• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
ahojky holky, to je zase vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem líná jít s malou i na zahradu do bazénku ona se tam čachtá a já sedim na sluníčku a umírám :confounded: . Příští pátek jedem s babčou a dědkem na chatu tak se už moooc těšíme je to v lese tak se tam neupečem, ale chudák Honzík musí zůstat v práci...stejně je asi rád že se nás na chvíli zbaví :slight_smile: . Nemáte doma na dětičky krosničku?? Chceme si nějakou pořídit, zatim máme vybranou tuhle http://www.detskezbozi.com/inshop/nositka-satky-krosnicky/chicco-krosnicka-caddy-2008.html ,ale ráda si nechám poradit.
2. črc 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarek baby, my neska byli v tom aquaparku v pruhonicich, to bylo super, moc se nam tam libilo a doufam, ze tam zase brzo vyrazime :slight_smile:

luci, pocitame s vama
2. črc 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my krosničku nepoužívali a asi ani nebudeme. Nemáme na co. Na výlety chodíme bez kočárku a Bajču sem tam poponeseme, nebo jí dáme na chvíli do kočáru, když ho už vezmeme s sebou. :slight_smile:

Holky, hodně se snažte myslet na déšť, už to tady vypadá slibně, snad konečně poleví ta vedra. Jinak fakt nevim. :frowning2:
3. črc 2008 v 16:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky

tak jsme se dočkaly deště co?zítra má být taky děštivo a ochlazení tak už neumřeme
o víkendu do 25C to je super
to dnešní dusno bylo na padnutí
3. črc 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ivčo

my byly loni s kačkou v krkonoších a krosnu jsme měli
to jí bylo necelých 9měs tak to s ní šlo jěště nechodila tak jí nošení nevadilo
letos jedeme do Jizerek a krosnu bereme také,ale jestli v ní bude chtít být tak to nevíme
my jsme jí taky chtěli koupit,ale nakonec jsme si jí jen půjčili
v Huddy sportu je půjčujou za asi 30nebo 40kč na den
a asi 2000Kč vratná záloha
kačka je lenoch moc se jí chodit nechce
takže kočárek hodně využíváme budeme ho brát do Jizerek také
3. črc 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maruško tak jak to vidíš na ten příští týden?jaký den by ti nejvíce vyhovoval?
Já musím jeden den věnovat patrice jedeme si nechat píchnout klíšťovku
a vidět švagrovou a její malou dcerku byli na 14dní v Chortvatsku určitě nás budou chtít ject navštívit
možná pojememe na 2dny k nim do Zelenče uvidíme
ještě se ti ozvu
3. črc 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, zencky,,to mame venku pekne, co?...konecne :slight_smile:
jenom teda nevim, co budete celej den doma zavreny delat :grinning:
4. črc 2008 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus

no tady už je po dešti
příjemný chládeček uvařím jídlo a razíme ještě do krámu nakoupit jídlo na víkend
kačka je pro změnu zase osplá
si asi nevybereme :slight_smile:
4. črc 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus holky

tak jaký byl víkend?
co se s váma stalo,že se už tady ani neobjevujete?
6. črc 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, my jsme celý víkend makali ny zahradě :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže mě bolí záda, ruce no prostě všechno, ale už máme zasetou travičku na čtvrtce zahrady což je asi 35m2 večer se nám pěkně zalila a Ela si bude mít brzo kde hrát...jupííí :grinning:
7. črc 2008 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pro děti je super mít vlastní zahrádku
vidím to o víkendu,když jsme na zahradě to je k nezaplacení
ještě jí tam musíme pořídit pískoviště krytý lítaj tam kočky :frowning2:
na zahradě se vylítá a pak dobře po obědě spí cca 2h což je super

jak jsi dopadla na tý gyndě?co Němcová?
7. črc 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tady je tedy pořádný mrtvo
my jdeme s kačkou ven je tam krásný chládeček
tak pa
7. črc 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsme teď byli venku ale déšť nás vyhnal. Ela už krytý pískoviště má u našich na zahradě až bude hotová zahrada u nás dáme jí ho sem. Na gyndě sem dostala asi troje prášky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zítra jdu na kontrolu tak snad to bude v poho. Vtipný je že ani pořádně nevim co mi je Němcová mluví tak rychle že sem to nepostřehla a než sem se stačila na něco zeptat stála sem na chodbě :unamused: :grinning:
7. črc 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem tu na chvíli. Dneska je ošklivo, tak mam možnost být chvíli v klidu na netu, protože Barča spí už od dvou hodin. :grinning:

Už jsem se na to ptala, ale asi to tu zapadlo... Lener, kam jezdíte do Jizerek? :wink:
7. črc 2008 v 17:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
aduš ty máš teda spáče :slight_smile: eliška dneska spala dvě hodiny po obídku to je co říct
7. črc 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus baby, jsme se svagrovkou u tchanu az do stredy, net tu sice mame, ale nejni tu na nej cas :slight_smile:
mejte se a pusy vsem detickam, pap
7. črc 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my jedeme do Jizerek do penzionu kapitánka našla jsem si to na netu
je to v Josefově Dole jedeme tam poprvé
jinak známe Jizerky spíše v zimě jezdili jsme tam lyžovat
chceme vyrazit na ještěď a do ZOO už se těšíme snad nám to vyjde a děti nebudou nemocný
je to naše jediná společná dovča s manželem ten si jede 10.8.na 11dní na Ukrajinu :frowning2: bez nás
7. črc 2008 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kačka by dneska taky dlouho spala,kdybych jí nevzbudila
usla mi u prababičky v kočáru a šla jsem na hodinu ven a už jsem si myslela,že je vzhůru a nebyla
byla pěkně protivná a to spala cca 2h chudák chtěla dospat tu dnešní noc
měla ošklivý sny asi a tak od 4h skončila u nás v posteli takže nic moc můj spánek
dneska to snad už bude lepší
tak pa jdu spát
7. črc 2008 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Maruško

taky zdravíme a posíláme Kubíkovi pusu
snad se brzy sejdeme už to plánujeme dlouho a nic se neděje
už nejsou takový vedra tak by jsme se měli sejít co?
7. črc 2008 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ivčo

jak jste se rozhodli s tou krosničkou?Koupíte si jí?a jaký typ?
skočíte se mrknout do toho Huddy sportu jak jsem ti psala? :slight_smile:
7. črc 2008 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, krosničku kupovat nebudem je fakt že plánujeme na léto hodně výletů, ale kdo ví jestli to vyjde když máme rozkopanou zahradu. Pučit si jí je určitě lepší nemáš na ten Huddy sport internetovou adresu? sem to nemohla najít :sweat_smile: navíc sme píchli kolo u kočárku a v pátek jedem na chatu náhradní prodávaj na chodově :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2008 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, my se vracime od tchanu ve stredu vecer, uvidim, jak se bude kuba aklimatizovat, kdyztak bychom mohly se sejit bud v ctvrtek a nebo pak az pristi tyden

a taky bychom mely udelat celkovej srazek, co?..uz nas tu moc nezbylo, ty, ja, adu a iwca :grinning:
8. črc 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ivčo

zeptám se manžela a napíšu ti pak kontakt na ten Huddy sport
my si jí budeme v září taky půjčovat v létě je o to obrovský zájem
my naštěstí neměli kola nafukovací ségra jo a xkrát píchla,ale ty naštěstí na Chodově bydlí tak to měli kousek
ségra má Deltimácký kočárek už je schovaný u našich ve sklepě třeba se v něm bude ještě vozit nějaký mímo
8. črc 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Maruško

no jo máš pravdu už jsme jen čtyři
ale měla by se vrátit Lucylu a ta se určitě taky bude zapojovat
je vždycky pro nějaký srazík
patrika se taky určitě přidá jí přemluvím

zítra jedu do ZOO
a pak večer ke švagrový asi až do pátku
tak to vidím na příští týden,ale to už musí vyjít!!!
8. črc 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky jsme pro srazík, ale příští týden sme na chatě do středy internet tam mít nebudem tak doufám že budu mít co dočítat :grinning: . Luci v ZOO si to užijte když sme tam byli s malou tak si spíš všímala dětí než zvířátek ale vy už ste přece jenom starší. Napiš jak se tam Kačce líbilo.
9. črc 2008 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, 2. června jsem se já - a můj Lišáček (Péťa) - připojili do vašich řad mamin a drobotiny z Letňan a Proseka, a protože už nás docela ubíjí běhat kolem paneláků sami, tak jsem se rozhodla juknout na koníka, jestli by se tu pro nás nenašli nějaké kamarádky/kamarádi - buď na kočárkování, hraní, povídání.., nebo jen na chat (to si ale užiju spíš já, tak se obávám, že mi to bude Lišáček oprávněně kazit svým křikem :grinning: ). Třeba by to klaplo :slight_smile: . Tak vás pro začátek moc zdravíme a přejeme krásný den. Jana a pětitýdenní lišáček Péťa
9. črc 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Lener, já jdu dnes taky do ZOO. S třídním srazem ze střední. Bajča zůstává doma s taťkou, pro ní to neni. Máme tam být ve dvě, tak kdybys nás někde zahlídla, tak se ohlas, pokud mě poznáš. :wink:
9. črc 2008 ve 12:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravíme Janu a Peťulku :wink: . Teda holky to počasí se vám na ZOO moc nevyvedlo :frowning2:
9. črc 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ahojky :slight_smile:

jme zpet od tchanu, bylo to tam fajn, lepsi, nez jsem cekala,akorat me sere to pocasi :frowning2:
jak jste se mely, holky?
10. črc 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, narazila jsem na Vaší diskuzi a chtěla bych poprosit o radu. Bydlím na Proseku (jsem přistěhovaná) a v září budeme mít mimčo. Potřebovala bych poradit nějakého dobrého pediatra pro malého. Můžu se optat kam chodíte? Ráda bych nějaké reference než někam začneme chodit. Moc moc děkuji Hanka
10. črc 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek