• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
cau zencky, jsme na vikendika u nasich, takze nejsem moc na netu

majo, prijed do praglu, zakalime a zahulime :slight_smile:

luci, ja taky nekourim doma, ale jenom na balkone, v tehu a ani, kdyz jsem kojila sem nehulila,ale jakmile sem prestala kojit, tak sem se hnedka vrhla na cigarko, kdo nikdy nekouril, ten tohle nepochopi, vid majo?
jinak mne se podarilo pribrat 4O kg celkem klidne a rychle, dycky sem docela sportovala a pak prestala, mozna i proto, muj mudra kroutil hlavou a nevedel, co se mnou, pac se treba pribrala 8 kg za 10 dni, tak me posilal na vsechny mozny testy, ale vsechno ok, tak jen prohodil, ze to moje telo bohuzel nezvlada, ze se to obcas stava, nemyslim, ze bych jedla nejak extremne hodne, prestala sem kourit a zacala jist sladky, ale jinak normalka, jeste ve 3 mesici sem hrala beach volejbal a do konce tehu sem chodila plavat...no, neudelas nic :slight_smile:

ten kocarek je celkem fajn, ale jak sem uz byla zvykla na xlander, tak se mi s nim jezdi trosku hur, ale to se poda

leni, uvidis, ze klaudinka bude uz ok neska, vetsinou to trva tak den dva

buchy, tak se mejte a peknej vikendik :slight_smile:

PS - vyslo nam pekny pocasi, co? aspon tady teda leje a leje..
19. dub 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
maru taky hezkej víkend,já taky přibrala dost,něco byla voda ,ale hlavně tím,že v práci jsem se nezastavila,nejedla a hodně kouřila a najednou bum,mohla sem jist,práce ubylo a cigárka papa
19. dub 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus holky

no já jsem snad jediná co nekouří co? :wink: že by jste mě to naučily? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ba né mě to nikdy nelákalo,ale jednou když jsem nemohla na WC tak jsem to zkusila a stejnak jsem se neposrala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mám k tomu asi odpor kvůli mámě
strašně to leze do peněz a ona je na invalidním důchodu a hulí jednu za druhou a to mě sere
táta by už zy ty cigáry mohl mít Mercedes!!!!

ale holky když vám to chutná tak dobrou chuť
hlavně když to nemusí dýchat vaše dětičky
19. dub 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus tak kde máme Luciju a Mapris?
na nás pěkně kašlou! :frowning2:

jo Maruško,a dají se polohovat ty zádíčka a to pod ty nohy?u těch vašich nových golfek?
no s tou váhou to je hustý
¨já jsem taky zvědavá kolik naberu při druhým,ale co 2děti to je záhul tak půjdou kila pak sama dolů
prej jedno dítě to je jak žádné dítě a dvě to je pěkná makačka a na palici tak uvidíme jak se s tím popereme co? :wink:
jsem zvědavá jak Kačka přijme druhémo sourozence a jak přežije že budu mít břicho a nebude moc po mě rajtovat
no,ale ještě máme čas :slight_smile:

to počasí je na palici
jsem u našich v Letňanech je tu i kačky bratránek a pěkně řádí jen škoda,že nemůžeme jít ven na motorku :frowning2:
snad už zítra bude pěkně :unamused:
19. dub 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo Leni,
Kačka když měla ty hexa vakcíny tak byla v pohodě,jen u tý 3 měla zvýšenou teplotu a průjem
příští týden nás čeká vakcína na žloutenku tak jsem zvědavá na ty reakce

na těch naušničkách jste se objednali?my museli
tak čusík pěkný zbytek víkendu Vám všem kuřačkám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pa
19. dub 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já už od těhu nekouřím ,před njákou dobou jsem ochutnala,ale už mi to prostě nechutná :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže díky bohu jsem naprosto odnaučený kuřák :grinning:
naušničky dáme hned s druhou hexou :dizzy_face:
19. dub 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máří ja bych jelůa hned do Práglu a manža je proti,jemu se tam moc nelíbí (je divný on vydí jen ty cizince a narkoše,ale já tu kráu okolo :grinning: ) budu se muset domluvit ze segrou ta to tam aspoň zná a pojede tam ráda,tak pak zahulíme :wink:
19. dub 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no teda teda :unamused: s Maruškou zahulíš a na mě se vyprdneš???? :angry: :angry: :grinning:

no Leni to ti chválím,že už nekouříš :wink:
holky vemte si z lenči příklad zodpovědná matka :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, luci, jako myslim, ze vo tom o fakt nejni :slight_smile: ono je fakt dost tezky prestat nebo neni ani tak tezky prestat, jako to pak vydrzet, ale jak rikam, to nemuze pochopi clovek, kerej nikdy nekouril :sunglasses:

jinak ten kocarek ma polohovaci zadicka a i nohy, je celkem fajn, jen si na nej musim zvyknout

jo a neska sem po mesici byla na skvosi, ta moje hnata se zda byt uz v poho....tak du zitra na tenis a sem zvedava, co to se mnou udela :grinning:
holkyy uzijte super veciir
19. dub 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci neboj z Máří zahulíme a společně pokecáme !!! :slight_smile:
20. dub 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji Ty jsi všude :grinning: Mě snad přijde že tady pomalu nikdo nehulí,já to doženu za Vás :grinning:
20. dub 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo já ty a tady Máří hulí tak to je fajn založíme téma matky kuřandy! :grinning:
20. dub 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nás pak ukamenujou
20. dub 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
však tam budou moct jen příznivkyně klubu :grinning:
20. dub 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem vám tak nasr.... představte si,já 5 týdnů chodim na akváč a minule se tam přišla i přítelkyně kamaráda
)mimochodem ta vysokoškolačka co jednou makala 4 hodiny a vypráví o tom dodnes,ta co myslí,že dítě stačí nakrmit ,přebalit a pak už pohodička ,flákárna) tak dneska řekla manželovy že jsem se tam ve čtvrtek strašně flákala,že ona chudinka se tam tak snažila tak že ji dva dny vše bolelo akorát sem nepobrala jak si toho mohla všimnout když cvičila předemnou,navíc i kybych byla pomalejší tak narozdíl od ní musím furt fungovat,vstávám ve 4 ráno,každej den chodím na 2 hodinové prochajdy ,občas se nestíhám ani najíst,musím obstarat malou a domáctnost,zatím co ona příjde domu,vyvenčí psa ,umyje nádobí(ještě nadává jak je možný že to po ní máma chce) :angry: :angry:
20. dub 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpet z vikendiku, sme si pekne odpocali, jen skoda, ze to tak rychle uteklo :frowning2:
20. dub 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdravíme Ostravu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ahoj Maruško,jo víkend byl moc krátký a počasí nestálo za nic :frowning2: ale stejnak jsme si to užily
byla jsem nakupovat na čerňáku v Ikei :wink: docela to šlo naši hlídali kačku takže pohodička pa
20. dub 2008 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni z Proseka, holky chtěla sem se zeptat jestli chodíte někam ven na Proseku? potkávám různý klany na hřišti mezi Lovosickou a Jetřichovickou..už nevim kam se s kočárkem jít projít..malé je 6měsíců tak hřiště ještě nevyužíváme..poraďte díky Lucie
21. dub 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,já to mám jednoduchý,bydlím u dua,takže do alberta,do billy a přes střížkov zpátky
21. dub 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
luclylu13,
ahoj, já bydlím na ládví, tak si zajeď sem busem. Jsou to dvě zastávky. Je tu krásnej velkej park :o))
21. dub 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já mám taky trasu...billa, pošta, plus a zpátky..ale je to pořád to samý..chybí tady park něco jako je letenská pláń..to by bylo něco :slight_smile: jezdim tam za ségrou..vždycky dáme stelu na zahrádce..uděláme kolečko a je to..ale tady mezi těma panelákama..ani žádná pěkná restaurace se zahrádkou tu neni
21. dub 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mapris...tak to já tam zajedu hned jak bude hezky na celej den :slight_smile: dík za typ
21. dub 2008 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci jediná je pizzérka na českolipský,tam je i zahrádka :wink:
21. dub 2008 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkazdenek....to ani nevim kde je :slight_smile: bydlim tu sice druhym rokem ale znám to jen v okolí jetřichovický :slight_smile:
21. dub 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to u těch novejch paneláků směr letňany,přímo ta zastávka u toho se jmenuje českolipská,pak je zahrádka ještě u zlatýho selete(nebo prasete :confused: :sweat_smile: ) to je směrem na palmovku
21. dub 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus Lucko,

mě už to taky na proseku nebaví :frowning2:
tak raději jezdím do Letňan
je tam více dětských hřišť a není tam tolik psích bobků fakt se Letnanský obecní úřad stará :slight_smile:
a je tam i více možností sedět s malýma dětma venku i pivka nebo na limču :slight_smile:
můžem se někdy sejít a zajít s kočárama na procházku
já se v Letňanech narodila tak to tam mám zmáklí a chodím pěšky do Čakovic taky dobrá procházka po poli když je sucho
21. dub 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus mapris
tak co noha?už je to lepší?
máme skoro stejně starý děti tak snad už se někdy sejdem :wink:
na Ládví co se kačka narodila jsem ještě nebyla ani nevím,že je tam park Ládví moc neznám
a v Ďáblickým hájku jsem taky ještě nebyla to by mi mohla poradit Lenča jak se tam dostanu :slight_smile: viď Leni? :wink:
21. dub 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám,že tady funguju co by info centrum :grinning: :grinning: :grinning: my do ďáblického hájku jezdíme celkem často,jelikož v ďáblicích bydlej manžovy rodiče a moje babička :wink: navíc je to tam fakt super jak se tam dostaneš,asi nejlíp busem na zastávku ďáblický hřbitov a pak mezi baráky nahoru směrem k hvězdárně :wink:
21. dub 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka..určitě sem pro společný výlet ..třeba na pivko do letňan :slight_smile:
21. dub 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mapris a kde je prosimte v ladvi park?..bydlime kousicek, ale nic sem tam teda nenasla, leda to oploceny hriste hnedka na metru

kdyz jsme jesze bydleli na proseku, tak sem chodila smer billa, poliklinika, kolem dua a zpatky dom, bydleli jsme na litvinovsky, kdyz kuba zacal chodit, chodili jsme normalne do sport centra prosek, tam nesmi pejsci a je tam udrzovana trava, takze to bylo na ty prvni krucky jako delany, nikdy nam nic nerekli a byli jsme tam treba 3 hodiny

ted to beru smerem ladvi a zpatky - bydlime mezi prosekem a ladvim,ale mezi tema panelakama nic moc, mame hnedka pod barakem skolku, tak jsem chodila s kubikem tam na hriste, ale nedavno nas nejaka kra*a pani soudruzka ucitelka vyhodila :frowning2: takze taky nevim, kam tady moc chodit

luci, taky sem byla neska v ikei s braskou, maj tam porad nejak to samy :slight_smile:
21. dub 2008 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek