• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
:grinning: jo mě to taky chutná můj manža to ale moc nemusí :slight_smile: nějraději má kachnu nebo kuře na zelí ...
22. dub 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vy ste se teda rozkecaly :slight_smile: nestiham..nestiham..
my mame nejradeji testoviny s kurikem, ale taky me to uz nebavi, porad stridame kure s rejzi nebo testovinama, nebo kur salat a nebo kur polivka,ale nejak mi jiny maso moc nechutna
23. dub 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus

tady se vaří???? :grinning:
no já zbodnu všechno jen mi moc nejede zvěřina :frowning2: ale švagrová jí umí udělat tak jsem už zkoušela bažanta daňka její manžel je myslivec,kdyby mi neřekli,že je to zvěřina tak to snad ani nepoznám
nesnáším králíka jako malá jsem se ho přejedla :frowning2: ale je to zdravé a drahé jídlo
kachnu nemusím ta je suchá
z masa asi nejraději vepřové kuřecí,ale klíďo se v týdnu bez masa obejdu
miluju sladká jídla :slight_smile:
23. dub 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky dneska si užijem pěkný počasí bez deště
včera jsem myslala,že venku zmrznu dokonce jsem vytáhla slabší rukavice jak mi zábli ruce z kočáru
a kačka se chtěla houpat na houpačkách tak jsem jí to podložila dekou,nemohla jsem jí od tamtud dostat :unamused:
dneska jí snad prdka nezmrzne má být do 14C a sluníčko tak uvidíme
pěkný den všem

čusík Lucka a kačka
23. dub 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem chtěla jít za holkama na poštu a pak do bazárku mám tam vyhlídlou boží bundu na kačku a kalhoty a ta naše potvůrka usnula :unamused:
v noci totiž řádila okolo 4h,že už nebude spát a teď jí to položilo
a venku je tak krásně ach jo
koukám nikdo tu není si užíváte sluníčka venku co??? :frowning2: se máte tak pa
23. dub 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy tam máte slunko?No tak to my nééé!Neprší,ale že by tam bylo teplo se říct nedá :confounded:
23. dub 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
majo, meli jsme tu fakt pekne, ted se to trosku zatahlo...ale jinak je pekne

luci, bud rada, ze mala takhle radi jen vyjmecne, ten nas terorista takhle vstava denne :frowning2:
23. dub 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás svítí slunko dobré ne teď na večer :grinning: se zblázním!no nic idu cvičit ,chodíme teď z kámoškou a mojí segrou do posilky tak doufám,že budu zas ta šedesátikilová kráská :sweat_smile: to by mi fakt stačilo,takže vstávat a cvičit :grinning:
23. dub 2008 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska bylo fakt nádherně,v bille jsem koupila 1 ovocnej salát ,pro malou v dm jablečnou přesnídávkus borůvkama a byly jsme venku skoro 3hodiny :slight_smile: :slight_smile:
23. dub 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to jo my byly pak s kačkou celý odpoledne venku,ale to tedy nevím jak jí budu učit na ten nočník???
Poraď Májo :slight_smile: jak jsi to dělala,když jste byly celý den venku?To jí mám tahat nočník s sebou? :grinning: :grinning: :grinning: nebo jí posazovat na bobek ať se vyčůrá?

jak to děláš ty Maruško?Co Kubík a učení na nočník???
23. dub 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já snad začnu cvičit? :astonished: jsem snad jediná co lenoší doma
už se do toho pustila Mája Maruška Lenča no holky a to máte dobrý,že máte hlídání :slight_smile:

a kdepak vás mám?Už chrupete či cvičíte????
konečně mě manžel pustil večer na PC šel koukat na fotbálek a vy nikde škoda :cry:

Maruško,to Kubík vstává každý den okolo 4-5h?to by mi hráblo,ale asi si člověk zvykne co?

tak holky furt tu kecáme,že se sejdem a nic!!! :angry: :angry: :angry: :angry: t :angry: tak kdy něco podniknem????

pa dobrou
23. dub 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chci se zeptat, holky co máte starší dětičky jak vám spí?Máte je ještě v malých postýlkách?
Já řeším od kdy koupit větší postel a jestli není lepší jí nejdříve naučit spát jen na matraci,aby nespadla
já byla děsná furt jsem padala museli mi dávat zábrany.asi divoké sny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
řešíte to některá z vás nebo je kačka skoro 16měs.drobek a má ještě na velkou postel čas???díky pá
23. dub 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já když jsem byla z Mařenkou celý den venku tak to bylo minulý rok v létě a to byla ještě malá a nočák jsme nepoužívaly,a teď jsme ještě celý den venku nebyly jedině třeba že jsme u segry a ta má nočník :slight_smile: a na venek ji dávám zatím plínku,počkám až bude léto a plínku nedám jen šaty a kalhotky to nebude vadit když se náhodou čurkne :slight_smile: a budu ji dávat čůrat klasicky jak to dělají všichni co maj holky chytnu ji do sedu a je to :grinning: .Jinak Mařenka spí na velké matraci máme zdravotní ortopedickou a postel koupíme až si budeme jisti,že opravdu nepadá z postele a spí sama asi od roku a tričtvrtě !
24. dub 2008 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, nocnik u nas nehrozi, kdyz bylo malymu pul roku, tak se normalne vycural, jednou udelal i bobese a pak najednou jak kdyz utne a nic, nechce na nem sedet, rve jako tur, tak nevim, co s nim

porad spi v postylce i s celem, bojim se mu to vyndat, protoze kuba docela cestuje v postylce, ale tak nejak po lete mu budto koupim novou postel a nebo aspon vyndam to celo

jinak luci, neska jsme vstavalil vr 4:05!!!! nastesti mam vybornyho muze, takze se se mnou ve vstavani ke kubikovi strida :wink:

jinak luci, do sportu se´pust, je to vyborny odreagovani, my jsme s manzou oba dost sportovne zalozeny a hlavne soutezivy, hlavne, kdyz delame neco spolu
24. dub 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co dát někdy srazík? aspoň mrknu co mě ještě s Klaud čeká :grinning:
24. dub 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, jsem pro srazik urcite :slight_smile:

dneska se nam zase vyvedlo to pocasi, co?..to je fakt v p*deli, jak se to strida..
..co budete kocky delat o vikendiku?

me ceka zitra uklid a v nedeli mi jede muzik na sluzebku :frowning2:
25. dub 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Maruško,počasí fakt napytel a já budu muset do dmka :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem zvědavá jak to zmáknu. Mě čeká úklid dneska ,manža na služebku odjíždí už zítra odpoledne a vrátí se v neděli ráno
25. dub 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus

to vám holky nezávidím,že vám manželé odjíždí na služebky!!!
to já neznám muž dělá v bance ,ale když dělali pobočku na Slovensku tak tam párkrát na pár dní jel,ale už se drží doma :grinning:

no já jsem taky pro srazík vždyť to píšu pokaždé a vy na mě prdíte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no jo počasí stojí fakt za prd,ale víkend má být krásný tak uvidíme
už jsem manželovi uvařila na víkend jede se strejdou makat na chatu my jedeme s kačkou k našim přijede tam kačky bratránek budeme slavit jeho 1rok

užijte si klidný víkend pááááááá holky
25. dub 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ten muj moc casto nejezi, tak 4x do roka max a jezdi do ciziny, jinak je s nama doma :slight_smile:

na kdy domluvime srazek?
25. dub 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co třeba nják příští týden? Jen doufám,že bude dobrý počásko
Ten můj jezdí jen občas většinou výstavu Brno,předtím ji jezdil jeho kolega protože tam měl rodiče tak to spojil s návštěvou u nich ,jenže dal výpově´d tak zbývá jen manža :unamused:
25. dub 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
buďte rády holky mě odjede manža v pondělí a přijede v pátek,protože je to kamioňák :slight_smile: ,ale už jsme si zvykly je to jen dočasné (doufám) než našetříme na haus :wink:
25. dub 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
majo, tak to ses dobra, nevim, esi bych to takhle vydrzela, ale je fakt, ze kdyz se neda nic jinyho delat...ale mne by bylo fakt hrozne smutno :frowning2: :sweat_smile: :slight_smile:

Leni, pristi tyden (asi do ct) tu budu mit navstevu, takze nebudu moct :frowning2:
25. dub 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak za 14 dní :wink:
Maja,nezávidím,manžel je řidič,ale jezdí jen po republice a teď díky bohu ty většídálky jako je brno atd dávaly na větší auta takže má už většinou jen prahu a okolí,ale když jsme byla těhu tak jsem jezdila s ním a bylo to super :slight_smile:
25. dub 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni můj manža byl taky dřív jen rozvozce takže byl doma každý den nebo já jezdila sním to bylo fajn jezdila jsem snad do 8 měsíce pak mi to už zakázal :wink: aspoň že máme ty výkendy :slight_smile:
25. dub 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ten srazík uděláme až po těch svátkách???
jsem zvědavá kde se sejdeme.Určitě,aby jsme mohli být na vzduchu a dětičky Kubík Kačka byli blízko písku hřiště a my jsme si mohly něco dát jak na zub tak do sosáčků co vy na to???
třeba u nás na Proseku v tý restauraci "školička"je to starý prosek blízko Lídlu a toho parkoviště pro autobusáky
Leni víš kde to tam je???
příště vám napíšu adresu,kdyý budete mít zájem tam jít i www.jestli je budou mít aby jste zkoukli to dětské hřišťátko
snad to nebude moc daleko pro Marušku :wink:
25. dub 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maja,mě to zakázal už v 7 měsíci,prej kdyby se něco stalo :wink: ale jeho kolega si sebou bere do auta i 2letou dcerku a pohoda
Luci,no nevím kde to je ,ale snad najdu,je tam dost místa pro kočárek? My ho máme kapku větší,pro jistotu sebou vezmu i přesnídávku a mlíčko pro moji berunku :wink:
25. dub 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tam je místa venku hafo
je tam plno stolů a židlí snad najdeme místo,kde nám nepůjde přímo kouř do obličejů :frowning2: i když venku mi to zas tak nevadí
hlavně,že prckové budou na vzduchu
škoda,že se nebude moc přidat Mája!!! :frowning2: to je pěkný číslo
no jo svačinky s sebou mlíčko ti ohřejou jsou na to zvyklí je tam spoustu maminek
25. dub 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni Martin říkal,že by si ji vzal i do kamionu ale až bude starší teď by to ještě nevydržela a tchýně říkala,že to děcka baví že její známí taky jezdil ze synem a prý to bylo super,a soused mi tež říkal že si bral sina třeba jak mu bylo 6 nebo 10 roků a líbilo se mu to.Jestli bude mařenka pomě tak ji to taky bude bavit.Škoda že bydlíme tak daleko taky bych sváma šla ven :slight_smile: Mařkou bysme zakuřily a vy by ste nás mohly kritizovat :grinning:
26. dub 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak dneska fakt luxusní počasí,asi malá dostane poprvé na doma šaty :grinning: jako včera se my za celej den nechtěla ani jednou převalit :frowning2: a to jsme ji v pátek ani nemohly oblíknout jak se převalovala a najednou nic :confused: za to začla super kecat ,hlůavně furt říká mama ham a brrrm :grinning:
27. dub 2008 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste děvuchy?V Ostravě je krásně horko a u vás?Víte co udělal můj prudce inteligentní manžel,koupil Mařence v Německu boty aktivně (ano to bylo od něj hezké),ale ne že by mi zavolal a zeptal se mě automaticky ji koupil vel.21 a ona už má vel.23 takže 500,- v prde*i no dala jsem je do inzerátů tak uvidím :unamused: ,zrovna takové pěkné botičky a nemůžu na něho být naštvana,protože to myslel dobře a těšil se z toho chudák .Mám je v albumu kdyby měl někdo zájem :wink: Zatím čus.
27. dub 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek