• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
ahoj ženský, omlouvám se že sem se neozvala dřív sem nemožná, ale od so mám nějaký gyn. problémy musim si zajít k doktorce no mám z toho fakt divnej pocit, ale já a doktoři se mnou je to hrozný. To vedro je šílený doma máme 28stupňů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus Ivčo

no já to psala včera,že venku jsme měli po 21h 28 a doma přes 26
ted mám zatažený žaluzie,ale stejnak tu je přes těch 25
asi by to chtělo ty venkovní žaluzie
23. čer 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a s gyndou?to já jsem tam taky pořád
hlavně.když začnou vedra a koupání tak to je boj
dokonce mi už dala i antibiotika,aby se s tím to moje tělo vypořádalo a mám chvíli pokoj tak uvidíme
určitě si tam co nejdříve skoč
23. čer 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já už jsem taky dostala ATB ale po nich se mi to ještě zhoršilo si čím dál víc myslim že ta moje doktorka je úlpně pitomá :sweat_smile: asi půjdu někam jinam...v těhu mě pořád stresovala že něco není v pořádku a když sem jí oznámila že sem byla u jinýho doktora a ten mi řek že je všechno v poho tak mi vyčetla jak sem si mohla dovolit jí nevěřít a jít k jinýmu doktorovi :confounded: chodim k ní hlavně proto že je to blízko, ale už se na ní asi fakt vyprdnu protože co je moc to je moc
23. čer 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já mám gynekoložku v letnanech
je to stará babka
a těhulky si hlídá až moc chodila jsem k ní na ko.každých 14dní
ale měla jsem jistotu,že je vše ok
ale to tam dělalal ještě dobrá sestřička teď je tam jiná a ta je taky blbá

no snad ještě druhé dítko doklepu u ní
a pak nevím kde budu hledat
takže v čako není žádná dobrá?mě by nevadil ani doktor :slight_smile: už jsem jednoho měla ale odstěhovat se na 6a to je pro mě dálka
23. čer 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechodíš k Němcový? Tam chodim já ona je milá hezky se s ní povídá ale to je asi tak všechno. Na začátku těhu mi řekla že mám dělohu moc vysoko že je to divný a že to za 20let praxe neviděla tim mě odrovnala začala sem se bát že neni něco v pořádku a když sem to co mi řekla řekla doktorovi co mě rodil tak na mě koukal s vyvalenejma očima že mám prej dělohu stejnou jako každá jiná :slight_smile: tak sem od tý doby chodila jenom k němu a v poho. Nechce se mi ale každý tři měsíce jezdit do neratovic na kontroly tak chodim zase do Letňan :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo tak to máme stejnou :slight_smile:
pamatuješ na tu hodnou sestřičku?ta je v Motole veliká škoda
těhule a kojící měli vždy přednost a šly první na řadu
s tou novou sestrou ani náhodou ježibaba
23. čer 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
němcová je stará baba
a hodně lidi straší
mě řekla,že ve 26letech je to pozdě na dítě
že je to nejlepší mít ve 20!!!!
a taky mi řekla,že mám něco s dělohou a budu mít maličký dítě
kačka měla přes 3,170kg je to plašan
23. čer 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, my koupili min. tejden i redukci na hajzlik, ale nic, jemu se proste chce nosit plina :angry:
ale prespristi tejden asi budeme u tchanu na baraku, u bazenu, tak tam dostane kubes tvrdou skolu!!! bez plen, sem na to zvedava :grinning:

jinak ja sem tejka zmenila gyndare, mela sem celkem dobryho, ale az v pocernicich a to je uz pro me fakt dalka, takze sem si nasla novyho v hloubetine a uvidime...je zvlastni, ze ja nikdy nechodila k zensky, ale mela sem dycky chlapa gyndare :grinning:

luci, na tu stredu se domluvime, kdyz bude zase takhle na padnuti, jako neska, tak se fakt busem nikam asi nepotahneme, tak byste mohly s kaci prijet k nam, vlastne nemusite ani jezdit, je to od vas fakt kousek, smerem na ladvi, jak je kaufland, tak ten barak naproti kolmej

adu, se ti ani nedivim, ze se barce nechtrelo ven, mne se taky nechtelo a kubovi jo, takze sme sli, ale mel toho chudak fakt dost

za chvili vyrazime s honzikem na tenis, to zase dostnu na prdel :slight_smile: tak zatim baaaj
23. čer 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus maruško

no ve středu má být na padnutí hůře než dneska
no nakonec jsme do týškoličky šli
já s kačkou a přišel tam manžílek
a přijeli tam patrika s tomáškem a honzou lenoši autem
najedli jsme se napili a kačka se tam vyřádila a už nebylo takový vedro a krásně tam foukal větřík
prostě pohodička

maruško na tu středu se ještě domluvíme třeba to odložíme až na ten další týden co?uvidíme
užijte si tenis pa
23. čer 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bry ranko, holky:slight_smile:
koukam, ze tady se zase spi..
24. čer 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se nespí, ale připravuje k doktorce pro poukaz na brýle. Snad nebude stávkovat. A jestli jo, tak jí nakopu zadek příště, protože mi včera řekli, že tam dnes budou. :wink:
24. čer 2008 v 08:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu, tak se drzte...bryle pro tebe nebo pro Barcu?
24. čer 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro mě. Barča má očička dobrý. naštěstí. :wink:
Ale je nějaká unavená, zase to vidim na dvě spaní. Buď jí zaškrtim, nebo uspim, nebo se mi to nepovede a půjdem ven. grrrr. to jsou dilemata tohleto. :grinning:
24. čer 2008 v 09:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus

no mě se nějk nechtělo z postele
vydržela jsem tam až do 8 15h
kačka byla hodná a seděla u mě prohlížela si knížky a slíkala panenku a povídala si s ní
to vedro v bytech je šílený
kačka už byla ve 2h vzhůru chtěla pomazlit a pak už od 6h u nás v posteli
dobře ,že trošku sprchlo a ochladilo se
my tu máme 16C ve stínu,ale určitě ty teploty zase porostou
24. čer 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky a vy jste byli někde s dětma u očního?
nebo jak Aduo víš,že Barča má dobrý očka?
kačka nešilhá,ale jestli náhodou nemá nosit brýle tak to netuším
mám se na to zeptat její Dr????
24. čer 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maruško tak ten zítřek zrušíme
máme tu celý týden ségru s malým tak si je budeme užívat a příští týden to snad už vyjde a my se dohodnem na to plavčo a cvíčo jo? :slight_smile: :slight_smile:
a co dneska podnikáte?
my jedeme do letnan na hřistě a houpačky a nakoupit
tak pa hezký den
24. čer 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu, mne kuba vytuhnul asi pred hodinou, to vedro mu taky dava zabrat, tak snad mi usne jeste jednou po obede, nebo mi fakt hrabne

s kubou jsem byla na ocnim uz, pac ja jsem nosila bryle a mame v rodine zelenej zakal, tak jsme byi na preventivni prohlidce, myslim, ze dr by te poslal, kdyby se mu neco nezdalo

ok, tak se domluvime na priste
24. čer 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Luci, ta sestřička byla super škoda že už tam neni místo ní je tam taková baba :stuck_out_tongue_closed_eyes: za chvíli tam razim tak doufám že bude všechno v poho.
To už je zase vedro hrůza Elišku to taky skolilo a po devátý na hodinku usnula tak doufám že nebude odpo protivná
24. čer 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer.
S těma očičkama... TO poznam spíš asi jedině tak, že vidí věci co já ne a ukazuje mji je, někde v dálce, říká třeba balooon, nebo auto... a já vidim prd. nakonec zjistim, že to tam opravdu je. :grinning:

Baruška spala odpoledne tři a čtvrt hodiny. Fakt zázrak. V poslední době spala tak kolem hodinky a půl maximálně. Ale vyspala se do růžova a odpoledne byla zase slaďoučká holčička. :slight_smile:
24. čer 2008 v 19:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aduo

tak to máš pravdu
kačka taky vídá prťavoučký věci a já mám co dělat ,abych to viděla
tak snad zrak má dobrý a nešilhá
no dneska bylo o trošku chladnějc než včera
ale stejnak kačka spala skoro 2hodiny
a moc toho nesnědla,ale za to vypila skoro 2litry

snad to léto přežijem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
lener, a bude hůř. Planeta se pořád otepluje. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bajča miluje titěrný broučky na zemi. :grinning:
24. čer 2008 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to kačka taky
všechno by pusinkovala dělala malý malá už kolikrát se z tý země chudáčci broučci nezvedli jak je zmáčkla
ale to jí nemůžu říct,že umřeli
říkám,že spí a tak jim udělá pa pá jdeme dál :grinning:
miluje i pavouky žížaly prostě tyto havěti
ale mě to taky nevadí vše vezmu do ruky tak je asi po mě

holky pa jdeme na chvilku ven pak bude venku na chcípnutí a pak už půjdem ven až po 16h
tak pa a neuvařte se ani dětičky pa
25. čer 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Luci jak se tady máte,v Ostravě je vedro na chcípnutí
Teď jsem neměla moc času a asi ani do konce prázdnin mít nebudu musím vyřizovat zařizovat :slight_smile: tak já se někdy ozvu jak bude na skypu :grinning: papa!
25. čer 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Májo

jo jo tady v Praze je taky na chcípnutí asi jako všude
nejlepší je se naložit do bazénu a nazdar
švagrová jela v neděli do Chortvatska na 14dní tak sjou vysmátý pořád naložený v moři se někdo má
my jdeme zítra na povinné očkování to zase bude řevu a blbá reakce ach jo

a co pořád zařizuješ?a jak to vypadá s tím vaším novým bydlením?
25. čer 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky kde jste?to už jste se všechny upekly? :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se pekla na pískovišti, chvíli pršelo, pak zase dusno, pak sluníčko... HNUS velebnosti.

Teď jdu uspat dítě, takže zase budu mimo.
25. čer 2008 ve 12:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jak se máte? Tady to chvíli vypadalo na déšť tak sme utíkali domů a ono nic si z nás to počasí dělá prd*l. Eliška mi dneska odpo spala 2,5hod. tak sem si do toho vedra ještě pustila žehličku abych se nenudila :grinning:
25. čer 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem..tady lucylu...poslušně hlásim že tu od soboty 14dní nejsem...narychlo jedu na týden s kámoškou a dětma cvičit do chorvatska a pak si nás tam vyzvedne honza a jedem do itošky na rodinnou dovču..takže budou srazy beze mě :slight_smile:
25. čer 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucylu čus

tak jsi to tam s Ev užijte a pak i s Honzou
přejeme hezký počásko a plno zážitků
hlavně si užij cvíčo
pa
25. čer 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek