• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
Teda holky dneska na procházce děs,malá začla řvát jak tur a nic krom toho že jsem ji nosila na rukopu nepomáhalo,ruce mam vytahaný od naší princezny jak opice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
16. dub 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, byl to sportak xlander, ani nebyl rok starej, fakt bych se posrala, opravdu :(
16. dub 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, my se na druhy vrhneme v zari, sem zvedava, jak dlouho nam to bude tentokrat trvat :slight_smile:

leni a nebudou to treba zoubky a nebo brisko?
16. dub 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
preji dobry vecer,
trocha brouzdam na koniku a nasla jsem tu vase tema. Ja jsem tez z Proseka - teda z Kobylis. Mam dceru. Momentalne jsem po operaci nohy, ale az budu fit, rada se s vami poznam.
16. dub 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mapris, ahojky, preju, aby ses rychle udravila! :slight_smile:
16. dub 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vítáme další duši :grinning: :grinning: :grinning:
ahoj Mapris
no to víš,že tě mezi sebe berem :wink:
no s tou nohou to je blbý tak ať jsi brzy v pořádku :slight_smile:
17. dub 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Maruško,
tak to opravdu s tím kočárem nasere!!!
A vy nezamykáte barák?No my sice jo,ale kolikrát se tu brouzdaj cizí lidi hlavně ukrajinci!taky bych si asi netroufla nechat kočár za dveřma!No třeba ho uvidíš jezdit v ulici :angry: no to bych se asi neudržela a hned bych si ho vzala,ale takovejch kočárů jezdí co???
no a o jaký si teď koupíš asi jen obyč golfky co?
a vám to při prvním trvalo?nám to šlo hned :wink: jsem se měla vdávat a myslela jsem si všem to nejde nám to taky nepůjde a šlo to hned
na svatbu jsem šla už skoro ve 3měs. :grinning: ale zvládla jsem to bez alkoholu skoro do 3h do rána
17. dub 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, barak je u nas porad zamcenej a navic bydlime tak v rohu ve 3. patre, ze me nenapadlo, ze byho nekdo ukradl,my jsme ho dlouho zamykali, a jakmile jsme prestali...vidis to:frowning2:
hnedka druhej den jsme jeli pro novej a koupili jsme tenhle http://www.detskezbozi.com/inshop/kocarky/golfove-hole/apollo.html

o kubu jsme se snazili rok,mezitim sem byla na gyn operaci a v laznich, ale nakonec se zadarilo:grinning:
jinak ja se vdavala na zacatku 4.mesice,ale mela jsem uz pandero jako blazen, rodila sem v zari a uz v kvetnu se me uplne cizi lidi ptali,kdy presne mam termin a ja rodila az za 4 mesice:slight_smile:)
17. dub 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to u nás by hned přišly z družstva a poslaly nás do ....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám kočár taky na chodbě,ale my máme takovou tu maličkou chodbu na patře co se zamyká a až zaní je velká společná chodba,ale i z té malé chodbičky prý už někdo kočár ukrad.No my jsme tři byty v chodbičce tak jsme se domluvily a koupily pořádný zámek :slight_smile: .My bydlíme v 11.p tak doufám,že se nikomu nebude chtít pro kočár :slight_smile: jinak vás tady zdravím Pražandy a sory že nakukuju,ale v Ostravě je nuda :rolling_eyes:
17. dub 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Lucinko my jsme měly včera taky kosu v Ostravě,dokonce padaly kroupy chvilku :unamused: :slight_smile:
17. dub 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
majo, ted uz mame kocarek doma v pokoji, pac uz sem nam nechce kupovat novej :grinning: jenomze to mame doma jako ve skladisti ted :slight_smile:
zdravime ostravu!!
17. dub 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme Maruško naštěstí velkou předsíň takže když náhodou mám nějaký blbý pocit tak to dám do předsíně nebo když přijede segra z holkama oni mají 5měsíců a 2 roky tak mají ještě kočárky obě a to už by se nevlezlo na chodbu :grinning: Co vy v té Praze děláte,že tu moc nejste?No jo vy máte kam jít :frowning2: to my do lesíčka takového malého nebo do obchodu,kdyby tady aspoň byly takové věci jako Mediterana v Německu kde by si Mařenka mohla zaplavat,ale takový bazén co tu je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majo, tady v tom pocasije to naprdel,takze jsme spis doma,jinak se chystame do nejakyho materskyho centra na ruzny zpivani a kluby a tak, toz sem na to zvedava :slight_smile:
18. dub 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak dnes jsme byly na první hexe a zatím dobrý,při příští dostanem rovnou naušničky :slight_smile:
JInak míry v 5 měsících 6,700kg 64cm a to se cpe jak nedovřená :grinning: :grinning: asi má metabolismus po tátovy :grinning:
18. dub 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máří a proč se nedomluvíte a nezajdete k některé na kafčo nebo někam společně na hřiště?Já nevím jak je to v Praze my to tu máme blízko co jsme z Dubiny ,Bělský les,Hrabůvka nevím jak je velký Prosek .já chodím z kamaradkou z diskuze ven na procházky teď chodíme spolu a smojí segrou cvičit do posilky.A už sme domluvené že zajedem na kafčo do Nové Bělé za kočkou z diskuze je to trochu dál,ale autobusem 25min asi :slight_smile: ,tak si může Mařenka pohrát aspoň z malou,na zahradě :wink: Akurát si pamatuju,že když moje starší sestra pracovala v Praze tak říkala že jede hodinu do práce a pořád je v Praze :grinning: :grinning: :grinning: ,to tady za hodinu už jsme v Havířově aspoň dvakrát :grinning: :grinning: :grinning: .
18. dub 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
majo, vsak my se s holkama na pisek chystame, zejo Leni a Luci :grinning: navic ja mam svagrovou, ktera ma o 5 dni starsiho synarora, nez ten nas, takze travime taky docela dost casu spolecne :slight_smile:

na kafco radeji bez kocarku, at si muzu dat cicko - sem hrozna, co? :frowning2: :sweat_smile: :slight_smile:

Leni, tak Klaudinka ma teda pekny miry, je docela velika :slight_smile:
18. dub 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maruško,taky má být po kom,já 158cm manžel 192cm :grinning: :grinning: to bude modelka,počkej až bude v émerice jako Claudia Crossmen :grinning: :grinning:
18. dub 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
cicko?To nevím co je nezapomeň,že se bavíš z Ostravačkou tak překládej kurňa děvucho! :grinning: Nebo to je cigáro?
18. dub 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni :slight_smile:
majo, jasne ze cigarko :slight_smile:
18. dub 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus holky :slight_smile:
jak to,že nejste venku a kecáte na koníkovi? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Maruško,
ty golfky jsou boží
dají se polohovat na zádíčka a na nožičky?
mě se líbí ta rukojeť a ty kolečka
já mám golfky Patrom Bohemia darovaný a stojí za prd furt kopu do koleček lae dají se polohovat záda i nožky a to mě vyhovuje :wink:

no to jsem zvědavá jestli se sejdem???
jestli si to jen neslibujem před Majkou???? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Škoda že bydlím tak daleko kdybych bydlela v Praze tak vás donutím se sejít :grinning: :grinning: :grinning: ,Maruško já taky ráda cicko :sweat_smile: nejsi sama.
18. dub 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Až bude Mařenka starší tak vezmem se segrou děcka ona má dvě ,dva roky a 5 měsíců holky takže se do auta vejdem akurát,pochodíme po obchodech zajdem do ZOO a pak se můžem sejít :grinning: Mluvím o tom,že pojedem do Prahy někdy :wink:
18. dub 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no holky to jako kouříte jo? :confounded: a to vám není líto peněz!!!
a když jste byly těhotné tak jste to vydržely?
já tedy nekouřím,ale moje máme asi od 15let je to děsná droga,že se vám to chce vůbec brát do pusy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a co na to říkají vaši mužíčkové taky kouří?
ten můj to nesnáší a já taky :angry:
ale lidi neodsuzuji,je to jejich zdravý :wink:
18. dub 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :astonished: :astonished: :astonished: já jsem to věděla,že to nemám psát :slight_smile: ,jo já to vydržela,kouřím na balkóně a né doma,nevodím Mařenku do zakouřených místností a můj manža kouří tak 5 cigaret za měsíc a to ještě jen když je na pivku :slight_smile: Prostě je to těžké přestat :frowning2:
18. dub 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Luci jak ty to děláš ty zapneš počítač napíšeš na koníka a hned ho vypínáš jsem ani nezaregistrovala,že jsi online a už zas nejsi :grinning:
18. dub 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo Maruško,můžu se zeptat jak se ti povedlo nabrat těch 40kg? :slight_smile: já jedla všechno hlavně sladký a hodně ovoce a stajnak jsem nabrala 18kg :angry:
holky měli jste v těhotenství problémy s těhot.cukrovkou?nebo s vysokým tlakem?

Majko,už se na tebe a na malou těšíme až přijedete do Prahy
do ZOO už se taky chystáme :wink:
no jo obchůdků je tady spousta,ale mě se těch zalíbilo nakupovat přes mimibazar :slight_smile: dobrej adrenalín
jo kámoška jede v květnu do Anglie tak jí dám prašule,aby něco malý přivezla z Nextu tam je to levnější :wink:

no holky tak kdy se sejdem??????
bude to ještě letos :wink:

Maruško a kam vyrazíte s Kubíkem do toho centra?já bych taky chtěla,aby Kačka furt neseděla doma potřebuje mezi děti
chtěla bych aby třeba tancovala nebo cvičila :slight_smile: máte někdo nějaký typ?
18. dub 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Segra měla těhu cukrovku,furt si musela měřit tu hladinu cukru a musela jíst pravidelně a musela omezyt cukr
18. dub 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak malá měla po prvním očkování krušnou noc,vůbec nechtěla jíst tak jen každou hodinku pila čaj,v postýlce nevydržela tak spala s náma v postely ,teď už má jen zvýšenou teplotku ,ale už má hladíka tak snad bude v pořádku
19. dub 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek