• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
Tak Karlova matka prohlásila, že má pouze dvě vnoučata (Karlovýho prvního syna a jeho bráchy dceru) a když jí Karlova babička řekla, že má snad tři vnoučata, tak prý ne! Jen dvě!. Ale nám to co ? No vůbec nevadí, jen kdyby si později vzpoměla, že má třeba ty vnoučata opravdu tři, tak má smolíka a za tím si stojím :angry:
Lenerko, nechce se Ti do Tesca?
9. čer 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to ti věřim. Taky bych jednala stejně. Ona ta naše šílená baba nikdy neřekne nic naplno, ale všichni máme jasno. Takže má smůlu. Mně chybět nebude. :grinning:
9. čer 2008 v 10:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, my na srazy o prázdninách mít čas určo budem, protože Honza změnil tenhle měsíc zaměstnání je ve zkušebce tak se asi nikam nedostanem, no uvidíme.

Leni, tak si vítání užijte. Na našem vítání jsme měli fotografku a všechny mimča se na ní krásně usmívali, protože dělala blbinky, jenom Eliška je na všech fotkách nafouklá jak balón :grinning:

Lucijka, tak to je fakt smutný že to takhle bere. To moje tchýně je v celku milá akorát mě štve ta její lenost a když spustí "já bych tak tý naší holčičce něco koupila, ale nemám peníze". Já bych se jí o žádný dary neprosila, ale proč o tom vůbec začíná když jí pak stejně nic nekoupí to fakt nechápu.
9. čer 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme si kdysi relativně rozuměly, a nebýt Karlovy bejvalky, tak je to tak možná doposud. Jenže ona jí věří a ta si navymýšlela takový lži, že se jí ani nedivím, ale kluk za to nemůže, no ne?
9. čer 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě to nechápu, je spoustu tchýní co si najdou na synáčkově ženě chybu, ale že by kvůli tomu zavrhovali vnoučata to mi fakt nejde na rozum.
9. čer 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucjo a proc vas nema rada, baba jedna?
moje tchyne je vlastne taky docela v pohode, rozhodne to mohlo bejt o dost horsi :slight_smile:
9. čer 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Protože Karlova bejvalka si navymýšlela, že když u sebe máme jeho syna tak že ho mlátím, Karlovi zakazuju platit alimenty atd atd. Ale já to nikomu vymlouvat nebudu, za to mi opravdu nestojej. A dost, nechci se zase rozčilovat. Prostě mě už nezajímají a hotovo.
9. čer 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maruš, já si taky řikám že je možná lepší že je tak líná a občas protivná zatrpklá baba, než aby mi sem pořád lezla a řikala mi jak se špatně strám o Honzu a o Elišku, jak málo vařim a uklízim jak bych měla dělat tohle tak a tamto jinak :grinning:
9. čer 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iwco, my jsme taky skoro celý prázdniny v Praze, tak se určitě uvidíme. :sweat_smile:
9. čer 2008 v 11:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu a iwco, i my uz mame dovolenou vybranou, takze budeme v praze

jinak neska jsme byli dopo na pisku a kuba tam prisel k uplne cizi mamince, teda jako byla to sympatacka, a nomalne ji dal pusu, jen tak....moje netulici a nemazlici dite!!!! :angry: :grinning:
9. čer 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: teda koukám že už máš konkurenci.
9. čer 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no kačenka fakt usla v pravou chvíli
za chvíli máme razit k tomu očnímu a ona si chrápe ach jo
tak to je super,že tu holky budete se mnou a kačenkou
můj muž si jede s kámošema na Ukrajinu na 11dní a my budeme trčet doma
my jedeme na dovču až první týden v září do Jizerek
9. čer 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no maruško tak to fakt čumím
třeba bude Kubík pusinkovat i nás :grinning:
no kačka ,když vidí na ulici ženskou s tmavšíma vlasama jako mám já tak na ní řve máma máma a přitom jsem u ní fakt nechápu

Lucijo bohužel do teska asu půjdu,ale až po očním
tak po tý 15-16h
9. čer 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nechtelo by se nektery z vas se mnou a s kubikem odpo do lagoonu do letnan? (http://www.letnanylagoon.cz/)
nejak se mi tam nece samotny :frowning2:
9. čer 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
iwco, to jo :slight_smile: ale on ma kuba hrozne rad zencky, nejni na to jeste moc malej? :grinning: on se fakt zamilovava denne, i nekolikrat, co z neho vyroste, sakra? :grinning: :grinning:
9. čer 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni tak si užijte vítání občánků,my byli v loni taky
docela krize
nevím jestli s druhým půjdu taky
no možná budeme v Čakovicích a budou to tam mít jiný než v Letnanech
ale dávali kytku knížku a pamětní minci
a nám ještě 10tis.tak to bylo dobrý
teď už ty prachy zrušili škoda
9. čer 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky kde vás mám??????????
já si tu s váma snad nepokecám ach jo
tak já se jdu balit a letím k tomu doktorovi čus
snad večer :wink:
9. čer 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, ty si dobra, ty dycky neco napises a za minutu napises neco dalsiho a pises, holky kde vas mam, ale nekouknes se uz, esi nekdo neco nepsal :grinning:
9. čer 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no čtu neboj vše stíhám
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se ti nedivím,že nehceš jít samotná do bazénu já bych taky nešla
no jo vy už jste profíci vy už jste se koupali my ještě nikdy jen v naší vaně
co by asi řekla bazénu?
ale určitě by jsme s tebou zašli nebýt tý očařky
a Dr,nám doporučila týden nekoupat po těch antibiotikách škoda
9. čer 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsme pobyly na písku a jsme doma. Přes poledne ty děti moc ven nemaj chodit, ale byl docela chládek, tak jsme šly. :wink:

Barča má taky ráda cizí tatínky. Každou chvíli nějakýho vybere třeba v metru nebo tak. :grinning:

Já do plavek nejdu, takžeč já určitě nepůjdu. Ale užijte si to. :slight_smile:
9. čer 2008 ve 13:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu, ty si trdlo :grinning: kdyz muzu do plavek ja, tak snad pak uz kazdej :slight_smile: ale my nakonec taky nepujdeme, pac kdyz je neska tak hezky, tak vyrazime zase nekoho opusinkovat na pisek a do bazenu, az bude prset :slight_smile:
9. čer 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trdlo nejsem, nebudu nutit chudáky ostatní lidi koukat na moje tělo, sama na něj nerada koukam. :grinning:
9. čer 2008 ve 13:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme za chvíli s kámoškou na písek-jako s dětma :grinning: .chtěla jsem jít na to čakovický koupaliště pár let jsem tam nebyla, ale všichni řikaj že ve všední dny dopoledne tam jsou jenom maminky s dětma tak to asi zkusíme.
9. čer 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adu, po porodu teda nemám ani kg navíc ale místo toho mám všude strie na stehnech, břiše, prsou, bocích no všude taky to neni nic hezkýho ale ať si lidi čuměj jak chtěj!
9. čer 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mam teda po porodu míň kilo než před těhotenstvim, ale po práškách jsem nabrala 18 kilo, pak jsem zhubla a pak hned otěhotněla a nabrala ještě dalších 11. Teď mam o cca 17 míň, ale aspoň těch deset by to chtělo. Strie mam od puberty, jak jsem rychle vyspěla, takže na ty jsem zvyklá...
9. čer 2008 ve 13:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
iwco, taky mam strije uplne vsude, normalne i u kolenou skroro, ale to je mi nejak fuk, pac to snad vybledne...doufam :slight_smile:
9. čer 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu, tak zacni neco delat, cvicit, upravit jidelnicek, kdyz jsi se sebou tak moc nespokojena! nebo se zkus podivat na www.flora.cz, tam se pocitaji kalalorie a kdyz budes dusledna, tak se tak da zhubnout (vlastni zkusenost) a nebo jukni na www.stob.cz, treba by ti to mohlo pomoct
9. čer 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, koukám na tu redukční dietu obdivuju všechny co podle toho dokážou zhubnout já bych na to neměla pevnou vůli.
9. čer 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
iwco, ja sem si pocitala asi pred rokem kalorie a fakt to slo, jenomze ja mam proste rada jidlo a tak radeji o to vic sportuju, abych se mohla poradne nazrat, jenomze to samozrejme nehubnu :grinning:
ale je to mazec, to jo, chce to silnou vuli...to jo a to je neco, co ja bohuzel nemam, proto taky zase kourim
9. čer 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek