• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
luci, mne se v duu celkem libi, i kdyz je to dost maly, ale pro sebe, chodim tam obcas plavat, ne pro mimi, protoze tam maj desny satny a celkove, takovy ne moc mimi prostredi, my chodily se svagrovkou do lagonu do letnan, tam satny taky nic moc, ale aspon brouzdaliste... no a v tom stepu ve vysocanech sem byla taky parkrat plavat a tam se mi to fakt libi, maj tam i vyrivku, tak uz jsme tam s kubikem i vyrili :slight_smile:

a jistotu, ze se jim to bude libit nemas, ale tu nemas nikdy a u niceho :wink:
budu tam jezdit 136 a pak jeste asi 5 mi nut pesky

do toho centra musime vyrazit, kuba je hrozne spolecenskej, ten by se tam asi fakt vyradil....dneska jsme byli dopoledne na pisku a byl tam nejakej mladej tatinek se synatorem a nas kuba na tom tatikovi mohl oci nechat...no, tak snad z toho vyroste :grinning:
18. čer 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak nam to tady holky teda pekne chcipe!!! :angry: :sweat_smile:
18. čer 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne. Jak se máte? Barča konečně usnula. V půl čtvrtý jí musim vzbudit a půjdem na očkování. :slight_smile:

Jak to vidíte se srazíkem?
18. čer 2008 ve 13:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu, ahojky, se srazkem to vypada spatne :( :slight_smile: ale esi ti stacim ja, tak se klidne muzeme zejtra dopo sejit :slight_smile:
18. čer 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý ránko, žencký :wink:
19. čer 2008 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mari, to je blbý, že to nevyjde... tak necháme hromadný srazík na příští týden, co vy na to?
Zítra odpoledne asi půjdem s tatínkem mu koupit nějaký botičky, ale dopoledne máme čas. :wink:
19. čer 2008 v 08:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus holky

jo máte pravdu nějak to tu chcípe Maruška má pravdu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
to je asi tím počasím všechny jsme raději venku než u PC co?

no tak v pondělí jsme s Patrikou zrušili ten sekáš budou jí vyměňovat ztoupačky v bytě takže i v pondělí mám volno

takže jaký den navrhujete????
19. čer 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem klidně pro to pondělí. To myslim nic nemáme. Záleží ale taky na tom kdy. My můžem kolem té půl páté odpoledne nebo do dvanácti dopoledne. :wink:
19. čer 2008 v 09:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no dopoledne jsme většinou u baráku na hřišti
na motorce odpoledne by to šlo až se dětičky vyspí
tak uvidíme co na to písnou holky jo

zatím jsme 2 :slight_smile:
19. čer 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak počkáme a uvidíme. :wink:
19. čer 2008 v 10:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky, tak mladej mi uspesne vytuhnul asi pred pul hodkou, sem ho venku pekne utahala :slight_smile:

adu, my chodime skoro kazdy dopoledne s Maruskou (mapris) a jeji terezkou na hriste sem k nam, neska jsme byly na takovym ooobrovskym hristi, kde se deti fakt vyblbnout, tak esi chces, tak zitra rano/dopoledne s Barcou dorazte a muzes jit s nama :slight_smile:

jinak mne je to celkem fuk, klidne v pondeli, akorat v pul paty je na nas (Kubu) asi uz dost pozde, i kdyz to asi zalezi, kde bychom se srazily :slight_smile:
19. čer 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barča mi dneska spala i dopoledne. Včera po tom očkování byla pěkně zmožená a je z toho pěkně rozhozená. :unamused:
Tak dneska máme jinej režim. Zítra se ozvu a uvidim jak na tom budem s tim spaním. Dneska má i trošičku teplotu.
19. čer 2008 v 11:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu, to bude ok, vetsinou bejva po ockovani, no uvidis, ja ti na sebe poslu od IP cislo, pac vychazime jak kdy, nekdy i kolem pul devaty, tak se pak kdyztak ozvi
19. čer 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, my v pondělí můžem, Ela spí většinou od 10:00 do 12:00 hod. pak se nadlábne a můžem vyrazit, ale vám děti spí odpo co? Tak by sme se sešli v pondělí třeba ve tří? Jooo a už sem ostříhaná tak se mě v pondělí asi leknete vypadá to úplně jinak než sem to chtěla :confounded: :grinning:
19. čer 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
iwco, nam kubik spinka podobne, takze ve tri nam taky vyhovuje...a libi se ti sestrih, i kdyz je to jiny, nez si chtela? :slight_smile:
19. čer 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dneska bylo teda pocasi s prominutim na , bylo mi z toho celej den na bliti, hnusny dusno, at uz zaprsi :frowning2:
19. čer 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus nám to pondělí taky vyhovuje i ta 15h
na Aduu s Barborkou rádi počkáme
kačka spí tak od 11 někdy od 12 do tak 14h

snad to nějak zvládnem
19. čer 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maruško dáš když tak vědět mapris?nějak sem už vůbec nechodí díky
19. čer 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde se teda v to pondeli sejdeme?
Marusce dam vedet :wink:
19. čer 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já nevím třeba zase v tý Školičce?
nebo chcete jinde???
19. čer 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus holky kde jste všechny to koukáte na fotbálek????
tak pa dobrou no :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. čer 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já su tu a kde vy? Asi v pelíškách... tak už jdu taky.

Hlásím dnešní oooobrovský úspěch. Barunka SAMA usnula ve svojí postýlce, poprvé od doby jejích tří měsíců. :wink:
19. čer 2008 ve 22:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
barunka je šikovná holčička
kačka naštěstí usíná sama v postýlce

tak pa dobrou
19. čer 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lener, my začínáme taky. Přecejen.. nechtěla jsem na operaci s kýlou a udělala jsem všechno proto, aby se to zlepšilo. A povedlo se, takže můžem začínat spát v postýlce. Usnula tam fakt sama, jen jsem jí hladila na zádech. Trošku se "voválela" a usnula. Mam takovou radost, že to možná zítra zapiju. Cha chá... :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2008 ve 22:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, aduš moc vám gratulujem taky jsem skákala radostí když Eliška začla usínat sama :wink:
Holky nechcete se v to pondělí se mnou některá sejít u billy? Já do školičky asi netrefim i když budu mít mapu :sweat_smile:
20. čer 2008 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
maruško, z účesu moc nadšená nejsem, ale začínám si zvykat mám to moc krátký :unamused: snad to brzo doroste
20. čer 2008 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iwi, díííky. já jsem tak nadšená, sice vstávala už v půl sedmý, ale jinak dobrý. :grinning:

S tím pondělkem opravdu ještě uvidím, podle toho v kolik se tam chcete sejít. Já tam nikdy nebyla.
20. čer 2008 v 07:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, holky, iwco, od kad pojedes v to pondeli?

adu, gratulace! :slight_smile:
20. čer 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mari díííííky. Užijte si den a v pondělí se těšíme. :wink:
20. čer 2008 v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
pojedu z Čakovic takže vystoupim na Proseku u billy a nevim kam dál...
20. čer 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek