• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
Ahojky, na veletrh hraček se taky hlásíme :dizzy_face:
23. zář 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,my tentrokrát na veletrh nejdem :unamused:
23. zář 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lener, na víkend to bylo prvně. My byly vždycky na sraze jen jednodenním - výlet a podobně. Když se podíváš do mých přípravných alb na beremese, tak tam některé srazy jsou vyfocené. :wink:

My na veletrh taky nepůjdeme. Připadá mi to moc peněz za pár minut tam strávených. :wink:
23. zář 2008 ve 14:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj

no jo jsou to vydřiduši
150kč za dospěláka a za dítě 50kč je to dost,ale určitě to není jen na pár minut
bude tam dost pro prcky atrakcí
no my si to tam snad užijem
snad vyjde i počásko :wink:

už plánujeme se švagrovou jestli bude babí léto,že vyrazíme do ZOO :slight_smile: už se těšíim
23. zář 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek. tak se hlásím, že jsem zpět :astonished: a možná už mi zbyde čas i na net...dítě začíná bejt trošku :grinning: hodný, tak abych to zas nezakřikkla :frowning2:
jak se všichni máte??
24. zář 2008 v 05:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Amj, jak se máte?
My dobrý. Barča má trošku rýmu, ale jinak to jde. Je to živel. :slight_smile:
24. zář 2008 v 07:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Která pravidla porušuje: | Zruš dobre ranko kocky, tak ja se hlasim od nasich ze severu cech, jsem tu, aby mi pomohli s mladym, vubec tu ruku nechci zatezovat, pac uz to chci mit pristi patek dole...
amj, uz jste zdravy holky?

tak u nas se asi veletrh konat nebude, pac jsem u nasich, tak pak budete vypravet
24. zář 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis, co se mi to tam doplnilo?...tak samozrejme ten uvod tam nema byt :slight_smile:
24. zář 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
která pravidla porušuje???? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no to je dobrý
ještě aby tě vymazaly
24. zář 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj AMJ

držíme palečky s prací :wink:
tady je to vše při starém
žádná zatím nejsme těhotná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu, koukala sem ted na tvoje labum na BRMS, kdo vas fotil s baru a v tehu?...taky bych si chtela takovy fotky poridit, teda, az nebudu takovej vorvan :grinning:
24. zář 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mari, to nám fotila jedna paní v Hradci Královém. Měla jsem album na soukromých stránkách i s odkazem, tak jestli někde najdu odkaz, tak ti ho pošlu, je tam i dost dalších zajímavých fotek.
24. zář 2008 ve 12:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, posli, pls
24. zář 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.brazajar.com/test/barunka/page/brisko.html
a dole je ještě odkaz na další album, kde jsme oba s bříškem a pak ještě s Barčou. Některý fotky nejdou rozkliknout, protože jsou stránky už rok a něco ve výstavbě. :angry: :wink:
24. zář 2008 ve 14:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Aduš

pěkný fotky :wink:
24. zář 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
adua - my se zrovna uzdravily. nakazila nás kámošky dcera, tak ted jsme - zatukám :astonished: ok :slight_smile:
jooo, fotky fakt dobrý
lenerka - práce zatím nic, je to moooc kolový, moje nervy.
čau maru - jak vy? už jsi taky zdravá a fit? :grinning:
24. zář 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti,ja sem porad s tou posranou sadrou, protoze sem byla v po na sundani a rtg a ta hnata mi nesrostla :-/ takze sem ted u nasich, aby mi pomohli s kubou, na dalsi kontrolu jdu v paatek 3.10., tak snad uz!!!!!!

adu, to vypada fakt dobre, jen premyslim, ze bych se mela nejdriv odvorvanovat, nez se necham fotit :slight_smile:
25. zář 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za pochvalu holky. :slight_smile:

Mari, a proč myslíš, že mam takovej pupek? Počkala jsem si až se budu mít za co schovat, než jsem se nechala vyfotit, protože čekat na odvorvanění je pro mě dost nereálný, to bych se nedočkala... :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2008 v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,kdo jste z Letnan. nevíte jak vypadá stavba projektu Barevné Letnany? mělo by to být na straně,sídliště,ne nákupního centra a blíže k výstavišti.
25. zář 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu, ja vim :slight_smile: ale ja sem chtela udelat muzikovi nejaky akty a to fakt tahle nedam :grinning:
25. zář 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mari, neblbni... i baculky, což ty rozhodně nejsi maj krásný fotky... Pošlu ti ještě něco, ale psssst. :wink:
25. zář 2008 v 15:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hotovo Maruško, máš to v IP. :sweat_smile: :confused: :dizzy_face: :fearful:
25. zář 2008 v 15:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus holky

já bych se tedy nenechala vyfotit
na tož nahá
ani náhodou jsem strašně stydlivá
a nejsem žádnej fotogenickej typ!!!!
jsem strašný stašidlo na fotkách

ale Aduš ty se fakt umíš tvářit a moc ti to tam slušelo,ale na mě jsou ty fotky moc odvážný
ale jste pěkný páreček s mužíkem :grinning:
25. zář 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Befanna

jo já jsem z Letňan
kolem stavby Barevné Letňany chodíme každý den
stavějí a jde jim to moc pěkně
taky jsme o tento projekt měli zájem,ale za 4KK chtěli přes 5mil.to bylo na nás moc
takže budeme mít byteček 4KK v Čakovicích za slušnější peníze
mrkni na jejich stránky:
www.canaba.cz nové bytyČakovice

a vy jste si tam pořídili byt nebo o něm uvažujete?
vím,že už je to skoro všechno prodaný
25. zář 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dneska jsme byli u zabaře
kačka poprvé
byla hrdnka vůbec nebrečela na povel otevřela pusu a pozdravila
mě vrtali a mám slíbený trhání osmičky!
máte s tím některá zkušenost bolí to?

zítra jdu na svatbu
a pak večer pro mě Jirka přijede i s Kačenkou a jedeme na chatu má být krásný počasí
tak si holky užijte víkend a ať vás děti nezloběj pa
25. zář 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka - nech si to opíchnout a je to ok. jen to je cítit jako tlak... na živo bych do toho nešla. jsem bez bez 2 osmiček, nahoře i dole,jedna trhaná za živo...a neeee.dik. od tý doby mám paniku ze zubaře. ale třeba je to můj dojem prootože mi to trhali v 6ti nedělí - vezli mě z porodnice urgentně k zubaři a pod zubem byl zánět, a báli se mi to umrtvit, v kombinaci s těma lékama a s kojením... ale jinak to je ok.

se máš, na svatbu bych šla hned...není nějak komu :unamused:
25. zář 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj AMJ

jo jo na svatbu se těším se pěkně nacpu :grinning:
no určitě si tu osmičku nechám opíchnout
ale snad to trhání přežiju
když jsem přežila porod přežiju všechno
25. zář 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahóóój holky.
Lenerko díky za meilík, nezapomněla jsem na Vás jen nějak nestíhám :frowning2: :frowning2: :frowning2: Fildu mi nevzali do školky, takže se fakt nenudím a večer jsem pak vyřízená. A to jsem se ještě od 1. října přihlásila na civčení do fitka 2x týdně, takže jsem zvědavá jak to budu stíhat, ale snad jo. Potřebuju sundat kila po dvou dětech, tak se na to těšíííím :wink:
25. zář 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo mě furt nejde změnít ten můj 97 tt :frowning2: Všechno zadávm tak jak to po mě chtějí a stejně to nedje :unamused:
25. zář 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lener, já nechtěla vůbec nahatý fotky (taky se dóst stydim), ale když jsme tam s kamarádkou přišly, tak nás ta fotografka svlíkla, že prej nechc ena fotkách otlačeniny od prádla a dala nám župánky. A v tý chvíli jsem zjistila, že nemá cenu odporovat, takže jsem se nechala vyfotit jak chtěla ona a nakonec jsem ráda. :wink:
26. zář 2008 v 07:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek