• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
autor
čus holky

tak kde jste všechny?
venku je krásně,tak asi všechny s dětma venku co?
mě kačka s manželem po obědě usnuli
Kačka je nachcípaná jako prase,takže ven půjdeme jen na chvilku
má šílenou rýmu
nechce smrkat ani si nechat kapky do nosu natož se odsát!!!
musím kouoit tu odsávačku na lux máte to někdo?nebo vám už těm větším dětem děti smrkají?Kačka to né a né pochopit!!!
5. říj 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus

ještě k tomu veletrhu hraček co je v Letňanech
včera jsme jeli s manželem uklízet byt na Libuš
budeme ho prodávat
a nechtěli jsme do toho bordelu tahat kačku
tak jsme jí chtěli odvést k babičce
ale ouha
bylo skoro 11h a do letnan vše kvůli tomu veletrhu vše ucpané
naštěstí jsme se tam dostali přes Kbely,ale maj to pěkně blbě vyřešené s tou dopravou
jsem ráda,že jsme tam nešli

byli jste tam pak nakonec některá?
5. říj 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek kočky. :slight_smile:
My na výstavě nebyli. Nechtělo se mi dávat vstupný, když bychom tam byli chvíli, tak jsme dělali výlety. :grinning:
BUde nějaký srazík? Klidně bychom se s Barčou přidaly. :grinning:
5. říj 2008 v 15:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus..já na veletrhu byla.. a myslim, že to vstupný za to stálo..bylo tam plno atrakcí pro děti a hooodně obchůdků...i ev se tam vyřádila s kostičkama a tak..byly sme tam přes dvě h.než sme to všechno prošly

tu odsávačku na lux mám..koupila sem jí až teďka..asi před 3nedělema jak byla ev nemocná a musim říct jak sem byla proti ní tak je to fakt bomba...odsaje toho fakt hodně..akorát je průser že je trochu boj když to přiblížim ev k nosuale jakmile to dám pryč tak přestane..je to asi nepříjemný ale účinný...bála sem se že se bude bát luxu když budu luxovat,ale naštěstí nee..je vpohodě..

jo a už máme 4přední zuby nahoře..jak sem řikala na plavču že ještě nic tak už měla vylezlý špičáky a o víkendu vylezli ty přední
5. říj 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lůco

asi budeme muset zrušit plavčo
ty jsi tam volala?
nebo jsi psala maila?
a jakou formou?
můžeš mi to napsat
5. říj 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus Lucie hele já tam nakonec psala bo sem propásla ty hodiny určený ke zrušení..a do předmětu sem napsala jméno den a hodinu kdy chodíme a pak jen že z důvodu nemoci Ev.....nepřijdeme na hodinu plavání a zase sem to zopakovala..úterý v 12,30h.takže tak
jo akdybys chtěla pujčit tu odsávačku abys to vyskoušela tak řekni
6. říj 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus Lucko

díky za tu odsávačku
řvala u toho jako pošuk
a to jsem to nejdříve vyzkoušela na její milovaný panence a stejnak to nezabralo bála se
jo něco jsem vysála
to já bych nikdy pusou nezvládla
musím to ještě natrénovat
a pak určitě do toho půjdu a koupím jí
bude se určitě hodit i při druhým mimču :wink:

a jak to máš ty s tou prací?
jdeš nebo budeš s Evel.doma?
užijte si zítřejší plavo
pozdravuj Páťu
6. říj 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus kocky

luci, ta osdavacka je dobra, kuba u toho taky rve, ale je fakt, ze toho aspon nejvic vytahnes

jinak my meli v sobotu sraz s kamaradama z gymplu, no to zase byla akce, dorazila sem kolem 5 rano domu a byla sem ko :grinning:
6. říj 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, o té odsávačce taky uvažuji, ale naštěstí musím zaťukat, že jsme ji zatím nepotřebovali! :slight_smile: A přidávám se k Adue, takže pokud bude srazík, tak se budu snažit taky dorazit...tento týden má snad být i docela hezky a teplo, tedy i když dnes to moc nevypadalo! :unamused: No a nám za týden končí šestinedělí, tak to bude hned veselejší...už se těším až začnu chodit trochu cvičit a taky mezi lidi... :sunglasses:
6. říj 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lůco vůbec nevim pořád se rozhoduju..v práci už po mě toužej tak sem jim řekla že možná od ledna na poloviční ale nevim nechce se mi od ev..takže se pokusim najít něco na doma bo jen na dvě tři ho´dky ..nevim no ohne prdel...

jo sPatrikou už sme domluvený tentokrát vyzvedávám já jí takže pojedem autem

hele ta odsávačka je pro ně sice fakt asi nepříjemná ale hlavní je že pomůže...u mimin je to něco jinýho..ty to vůbec nevnímaj..aspoň dle skušeností kamarádek ale u těch našimpošuků už je to něco jinýho...tak až bude kačka zdravá tak mi to pak vrátíš i s tou madrací....teda jestli ev nechytne rýmu dřív ale doufám že ne :o) tak zatim ..jdu vařit...jo a kdyby nějakej srázek tak můžu čtvrtek , pátek :o) mějte se
6. říj 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo to víš,že ti to vrátím i s matrací :wink:
takže zítra řídíš ty jo super
tak si to tam zítra užijte a pak písni jaký to bylo a co jste se učili

no odsávala jsem jí 5x a je to tedy strašný boj
až se u toho potím a kačka jak řve tak je rudá a rozehřítá jao kamna

já budu vařit až kačka usne
mám jen rychlovku
tak pa
6. říj 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky bych byla pro srazík,ale bohužel jak už jsem psala Kačka je nastydlá tak to tenhle týden s náma asi nevyjde
nemůžeme nakazit další děti
ale o víkendu má být 20C
třeba se konečně vrátilo babí léto
6. říj 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak já mám klasickou odsávačku,používaly jsme asi v 6 měsících a musely jsme na ní být 3! fakt hrůza,ale to je poslední dobou i pi oblíkání nebo přebalování,jakmile je bez plenky už běhá po pokoji s nahou prĎkou a nechce do plenky takže budem zachvilku zkoušet nočník :sweat_smile:
JInak my na výstavě taky nebyly,spíš sme hodně procházkovaly.
Luci tak já dorty dělám,ale nemůžu říct že by byly nják extra super :unamused: tak vyzkouším :sweat_smile:
Já dneska dělala štrůdl a byl docela boj sehnat někde lískový těsto,v albertu nic,kaufland nic až v bille měly tak sem teď akorát vytáhla dvě nohavice s trouby
6. říj 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, tak jsem byla neska po skoro dvou mesicich plavat a ruka i ja jsme to zvladly v pohode :grinning:

lucylu a kde pracujes?

jinak my se taky radi srazime s vama, kuba uz je celkem zdravej
6. říj 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
maruško ve VZP v odd.propagace :o) vymejšlim vám matkám co ste u nás pojištění za co vám vrátit prachy :o)))) atak různě..bohužel sou v tom danný mantinely a přes ně vlak nejede..hrůza děs,ale jinak mě grafika jiné baví no tak fakt prostě nevim
6. říj 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucylu tak to good luck :grinning: a esi se tam vratis, tak jenom samy vyhody pro nas :slight_smile:
a myslis, ze bys pro ne treba nemohla delat neco na pul uvazku?..ne treba zrovna to samy, ale jiny?
6. říj 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky. :slight_smile:
7. říj 2008 v 08:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni,
my jsme pekli doma i svatební dort - byl potažený marcipánem, tím, co se dá koupit v krámě v balíčku buď přírodní, nebo i barevný. Jde krásně rozválet a dá se jím potáhnout jakýkoliv tvar. Figurky můžeš udělat dle fantazie, nebo koupit třeba ježečky s jablíčkem na zádech... berušky... cokoliv. Většinou jsou ty figurky chutnější, než růžičky.
(tady je mamči výtvor po x hodinách strávených na stole: http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=295100&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F)

Jinak dobré dorty mají i na: www.e-party.cz
Jsou sice víc dospělácké (a taky drahé), ale mám ozkoušeno. Jsou výborné. Ale myslím, že domácí bude domácí :slight_smile:.
7. říj 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
maruško mohla bych jít i na poloviční ale do ted sem z nich nedostala jestli bych chodila každej den na dopoledne nebo třeba 3dny v týdnu na celý nebo jaký sou vůbec možnosti...ještě chci skusit jestli by nešlo něco z domova no,ale nevim asi nee..tak aspoň zkoušim na mmb a na ukcích prodat nějaký blbosti kterejma se odreagovávám .o))))

grecek sím tě kde ste kupúovali už hotovej ten marcipán? nás čeká oslava příští týden..dost už sme dělali ale vyhňácat marcipán byl dost voprus :o)))
7. říj 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucy, no, tak at se ti podari neco sehnat, ja sem fakt vdecna, ze se mi v praci dali tu moznost :slight_smile:

holky, nesejdeme se zitra v pizzerce jako minule?..nekdy odpo na kaficko?
7. říj 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grecek,díky,já potahuju většinou marcipánem od firmy KOvandovy ,ale teď sem zjistila že dělaj i fondán na potahování a je levnější(ten marcipán za 34 by na celý dort nevyšel :unamused: ) jinak dortík nádhernej :slight_smile:
7. říj 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus

dneska to tu docela blblo co?nebo to nešlo spustit jen mě?
zítra bych do pizzérky ráda zašla,ale jsme pořád nastydlý,takže nic!
a to má být zítra pěkně
jo u tý pizzerky udělali skluzvaku i houpačky takže super :wink:
7. říj 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zítra taky nemůžu...
lenerka..dneska sme na plavču byly jen s patrikou a bylo to fajn :o)
7. říj 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucy, myslím, že marcipán byl mimo jiné i z v Kauflandu :wink: ...a z Globusu... V malých papírových krabičkách je vždycky marcipánový výleček. Buď bílý, nebo část žlutá/červená se zelenou...
8. říj 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Lucko,

no prej jste se potápěli!
no to jsem ráda,že jsme nebyli ,Kačka by to tam celý prořvala
snad se nebudeme potápět příště! :frowning2:
no,že tam byli jen 2děti to je tedy síla!!!
8. říj 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lůco ale bylo to fajn,akorát že ev včera usnula dost hotová jenže se pak asi cca za 2h probudial a strašnej řev ze spaní..podle mě se jí o tom potápění zdálo..tak sem si jí musela vzít k sobě do postele bo u sebe v postýlce s enechtěla uklidnit..pořád vstávala ale při tom měla zavřený oči..podle mě je prostě náměsíčná :o)
8. říj 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
grecek..tak to se musim mrknout bo se oslava blíží :o)
8. říj 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lůco a co budete Ev.kupovat k narozkám za dáreček?
jo já si taky myslím,že se budí,že se jí zdá o plavču :unamused:
no snad v úterý dorazíme i švagrová s Terkou

zítra jestli bude hezky tak razíme do ZOO :wink:
9. říj 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kupujem jí velkou chodičku..teď maj v tom vánočním katalogu Tesca za 400 ..já taky mám panenku od svých 1narozenin tak sem chtěla aby měla i ev nějakou..a tahle je pěkná..no a pakchcem tu tříkolku s vodící tyčí ale tu nebudu kupovat novou ..myslim, že to nemá smysl nová, když ani nevim jestli jí chytne bo nee..no a pak pár hadříků..jo a vlastěn sme jí ještě koupili takovou mašinku srůznejma zvukama atd..no já vim že z toho nebude mít rozumale první narozky jsou první narozky :o) jen mě sere to počasí bo sem to chtěla udělat ještě venku na chatě,ale jestli se to zhorší tak fakt nevim no..
9. říj 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Omlouvám se, nestíhám. Měli jsme teď jednu smutnou věc v rodině a ještě není všemu konec, takže jsem nějak bez nálady.
Ale jestli uděláte srazík, tak se ráda připojim. Zítra jedeme na chalupu, ale příští týden čas mám. :wink:
9. říj 2008 ve 14:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek