• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
lucie nehysterči..:o) v úterý až bude svátek vemeš manžela a ono to půjde..ev taky piští když se potápí teda ne vždycky ale o to víc si to užijem v noci když s ejí o tom zdá :o) dneska usnula při večeři v židličce..tak čekám že každou chvíli začne zase kňučet a vylejzat s postýlky chjo..další prokńučená noc....tak se mějte ..
14. říj 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no kačka zatím spí klidně
celej den nespala a tak už ve 20h byla v posteli a spala
příští týden není ještě ten svátek
ale manžel toho 28.půjde tak jsem zvědavá
tak zatím čus
jo musíme se domluvit,kdy budeš doma ať ti můžu vrátit ty věci jo
14. říj 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Luci tak jak to id tebe slyším tak jsem ráda že sme se nakonec na plavčo přihlásit nemohly :sweat_smile: u nás by to určo bylo to samý,sice malá zbožňuje koupání,nebo teda spíš blbnutí ve vaně,ale asi by to bylo to samé co u vás.
Jo koupila jsem malý nočníček,že budeme pomaličku zkoušet aby si zvykla že něco takového je,no po koupaní je vždycky chvilku nahá a chodí si okolo nábytku a kousek od nočníku to pustila :grinning: tak sem jí tam aspoň rychle posadila aby byl aspoň pokřtěnej :grinning:
14. říj 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, kuba nam prorval cely kurzy, ale az zpetne jsem zjistila, ze to bylo z trucu, nebavilo ho delat to, co ostatni a chtel si delat veci po svym

adu, to je super, ze pujdete do vetsiho a co to?...vymena?

dobrou noc, kocky
14. říj 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebojte, pokud tam bude UPC, tak se mě jen tak nezbavíte. A když bude sraz v rozumnym čase a my budeme stíhat, tak se taky přidam. Ale asi ne tak často. :wink:

Mari, výměna. A vypadá to dobře. :wink:
15. říj 2008 v 07:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu, tak to je dobre!!! uz to mate schvaleny na urade?
15. říj 2008 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lůco v pohodě..sem doma bud dneska večer nebo zítra..v pátek ještě nevim jestli pojedu na chatu pomoct máme s dortem pro ev bo pojedu až v sobotu..no anebo pak příští týden no

jinka noc byla zas ohysteráku...nemůžu jí naučit spát celou noc ve svý postýlce...blbka sem udělala když byla malá že když se ráno v 5probudila tak sem si jí vzala k sobě a ona spala ještě tři hodky, jenže ted se ten čas zkrátil n a12ctou a celou noc spí u mě..jinak v postýlce řve hodinu že se zaliká a to samozřejmě nevydržim a vemu jí zas k sobě ..ve vteřině spí..což vim že to na mě zas skusila a poslouchejte v noci jak řve po paneláku malý dítě...no naběhla sem si a nevim jak jí to odnaučit..máte nějakou radu?
15. říj 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mari, když to dohodneme s tim člověkem co to chce vyměnit, tak to pak nahlásíme. Myslim, že to nebude problém. :wink:
15. říj 2008 v 08:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,naše spí taky celou noc u nás v postely,do 6 měsíců usnula sama ve svý postýlce a pak zlom,nejprv sme musely uspávat a pak jak byla nemoná sem jí měla u sebe protože měla horečky a já jí dávala furt pít a chladila čelíčko,tak si zvykla že se prostě v noci probudí,začne řvát,tak si ji prostě vezmu k sobě a je do rána klid :sunglasses: takže to njákj neřeším až bude mít vlastní pokojík tak uvidím jak to bude zvládat,do 17 s náma spát nebude :wink:
15. říj 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni no jo ale co erotika a sex? :sunglasses: my to ted anějak nezvládáme s malou pelíšku :astonished:
15. říj 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak tohle ja neznam. kuba u nas nikdy nechtel spat :grinning:

adu, good luck!
15. říj 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
maru tak to máš fakt z p...kliku :grinning: nojo lae kubajz je chlap už od mala takže u něj mě to nepřekvapuje :sunglasses:
15. říj 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, lucko, ale vis jak mi to dyky chybelo?...chtela sem tulit a on ne :frowning2: :grinning:
15. říj 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, předem se moc omlouvám,že vám sem lezu, ale mám dotázek :sweat_smile: a taky předem děkuji :dizzy_face: :dizzy_face:

obnovovala jsem téma na Next oblečky, ale nic :frowning2: chtěla bych se vás zeptat na Next obchůdky v Praze. o víkendu se tam chystáme na výlet a já bych se ráda podívala někam do obchodu a ráda bych věděla jestli nevíte jaký je rozdíl v cenách kamen.obchod - objednávka přes MMB? a jestli mají v obchodech výběr zboží?

Moc vám všem děkuji, budu moc ráda za info do IP.
Přeji krásný den
15. říj 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jck sem ti odpověděla do Ip
maruško to chňápu protože ev je hooodně tulivá a je to fakt úžasný,,ale taky o to půlku věcí udělám, protože ke mě přicupitá a tulí se..k noze...k obě :o)..a když sedim tak se na mě vyškrábe a tulí se..takže nemůžu vůbec nic :o)))
15. říj 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko, tak to kubes uz je ted taky o dost tulivejsi, vcera sem se na nej hrozne nastvala, pac me neposlouchala, tak sem mu vynadala, dala sem ho do ohradky a sla se uklidnit na cigaro na balkon a on na me volal, Maminko, miluju te!...sem myslela, ze se poseru, je to fakt krasny slyset, i kdyz jeste asi ani nevi, co to znamena :grinning:
15. říj 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si představte jak jsem dneska byla "úspěšná". Fakt k vzteku... :angry:

Jdu si takhle v 10.30 do CaA koupit Barče bundu, protože jsem jí viděla v jejich letáku a moc se mi líbila... No a hledam a hledam a nikde nic nebylo, tak jsem se zeptala a bylo mi řečeno, že hned po otevření obchodu - v 9.00 - byly do pěti minut bundy pryč. To musel bejt masakr. :frowning2:
Nechápu... Musim jí někde koupit něco na sebe, ale nehodlam za do dát víc jak 300. Stejně to moje prase za chvíli začuní. :grinning:
15. říj 2008 ve 14:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,no tak nás se prostě rozloží každý večer gauč,tu postel máme fakt jen na to spaní :wink:
Adua v CaA měly krásný bundy i minulej měsíc,já tam kupovala naší proncezně a měly teda i větší a my braly 86 a bylo tam bund ještě dost
15. říj 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
aduo jakou máte velikost?
15. říj 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Maruško

no to tedy čumím,na toho Kubíka
kačka mě zase dneska řekla pojď sem miláčku :grinning: :grinning: :grinning:
no začíná být s nima fakt prdel
Kačka taky není moc mazlivá jen když má bolení zubů
musím kačku pochválit už doma chodí bez pleny
ale ven ještě s plenou tak snad na jaře už bude jen na spaní s plenou uvidíme
ale je to naše paličatá holčička
a jak to máte s tím druhým prckem?
my asi jdeme do toho až v březnu
pořád se mě do toho nějak nechce a co tobě????

no doufám,že to plavčo jí nezhnusí vodu
15. říj 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lůco

tak jestli ti to nevadí
vrátím ti ty věci v pondělí jo?asi bych se za váma stavila dopoledne doma můžu?
zítra jsu na stříhání a vezu Kačku k babičce a pak večer jedeme ke švagrový až do pátku večera a v sobotu asi na chatu

hlavně si užijte ty narozky
posíláme moc pusinek Evelýně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. říj 2008 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aduš

my stejnak těch srazů zas tak nemáme
určitě se ještě sejdeme :wink:
to je super,že jdete do většího
a bude to aspoň 3KK???

no s tím CaA to je šílený
jak je tam něco v akci tak lidi jsou jako paka
já naštěstí bundy mám na zimu 2
ještě scháním oteplováky jinak už je kačka na zimu komplet oblečená
jsem ráda
15. říj 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUcylu, velikost nevim. Podle CaA a HaM je to dycky úplně jinak. Barča měří 86, ale u nich jsem teď koupila kalhoty 74 a ještě jsou jí velký. takže podle normálního číslování by to mělo bejt cca těch 90,ať to něco vydrží že.. Ale u nich si fakt nejsem jistá.

Lener. Je to 2+kk. Ale je to dost velký a v koupelně je hlavně vana. tady je jen sprcháč, a Barča se nám už do malý vaničky moc nevejde. :wink:
16. říj 2008 v 08:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, my druhy zatim nic, honzik by chtel, ale ja jeste nejak ne, asi jsem zpohodlnela bo nevim, ale tak sem mu rekla, ze ke konci roku..
...adu, to porad jeste koupete baru v ty maly vanicce?..nebyla by lepsi sprcha? :grinning:
16. říj 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu já že tu mám jednu růžovou se stříbrnýma kytičkama vel.12-18měsíců..kdyžtak bych ti poslal foto za 230,-

holky kdybyste chtěla některá upéct cukroví nebo ste o někom věděly tak řekněte http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17223314&tab=1 :wink: :sunglasses: nějak se na tý mateřský vydělávat musí :o))
16. říj 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko, tak to cukrovi je dobry :D ja nepecu, nebavi me to a an to moc nejime,ale asi spis reknu mamce...jen me to fakt pobavilo, na vsem se uz dneska vydelava :grinning:
16. říj 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
vid čéče hele teť tchýně přislíbila že bude hlídat tak si můžu otevřít maloobchod :o))))
16. říj 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viděly jste tohle??? :cry: :cry: :cry:

http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=1979209&vReferer=
- tohle je fotka od mámy z bytu. Bydlí přímo naproti výstavišti.
http://tn.nova.cz/zpravy/krimi/hori-prumyslovy-palac-na-prazskem-vystavisti.html

Hlavně shoří maroldovo panorama, možná planetárium, stromovka....
Do pr... já tam vyrůstala, miluju to tam. to mi nemůžou udělat.
16. říj 2008 ve 20:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš aduo nestraš já tam taky vyrůstala..v sochařský..kde ty..vypadá to hrozně al etakhle se to snad nerozleze
16. říj 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucy, já ve Strojnický, takže na výstaviště jsme měli výhled z bytu. Máma tam bydlí dodnes.
Kam jsi chodila do školy? Neřikej že do Umělecký... :sweat_smile:
16. říj 2008 ve 21:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek