• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
autor
ahoj

no pro nás za chvíli přijede švagrová s terezkou a jedeme do veleně
7km za Prahu
máme tam zahradu barák jdeme se koupat a opalovat
pohodička děti se vyřádí bude od nich pokoj :grinning:
snad počásko ještě vydrží
pa
31. črc 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky..já jedu ted na týden na chatu využít toho počáska a hlavně kvůli prckům..tak pak bysme mohly dát zase sraz ne? bo jít na koupák...
maruško sem ti tady včerapsala ohl.toho kubíkova pádu a ted koukám že to tu vůbec neni..kurva drát..tak hlvně že mu nic neni..tak zatím se mějte a pakse nějak sejdem jo,
31. črc 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucylu, uzijte si chajdu a pocasko :slight_smile:

my budeme cely pristi tyden, krom stredy, taky v cudu, taky koupalko a tak :slight_smile:
tak ten dalsi tyden bychom se mely sejit a az se sejdeme, tak bychom mely naplanovat, kdy se sejdeme konecne bez nasich deti :grinning:
31. črc 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na padnutí na poliklinice bylo. Já jsem přišla domů vysušená jak treska (moje půllitrovka mi opravdu nestačila), hladová a rozžhavená do běla. Opravdu velké štěstí, že kojím, jinak bych to tam musela vzdát. Navíc maminy předbíhaly.. hrůza.. To jsou ty výhody babyboomu... :frowning2: a bude hůř...

Na úřadu v Letňanech mi paní řekla, ať si rozmyslím délku rodičáku. Všichni prý mají 3 roky a v L je jen jedna školka... Jen nevím, jak by mi varianta 2 roky usnadnila situaci, když jesle v L nejsou vůbec :confounded: ...

Když nejsou schopni přizpůsobit babyboomu ordinační hodiny na ortopedii, nevím, nevím, jak budou budovat školky a jesle... to samé nás asi čeká u základek, středních a vysokých škol... nával, nával, nával.. ale třeba nás příjemně překvapí :sweat_smile: ????? Možná bychom si mohli otevřít vlastní jesle/školku... :grinning:

Jinak doufám, že Kubík je ok po překonání postýlky. My jsme koupily postýlku, kde se dají vyndat dvě šprušle a mimís může vylézt, tak snad to klapne. Já jsem dnes v noci konejšila Peťulku, který se při svém putování postýlkou praštil o šprušle. Byla to dost rána. Je to hrozný hádě :grinning: .

Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá z vás zkušenosti s plaváním mimča po 3. měsíci (taková ta vana pro mimíse)... Mám reference na anahita.cz, kde byla kamarádka a pochvalovala si. To je na čerňáku. Kdyby bylo něco dobrého blíž, tak by to bylo fajn.
Koukala jsem, že chodíte (nebo plánujete jít) do Reginy cvičit. Jaký je tam cvičení? Já tam mám zkušenost jen se spinningem, když tam jezdil můj muž jako instruktor :grinning: . Zkusily jste už cvičení tady v centru volného času?
31. črc 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus Grecek

a ke který dětský Dr.s Péťou chodíte?
máš pravdu dětí je všude spousta a ještě bude
v Letňanech jsou školky 3!
jenže když bydlíme na straně proseka tak jsem si myslela,že se dostaneme do školky tady ani náhodou
máme trvalý bydleiště v letnanech a na proseku nemáme šanci se do školek dostat!!!
mají přednost Prosecký děti
v Letnanech jsou ty školky pěkný
ale asi už kačku dáma do školky v čakovicích uvidíme co bude za rok dva
třeba až budu s prckem doma tam mi kačku do školky nedaj?z toho mám strach

kámoška chodila s dcerkou do letnan do studia Motýlek nebo delfínek přesně nevím tam ty vaničky na koupání pro mimča mají tak se mrkni na net určitě to tam najdeš

my začínáme chodit na plavčo od září
dneska jsme kačku dali do většího bazénu a šílený řev ,že tam nebude
a to měla rukávky kruh
a stejnak se bála
rukávky ty prořvala už když jsem jí je nafukovala
tak to bude v to září zajímavý
doma ve vaně se nebojí v malým bazénku taky né a ve velkým strašně
už minulý týden se na tom Orlíku bála a do vody nevlezla
ještě,že jsme nebyly u moře to by byla pořád na pláži
:frowning2:
31. črc 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus Lucylu

tak si chajdu užijte snad má být krásně až do středy
my jedeme taky na chajdu od čtvrtka až do 17.8.tak tu dlouho nebudu
i když jestli bude zima tak se vrátíme
31. črc 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucylu

už máš zaplacenou tu zálohu na plavčo?
já od tohoto pondělí a švagrová dneska
patrika se snad na to chystá
tak čus jdu věšet prádlo a pak pakovat na chajdu
pa
31. črc 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, školka tady je jedna a teď postavili ještě jednu naproti tomu novýmu sídlišti měla by fungovat od začítku školního roku ale co vím tak zatim jen pro jednu třídu dětí. Pak je školka v Miškovicích a Třeboradicích všechny ty školky sou propojený, ale pokud budeš na mateřský tak ti Kačku asi nevezmou :frowning2: taky mě to štve když budem mít další mimčo tak bych chtěla aby Elis byla aspoň dopoledne mezi dětma a já se mohla věnovat mimču...no uvidíme jak to bude :unamused:
koupaliště bylo čistý a cikánu jsem moc neviděla. Včera sme byli znova ani tam nebylo moc lidí, ale Ela mi od rána chrchlá tak snad z toho nic nebude.
Holky užijte si dovči!!
1. srp 2008 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerko,
díky. Podívám se tam. My prořveme i malou vaničku, tak jsem zase pro změnu zvědavá na tu větší :wink: . Jinak třeba budou Kačku motivovat jiné děti a bude před mini za hrdinku.. děti jsou v tomhle nevyzpytatelné :grinning:

Se školkami uvidíme. Třeba nějakou založíme a budeme mít vystaráno. :confounded:

Užijte si prima víkend event. dovču, dnes se neupečte, když má být ten nejteplejší den v roce a snad se sem zase někdy dostanu :sunglasses: .
1. srp 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Ivčo

no já vím o školce jak je za tou základní školou co jí nedávno zrekonstruovali
a ta školka má pěkný dětský hřišťátko
no jedna třída tak to jsou paka né!!!
ale co slýchám od kámošek je to všude stejný
jo jo budeme se modlit,aby nám vzali děti aspoň na pár hodin dopoledne
nemůžou být pořád s náma potřebujou děti a něco se naučit
hlavně sprostý slova co :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hlavně domů přitáhnou všechny nemoci a chytne to i to druhý mímo
ale co my jsme se s tím taky popraly tak co
no za nás dětí bylo taky dost,ale všude školky jesle nebyl problém
teď většinou z těch jeslí obchody fitky a tak je to děs

neboj Elča bude dobrá
jestli budeme mít druhou holčičku bude to taky asi Eliška moc se mi to jméno líbí
kačka usnula okolo 14h
to vedro jí zdrtilo
a já už mám uvařeno na chatu tak mám chvilku pauzu
pojedeme až po večeři by jsme se v autě upekli nemáme klimošku :frowning2: pa
1. srp 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj grecek

no máš pravdu asi si založíme svoje jesle i školky bylo by to super :wink:

no s tím koupáním včera do toho bazénu šla i její sestřenka o 20dní starší než je kačka a ta je vo vodě jako na souši
miluje vodu i koupání
ale už byla 2x u moře a to je asi znát
kačka nedělala hrdinku ani před sestřenkou
ani před dvouma jinýma dětma 4 a 7let
no uvidíme snad se ještě stihneme vykoupat ve velkým bazénu a v září se nebude bát
ale naštěstí vudu taky miluje snad si zvykne

jo jo pořák je tam strašněj
a vy máte kam jezdit na víkendy?
nebo je trávíte v Praze?
nám teď jde do okem sluníčko je tu na padnutí
pa
1. srp 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kocky, tak jak se mate po vikendiku?
ja sem ted u nasich, prijeli jsme si vecer pro kubika a budu tu i nich jeste v pondeli a utery

jinak vikendik bez kuby jsme stravili tak, ze jsme sedeli bud v hospodde s kamaradama nebo jsme hajali a relaxovali :D
3. srp 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tomu říkám krásně strávený víkend, marie_m :grinning: . Já jsem v sobotu poprvé vyrazila do bazénu. Bylo to sice dost o nervy načasovat to mezi dvě kojení, ale zvládli jsme to. Dokonce jsem se vrátila asi pět minut před tím, než začal náš andílek hulákat, takže i mamča přežila mé cachtání bez úhony... užijte si krásný den - dneska asi podmračený.
4. srp 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak takový víkend bych si taky nechala líbit :slight_smile: . Poslední víkend v srpnu bude Eliška u našich a my s Honzou pojedem do německa jezdit na in-line bruslích tak doufám že nám to vyjde. Jinak včera jsme byli na výletě na kokořínsku konečně jsme se dostali aspoň na chvíli z prahy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ähoj

no jo Maruška si umí pořádně užívat života :slight_smile: to vám s Honzíkem přeju
KUBÍK SI ASPOŇ od vás odpočinul :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no my měli taky pěkný víkendík na chatě i když jsme se nemohli koupat stálo to za to
hlavně,že nehnijem v Praze
teď už zase jezdíme každý den do Veleně na zahrádku
takže super
a že skončili ty vedra tak to mi moc nevadí
4. srp 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj grecek

a kdo ti hlídal Péťu?manžel nebo babička?
a kam jsi se šla koupat do letnan nebo do Dua?
4. srp 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Ivčo
no vidíš víkend bez dítěte a ještě v Neměcku taky dobrý :dizzy_face:
my budeme už posledná víkend v srpnu snad v Jizerkách
snad do toho něco nepřijde
další příbuznej se nakazil od sviňáka klíštěte buriliozou!!!!leží v nemocnici na infekčním
holky nechce sebe a děti očkovat
já to kačce taky nechám píchnout je toho fakt všude plno
pa dobrou
4. srp 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lenerko,
byla jsem u našich v Teplicích, takže hlídala mamča.. a bazén v TP.. Jinak prý máme v Letňanech slevu na bazén, tak doufám, že jí využíváte, když tam náááhodou jdete. :wink: (myslím teď letňanské maminy)
5. srp 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě k tomu očkování... očkování je myslím bohužel jen proti entcefalitidě (nebo jak se to píše)... proti burilioze zatím nic není.. ale entcefalitida je taky pěkné svinstvo, takže určitě očkujte :grinning:
5. srp 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Grecek

jo jo když jsme občas zašli do bazénu v Letnanech tak jsme dostali na bazén slevu
hodina a půl pro nás 60kč jinak 120Kč
ale nevím jestli to ještě platí
klíště komáři mušky jsou pěkný svinstvo
manžel sestřenice má asi tu encefalitidu a ta je prý hprší než burilioza!!!
jsem ráda,že jsem očkovaná
:wink:
5. srp 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky
kam jste se všechny poděly???
tady je zase nějaký mrtvo :unamused:
5. srp 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky. Zase nestíham. :frowning2: Jsem hrozně unavená, Barča špatně spí a já taky.

Ale mam pro vás něco na pobavení. Představte si, že se mi v pondělí ráno blokla lopatka, nemohla jsem ani dýchat, ale musela jsem nakoupit. Nějak jsem to zvládla, oblíkla dítě, sebe (a že to byly tanečky, než jsem si zapnula podprsenku:grinning:) sebrala jsem kočár a vyrazila na nákup. :slight_smile:
Barča už byla pěkně nervní, že měla ve 12 obědvat a pak spát, ale my vyrážely z nákupu až v půl jedný, pršelo jak v blbym filmu, foukal vítr, takže Barbuše pršelo do obličeje, ta hýkala vzteky, já jí musela přikrejt bundou co jsem měla na sobě, aby vydržela v kočáru a já mohla v klidu dojet domu. No a co se stalo cestou? No samozřejmě nám prdla duše od kočárku. Dítě teda muselo ven a šlapat po svých. Ani vám nemůžu vypovědět jaká to byla super cesta. :wink:
6. srp 2008 v 07:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Aduo

no ty máš tedy zážitky!!!
já nechtěla kočár s nafukovacíma kolama
hodně praskaj :unamused:
no vidíš Barča je dobrá tu cestu ušla
to kačku bych musela nést!!!!
no a co lopatka?už je to ok?
6. srp 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lener, jojo, já chtěla nafukovací kolečka, protože jezdíme na chalupu na hory, takže tam jsou potřeba velký kola. Barča to zmákla dobře, hlavně jí bavilo šlapat do louží, takže jsme přišly pěkně mokrý. :wink:
Dneska mi Jára spraví kolečko a zase můžem na nákup. :slight_smile:
6. srp 2008 v 09:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lopatka celkem dobrá, ale záda celkově nic moc. Musim zas začít cvičit na páteř. Jenže minule jsem to přehnala a tak jsem si to namohla a zatim jsem musela přestat. :frowning2:
6. srp 2008 v 09:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kocky, tak se hlasime na skok, zitra rano frcime se svagrovkou k tchanum do nedele, tak esi bude hezky, bude to tam super :slight_smile:
jinak my byli od ctvrtka (mimo vikendu) u nasich a absolvovala jsem s kubou navstevu u kamaradciny maminky, psycholozky a vypada to, ze kubik asi uplne tak v poradku nebude, jak me vsichni ujistovali, vypada to na lehkou mozkovou dysfunkci, jen se musi zjistit, jakyho druhu, tak sem z toho byla takova smutna, protoze sem k ty dr sla spis pro jistotu....tak nam drzte palce!!

mejte se kocky a snad se pristi tyden sejdeme, budeme se s kubou tesit, pa a pusu vsem detickam

jo a neska jsme byli poprve v jeslich, nechali jsme tam kubika s terezkou (mapris) od pul devaty do pul jedenacty a celkem to sikulkove zvladli, byly tam nejaky slzicky,ale zvladli to lip, nez jsme cekaly, takze v utery ta m jdeme znovu
6. srp 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marie_M, držíme palce.. třeba je to jen špatný odhad lékaře.. bude to dobrý, uvidíš :wink: .

Jinak Aduo, opravdu záviděníhodný zážitek... hlavně že jste to holky zvládly.. to pak ale Barča musela spát jako zabitá, ne? :wink:

Já jsem dnes musela do práce.. konečně přijali někoho za mě (asi čekali, jestli se do tří měsíců nevrátím, jak mi navrhovali - bláááázni).. takže jsem předávala know-how... mrňous z toho byl tak rozhozený, že prospal celé odpoledne a teď ne a ne usnout. To bude noc :cry: . Pořád zvažuju, na jak dlouho si dát rodičák... já bych nejraději 3 roky, co když se druhý mimís nepovede tak rychle... ale manžel je zásadně proti.. tak vám nevím... :frowning2: ..

Mějte se krásně.. já jdu utěšovat..
6. srp 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grecek, díky, Barča pak usnula až po dvaceti minutách přemlouvání a snažení se. Dycky když dostane přes plínku - to už jsem pak pěkně vzteklá a ztratim trpělivost - tak pak usne. Jen si párkrát fňukne a je to. :wink:
6. srp 2008 ve 21:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj grecek

no neblbni oni si fakt mysleli,že přijdeš do práce takhle brzy?
to mě by do práce nikdo nedostal od miminka
vždyť je Péťa ještě drobeček!!!
no já jsem si dala mateřskou na 3roky snad se do tý doby povede druhý prcek
když né tak to snad nějak z gynekoložkou uděláme,abych nemusela do práce

kačka dneska usnula až skoro po půl desátý
byli jsme dlouho mimo prahu nějak jsme se nestačili včas vrátit
teď spí jak zabitá
snad jí to vydrží celou noc
pa dobrou
6. srp 2008 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Aduo,

ta co už uvažujete pro barču velkou postel?
my až se manžel vrátí z tý Ukrajiny tak řestavíme ložnici na dětský pokoj a dostane velkou postel
a my budeme v obýváku
a jak válčíte s nočníkem?my tedy bojujem nevím jestli to někdy pochopí co od ní chci :unamused:
6. srp 2008 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek