• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
Brý ranko, no my jsme měli noc. Ela usnula až po desátý vzbudila se ve tři a usnula v pět :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nevím co s tím jejím usínáním mám dělat. Dřív jsem jí nechávala vyřvat v postýlce a po pár dnech to neslo ovoce, dostala mlíko, dala jsem jí do postýlky, chvíli koukala a usnula sama bez problémů, ale jak se přehodil ten letní čas tak se nám ten systém celej zhroutil a usíná v deset-jedenáct. Myslíte že jí mám zase nechat řvát? :unamused:
5. čer 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. My spaly celkem dobře. Barča se sice budila, protože byla vyspaná přes den, ale už nemá horečku, jen trošku průjem. Dneska budu stejně volat doktorce kvůli očkování, tak jí to hned řeknu.
5. čer 2008 v 08:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já jsem u O2 a dobijim si kredity. Tu sms na lístek jsem si poslala a pak mi přišlo vyučtování za prémiovou sms 46kč :confounded: tak jsem se na to radši vyprdla a chodim na bus dřív aby ch si stačila koupit lístek.
5. čer 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
iwco, to by se snad melo casem upravit, tohle buzeni, kazdopadne ja i ted nechavam kubu vyrvat vecer, kdyz nechce usnout, je to boj, ale on to vetsinou brzo vzda, nejdyl jsme to vydrzeli asi 45 minut, ale usnul
5. čer 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adu, tak to asi byli ty zuby. Když nám lezli dva spodní tak mě ta horečka strašně vyděsila. Hned jsem volala doktorovi a ten mi řek že to může bejt ze zubů ať střídám panadol s nurofenem a ať příjdu za tři dny kdyby ta horečka neustupovala. Tak jsem valila oči že, bych jí chuděru měla tři dny nechat v horečkách :confused: , ale naštěstí to druhej den bylo v poho
5. čer 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mam tarif 450 plus sms za 94 halířů když jich napíšu sto, což mi tedy problémy nedělá. Na sms lístky MHD jezdim už několik měsíců a nemůžu si stěžovat. Tady nikde v okolí totiž neni trafika..
5. čer 2008 v 08:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, minule to bylo stejný - taky zuby - akorát se jí vyhnula ta strašná únava a spánek celý den. Ale už vypadá, že je fit. :wink:
5. čer 2008 v 08:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jsme to taky ze začátku měli a po pár dnech usnula bez jedinýho zabrečení, ale děsí mě to podstupovat znova. Navíc si myslim, že za toho světla prostě neusne.
5. čer 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zkus koupit závěsy. Já začla zatahovat roletky - jsou z bambusu, takže dost propouští světlo, ale fungujou. :wink:
5. čer 2008 v 08:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
iwco, tak ji zatahni zavesy
5. čer 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi to tak udělám. Má ten spánek hrozně rozhozenej. Stejně čim by byla starší bylo by to uspávání horší. Mám dvouletou neteř a ta přív než v deset v jedenáct spát nejde. Takže dneska večer nám to začne-teda hlavně Elišce :grinning:
5. čer 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
iwco a ma neter i eliska pres den dost pohybu, aktivit, protoze mi prijde divny, aby tahle maly dite neusnulo normalne kolem osmy
5. čer 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pohybu má určo dost celej den lítá. Ona je hronej nespavec až se tomu každej diví. Přes den naspí max. 2hod. tak si řikám, že by večer měla bez problémů usnout a ono nee.
5. čer 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v kolik vstava?...to je fakt sila, musi bejt narocny jako prase...
5. čer 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, my najely na pravidelnej režim - chodíme spát kolem 22 hodiny a vstáváme kolem půl osmé až osmé, přes den spí jen jednou - dvě až tři hodiny od jedné. A jde to. Vim přesně co a jak, kdy spí a jak dlouho a můžu si plánovat den.
5. čer 2008 v 09:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus

no tak my jsme dneska vzhůru od 4 30h
to kvůli manželovi,protože chrápal a vzbudil malou ach jo
už aby šla spát jsem hotová
ale ona je nějak moc živá :frowning2:
5. čer 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu, tak to je jasny, ze si muzes planovat, ale ja si nedovedu predstavit, ze by nam malej usinal takhle pozde, bych mela pocit, ze uz vubec "neziju", chapes, jak to myslim :grinning:

no nic, my razime ven, nez mi kubes usne, pa
5. čer 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, cauky, nechcete s nama ted vyrazit na prochajdu?
5. čer 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no my najeli na režim19h večeře
20h koupačka a ve 20 15hg už spí
někdy jí to trvá do 21h ale to je ještě pohodička
22h my přijde už pozdě
by mi utekli seriály :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Většinou vstává kolem šestý, potom spí tak hodinku kolem devátý a pak odpoledne v kočárku. Tak dva měsíce nám usíná večer po 22h a teď poslední dva dny se budí v noci kolem třetí :frowning2:
5. čer 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusim jí nechat večer vyřvat asi se to odvíjí všechno od toho. Jinak už nevim :confounded: .
Ahoj Luci :slight_smile:
5. čer 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je to super se probudit zas do slunnýho dne
ten déšť včera stál za hov..
malá skoro celý den seděla doma chudáček proto možná i tak blbě spala

teď zavolám ségře a vyrazíme s prckama ven
5. čer 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maruško

určitě vyrazíme a rádi příští týden jo?
máme tu ségru s chodova zítra odjíždí ještě si jí musíme užít
i malého Míšu byl mu rok kačenka ho miluje :grinning:
5. čer 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky vy jste se rozkecaly,kdo to má dočítat :wink:
5. čer 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kačenka venku spí tak hodinku
doma v kočáru tak 2h
v postýlce přes den nikdy nespala
já mám doma jen žaluzie,ale asi závěsy pořídíme do toho nového bytu,protože to světlo jí fakt budí
a kdyby měla strašit jako dneska po 4h tak to nepřežiju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus leni nestíháš co???
já tedy dneska už taky nééééééééééééé
jsou to baby drbny hned po ránu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Lucylu

tak jak bylo na chatě???
užili jste si sluníčka a koupání?
5. čer 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,jj nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni to je mi jasný
jak člověk jeden den vypadne tak se fakt už nechytá
ale mě to někdy baví číst i zpětně,když najdu trošku času
kdy jdete na tu neuroligii s Klaudinkou???
5. čer 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky čus
jdu něco dělat pááááááááááá
5. čer 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek