• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
Ahojky, nemáte dneska některá namířeno k vodě? :confused:
28. črc 2008 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucijo, ja bych sla, ale nevim kam :frowning2:
28. črc 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus Aduo

toho prstýnku je škoda :unamused:
ale nemusela by jsi na srazík přijed až okolo 16h
nám děti spí venku v tý Školičce
dáme si tam oběd i dětem pohrajou si a jdou chrupat
po 17h chodíme domů

no to by jsme se ještě dohodly
takže se doma nudíš?no já jse ráda,že máme kam jezdit na chajdu jinak by mi taky hráblo
ale do práce se mi zatím nechce
28. črc 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus

tak holky kam jste vyrazily s dětma k vodě?
a co ty Čakovice?prý je to tam dobrý i pro děti
nebo v těch Kobylisích?tam chtěj sice 120kč pro dospělýho děti zdarma,ale chce to slunečník není tam žádný stín
za slunečních chtěj 6Okč
ty Čakovice 80kč dospělý a 60děti
teď.ale asi budou koupáky narvaný je pořádný vedro konečně léto
my byli na chajdě a kačka se koupala v bazínku a byla spokojená jen já jsem se pařila :unamused:
28. črc 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Luci, zatím jsme se s Honzou dohodli že po vánocích vysadim prášky a pak to necháme náhodě :wink: tak uvidíme...
Dneska deme do Čakovic na koupaliště tak se malá vyřádí. Se stínem je to tam v poho sou tam velký stromy a když tam jdem hned od rána ve všední den tak tam moc lidí neni.
29. črc 2008 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lener, mně Barča v kočáru neusne. My už chodíme bez něj, takže pro nás je to dycky dost problematický bejt někde přes oběd a hned po obědě.
My se zatim nekoupaly. Bajča má akorát vaničku na balkóně, protože bazénku se bojí asi jí to tam klouže, tak máme jen tu vanu.
29. črc 2008 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky tak my vcera nakonec po polednaku vyrazili na stirku na koupak, teda ale lidi jako nasrano, jinak je to tam celkem fajn, neska jsem chtela zkusit jeste cakovicky koupalko, ale kubikovi trochu tece z nosu, tak asi zitra bo pristi tyden
29. črc 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus Ivčo

tak to by bylo super
to by jsme třeba byly těhotný spolu a s maruškou :grinning: :grinning: :grinning:
my chcem taky po vánocích
tedy já až po vánocích manžel hned!!!!
ale já chci ještě si užít dovču v září a v listopadu nebo v prosinci hory v Rakousku a to by tedy s pupkem asi nešlo
uvidíme
u nás snad problém nebude nikdy jsem prášky nebrala
a co už jsi o tom mluvila s němcovou?
já tam musím zajít ať mi napíše nějaký vitamíny

se máte ,že se jdete koupat máte to blízko co?
a co s tou školkou?kde ta tvoje mamka pracuje v Čakovicích?
29. črc 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Aduo

no tak to vidíš jak jsou holky každá jiná
jsou skoro stejně narozený,ale jinak koukám asi nebudou mít nic společnýho
my bez kočáru ani ránu
spí mi jen v kočáru
v postýlce ani ránu jen v noci
a když jdeme ven na motorku musím s sebou táhnout i kočár ,protože po chvilce jí motorka nebaví a moc jí nebaví ani chodit
je to lenoška
a kolik barča měří a váží?
neprobíraly jsme to už????
:slight_smile:
29. črc 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Maruško

já se taky ráno probrala a začala jsem pšíkat a smrkat,ale už je to ok
snad Kubík nebude nemocnej
a co spí ti?
mě kačka usla asi před 15min.jsem na chvilku na Pc
a pak musím jít uklízet čekáme od 15h návštěvu

už kačku nechávám lítat bez pleny doma
a to je tedy síla celý byt počůraný!!!
ještě žě máme lino
ale občas už dělá i čůrání do nočníku,ale ještě si sama neřekne
už pochybuju,že to do 2let stihnem být bez plen
asi až prdnu to druhý tak budu mít dvě děti na plínách ach jo :frowning2:
29. črc 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem si maslela,že aspoň na chvíli pokecám s maruškou,ale ona mi zmizela škoda
tak jindy pá jdu uklízet
holky užijte si ještě dnes a zítra vedro
od čtvrtka bouřky a má se ochlazovat
asi bude po koupání škoda
29. črc 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo Aduo

to kačka se v bazénku nebojí
a ,že jí to klouže a padá na pusinku to jí děsně baví
od září budeme chodit plavat tak snad tam se nebude bát
na balkoně bazének nemáme
jezdíme za prahu 7km na chajdu a takm se kačka koupe je to super
pa
29. črc 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lener, Barča v roce a půl měřila 80 ve stoje a vážila 10,6 kila. A od roku nevozíme kočárek. Jen že ho vozí Barča. sedět v něm... to leda na nákup, protože ví, že nedam jinak. :wink:

Ohledně bazénku. ona se do něj nechce posadit. Jen v něm brouzdá, ale právě nechci u ní pořád být, takže má smůlu, bude ve vaničce. ta je jen sedací a nemusim se o ní bát. :wink:
29. črc 2008 ve 14:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no kačka měla na tý 19měs.kontrole
83cm a 11,4kg
a 47cm obvod hlavy
jakou už nosíte velikost?kačka občas ještě 86 ale více92
přemejšlim jakou jí koupím kombinézu na zimu jakou velikost?myslíš 98?
29. črc 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus holky, neska bylo zase vedro, co?....kuba byl odpoledne tak uricenej, ze jsme museli jit domka :/
jinak zitra dopoledne se jedeme s maruskou a terkou podivat do jeslicek a jestli vsechno klapne, tak uz asi od pristiho tydne bude kubik jednou tydne na dopoledne tam...sem na to zvedava
29. črc 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lener, Bajča nosí asi 86, ale něco i menší. Hlavně má ještě bodýčka, který měla v půl roce a jsou jí. To mě docela zaráží, ale je to tak. Aspoň nemusim pořád nakupovat nový a nový. :grinning:

Mari, tak ať se vám tam líbí. :wink:
30. črc 2008 v 08:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, neska rano me probudila rana jako prase, letim ke kubovi do pokoje a on stoji pred postylkou a rve...takze musel vypadnout/vylezt :frowning2:
ani nevim jak, cely rano se ho ptam, kde ma auau, ale ukazuje pokazdy jinam, nejvic na koleno, ktery si odrel vcera na pisku, jinak se mi zda ok, takze ho asi nemam tahat k dr, co?

vubec nevim, jak mu ted vyresit spani, doted spal normalne v postylce, v ty detsky, akorat to ma snizeny uplne, to asi kazdy dite v jeho veku, tak jsme s honzikem mysleli, ze mu vyndame celo, jenomze on v noci cestuje, tak nevim... :frowning2:
30. črc 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mari, jestli se normálně hýbe, tak mu asi nic vážného není. Drž se. :wink:
Bajča naštěstí vždycky leze z postýlky k nám do postele, takže kdyby padala, tak jedině na mě. Na druhou stranu neleze, tam ví, že by upadla. Ale v noci to nedělá. Jen odpoledne, když si tam sama vleze a hraje si tam. :wink:
30. črc 2008 v 08:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že jste se pěkně rozjely :slight_smile: . Ani to nestíhám číst. Jak to děláte, že se dostanete na net tak často a máte energii psát? Já bych si občas pokecala (popsala), až bych brečela, ale nějak to nestíhám. Buď konejším, blbnu s chrastítkem, trénuju zvedání hlavičky, rozháním prdíky nebo se snažím uklidit ten sajgon, co tu mezitím vznikl. Včera jsem si užila krásných sedm hodin v čekárně u pediatra... výborný baby boom.. a všichni jsou na něj připraveni, jako vždycky a na vše..
30. črc 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu, vypada, ze je ok, tak to asi nebudu resit, musime odpo s honzikem vymyslet, jak mu udelat to spani :slight_smile:

grecek, sedum hodin u dr?..to by me asi hrablo, kam chodite priosimte?
jinak ja mam notebook a mam ho porad u sebe, navic kuba uz je vetsi a hraje si sam, ja ho spis hlidam..no a ted zrovna spi, vis jak, cas se najde vzdycky :grinning:
30. črc 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mari, leda nějakou zábranu ještě nahoru. Nebo mu udělat postýlku ještě vyšší. Nebo to ještě víc snížit. Netušim.

Grecek. Já chodim na net když zvířátko spí. Nebo když si sama hraje. Ale tvůj andílek je ještě maličkej. V době, kdy byla Bajča takhle malá, tak jsem taky neměla čas na nic. :wink:
30. črc 2008 ve 14:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy,
Luci, to by bylo fajn kdyby sme těhulkovali spolu :grinning: . Taky si chci ještě užít dovču a Eliška je ještě moc malá druhý mimčo bych chtěla určitě až po jejim druhym roce abych se s ní už trošku domluvila a uměla na nočník :wink: . Právě nevim jak to udělat s těma práškama kdy by bylo nejlepší je vysadit, ale za dva měsíce si mám jít pro další tak si o tom s Němcovou promluvim a uvidíme.... zase nechci o tom těhotenství mluvit moc předčasně zima je ještě daleko tak kdo ví jak to všechno bude.
Máma dělá ve školce vedle základní školy myslim že se menuje Něvská taky tam mají hroznej nával dětí a ty co mají maminku doma na mateřský se nemaj šanci dostat...tak uvidíme jestli bude nějaká protekce :grinning: . Naproti tomu novýmu sídlišti v čako postavili novou školku tak už snad ten nápor nebude tak velikej.
Včera sme byli celý den na koupališti - hrozně lidí už od rána, ale bylo to fajn.
Maruško, tak snad bude Kubík v pohodě, děti sou odolný až se občas divim co eliška vydrží :wink:
30. črc 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodíme sem na polikliniku na Prosek a tentokrát to byl opravdu děs a hrůza.. Do polikliniky jsem dorazila v 10 hodin dopoledne a nohou jsem vykročila několik minut před pátou odpoledne - ještě že jsem nedostala hadrem :slight_smile: .. po mě šly na řadu ještě dvě maminy.. opradu krááásně strávený den..

Jinak mám pocit, že je můj mimísek alergický na PC. Jakmile ho zapnu, spustí křik :confounded: , takže jsem ráda, že stihnu alespoň přečíst část z toho, co tu napíšete...

Koukám, že plánujete rozšíření rodin, tak držím pěsti, ať se zadaří.. já taky plánuju, ale až tak za rok nejdřív :grinning:
30. črc 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj maruško

neboj Kubík bude ok
i když já jsem plašan a raději bych k Dr.běžela,ale když nepláče není spavej chodí běhá tak mu asi nic nebude
držíme palečky
ty cceš Kubíka dát do jesliček???
jak to ty chceš do práce?vždyť jsi říkala,že jdete v září do druhého míma????
30. črc 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Ivčo

no určitě to s němcovou prober s těma práškama
a kolik je v čako.školek?já vím jen o jedný
doufám,že zřídějí víc,když stavějí ty naše baráky a vedle nás bude taky několik bytů
no jo nával dětí je všude
já bych kačku chtěla dát do školky a malý mimčo si užívat jako to bylo s kačkou
stejnak kačka bude potřebovat mezi děti a doma s mámou a prckem se bude nudit
to bude síla,když mi jí nide nevezmou už teď z toho mám strach!!!!

takže koupání šlo?a jaká byla voda?čistá a co cikáni?
30. črc 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aduo

my máme taky zatím normální postýlku,ale už je kačce malá
strašně se v ní chruje a cestuje
a už se snaží i vylejzat
brzy jí koupíme normální postel a předěláme celý byt
máme 2Kk
holt ložnice bude dětský pokojík a my se nastěhujeme do obýváku
určitě kačka novou velkou postel uvítá ráda se rozvaluje :slight_smile:
a nebudu mít strach z pádů i když uvidíme co bude za pády z velké postele :unamused:
30. črc 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj grecek

no to bych se zbláznila takovou dobu čekat u Dr.
na poliklinice je na padnutí a v těch vedrech to tam muselo být šílený!!!
a co oběd a svačina?neumřela jsi tam žízní a hladem???
a jak jsi tam petříka udržela?asi kojíš co?
kačka by tam zešílela a já taky
no jo to jsou ty dovolený
a ke komu chodíš?
30. črc 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, kubik vypada, ze je ok, takze jsem to neresila
do jeslicek ho chci davat na pet dni v mesici, na dyl to nejde a do prace jezdit nebudu, ale rada bych mela jedno dopoledne/den jen pro sebe a pro zarizovani potrebnejch veci (solarko, manikura, atd ...:grinning: - ne to je prdel) a taky si myslim, ze uz je na case, aby dostal kubik trosku drezuru :slight_smile: abane, byly jsme se tam neska s maruskou podivat a fakt jsme tam z toho mely dobrej pocit, pekny velky hriste, hodny a sympaticky vychovatelkym hodne deti...on je dost spolecenskej, takze to pro nej bude jedine plus :grinning:
30. črc 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj maruško

no já už se lekla,že jsi fakt na solárko manikůru....jsem si myslela,že jsi se stala blondýna nafoukaná panička :grinning: :grinning: :grinning:
to je dobře,že jsi normální
jo myslíš marušku mapris???
třeba ho tam naučí chodit na nočník a být trošku v klidu
jsem ráda,že kačka si taky už umí hrát sama
a nechá mě chvilku si dáchnout
a co jinak Kubík zdravý?jsi psala,že má rýmu
a co koupání?dneska se kačka čvachtala celý den v bazénku
zítra bude taky
30. črc 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, jojo, s maruskou mapris jsme tam byly, ve stredu tam jedeme znovu, sepsat nejaky papiry a zkusime tam prcky nechat aspon na hodku, at si zvykaj..nevim, esi ho tam nauci na nocnik, to asi ne, spis se trosku desim toho spani tam, pac kuba sice usina po obidku i vecer sam, ale potrebuje k tomu byt sam, takhle mezi detma, no uvidime, ale tak oni si tam s nim poradi

ryma uz je fuc, po vcerejsim padu vypada taky ok...neska vecer jedeme k nasim a zitra se vracime bez kubika, budeme mit s honzikem vikendik pro sebe, ted v nedeli jsme meli petilety vyroci, takze to chceme oslavit, uz uplne vidim, jak to bude vypadat, budeme se valet u tv :grinning: bane, ale tesim se, ze si schrupnu

chtela sem jet neska na koupak, ale musim na prosek na polikliniku, takźe z toho nic nebude, ale pondeli a utery budeme taky u nasich, tak tam si ten koupak vynahradime
31. črc 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek