Sejděme se
lenerka
10. bře 2008

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

Ahoj maminky

teprve nedávno jsem se přihlásila a chtěla bych touto cestou najít pro sebe a mojí 14měs. dceru Kačenku kamarádky kamarády na písek a na procházky. Snad tu někoho najdeme. Budeme se moc těšit.
ahoj Lucka a Kačenka
přejeme krásný sluneční den 🙂
lucija
9. čer 2008
Holky, strie nestrije, já jsem vděčná za to že mám vůbec dítě, takže i kdybych měla strie na čele, tak je mi to jedno 😃
No ale, nějaké plavkové kraťásky by se hodily, ne? 😃 😃 😃 😃 😃 😃
marie_m
9. čer 2008
no, jasne, co bysme pro deti neudelaly, ze? 😃
ale stejnak me to sere, obcas, vsechno!
lucija
9. čer 2008
Právě 😉 Taky mě to občas malinko vadí, ale mrknu na Šímu a strie jsou v zapomění x-) x-) x-) x-)
Jdu si namačkat jahody s cukrem x-) x-) x-)
lucija
9. čer 2008
jsem tadyyyyy
iwca
9. čer 2008
jééé jahody s cukrem...babča má jahod plnou zahradu tak až půjdeme ven asi to vezmem kolem 😃
maruško, já jsem před těhu taky kouřila, ale ne zas moc během těhu vůbec a teď si dám sem tam jedno cígo, většínou když jdu na pivo to se nemůžu udržet :-N
marie_m
9. čer 2008
iwco, ja sem pred tehu kourila hodne, v tehu a pri kojeni vubec a kdyz sem prestala kojit, tak kourim zase hodne :-N
marie_m
9. čer 2008
no nic, my padime jeste na pisek, holky mejte se a papa
adua
9. čer 2008
Mari, cvičim doma, docela dost pravidelně. Jenže to chce taky trochu času. Večer dycky odpadnu s Barčou. A o jídelníčku ani nemluvim... :-p
adua
9. čer 2008
Jinak tedy kdybych neměla Barču, tak bych to asi řešila jinak... Ale chci, aby měla Barunka hezkou maminku a jednou mi ve škole neřekla: Matko, ty seš totálně out. 😃
marie_m
9. čer 2008
takze chces hubnout kuli Barce?
marie_m
9. čer 2008
a ted uz fakt mizime, pap
adua
9. čer 2008
Mari, neeeee. To zase ne. Chci se sama pro sebe cítit dobře a udržovat se. 😃
adua
9. čer 2008
Hlavně... ona Barča stejně jednou řekne, že sem totálně nemoderní a out... takže je to v tomhle směru totálně jeno... 😃
marie_m
9. čer 2008
dneska bylo krasny pocasko, co? skoda, ze to ma skoncit
iwca
9. čer 2008
dneska to byla fakt paráda až teď jsme přišli domů a jdeme se koupat doufám že bude Ela spát celou noc, protože já jsem tak hotová že v noci nevstávám 😃 . Byli jsme na zahrádce na dlabanec a pak v parku na písku přídu si jak kdybych za ní lítala celej den a ona ještě ani nechdí :-N
adua
9. čer 2008
No nevim jak u vás, ale tady se to tak nějak honilo že bylo střídavě dusno a zataženo a pak hned zase sluníčko...

Mari, pilates mam. Ale tedy nic moc. Já musim nejdřív rozhejbat záda, který mam pořád bloklý. A pak už neni možnost dál, protože nechci budit dítě televizí - pořád jsme v tý garsonce. :-S
lenkazdenek
9. čer 2008
Holky dnes kritický den,na občánkách pěkný,malá dostala pamětní list(jenže nám napsaly špatný datum narozeí :-S )
,zlatý přívěšek K a já kytičku. Pak jsem viděla fotky a hrůza tlustá jak prase :-S :-S ,pak jsem malý v tescu koupila válec na podporu lezení jo,no a malá z něj má hysteráky a k tomu všemu se můj drahý dnes ostříhal do hola-no snad si zvyknu |-|
adua
9. čer 2008
Leni, tak to je dobrej den... :-S
Ale neber to tak smutně... Pamětní list necháš přepsat, Káčko jí schováš, na fotkách se vystříhneš, na válec si Klaudinka zvykne a než si ty stihneš zvyknout na manželův sestřih, tak mu to doroste. 😉
lenerkaautor
9. čer 2008
čus holky jste tu ještě????????
dneska bylo vedro,ale škoda snad zítra ještě poslední den a pak už jen zima a děštivo ach jo
na očním v pohodě brýle mi nedaly přečetla jsem všechny písmenka takže super

jo a zítra odjíždíme ke švagrová do Zelenče a vracíme se s kačkou ve čtvrtek večer
takže kdyby jste chtěli třeba ten srazík v pátek tak by to snad šlo
nebo až ten příští týden???
lenerkaautor
9. čer 2008
no to,že má manžel krátký vlasy jsem si už zvykla nějak co jsme se poznali
tak mu vlasy začli vypadávat a to měl v mládí páčo
no jo je mu 31 to jsou chlapy většinou pupkáči a bez vlasů :-p :-p :-p

no Maruško já do bazénu zajdu na postavu dlabu i když mám břicho,ale budu muset splašit plavky

a kampak nám zmizela Lucylu????
lenkazdenek
9. čer 2008
Adu 😃 😃
Já cvičím už od 14 dne od porodu nejdřív každý den 10-15 minut pak každý den půl hodinka,teĎ 2x týdně 2hodiny akváče a výsledky téměř žádný,asi je my souzeno být tlustá 😞
Luci ,já manžela poznala z vlasama,ale předtím nosil číro :-N
lenerkaautor
9. čer 2008
no postavičky jsme zdědily po maminkách
prostě je to dědičný
to se maj na co naše dětičky těšit :-|
já to už neřeším
hlavně,že jsme zdravý šťastný a že nám chutná ne?
lenerkaautor
9. čer 2008
holky tady už to zase chrápe nebo co? :-p
nebo všechny jako maruška koukáte na fotbálek?
tak čus zítra snad kačka bude po obědě chrupat a vy tu budete
jo zítra si jedu pro opravený kočárek tak uvidíme jak ho opravily koumáci :-|
lenkazdenek
9. čer 2008
Luci,nestraš :-S moji rodiče na to m s váhou a postavou jsou dost naštýru :-S je teda fakt,že tomu cvičení ani sportu moc nedaj :-N
Jo holky jak to vypadá s tím srazem? V tu středu teda ne? Já že se chci nechat trošku okudlat a tak čekám kdy budu moct abycvh na ten srazík přišla 😉
lenerkaautor
9. čer 2008
no já na srazík ve středu určitě nepřijdu
a nevím jestli holky něco budou podnikat
to se s nima Leni budeš muset domluvit
mě by vyhovoval pátek,ale to spousta holek jede pryč
tak možná příští týden?????????
no já se taky budu muset objednat ke kadeřnici,abych nedělala ostudu :-p
lenkazdenek
9. čer 2008
TAk se domluvím s kadeřnicí na středu 😎 už to mám fakt hrozný :-p na příští týden krom úterka a čtvrtka(klasika) nic zatím nemám =-)
marie_m
9. čer 2008
holky, akorat jsme se vratili u kina, byli sme na sexu ve meste, to je proste moje srdecni zalezitost a i kdyz to teda nebyl zadnej zazrak, celkem se mi to libilo 🙂

na srazek muzu ve stredu dopo i v patek dopo, tak se muzeme luci domluvit, ze se sejdeme v patek nekde na prosiku, stejnak tam budu mit cestu, tak to necham na patek, kdyz se vam s kaci bude chtiit, ale muzeme jen dopo

jdeme chrupat, tak brou báby 🙂
adua
10. čer 2008
Dobré ráno. 🙂

Jak tedy s tím srazíkem? Já nemůžu akorát ve čtvrtek. To jdem popřát babičce k 81. narozkám a dostanu dáreček k třicítce... Holt už jsme starý větve. 😃
lucija
10. čer 2008
Ahojky, další srazík? Tak to já zase můžu jen ve čtvrtek 😞
Jinak dobré ráno všem x-)
Adua, jaký starý větve mě bude letos taky 30, ale větve? Maximálně tak vyzobaná slunečnice 😃 😃 😃 😃 😃
adua
10. čer 2008
Luci, nebo vyčuchaný fuchsie... to sem taky někde slyšela. Ale nejvíc se mi líbí to větvovatění. 😃