• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
Holky, strie nestrije, já jsem vděčná za to že mám vůbec dítě, takže i kdybych měla strie na čele, tak je mi to jedno :grinning:
No ale, nějaké plavkové kraťásky by se hodily, ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, jasne, co bysme pro deti neudelaly, ze? :grinning:
ale stejnak me to sere, obcas, vsechno!
9. čer 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě :wink: Taky mě to občas malinko vadí, ale mrknu na Šímu a strie jsou v zapomění :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jdu si namačkat jahody s cukrem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tadyyyyy
9. čer 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé jahody s cukrem...babča má jahod plnou zahradu tak až půjdeme ven asi to vezmem kolem :grinning:
maruško, já jsem před těhu taky kouřila, ale ne zas moc během těhu vůbec a teď si dám sem tam jedno cígo, většínou když jdu na pivo to se nemůžu udržet :sweat_smile:
9. čer 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
iwco, ja sem pred tehu kourila hodne, v tehu a pri kojeni vubec a kdyz sem prestala kojit, tak kourim zase hodne :sweat_smile:
9. čer 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, my padime jeste na pisek, holky mejte se a papa
9. čer 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mari, cvičim doma, docela dost pravidelně. Jenže to chce taky trochu času. Večer dycky odpadnu s Barčou. A o jídelníčku ani nemluvim... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2008 v 15:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak tedy kdybych neměla Barču, tak bych to asi řešila jinak... Ale chci, aby měla Barunka hezkou maminku a jednou mi ve škole neřekla: Matko, ty seš totálně out. :grinning:
9. čer 2008 v 15:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze chces hubnout kuli Barce?
9. čer 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ted uz fakt mizime, pap
9. čer 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mari, neeeee. To zase ne. Chci se sama pro sebe cítit dobře a udržovat se. :grinning:
9. čer 2008 v 15:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně... ona Barča stejně jednou řekne, že sem totálně nemoderní a out... takže je to v tomhle směru totálně jeno... :grinning:
9. čer 2008 v 15:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska bylo krasny pocasko, co? skoda, ze to ma skoncit
9. čer 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska to byla fakt paráda až teď jsme přišli domů a jdeme se koupat doufám že bude Ela spát celou noc, protože já jsem tak hotová že v noci nevstávám :grinning: . Byli jsme na zahrádce na dlabanec a pak v parku na písku přídu si jak kdybych za ní lítala celej den a ona ještě ani nechdí :sweat_smile:
9. čer 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevim jak u vás, ale tady se to tak nějak honilo že bylo střídavě dusno a zataženo a pak hned zase sluníčko...

Mari, pilates mam. Ale tedy nic moc. Já musim nejdřív rozhejbat záda, který mam pořád bloklý. A pak už neni možnost dál, protože nechci budit dítě televizí - pořád jsme v tý garsonce. :confounded:
9. čer 2008 ve 20:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dnes kritický den,na občánkách pěkný,malá dostala pamětní list(jenže nám napsaly špatný datum narozeí :confounded: )
,zlatý přívěšek K a já kytičku. Pak jsem viděla fotky a hrůza tlustá jak prase :confounded: :confounded: ,pak jsem malý v tescu koupila válec na podporu lezení jo,no a malá z něj má hysteráky a k tomu všemu se můj drahý dnes ostříhal do hola-no snad si zvyknu :pensive:
9. čer 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to je dobrej den... :confounded:
Ale neber to tak smutně... Pamětní list necháš přepsat, Káčko jí schováš, na fotkách se vystříhneš, na válec si Klaudinka zvykne a než si ty stihneš zvyknout na manželův sestřih, tak mu to doroste. :wink:
9. čer 2008 ve 20:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus holky jste tu ještě????????
dneska bylo vedro,ale škoda snad zítra ještě poslední den a pak už jen zima a děštivo ach jo
na očním v pohodě brýle mi nedaly přečetla jsem všechny písmenka takže super

jo a zítra odjíždíme ke švagrová do Zelenče a vracíme se s kačkou ve čtvrtek večer
takže kdyby jste chtěli třeba ten srazík v pátek tak by to snad šlo
nebo až ten příští týden???
9. čer 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to,že má manžel krátký vlasy jsem si už zvykla nějak co jsme se poznali
tak mu vlasy začli vypadávat a to měl v mládí páčo
no jo je mu 31 to jsou chlapy většinou pupkáči a bez vlasů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no Maruško já do bazénu zajdu na postavu dlabu i když mám břicho,ale budu muset splašit plavky

a kampak nám zmizela Lucylu????
9. čer 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adu :grinning: :grinning:
Já cvičím už od 14 dne od porodu nejdřív každý den 10-15 minut pak každý den půl hodinka,teĎ 2x týdně 2hodiny akváče a výsledky téměř žádný,asi je my souzeno být tlustá :frowning2:
Luci ,já manžela poznala z vlasama,ale předtím nosil číro :sweat_smile:
9. čer 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no postavičky jsme zdědily po maminkách
prostě je to dědičný
to se maj na co naše dětičky těšit :unamused:
já to už neřeším
hlavně,že jsme zdravý šťastný a že nám chutná ne?
9. čer 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tady už to zase chrápe nebo co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nebo všechny jako maruška koukáte na fotbálek?
tak čus zítra snad kačka bude po obědě chrupat a vy tu budete
jo zítra si jedu pro opravený kočárek tak uvidíme jak ho opravily koumáci :unamused:
9. čer 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,nestraš :confounded: moji rodiče na to m s váhou a postavou jsou dost naštýru :confounded: je teda fakt,že tomu cvičení ani sportu moc nedaj :sweat_smile:
Jo holky jak to vypadá s tím srazem? V tu středu teda ne? Já že se chci nechat trošku okudlat a tak čekám kdy budu moct abycvh na ten srazík přišla :wink:
9. čer 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já na srazík ve středu určitě nepřijdu
a nevím jestli holky něco budou podnikat
to se s nima Leni budeš muset domluvit
mě by vyhovoval pátek,ale to spousta holek jede pryč
tak možná příští týden?????????
no já se taky budu muset objednat ke kadeřnici,abych nedělala ostudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2008 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk se domluvím s kadeřnicí na středu :sunglasses: už to mám fakt hrozný :stuck_out_tongue_closed_eyes: na příští týden krom úterka a čtvrtka(klasika) nic zatím nemám :confused:
9. čer 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, akorat jsme se vratili u kina, byli sme na sexu ve meste, to je proste moje srdecni zalezitost a i kdyz to teda nebyl zadnej zazrak, celkem se mi to libilo :slight_smile:

na srazek muzu ve stredu dopo i v patek dopo, tak se muzeme luci domluvit, ze se sejdeme v patek nekde na prosiku, stejnak tam budu mit cestu, tak to necham na patek, kdyz se vam s kaci bude chtiit, ale muzeme jen dopo

jdeme chrupat, tak brou báby :slight_smile:
9. čer 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. :slight_smile:

Jak tedy s tím srazíkem? Já nemůžu akorát ve čtvrtek. To jdem popřát babičce k 81. narozkám a dostanu dáreček k třicítce... Holt už jsme starý větve. :grinning:
10. čer 2008 v 07:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, další srazík? Tak to já zase můžu jen ve čtvrtek :frowning2:
Jinak dobré ráno všem :dizzy_face:
Adua, jaký starý větve mě bude letos taky 30, ale větve? Maximálně tak vyzobaná slunečnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2008 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, nebo vyčuchaný fuchsie... to sem taky někde slyšela. Ale nejvíc se mi líbí to větvovatění. :grinning:
10. čer 2008 v 07:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek