• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
autor
čus Leni,
já myslela,že mi popíšeš cestu jak se dostanu do Ďáblickýho hájku pěšky :wink: ale to asi nejde co z proseka!chybí tam ten most co je přes prosek do letnan :frowning2: je tam ta šílená dálnice
no já moc ráda busama s malou nejezdím raději všechno pěško nebo čekáme na manžela a ten nás vozí autem,když já nejsem stále schopna řídit a už mě to ser.. :angry: :angry: :angry: a manžela taky
to je zas počasí,že by se člověk z toho ......
a to jdu dneska ke kadeřnici na stříhání aby ze mě udělala člověka :grinning: jako vždy mám hnusný počasí buď vítr nebo déšť
včera si kačka hrála na písku a na hřišti v letňanech bylo krásný teploučko a dneska chudák bude zavřená doma :frowning2:
to počasí je fakt na prd!!!!
22. dub 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čuky u nás ráno byly mokré chodníky,ale teď už je schnou a vypadá to docela dobře tak doufám,že se zas nerozprší i když jak jsem čuměla na počasí tak tu má pršet :unamused: takže asi taky budem sedět doma
22. dub 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak Luci mám svůj skype už máme z manžou zvlášť maja.kube :slight_smile:
22. dub 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo taky mě štve tohle počasí..celej den doma..to mi nezbejvá nic jinýho než uklízet :slight_smile:
22. dub 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už mám uklizeno peru druhou pračku a oběd je taky hotovýtak co teď :frowning2:
22. dub 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja..tak to si rychlík..já dala jen prádlo do pračky a uspala Ev a teď sem se zasekla u PC a nejak nemůžu jít pokračovat v uklízení :slight_smile:
22. dub 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: já to dělám průběžně píšu pak vstanu něco uklidím vyndám prádlo dám další .....no už se těším až se ozve kámoška jestli bude hnusně tak doufám,že mě pozve na kafčo :grinning: fakt bych si ho dala,ale samotnou mě to nebaví
22. dub 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a kde to prádlo sušíte?
já vyprala včera 2pračky,a jak bylo krásně tak mi to vše uschlo na balkóně takže,dneska u seriálu mě čeká žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a uklízení jako luxování až přijde manžel a bude hlídat tu naší dračici a vytírání tak to dělám až všichni usnou,aby se mi tu nemotali :slight_smile:
22. dub 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď na sušáku v předsíni venku máme vlhko :wink: jinak balkon
22. dub 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo Pc je hroznej žrout času
hlavně Modrý koník viď Májo :grinning: předtím jsme byly furt na Kojeneckývýživě.cz ale tam už mě to nebaví

no jo zase leje aspoň,že kačka si v klidu chrupe bohužel,né v postýlce,ale uspala jsem jí na chodbě v předsíni neumí spát v postýlce přes den,jen když byla drobek
22. dub 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky to ted střídám s žehlícím prknem..myslim PC ..Ev pořád spí tak je klídek...do postýlky jí dávám jen na noc..přes den spí normálně na sedačce obložená polštářema..je sice už dost hejbací ale ještě si to můžu dovolit..pak až bude ještě víc hejbací :slight_smile: tak budu muset vymyslet něco jinýho což teda fakt nevim co...jinak prádllo mám zatim v "dětským pokojíku" kde je spíš skladiště než dětský pokoj..až tu budou děti fakt nevim kam všechyn ty věci dám...hrůza

kafe bych si taky dala...taky ho většinou piju jen s návštěvou..tak ho dáme na dálku? :wink:
22. dub 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo kafe bysme mohly dát na dálku víš jak to dělám z kámošem večer když příjde z práce a manža je na cestách tak si zavoláme přes skype a pijem kafe a kecáme
:slight_smile:
22. dub 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten bohužel nemám :frowning2:
22. dub 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kafíčko já piju až po obídku a hlavně s něčím sladkým
jsem maniak po sladkým :grinning:
a můžu se zaptat kolik máte pokojů?my jen 2+Kk a kačka s náma spí v ložnici to je na prd
nemám jinou místnost na to naše skladiště :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale za 2roky snad už budeme bydlet ve větším v Čakovicích tak to je taky kousek tak snad se budeme setkávat :wink: :wink:
22. dub 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,koukám počasí naprd,vidím to do alberta pro pečivo a zpět,aspoň my zbyde čas na ajinu,jinak už mám skoro vařeo,dnes opět na žádost manžílka pizza :grinning:
22. dub 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to pečeš svoji nebo plotovar?
22. dub 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka..no my máme 3+1...obývák, ložnice a skladiště :slight_smile: ale malou máme zatim taky v ložnici..
22. dub 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maja,svoji,na to můžu dát co my chutná :wink:
Luci,tak jsem ráda,že nejsem jediná kdo má mimčo v ložnici :slight_smile:
22. dub 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha sem si říkala,že by polotovar u nás neuspěl,ale já neumím udělat to těsto na pizzu,my máme 3+1 a Mařenka spí sama v pokojíčku,ale ona tam spí až od roku a půl jinak spala taky snáma já bych ji tam dřív asi nedala :slight_smile:
22. dub 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkazdenek..mě to ani nenapadlo jí dávat hned do pokojíčku..vhledek k nočnímu krmení nevidim důvod proč se krom buzení na krmení ještě vstávat a chodit do jinýho pokoje...nevim přijde mi to prostě logický do určitýho věku mít mimčo u sebe....

maja26...u nás je pizza hodně žrací..a dělám těsto normálně s kupovanýho listovýho..pak tam nahážu co dům dal a je to..hlavně s tim listovym se dá jíst i za dva dny..s normálním klasickým pizzovým nee..teda dá ale je to pěknej blaf :slight_smile:
22. dub 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
J dělám takvý kický těsto,balíček droždí,200ml vlažné vody,1lžíce oleje a 300g polohrubé mouky :slight_smile:
No my máme 2+1 takže u nás by to ani nešlo,takže si budem muset jednu místnost rozdělit a udělat tam mini ložnici ,však nám stačí jen postele :wink:
22. dub 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
když už sme u toho jídla poradte mi nějakou rychlovku s masem a aby toho bylo hodně :slight_smile: už sem vyčerpala asi všechny zásoby a přide mi že už to moc opakujem :slight_smile:
22. dub 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
koprovku,rajskou,segedýn,špagety,zapekáne těstoviny,sýrovou omáčku,guláš... doufám že myslíš pro vás dospěláky :grinning:
22. dub 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo myslim :slight_smile: ale tohle všechno právě vařim..buřtguláš, hatla matla (uzená br.knedli, zelí, cibulka na krájený a promíchaný šouplý do trouby) zapečený brambory atd...ale prostě mi to přijde už nějaký fádní bo co :unamused:
22. dub 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkus sýrovou omáčku ta mňamozní :slight_smile: dáš do hrnce různé sýry nivu,tavený sýr,eidam... rozvaříš to,přiliješ smetanu vaříš pak tam dáš masox abys toho měla víc tak přiliješ mlíko a zahustíš(mouka+voda) nakonec osolíš opepříš a dáš tam kuřecí nudličky orestované nebo vepřové.Fakt dobré k těstovinám bramborům nebo knedlu :grinning:
22. dub 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za typ..něco podobnýho dělám jen pouze s měkkýho sýra..kdyb tě ještě něco napadlo..sem s tím :slight_smile:
22. dub 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lasagne
22. dub 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vepřové kotlety na bramborách zalité smetanou moooc dobréé!Kuře na zelí nebo taky na bramborách to je taky šupa a jednoduché,čína z těma kudrnatýma nudlema moc mi chutná :wink:
22. dub 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak čínu dělám tak 1-2x týdně..přítel by nejradši nejedl nic jinýho :slight_smile:
22. dub 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuřecí prsíčka v jogurtové marinádě,špagety,rizeto ,řízky obalovaný v cornflakes :wink: pak takový ty klasiky jako gulášek,koprovka,svíčková ,špízy ,buchtičky s krémem ...........
Holky tak jsem přišlas akváče a jsem se totálně zničená :confounded:
22. dub 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek