• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
ahoj holky,taky přemýšlím kdy jít s malou prvně k zubaři,někdo říká hned jak jsou první zubny,někdo říká okolo roka...nevím,tak asi zubaři brnknu.
Luci,kam chodíš s malou k zubaři,ten můj je kapku z ruky a děti nedělá :frowning2: škoda je fakt dobrej
26. zář 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu, fotky sou peknya vkusny, ta nahota v kombinaci s tim briskem je naprosto prizozena, aspon pro me :slight_smile:

leni, k zubari, pokud nema klaudinka zadny problemy, se chodi az kolem dvou let
26. zář 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mari, díky. Jsem za ně fakt ráda. Možná jednou udělam akty jen tak, pro Járu. Ale to by chtělo těch 15 kilo dolu. :frowning2: Jsem zvyklá na 60 až 65 kilo, ale tohle co je teď je hrůza. :frowning2:
26. zář 2008 ve 14:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
auda - tak to rešíme všichni :slight_smile:a kila ne a ne dolů :frowning2: kruci...se to drží jak klíště :confounded:

leni - my byly v pondělí - v bohnicich, a ok. jen ji daly do karty, kolik má zubů, že ok a že používá pastu. a jdem za půl roku. jen nechtěla otvírat pusu, tak ji dávaly bombonky, obrázky, hračky..no nic :grinning: :grinning: a to na ni byly 3 ženský :stuck_out_tongue_closed_eyes:

maru - do kdy budeš mit tu sádru?
27. zář 2008 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adua - máš moc krásný fotečky s bříškem, je to fakt nádhera :wink:

Děvčata nechtěla byste některá chodit cvičit do fitka kousek od metra Střížkov? Narazila jsem tam na jeden kurz, jmenuje se to REKUKCE a je to vždy ve středu a v neděli od 19 nebo 20 hodin. Trvá asi 2 měsíce a začíná teď ve středu 1.10. A já jelikož potřebuju shodit 15-20 kg tak se jdu dnes přihlásit a celkem se na to těším. Jen mám obavu abych tam nebyla sama přihlášená:unamused: to by se pak žádnej kurz nekonal :confounded:
27. zář 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
radum a co to ma byt za kurz?...

amj, v patek du na kontrolu
27. zář 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mari tady je odkaz http://www.fitness-regina.cz/popis-kurzu/ a jemuje se to - Kurz redukce váhy a formování a koukala jsem že už tam dali i info o ceně a délce. Když jsem tam volala včera tak to ještě nevěděli :frowning2: Takže trvá 6 týdů a cena 2600,-
27. zář 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
radu a do kdy to musi byt zamluuveny a kdy to zacina?...ja mam ted tu sadru a budu ji jeste mit do patku a pak budu muset mit jeste klid s tou rukou...ale jinak to zni moc dobre
27. zář 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, chtěla bych se zeptat, měla jste některá problémy u dětiček s kyčlemi? My byly minulý týden na poliklinice Prosek u Dr. Matějíčka na ortopedii a ten mě docela vyděsil a dal nám hned Pavlíkovi třmínky (jak jsem pak vyčetla na netu, tak je dává s oblibou), tak jsem to obrečela spolu s malou... :frowning2: Ale pak jsme šli na kontrolu k dětské doktorce (chodím ke Kavanové, ale ten den tam měla zástup) a ta při přečtení zprávy z ortopedie řekla, že to není tak hrozné, že je tam napsáno v normě jen s nějakou menší odchylkou a podivovala se nad tím, že jsme dostaly rovnou třmínky, ale zkonstatovala, že asi preventivně... :sweat_smile: Shodou okolností jsme včera mluvili s příbuzným, který je také dětský lékař a ten při naší zmínce, že máme už teď třmínky se docela zhrozil a řekl sundat a dát zatím jen široké balení...tak z toho mám docela guláš! :frowning2: Tak přemýšlím nad tím, že zajdeme ještě jinam na ortopedii, aby nám řekl svůj názor i jiný ortoped...neznáte nějaké dobrého ortopeda z Prahy?
28. zář 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak všem samozřejmě přeji hezký den, máme poslední dny babího léta... :slight_smile: A jinak Raduuu, na ten kurz chodit nezvládnu, ale pokud by jsi chtěla jen tak chodit cvičit ať už do fitka nebo třeba na spinning, tak ráda zajdu, taky potřebuji už pohyb jak sůl, takže jen čekám na konec šestinedělí a pak pomalu začnu! :slight_smile:
28. zář 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mari začíná to teď ve středu... no a přihlášky do středy, takže to pro Tebe s tou ručkou v sádře nebude.

Silrej, tak já u dr. Matějíčka byla s mladším chlapečkem taky a byl to děs. Hned dám dal peřinku, fakt obrovskou a do ní jsem musela Martínka připevnit a on se nemoh ani hýbat :frowning2: . Vůbec v tom nechtěl být a moc plakal. :frowning2: Tak ji měl na sobě asi jen 2x a pak jsem se na to prostě vykašlala a peřinku mu nedávala. Když jsme šli na kontrolu, měla jsem strach, co nám dr poví a ten nás pochválil, že jsme šikulky a že to vypadá o moc lépe. Na další kontrolu jsme šli v půl roce, opět jsem celou tu dobu peřinku nedávala a dr. nás moc pochválil, že už je to úplně v pořádku a peřinku nosit nemusíme. Takže tak. Peřinku mám doma na památku.
28. zář 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
silrej, taky chodime ke kavanovy, je celkem fajn, my meli kycle v pohode, takze ti nejak asi neporadim, mozna zkusit zavolat treba na bulovku nebo do vysocan na ortopedii, vysvetlit jim situaci, uvidis, co ti reknou..
kazdopadne se drzte!!..jo a kam chodis cvicit?..ja byla parkrat v regine, ale je to tam hrozne maly, rada chodim na stepy do factory pro na cernach, ale je tam hrozna doprava
28. zář 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, právě, na mě Dr. Matějíček taky zrovna nezapůsobil... :sweat_smile: A jak říkal ten náš rodinný lékař, tak kyčle se dovyvíjí do 6 týdne a až teprve potom se můžou dělat závěry a stanovovat léčba, takže třmínky ve 3 týdnu jsou prý brzo, takže je teď nenosíme a dáváme široké balení...jen musím někde koupit nějaké kalhotky do kterých ty plíny budu dávat, protože takhle mi přijde, že to moc nedrží! :frowning2: Jinak já teď nechodím cvičit nikam, ale dřív jsem chodila cvičit do Kbel www.fittime.cz nebo na spinning do Letňan a teď jsem koukala, že je cvičení tady www.cvcpraha9.cz, tak přemýšlím, že tam pro začátek vyrazím na powerjógu a pak časem přidám ještě i jiné cvičení, přeci jen mám zatím brzy po porodu! :wink:
28. zář 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sirlej, asi bych taky zkusila zavolat na Bulovku aby se koukli na Karolínku tam, protože u dr. Matějíčka člověk fakt neví na čem opravdu je.
Mari říkáš že to je v Regině malý, tak to jsem teda zvědavá. Na kurz musí být přihlášeno min. 8 lidí, tak abysme se tam pak vůbec vešli :slight_smile:
28. zář 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sirlej a kde přesně bydlíš? Já mám Centrum volného času kousek do domu. Bydlím na Českolispké
28. zář 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na chvilku jsem se odmlčela, bylo krmení dravé zvěře... :slight_smile: Určitě zkusím zajít k jinému ortopedovi... :slight_smile: Já bydlím v Kytlické, takže to mám také kousek, a to bydlíš tedy kousek ode mě! :slight_smile:
Jinak Marie, Dr. Kavanová je fajn, jen mi trošku nesedne ta její jedna sestřička, ta starší, ale ta druhá je hrozně fajn! :slight_smile:
28. zář 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
sil, me tam serou ty praktikantky, ktery tam ma, jak ji stridaji snad ve stredu, ta dr je pekna krava
sestricky sou celkem fajn, ani ta starsi mi nevadi

radu, v regine je to fakt maly, ale tak osum zenckych by se tam melo vejit :grinning:
28. zář 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tam Marie trefila na zástup dvakrát, a to z důvodu nějaké pediatrické konference, ale jinak na praktikantky jsem zatím štěstí neměla, ale co není může být...zrovna teď tam jdeme ve středu znovu na převážení, tak jsem zvědavá! :slight_smile:
28. zář 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky

tedy vy jste se rozkecaly supééér :grinning:

no k těm kyčlím
my jsme museli nosit široké bylení
naštěstí žádné třmínky
a k Dr,Matějíčkovi jsme nechodili
ale na poliklinice jsou 2lékaři na kyčle
tak zkus tu mojí ženskou na jméno si nevzpomenu promiň,ale bere děti i dospělý
je to starší doktorka,ale můžeš si vyslechnot její názor na vaše kyčličky
já si myslím,že to bude ok jen straší mamky!!!!
28. zář 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Raduuu

to je super,že jsi se nám zase vrátila :wink:
no s těma školkama to je tedy fakt na palici
a to jich je tu tolik na Proseku,ale nemáme šanci tam naše děti dostat!
taky jsem si myslela,že až budeme mít to druhé
tak kačku dám do školky,ale je to bez šancí
málo školek dětí moc
my sice patříme pod Letňany tam jsou školky 3,ale taky je plno
no uvidíme až se přestěhujeme do Čakovic
staví se nová školka tak třeba by se pro kačku našlo místečko???
uvidíme ještě máme čas
28. zář 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Leni

tak my chodíme k zubaři do Letňan
byli jsme tam minulý týden já i Kačka poprvé
bohužel nebere nové pacienty
já jsem se tam dostala,jen proto,že k němu chodí celá naše rodinka

Kačka byla hrdinka
jak jsem tu už psala
krásně otevřela pusu ,ukázala zoubky,a koukala na mě jak mě pan doktor vrtal zub :wink:

ale na poliklinice je dobrá dětská zubařka,ale bere děti až od dvou let
Dr.Hóferová 266 10 258

já myslím,že máte na zubaře dost času
jestli vám rostou zoubky tak je to v pohodě
ničeho se neboj
28. zář 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Raduuu a Silrej

si myslím,že se potkáváme ani o tom nevíme :grinning:
já jsem od vás taky kousek
bydlíme jak už jsem psala v Terezínské
můžeme udělat prochajdu s dětma až Silrej skončí šestninedělí :wink:
28. zář 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a kam pak nám zmizela Lucylu?
co Evelýnka už je zdravá?uvidíme se na plavču?
a jak se jinak vede?
musím ti vrátit tu matraci do tý postýlky,ale celý týden jsem v Zelenči u švagrový
ale na plavčo jdu
i na veletr hraček ve čtvrtek

tak pa
28. zář 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo v pátek jsem byla na svatbě kámošce
počásko jí vyšlo
hudba dobrá,ale přijela jí moc pozdě
moc lidí jí tam kouřilo a tak jí pořád utíkali ven
má šílenou tchýni a příbuzenstvo
tak holce budu držet palečky,aby to vše zvládla
ale nacpala jsem si dobře pupek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jen škoda,že se nevěsta moc brzy opila už po 19h sotva stála na nohou
tak to já neznám :unamused: já pít nemohla už jsem byla v tom :astonished:

tak pa jdu žehlit a pověsit prádlo
taky už to stejnak všechno spí :grinning: :grinning: :grinning: dobrou
28. zář 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer, jééé svatba, tak to bych si taky dala říct... :sweat_smile: Já když vzpomenu na tu svoji, tak já měla tak stažený žaludek, že jsem ani na alkohol neměla chuť a užila jsem si to i bez něj! :slight_smile: Co se týče procházky, tak ani nemusíme čekat na konec našeho šestinedělí, protože na procházky chodíme normálně, jen se vyhýbáme těm nákupákům a restauracím a ták, takže prochajdu s dětmi by jsme Lenerko a Raduu mohly zvládnout už teď! :slight_smile: Půjdu nakrmit tu naši dračici a zalehnu, tak dobrou.
28. zář 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus maminy..sem tu pořád,ale nějak sem líná sem cokoliv psát..takže to akorát přelítnu a jdu něco dělat...kdyžtak na prochajdu můžu po, út a pak pá až ne.....na plavčio jdem..ev je už v pohodě...sice leze něco na mě ale snad dobrý..dneska sem se vypotila u tříhodinovýho žehlení :o)
co tot tu strašíte s těma školkama? já pořád počítám s tím že s tím nebud eproblém...sakra....tak jestli se neuvidíme zítra jakože asi ne tak v úterý naplavču...
28. zář 2008 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,díky,já zkusím brnknout té na proseku jestly by nás pak vzala :slight_smile:
Jinak já ne svatbě pít taky nemohla,jelikož jsem byla v 4 měsíi :slight_smile:
29. zář 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sem na svatbe taky nepuila, byla sem jako lenka ve 4 mesici :slight_smile:

neska sem byla s kubou na kontrole na pneumologii, uz je to sice lepsi, ale porad ma hodnoty imunity hodne pod dolni hranici, takze porad bereme preventivne leky na prudusky, ale jinak prej ok :slight_smile:
29. zář 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Lenerko taky mě napadlo že se třeba potkáváme :wink: Tak bysme mohli někdy vyrazit s dětma na porcházku :slight_smile: Silrej nemáš náhodou hnědo-oranžovej kočárek??? :slight_smile:
29. zář 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduuu, mám hnědo oranžový kočárek...my se někde potkaly? :grinning:
29. zář 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek