vsechny stejny :grinning:
16. dub 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus

no jo zubař,já chodím pravidelně za půl roku a vždycky mi našla jen kazy,ale asi odejdu k jinému lékaři
a kačku tam asi přihlásim taky nevím,ještě jsme u zubáka s kačí nebyli

Maruško,vy už jste s Kubíkem byli?
ty lidi jsou hajzlíci co si dovolí vzít kočárek ruce by jim měli upadnout!!!! :angry: :angry: :angry:
a to byli golfky nebo sporťák???

no jo schazování po porodu ty kilíčka šly samy dolů! :wink: ale 6kg to trvalo asi půl roku teď už je to pryč i s prsama :grinning: :grinning: :grinning: ale o tom už jsme diskutovaly s Lenčou!
16. dub 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tedy holky dneska byla venku pěkná kosa!!!
já myslela,že mě ten vítr odfoukne chudák kačka a to jí málem ujeli golfáčky pro panenku
ta koukala,že jí jedou samy :grinning: :grinning: :grinning:

no já jsem zvědavá kolik naberu,až budu těhotná po druhý,ale my ještě máme čas,ale Marušce už se to blíží co? :wink:
koukaj taky vaši chlapové na hokej?hrůza
16. dub 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek