• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Taky už jsem slyšela ,,stará kopřiva", no ale nebudeme si kazit krásnej den, néééééééé? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2008 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proč kazit? Je to veselý, život prej začíná ve třiceti. :grinning:
10. čer 2008 v 07:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry ranko :slight_smile:
adu, tak vsechno nejlepsi k 30, no :slight_smile:
10. čer 2008 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mari, díky. :wink:
Dobré ráno. Jak jste spali? My nic moc Barča pořád ze spaní kníkala a ráno vstávala v 6, než jsem jí zase uspala, protože tohle fakt odmítam... tak bylo 7.20 a teď ještě spí... :wink:
10. čer 2008 v 07:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme neska vstavalli prej kolem ctvrt na sest, neska mel sluzbu honzik, takze nevim presne :slight_smile: ja vstavala pred sedmou

leni, honzik mel co sem ho poznala kraaaasny dlouhy vlasy, hrozne se mi libily a asi pred dvema lety prisel, ze se ostriha, strihala ho jeho matka :angry: , pak sem mu to dodelala strojkem na 9mm a od ty doby to nosi takhle a fakt mu to sekne vic, takze je to o zvyku :slight_smile: ale kdyz se ostrihal, myslela sem,ze e fakt odvezou! :grinning:
10. čer 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to si nedovedu představit, že by se Jára ostříhal. On má vlasy jak koňský žíně. Dycky mu řikam, že budu plešatá dřív já, než on. :wink:
10. čer 2008 v 08:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, já měla vždycky taky vlasatý chlapy, já to milovala, no a teď mám doma plešouna :grinning:
10. čer 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně každej okouzlil dlouhejma vlasama, hezkejma očima a nebo kytarou... Nejlepší bylo všechno dohromady. :grinning:
10. čer 2008 v 08:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a ten můj nemá nic z toho. Vlasy má krátký, oči za sklama a má hudební hluch... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
10. čer 2008 v 08:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi ho vyměnim. :grinning:
10. čer 2008 v 08:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu, presne dlouhy vlasy a krasny oci a charisma, to je pro me smrtelna kombinace :grinning:
10. čer 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adua, tak to jsme na tom stejně, kombinace kytara-dlouhý vlasy-krásný oči a byla jsem ztracená :grinning: :grinning: :grinning:
Ten můj je plešatej, bez hudebního sluchu jen snad ty oči má pěkný :grinning:
10. čer 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a na kytaru taky hraval, ale to me nikdy moc nebralo :grinning: mozna na taborech, kdyz mi bylo 12 :grinning: :grinning:
10. čer 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu a lucija, jeste, ze sme se neznaly jako svobodny, by se se hadaly o kluky :grinning:

bane, muj typ byl dycky tmavej kluk, s tmavyma vlasma a ocima, ale nebylo to o krase, ale o tom necem, no a muj muzik je vybledla bloncka s modrejma ocima, ale toho neceho ma na rozdavani :grinning:
10. čer 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, dycky to u mě vyhrávali chlapci pěkní, rostlí, s vláskama dlouhejma.. A pak mi jednou dal pusu hubenej kluk s příšernou patkou, kostěnejma obrbrejlema a já s nim jsem už 10 let. :sweat_smile:
10. čer 2008 v 08:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu, takhle to je dycky :grinning:
10. čer 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla dycky na italský typy a nebo klasika hnědý vlasy ale ty už musely bejt dlouhý.... Ale upřímně... český kluci se mi líbí nejvíc. i nejlíp pro mě voní. Randila jsem s Dominikáncem, Italem, Chorvatem a Turkem a nic moc. :wink:
10. čer 2008 v 08:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale prijde mi, ze cizinci (krom turku a spol), jsou k zenam galantnejsi, nez nasi chlapci, neprijde ti?
10. čer 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, teď to vypadá jaká nejsem rajda, ale já s dvouma fakt jen randila. :pensive:
10. čer 2008 v 08:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevim, ten Ital byl takovej galantní, to jo, ten Chorvat... ten byl na všechno moc hrrr a já neuměla chorvatsky, ale měl super kamaráda a ten byl teda fakt úžasně milej a pozornej. Dominikánec - toho jsem rychle opustila když mi dal první pusu a Turek... no, ten galantní nebyl. Ženský jsou jen majetek.
10. čer 2008 v 08:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný ranko, koukám tady se teda rozjela debata :grinning: . Honza mi hraje na kytaru ještě teď na hudební nástroje je fakt nadanej tak doufám že Ela bude po něm a né jako já jsem dřevo. Mě se vždycky líbili kluci s tmavejma vlasama a modrejma očima což Honza má takže si nemám na co stěžovat :slight_smile:
10. čer 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A teď doufam, že se nebude Amj zlobit. :frowning2:
10. čer 2008 v 08:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já byla vždycky na blonďáky s modrejma očima, ale to co mám doma bych asi měla před Váma chránit :grinning: :grinning: :grinning:
Hnědý oči i vlasy a po jednom dnu na sluníčku si ho všichni pletou s cikánem a to myslím vážně. Už i můj otec pochyboval, jestli náhodou není jinej :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, neboj, už jsem ti skoukla fotky. Nemá dlouhý vlasy. :grinning:

Ahoj Iwi. :slight_smile:
10. čer 2008 v 08:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo s cizincem jsem nikdy nechodila, ale ani mě to nějak nelákalo.
10. čer 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iwi, neni nad poctivej českej materiál. :wink:
10. čer 2008 v 08:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musim se vám pochlubit Eliška spala od 20hod do 6ráno celou noc ani nepípla a teď asi před pěti minutama zase usnula :slight_smile:
10. čer 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uffffffff, ještě že tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucijo, sympatak, ale mne staci bohate ten muj :grinning:

cizinci jsou takovy zvlastni, jak rika adu, nejni nad nase pekny cesky kluky

iwco, bry ranko :slight_smile:
10. čer 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem ráda že jsem o nic nepřišla :slight_smile:
10. čer 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek