• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
amj, cau, vy ste si to koukam vyzrali s muzikem oba najednou,co?..:slight_smile:
5. čer 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
adua - já celkem ok. prej s tim nic nemam, tak pak nechápu, když s tim nic nemam proč to mam nateklý a bolí mě to. dojdu si na chíru u mamky. tady to nemá žádnou váhu
a po tom co jsem zažila dneska opět na bulovce, ale s tim mym chlapem, mam dost

marie - to víšš..kdo umí ten umí :grinning: :grinning:
5. čer 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono se říká, že naraženiny bolej víc než zlomeniny. Já to neumim posoudit, protože jsem zlomený nic neměla, ale naražený milionkrát.. HNUS.
tak přeju ať to brzo přejde. :wink:
5. čer 2008 ve 14:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Ela usnula jsem zvědavá jak dlouho jí to vydrží.
5. čer 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam ze zlomeninama i narazeninama musim rict bohate zkusenosti a je fakt, ze pro me bylo dycky lepsi mit neco zlomenyho, protoze to ti proste zafixujou, ono to sroste a mas klid, kdezto vyrony a narazeniny se vraci a vraci a vraci
5. čer 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkazdenek..prosimte s tou skkoliozou vůbec neplaš..mě to ta pinda řikala taky, že by se jako vůbec na Ev nezlobila,, kdyby ještě v roce nechodila a že jí nemám posazovat, žádný chodítka že to teda jako ani náhodou at na to hned zapomenu atd atd atd..a ev dneska? staví se sama už ručkuje podél stolu a to jí mám jako přivazovat k posteli bo co? tyhlety doktorský kecy by měli zakázat..akorát tím matky stresujou
5. čer 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zencky, jako neska tady mame teda pekne mrtvo, ze by to bylo tim slunickem venku? :grinning:
5. čer 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkazdenek - bud naprosto v poho. někteří naši mudr jedou ještě podle komunist. tabulek - že všechny děti musej na tom a tom roce, měsíci umět to stejný...pěkná blbost! vid lenerka - sme to viděly... :grinning: :grinning:
mě říkali, že asi!!nebude chodit!! asi nebude vidět!! asi asi asi... bych se z těch jejich asi mohla opupínkovat.
prostě někdo je pomalejší, to je jak s tim, že my nemluvíme... na 16ti měs řekne pár slov, ale to že na ni mluvíme oba dva jiným jazykem se v potaz už nebere. prostě nemluví - budeme řešit, půjde se k logopedovi... říkala mudra. já jsem řekla, že ano ale v případě, že se nerozmluví ještě tak do 2-2,5 let. že ted v tom problém nevidim, ona co potřebuje rozumí, my ji taky...z toho si fakt nic nedělej. tak bude pomalejší, všechno dožene... když si tak vzpomínám, mě se začala otáček na 8mi měs. dřív jen ležela a ležela...ani na bok nechtěla
5. čer 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky Eliška nám dneska spadla z houpačky :cry: naštěstí se jí nic nestalo jenom má trošku odřený nosík. Já začla hned šílet že musíme okamžitě na pohotovost no hrůza. Fuj už to nechci nikdy zažít :frowning2:
5. čer 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
iwco a byli jste tam nakonec? :grinning: neboj, takovejch padu jeste prijde
5. čer 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejeli :grinning: ještě že tu byl Honza já jsem hrozná hysterka :sweat_smile: . A co ste dělali celej den??? Tady bylo tak pusto a prázdno...
5. čer 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sem taky hrozna hysterka a porad bych jezdila po doktorech :slight_smile: teda jako s malym :grinning:
my byli od obidka doma, pac me nejak chytlo bricho, tak cekam, co se z toho vyvine :frowning2:
5. čer 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem zpátky z akváče a dnes totálka mrtvá :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsem dnes ještě nic nejedla :sweat_smile:
Amj díky za útěchu,mě jen někdy příjde když se podívám po okolí,že jsme jediný kdo je takhle pozadu
5. čer 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a proc nejis?
5. čer 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeje břicho to neni nic příjemnýho tak ať je ti líp :wink:
5. čer 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za chvíli nás čeká to šílený usínání tak nám držte palce ať to nevzdáme
5. čer 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
iwco, tak hlavne trpelivost, my uz chrupeme, hura...ale vypil mliko a sednul si do postylky a povidal si, tak sem proste odesla, dala sem dve ciga na balkone a on mezitim usnul...sikulka :grinning:
5. čer 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem nestíhala :sweat_smile: ráno sem lítala po bytě,pak na neurologii,zpátky,zabavfit malou ,nakrmit.....
5. čer 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, ja myslela, ze drzis nejakou dijétu :grinning:
5. čer 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus jsem tu také
to je síla co jste zase dneska nakecaly se to nedá stíhat číst
5. čer 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kačenka byla dneska do 20h venku
a šla spát až ve 21h snad bude spát líp než dneska
já byla u PC dopoledne do 11h
a pak jsem to zalomila s kačkou spala od 10 2Omin do 12 15min,kdybych se tu nezačla chrout tak by snad spala do 15h to potřebovala dohnat

dneska kačenka objímala bratránka a líbala a pak malý najednou bum a spadl na futro boule jako prase!!!!chudák malej
já hned taky se vším hysterčím
jenže kdyby se něco kačce stalo vážnýho tak jsem v prdeli,protože neřídím jsem posera
a jak jste na tom vy s řízením auta?????
5. čer 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Amj

a co se stalo s manželem,že má sádru???
se porval či co?
s těma vašema debilníma sousedama bych se ani nedivila
a co už ti dali na chvíli pokoj???
5. čer 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska jsem byla v lékárně a koupila jsem kačce Betadin roztok na odřeniny
je to nějaká šetrná desinfekce pro prcky
no uvidíme jak bude malá padat z motorky a jak budou vypadat lokty a kolena

jo jak jste tu debatovaly o těch zlomeninách tak já ještě nic naštěstí zlomenýho nic neměla
ani naraženýho
ale když jsem na lyžích tak se bojím
asi zainvestuji příští rok do helmy
5. čer 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky kde jste????
to už jste všechny šly chrápat ach jo

tak Leni kdy,že se to uvidíme????
bude nějaký srazík????snad to nedopadne jako v pondělí fakt trapas
5. čer 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maruško,tu dietu bych potřebovala,mám furt 5 ilčo nahoře a ani před těhu to nebylo ideální,ale co,manžovy se líbim i tak :wink:
Já teĎ dělala těsto na bramborák a žehlila dětský prádlo,malá dnes usla nják brzo,ani nevečřela :frowning2: :frowning2: je chudinka dneska njáká podrážděná :confused:
Luci ,určo bude. Kdo že mě to tam minule znal a odkud?
5. čer 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky neridim, hrozne se bojim v aute, jet se mnou je fakt za trest, honzik me furt tlaci do ridicaku, ale ja odolavam..
5. čer 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maruško ty nemáš řidičák?
já jo od 20 a je mi na prd
už mě to docela omezuje
včera jak byl ten slejvák tak jsme šly s kačkou na tu kontrolu a byla jsem mokrá jako prase a ještě uvařená spíše spařená
fakt dobrý
5. čer 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo Leni
matně si vzpomínám,že to tam někdo psal,že tě zná
asi Zuuu
nevím přesně

Maruško nevíš???
5. čer 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tady už se nic neděje
půjdu si lehnout pa dobrou
5. čer 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka- upadl když sel večer z práce.a fakt spadl něj. blbě - v papírech má psaný,že tuhle velkou sádru má na 6 týdnů a na 6 týdnů tu zkrácenou :astonished:
6. čer 2008 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek