• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
maru,jj taky to pociťuju,kor když musím dotoho hnusnýho počasí-tam snad budou lítat oŇa s háčkama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo blbější nálada a hlavně se mi chce spát
už aby kačka šla chrupat,ale to asi nehrozí,když spala tak dlouho ach jo
já bych šla hned
13. čer 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak my sme prospali skoro celý dopoledne taky to připisuju počasí. V sobotu to vypadá že budu péct a nakupovat dárky pro Elišku v neděli u našich budem slavit její první narozeninky a my s Honzou pro ní jako jediný ještě nic nemáme :sweat_smile: , ale sem ráda, protože kdybych tu pro ní něco měla hned bych jí to dala a pak by neměla žádný překvápko.
Ela spí u sebe v postýlce celou noc akorát ráno když se probudí tak si jí na chvíli vezmem k sobě aby sme se vspamatovali z toho že zase vstává v pět :slight_smile: . Jooo jak tady holky píšete s tim nočníkem tak sem se začala děsit a zkouším jí tam už posazovat občas to vyjde občas ne, ale dávám jí tam hrozně nepravidelně
13. čer 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no prý by se mělo dávat děti posazovat na nočník od 8měs nebo od doby kde už dítě samo sedí
já jí tam dávala až od roku
a 3dny jí tam fakt dávám skoro pořád
asi to fakt chce být na sebe tvrdá a dávat jí tam každou hoďku ať si prckové zvykaj
ale co do 2let mají nárok na pleny
pak i v noci to trvá déle
mám kámošku ta má dceru 3roky a půl a na noc je ještě s plenou takže se s tím nesteresuju až tam moc
my jsme se to taky naučily tak co že?
13. čer 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kačka usla až teď
jsme u babičky a dědy a měla tu kačenka bratránka tak si ho dostatečně užila snad nebude brzy ráno strašit
a kde jste všechny tady to nějak spí????
13. čer 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jo takže chrupete nebo jste na víkend pryč tak pá dobrou
snad se zítra některá chytnete pa
13. čer 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne. Jak se máte? Já výborně, vyslala jsem manžela s Barčou na chalupu pro psa a právě jsem debordelizovala věcičky po Barunce a mam jich schovaných jen pár a ostatní poputujou dál. :wink:
Mam ze sebe radost. :sweat_smile:
14. čer 2008 v 11:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj aduo

kokám,že jsme tu zbyly už jen my dvě
ostatní jsou asi na chalupách a maj jiný zájmy
my včera byly celý den venku bylo krásně tak akorát kačka nesnáší vedra
dneska jedeme na chaloupku pro jahůdky
no já mám sice věci schovaný jěště se nechci ničeho zbavovat,když chceme ještě to druhý dítko
a možná ségra se taky rozhodne pro další uvidíme
a kam to dáváš nebo prodáváš?
hodně maminek to dává do mimibazaru
15. čer 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky co kdyby jsme udělaly změnu ve srazu a udělaly to v Letňanech?
je tu dobrý club s dětským hřištěm pískovištěm houpačkou
a určitě si tady dáte i džusík pivko a něco k snědku co vy na to?
club Ojai napíšu vám stránky
15. čer 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
www.ojai.cz

tak napiště jestli se vám to líbí
a kdy by jste se chtěly sejít
já nemůžu po a út jinak snad by to šlo
pa
15. čer 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau...já můžu po, ut,pá, so,ne..se změnou souhlasim..co ta patrika..nevíš jesti siveme ten termoobal?mám ho tu už min 3týdny :slight_smile:
15. čer 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám příští týden krom zítřka plný :unamused: a pátek jdem na poslední hexu :confounded:
15. čer 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, hlasime se zpatky z vikendiku a teda nic moc, kuba je neska jetej, od 2 rano byl vzhuru, nejedl, nepil, nekakal, necural, brecel, byl apatickej, pak se vyblil, pak zacal trosku pit, cural, snedl pulku rohliku, ale porad malatnej a apatickej, k tomu se mu pridala kolem 6 teplota, tak jsme frceli na pohotovost, ale prej ok, jen nejaka viroza, ted uz usnul, tak doufam, ze budeme mit klidnejsi noc

se srazkem nevim, jak mu bude, kdyz bude ok, tak muzeme ve stredu a dal, ty letnany vypadaji celkem ok, takze klidne tam, ale uvidim, jak bude kubikovi..

jak jste se meli vy?
15. čer 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
maruško,my dnes jsme taky njáký divný, dopoledne pohoda,pak nechtěla oběd,nakonec jsem do ní trošlu dostala,sváča to samý a pak od 4 do půl7 chrněla a nakonec snědla celou porci kaše a je nják moc živá,ale mám pocit že na ní něco leze,fakt super když máme být v pátek očkovaný :unamused:
Chudák Kubík,no snad mu bude brzo líp
15. čer 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus holky

ono je snad něco ve vzduchu co?
já mám rýmu jako prase a kačce už taky začíná
a to máme jít v úterý na očkování tak budu muset zítra Dr.zavolat co s tím budem dělat
4hexu musíme stihnout do 18měs tak to jsem na to tedy zvědavá

holky koukáte na fotbal???
mě to nějak nebere,myslím,že pojedeme domu
15. čer 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maruško Kubíka je mi moc líto snad mu bude brzy dobře!!!!
kačka taky dneska strašila v noci
od 2h,ale pak naštěstí se nechala zlákat na flašku s dudlíkem a vodou přebalila jsem jí plena měla asi 2kg a usla do 5h ve svý posteli
pak už zase ječela a spala u mě
chudák nemohla dýchat z rýmy měla ucpaný noc
dneska to bude asi pokračovat ach jo ,kde to zas chytla fakt nechápu!!!!!
15. čer 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucylu

kam jsi se nám ztratila???
s patrikou o tom termoobalu promluvím určitě ho bude chtít
to víš jak už je zase chladnějc tak jí Tomášek nechce moc pít jen vlažné pití a to je na palici mu to pořád ohřívat
a co líbí se ti club v letnanech???
no v pondělí jestli mi a kačce bude dobře tak razíme s patrikou na pankrác do sekáče je to super hrabárna a daj se tam vybrat super hadříky pro děti
a v út jdem na to očkování podle toho taky jak jí bude
takže já můžu st a čtvrtek
tak to zas necháme na příští týden??????
15. čer 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no holky tady jsou snad samé fotbalové faninky či co???
kde vás mám?
tak nic tak já jdu k manžílkovi a k televizi
snad zítra se to tu trošku rozjede

prej má zítra celý den pršet ach jo to zase to naše dítě bude mrzout!!!!
15. čer 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry ranko, kocky,

tak ten fotbal vcera stal fakt za hovno, to bylo hruza

jinak kubik uz je dneska o dost lepsi, ale stejne bych s nim asi mela jit rano k dr, co?
16. čer 2008 v 05:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno kočky. :slight_smile:
My byli celý víkend mimo PC. V sobotu jsem poslala taťku s Barunkou na chalupu pro rodiče a já udělala úklid ve skříních... Takže jsem vyházela starý hadříky po sobě i Barunce a mam zase volno ve skříni. No a v neděli nás čekala ta psí výstava. Dostali jsme jen velmi dobrý, tak mam radost, že už na další nemusíme. Máma to taky uznala.
16. čer 2008 v 08:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau všem..nestratila sem se :slight_smile: jen ste se tu pak strašně rozkecaly a já nějak nemám čas to číst proto o sobě dám jen v rychlosti vědět...nomy sme taky nachcípaný všichni z pátkuu..takže Ev taky spala fakt bezvadně :angry: ani nevim jestli sme spaly nějakou hodinu v celku..tak čekám kdy to ted zalomí že pujdu s ní..navíc jak jí rostou ty zuby tak už má cca 14dní průjem takže opruzeniny, který mmažu mažu a mažu...chjo je nějaký divný období nebo se mi to jen zdá?
jinak fotbal sem sice nesledovala bo když se něco dělo tak mi o tom dali vědět vášnivý sousedi ze shora svým řvanáním takže sem viděl ajen ty naše goly a pak už nee..což si stejně myslim že sem o nic nepřišla..a tak nadějně to vypadalo :unamused:
16. čer 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jára na fotbal koukal. Já u toho spala, ale o tom fiasku vim. Byl tak prudnej, že nás s Barčou budil obě. :angry: :angry: :angry:
16. čer 2008 v 08:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jedeme na digital a sousedi asi na analogovy vysilani, takze sem vedela o golu nasich i nasim driv, nez jsem to videla v tv :angry: :grinning:
16. čer 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mari, tak to máš blbý. Ale zase se můžeš pak tvářit jako že předvídáš budoucnost. :grinning:
16. čer 2008 v 08:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak mě pro změnu malá cestuje po postýlce,večer í tam dám a ráno se budí na bříšku na příč postele s nožičkama ven :confused:
16. čer 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, to je normalne, to kuba dela dodnes, proto porad vaham s tim mu poridit normalni valendu na spani
16. čer 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak já na fotbal koukala jen o reklamách koukala sem na romantickej film na nově :grinning: Honza šel na fotbal do hospody ani netušim kdy se vrátil. Včera sme slavili Eli narozeniny byla dost nevrlá spala přes den jenom půl hodiny :frowning2: no a v sobotu sem pekla a všechno připravovala takže jsem sem ani nenakoukla.
Doufám že se vám dětičky brzo uzdraví!!
16. čer 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak tedy hlásím, že Baruška spala celou noc v postýlce, usnula sice u nás ve velký posteli, ale přesunula jsem jí a vydržela tam do čtvrt na osm ráno. Dokonce se v noci asi 2x vzbudila a dostala napít a zase si lehla. :grinning:
16. čer 2008 v 09:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu, tak vidis, jak vam to jde :slight_smile:

iwco, Elisce vsechno nejlepsi :astonished:

holky, co budete s detma delat doma, kdyz je takovyhle pocasi na hov*no?
16. čer 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mari, ono to slo i driv, ale jak nemuzu na zada, tak ji ani nezvednu z postylky, kdyz v noci place. A to dela jen kvuli zubum. :sweat_smile:
16. čer 2008 v 10:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek