• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
autor
Lucko jo to ja ta Pizzerka u toho centrum volnýho času
já tam dneska šla okolo to je fakt pidi pískoviště a není to ve stínu,ale snad by to bylo pro prcky ideální
no Školička mi vyhovuje
já si myslela,že pátek bude asi blbej,že dost lidí asi odjede
já ten víkend budu doma
manžel si udělal asi s 20klukama počítačovou akci bez dětí a ženskejch
takže budeme v Praze
8. čer 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
víkend docela ušel,ale mohlo míň pršet
ale ten vzdoušek po dešti fakt dobrej
ještě jsem kačce nesehnala bazének,ale tento týden žádný vedra nehrozí takže můžu schánět dál

no já asi tento týden na žádný srazík nepřijdu :frowning2: mám toho nějak moc
a v pátek asi nikdo nechcete a nemůžete škoda

koukám,že už jste šly všechny spát
tak pa dobrou zítra snad pokecáme
8. čer 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy, tak nenecháme ten srazík až na příští týden ať se nás sejde víc? Třeba bude i počasí lepší.

My měli bezva víkend Eliška už nám od čtvrtka usíná v půl osmí takže večer kouknem i na nějakej film v sobotu jak jsem psala jsme byli na výstavě a v neděli procházky.

Luci, to máte dobrý že máte chatu tak blízko my jí máme až u českých budějovic :stuck_out_tongue_closed_eyes: moc často se tam nedostanem.

Včera večer když jsme přišli z procházky tak mě zas tak vytočila tchýně, už po několikátý mi řekla jak je jí Eliška hrozně podobná :angry: no já jsem z toho na nervy. Každej řiká jak je podobná Honzovi a někdo i ze slušnosti že je podobná mě, ale tchýně řekne že je podobná jí. Jednou maj podobný oči, jednou tváře a včera to byli pro změnu ruce...se z ní zbláznim :confounded:
9. čer 2008 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry ranko, holky, my dneska vstavali AZ v 5:45, to je uspech, opravdu :slight_smile:
iwco, tak se na ni vyprdni, na tchyni, vzdyt je to jedno, proc te tohle dokaze nastvat? :slight_smile:
9. čer 2008 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, honzik obcas taky s klukama pari na pocitacich, jeste bez kuby taky delali vikendovy seslosti, ale ted uz ne :slight_smile:
9. čer 2008 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maruško, já nevim už jsem na ní prostě vysazená :frowning2: . Když už čekám že z ní vypadne něco pěknýho tak řekne tohle a ještě chce abych to nějak komentovala.
9. čer 2008 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
iwco, vy potrebujete od nich jako sul, co? ja si proste myslim, ze bydleni s tchanama /rodicema, nikdy nedela dobrotu
a pomaha ti treba aspon s malou?
9. čer 2008 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. :slight_smile:

Já mám tenhle týden myslím čas holky, tak kdybyste něco naplánovaly, tak se určitě rády přidáme. Pokud to nebude kolem poledne, protože to spíme. :grinning:
9. čer 2008 v 08:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maruško, ta nepomůže s ničim. Zahrada je celá zarostlá kopřivama a ona ví že na to dát ji dohromady moc času nemám, ale ani se nenabídne že by vzala malou na procházku abych tam mohla něco udělat přitom celej den sedí doma a nic nedělá ani nevaří prej jí to nebaví tak si chodí pro obědy do školní jídelny. Já jsem z toho na palici protože jsem v životě nikoho tak línýho nepotkala. Bydlela jsem s rodičema s babičkou a pratetou, takže taky víc generací pohromadě, ale babička který je 75let nikdy neřekla "já už jsem na to moc stará" přitom od tchýně to slyšim v jednom kuse, používá to jako výmluvu na všechno a to je jí 55.
9. čer 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem ti asi vykecala díru do hlavy :slight_smile: ale na mě se to občas navalí a musim to ze sebe dostat
9. čer 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
iwco, to je mi lito, protoze fakt jeste neni tak stara, aby se takhle litovala, co tvuj muzik na to?..nekde to preci musi premenit tohle v ni?
9. čer 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu, dobry ranko :slight_smile:
9. čer 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem zpátky :wink:
Co je nového? U nás nic moc, jen Šíma si o sobě myslí Bůhví co, protože se už ve stoje začal pouštět a já osobně si myslím, že by se na to ještě klidně mohl vyprdnout, no ne? Kdo ho má pak hlídat, co? :grinning:
Ale to vy s chodícíma dětma už máte za sebou, že? Ale určitě máte ještě v živé paměti jak jste se bály, aby si něco neudělaly, co? :wink:
9. čer 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě právě nejvíc štve že doma jak Honza tak jeho brácha a táta jsou s tím jaká je všichni smíření a nikdo s tim nic dělat nebude. Když Honzovi něco řeknu tak net mi jenom řekne že jí zná a ví jaká je a tim to končí...no povídání o tchýni by bylo na hodně hodně dlouho :grinning:
9. čer 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Adu a Lucijo
Nám ještě malá nechodí :slight_smile:
9. čer 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucijo, tak gratuluju, ted vam teprve zacne ta poradna prdel :slight_smile: ale v dobrym, neboj :slight_smile:
9. čer 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
iwco, tak tchyne jsou opravdu vdecny tema :slight_smile: tak treba nekdy osobne:grinning:
9. čer 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
osobně to radši nechtěj protože já když se o ní rozjedu tak nevim kdy přestat :grinning: my pádíme ven tak zatim pááá
9. čer 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: iwco, to je asi u kazdy snachy, ne?..teda skoro u kazdy...bo si myslis, ze si jedina? :grinning: papa iwco
9. čer 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, neboj, to bude v pohodě. Barča nechtěla vůbec chodit za ruce, jen za jednu a rovnou nejradši do schodů. :grinning:
9. čer 2008 v 08:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam tchyni naprosto skvelou. Nemuzu si stezovat. Je prose bezvadna. :wink:
9. čer 2008 v 08:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus

no vidíte a já nemám ani tchýňovou ani tchána :frowning2:
no dneska to vyipadá na dobrý počásko tak uvidíme
já jdu na 14h k očařce tak holky držte palečky snad nebudu nosit brýle to bych nepřežila
9. čer 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iwco

no to tchýňový není moc 55let
to na poště byly stasší ženský a jak se uměly za prací otáčet a jak dobře vypadaly
by klíďo mohly některý 20cítky závidět
no jo tchýňová je znuděná a tak nemá chuť do života to je jasný,ale že jí nebaví ani vnučka tak to čumím
to nechámu
naše máma taky nedělá,ale ta je nemocná,ale někdy je to s ní v pohodě a někdy na palici,ale o vnoučata se stará sice po svým,ale stará
9. čer 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já tchýni nemám, sice žije, ale nemá nás ráda, takže díky Bohu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
naše nežije ani tchán
a to manželovi nevadí?že se nestýkáte s jeho rodičema?
a jak to děláš s tou noční?
to jsi pak hotová né?máš hlídání?
si to nedokážu představit
já ráda spím :wink:
9. čer 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lůco ten Šíma je tedy rychlík
no to bude brzy chodit
kačka začla v 11měs.

dneska už zase vstávala po 5h,ale naštěstí ještě na chvilku zabrala u nás v posteli
u našich spala skoro do 7h zázrak
a to usla až okolo 21h fakt nechápu a to jsem jí ještě večer šla utahat na motorku a byla jsem víc unavenější než ona
9. čer 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky zítra by měl vyjít 3díl Byl jednou jeden život :wink:

a co dneska máte v plánu?
já praní a pak ten očař a pak budeme asi venku na motorce
s tím srazíkem nevím,ale mělo by se to stihnout do prázdnin pak už se nesejdem co?????
9. čer 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukám,že už jste asi všechny šly ven je tam krásně tak já jdu naházet prádlo do pračky
tak pá
9. čer 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak to u nás je to Járova babička, kdo mě nesnáší. Nejsem pro jejího vnoučka dost dobrá. Má studovat, ne bejt ženatej a mít dítě... A dává mi to pokaždý sežrat. Tak se s ní radši nevídam. :angry:
A moje máma jako tchýně a babička teda nic moc, protože jí teprve příští rok bude 50, tak se cejtí dost mladá na babičkovství... :confounded:
9. čer 2008 v 09:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak my dnes razíme na vítání občánků a trošku jsme si z malou přispaly :sweat_smile: takže za chvilku letím nakoupit ať mám z čeho vařit
9. čer 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek