• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
amj, tyjo, chudak, tedka na leto :frowning2: a kde pracuje?...potrebuje k tomu obe ruce?
6. čer 2008 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau ženský tak kdy bude další sraz?nějak to tu nestíhám číst tak snad sem nevynechala další termín srazu
6. čer 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maruško, ty máš teda pohodičku :slight_smile: cigárko malej mezi tim usne si to někdo umí zařídit :grinning:. Jak jsem se včera děsila toho uspávání tak to dopadlo dobře. Malá si v postýlce 10min.pobrečela a usnula v půl devátý takže supr doufám, že to tak bude pokračovat i dneska.
Lucylu, žádnej termín srazu tady ještě nepadl, ale mohli by jsme nějakej nahodit co?
6. čer 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo ještě jsem zapoměla dodat že spinkala do půl sedmí-zlatý miminko :slight_smile:
6. čer 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
iwco, no, on nam vlastne usina docela dobre skoro porad, pac je vecer tak utahanej z toho vecnyho behani (a ja s nim :slight_smile:), takze padne :slight_smile: my jsme vstavali dneskla AŽ v pul sesty s malou mezizastavkou v pul 4
6. čer 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám malá ještě nechodí, ale na kolínkách lítá jak blázen a chodí podel nábytku už čekám každym dnem kdy se pustí a pořád nic. Když deme ven tak je teda jenom v kočárku a někdy v něm i usne takže než aby se venku vyřádila pořádně si dáchne a pak to v noci podle toho vypadá.
6. čer 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, nepotřebuje, ale má mít klid a má to mít ve vodorovný poloze - takže ležet. alespon zatím do kontroly :astonished:
6. čer 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam zacala kuba chodit brzo, prvni kroky udelal sam v 10 ti a pul mesicich, takze od ty doby mame frmol, ale on uz kdyz se plazil a pak lezl po 4, to byla rychlost jako blazen :slight_smile:

a jestli sedi, zkousis s ni bejt treba na pisku? nebo ji to jeste nebavi?
6. čer 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
amj, chudak :frowning2: tak ale aspon ho mate doma s malou, ne? :slight_smile:
6. čer 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a iwco, nam pomohlo hodne odrazedlo v tom chozeni, porad s nim lital a tak jednou se mu s nim odjela a on si toho nejak moc nevsimnul a sel dal, pak se teda svalil jako hruska, kdyz to zjistil, ale pak uz to zkousel sam :slight_smile:
ale vis jak, nespechej na ni, ona sama pozna, kdy chce chodit :slight_smile:
6. čer 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na pískovišti jsme se zatim byli jenom podívat a vypadala že jí moc zajímá co tam ty děti dělaj tak se už brzo chystáme a odrážedlo jsme pořídili včera byla z toho pěkně vykulená tak uvidíme. Myslim že to už nebude trvat dlouho někdy se sama postaví a začne na mě mávat pak se jí ale rozklepou nohy a bác na zadek.

Ajm, tak se oba brzo uzdravte :wink:
6. čer 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my dnes chrundily do osmi. :grinning:
6. čer 2008 v 09:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu, neprovokuj :grinning:... tom si muzu nechat jen zdat
6. čer 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No však taky usnula až v jedenáct. Nemohla zabrat. Asi jí ty zuby bolí víc než jsem myslela. :unamused:
6. čer 2008 v 09:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme zpátky z rehabilitace,sestřička je zlatá,už máme jen tkový cviky formou hry :slight_smile: navíc prej to přetáčení na bříško je spíš malý vzdor od Klaudinky,protože prý ona přesně ví co se po ní chce,ale na truc to nedělá ,mrška :slight_smile:
6. čer 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, ahojky, takze jsi klidnejsi ted, ne?.. :slight_smile: to je dobre, uvidis, ze je vse ok
6. čer 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni, no tak vidíš, teď už bude jenom líp :wink: .
6. čer 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem klidnější o moc,dokonce už ani nemáme nják složité cviky,na to už je prej moc velká a chytrá ,spíš takový formou hry,jako že si jí dám na 4 a pohupuju s ní dopředu,nebo jí jen tlačím patičku k zadečku toť vše ,žádný držení ručičky,nožičky,hlavičky,prdelky :slight_smile:
6. čer 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus leni
jsme ti to tady říkaly,že ta baba na poliklinice je fakt na palici
ještě že dokážou některý lidi podržet
mě to strašně pak nakopne a jsem v pohodě
Leni uvidíš ,že teď už to bude jen dobrýýýýýýýýýýý
6. čer 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, vidis, kdyz to je formou hry, tak Klaudince ani moc nebude vadit, ze cvicite :slight_smile: takze se uz vubec nestresuj!
6. čer 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no holky neprovokujte s tím spaním
ta naše expertka je od 5 vzhůru strašný
venku mi usnula a když jsme zajeli do baráku tak jí vzbudil řvoucí chlapeček ach jo
tak je po obědě a letíme do letnan za ségrou a Míšou snad dneska už mu neublíží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v pondělí už něco mám v úterý taky
tak jak chcete s tím srazem a kde zase ve školičce a jaký tedy den?
a chcete to udělat příští týden nebo až za 14dní????
6. čer 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lener, potěší tě cizí neštěstí? :sweat_smile:
Před chvílí mi konečně usnulo dítě, ale že to byl hodinovej boj... :angry:
6. čer 2008 ve 14:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě už Ela spí od půl jedný už se tu začínám nudit na tohle nejsem vůbec zvyklá :slight_smile:
6. čer 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde jste celý den?? :confused:
6. čer 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono jí to cvičení formou hry vadí taky :sweat_smile: ale mě to vadí míň ,je to snadný a dokonce i manža říkal,že by to zvládnul a to je už co říct :wink:
6. čer 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, uz sem tady, manzilek neska prisel z prace drive, takze sem se mu trosku venovala a pak byla jsem na manikure :slight_smile:
jinak my uz spime, huraaa
6. čer 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maruško,závidím,my jsme dnes spaly trošlu víc přes den takže počítám že jen tak neusne,ale včera usla už po 19hodině
6. čer 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky, manzel me vyhodil v bille a jel s malym do ty nasi skolicky, ze tam na me pockaj, ale prej uz za hodku jeli dom, pac tam prej bylo moc deti, to sou veci :slight_smile:
6. čer 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky
tak jsem tu

Maruško no jo Školička je hodně navštěvovaná s rodiči s dětma ,protože opravdu tady nic jinýho na tom Proseku není
o víkendu je to bez šance
lítaj tam děti až do 22H
kačenka dneska vypila přes litr a půl vody
to je super sice furt měníme pleny,ale aspoň,že pije
pije z flašky z dudlíku od tý její nemoci
a přitom jak pije si šmudlá svoje prsa někdy i moje takže,by si asi cvakla ode mě
manžel se naprdlej,že bude závislačka na toho dudlíka,že to vypadá blbě.taková velká holka a z čeho pije ach jo
6. čer 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek