• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
no jasně že do umělecký :slight_smile: tam chodila elita 7čky :grinning: jakej si ročník?
17. říj 2008 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Končila jsem v 93 z 9.A. Myslim že jsme byli první devítka školy. S kym jsi chodila do třídy? Klidně to hoď do IP. Měla jsem kamarádky o rok a dva níž. Tam chodila ségra. :wink:
17. říj 2008 v 08:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ten pozar je fakt hroznej :unamused:
17. říj 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluju Evelýnce k roku. :grinning: My máme přesně za dva měsíce 2 roky. :grinning:
17. říj 2008 v 08:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
první devítka sme byli my :o) teda nepovinná :o) chodila sem od 1ní až po 8 do Cčka..měli sme třídní Schloglovou..nejznámější ksychty, :o) michal kopeček, ondra kalous, s holke já :o)))) lucka šperlinková, helena hybšovápak v béčku byla třeba olina šomšáková, katka hájková, v áčku radka němečková,ježiš s áčka semi ted nikdo nevybavuje :o)))
17. říj 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evelynko, my ti s kubikem taky preje vsehcno nej!!!! :- :astonished:
17. říj 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucy...Kdo by neznal Šomšu a Kopečka. S tim jsem byla i trošku v kontaktu když jsem dělala na sedmičkovym úřadě sekretářku Vayhelovi.
Tak vidiš, já myslela, že jsme byli první a přitom jsme až druhý. Končili jste o rok dřív tušim.
17. říj 2008 v 08:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty si dělala u uchyláka Vajhala? :o) toho měla za třídního ségra :o)))) jak si se jmenovala?
17. říj 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
NOjo, dělala. Já jsem byla Kubíčková - Helena. Ale to ti nic neřekne. Možná podle vidění. Ale ty nemáš žádný fotky v albu, tak nevim jestli si tě pamatuju. A jak jsi se jmenovala ty?
17. říj 2008 v 08:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucie kulhánková :o) tak tomi fakt nic neřiká..tak uvidíme na srazu..teda jestli se někdy sejdem .o))tak to je teda dobrý :o)))
17. říj 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kulhánková? A máš ségru že jo... Lindu. ta chodila do třídy s mym manželem Járou. :grinning:
17. říj 2008 v 08:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svět je malej. :sweat_smile:
17. říj 2008 v 09:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně :o) s Járou? jak dál? ségra má 16ti měsíčního jakuba .o)
17. říj 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bráza :sweat_smile: A moje ségra chodila s nima. Irena Kubíčková :grinning:

já vim, chvíli jsme si s Lindou psaly když jsem hledala někoho, kdo bude chodit s námi do stromovky. :grinning:
17. říj 2008 v 09:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je hezký :o)
17. říj 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, slušný... všude najdeš známý. :grinning:
17. říj 2008 v 09:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak sme ofiko propuštěný z rehabilitace a máme počítat že do 2 měsíců nám bude prdelka chodit :dizzy_face:
17. říj 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, tak to je super zprava, gratuluju!:slight_smile:
17. říj 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
MARIE, dakujem za odkaz.
Ahojte dievcata, tak ak mozem, rada sa k vam pridam. Pozeram, ze vy ste uz riadne rozbehnute, tolko napisanych stran :slight_smile: .
Aspon strucne sa predstavim. Pochadzam zo Slovenska, konkretne z Popradu, v Prahe byvam 3 roky. Mam 2-rocneho Jakubka a 4.11. sa nam narodi druhy chlapcek Tomasko.
Zuzana
17. říj 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko, ahojky, vitej :slight_smile: teda ale to sis s tema klukama po sobe celkem pospisila, co? :slight_smile: to my jsme tu resily, ze se nam do druhyho jeste nechce, ale ja asi budu muset, pac manzel moc chce jeste jedno mimi, tak pro klid v rodine :grinning:
17. říj 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Zuzko

taky tě tu vítám
vybrala jsi pro děti moc pěkný jména
Tomášek a Kubík to se měc líbí :slight_smile:
a kde v Praze bydlíš?
17. říj 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no maruško,mě se taky do toho druhého moc nechce
ale do práce taky né
a já taky nebyla jedináček!
sice jsme se se ségrou řezaly,ale jsem ráda,že jí mám!
pomáhala mě se školou a to bylo super
no od března asi jdem do toho
taky pro klid v rodině
ale já jsem nějak zpohodlněla kačka je super a zase malý mimčo no jsem na sebe strašně zvědavá!!!
snad neskončím v Bohnicích :confounded: :confounded: :confounded:
17. říj 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Leni

tak vidíš jaké je Klaudinka šikula
jen mě docela mrzí,že už jí budou 2roky a my jsme se ještě s váma nesešly a to obě bydlíme na Proseku-fakt děsný
musíme to napravit
příští týden to mám už nabitý,ale snad za 14dní by mohl být i ten sraz
17. říj 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem zkusila tu potahovací hmotu z těch bonbonu a fakt super,sice se maj rozehřívat v mikrovlnce jenže ta nám dnes klekla takže jsem to dělala na vodní lázni a super akorát ty kytičky jsem udělala nic moc :unamused: chce to holt cvik no .
Jo nočník jsem po velkém neuspěchu (řvala jen jsem jí na to posadila a chtěla pryč) uklidila a zkusíme to znova po roce no.
Zuzi vítej mezi náma :slight_smile:
Luci to mě taky mrzí,musíme se sejít i kdyby jen na prochajdu :wink:
17. říj 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni klíďo i někdy dopoledne
stejnak až se posune čas už bude po 16h tma
to nesnáším!!!
kačku jsem na nočník posazovala od roka,ale chce to asi dříve
švagrová od 8měsíce co terka začla sedět
dělala to s ní formou hry a domlouvání
a dneska ve 22měs.je bez plen i v noci
no to u nás nehrozí ani náhodou!!!!

co budeš Klaudince kupovat k vánocům?
17. říj 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci my chodíme ven soíš po o aby si malá schrupla v kočárku ,ale přizpůsobíme se.
NAše na tom nočníku bejt prostě nechce a zas se bojímže kdyžjí budu nutit tak jí ho zprotivím úplně :unamused: ,ale zas neurologové tvrdí že dítě si nejdřív musí osvojit ovládání sběračů a musí vědět že čůrá a to je prej okolo 18 měsíce,takže takhle máme ještě čas,tak začnu za 4 týdny zas zkoušet.
K vánocům chci koupit župánek a aktivní stolek jinak fakt netuším,navíc má za měsíc narozky takže dostane dost dárků v listopadu
17. říj 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
dakujem za prijatie. Aj za pochvalu mien :slight_smile:
Tiez sme uvazovali co a ako s druhym miminkom a 2-rocny rozdiel sa nam zdal byt optimalny. Priznavam, ze mam obavy o to ako to budem zvladat, ale pre deti je to vekovy rozptyl tak akurat. To aby sa spolu vyhrali. Ked mam pravdu povedat, tak az teraz mi to zacina dochadzat, ze uz budu 2 betari :confounded: . No co, co sme si navarili, to si aj zjeme :slight_smile:

Inac co sa tyka nocnika, tak vam veru odporucam uz davat. My sme zacali dost neskoro, myslela som totiz, ze staci az zacne chodit, a to je neskoro. Jakubko ma 2 roky prec a stale nosime plienku. A samozrejme mu to vobec nevadi. Musim ho dost prehovarat a oblbovat kadejakymi recami. Aj si na nom posedi, ale mam pocit, ze celkom nechape co ma robit. Aj ked dostane pochvalu, dalsi den si to nepamata a uz sa to nepodari. Pri druhom chcem zacat hned ako dokaze sam pekne sediet. Este nebude vediet chodit, takze sa nema sancu postavit a zdrhnut :grinning:

LENERKO - byvam v Letnanoch
18. říj 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pozeram, ze mate vsetky dievcatka, akurat Marie ma tiez chlapceka (a tiez Kubka :slight_smile: ). Tiez som chcela aj dievcatko, no manzel asi zaklada basketbalove druzstvo :frowning2: . Ak by bolo dievcatko, tak by sa volalo Karolina. Tak mozno tretie :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Zuzko

no máš pravdu s tím nočníkem
já taky začla pozdě
až od roka
ale teď už jí bude 22měs.a už to začíná chápat a ví co má dělat v nočníku
takže dneska jsme za celý den měli jen 1plenku to je super
na noc ještě taky dáváme to ještě budeme muset hodně trénovat

ty by jsi šla ještě do jednoho dítěte?
mě tedy 2budou stačit
Karolínku jsme chtěli také,ale tu nám asi vyfoukne švagrová
tak budeme mít asi Elišku nebo Nikolku
chtěla bych zase totiž holčičku,kdyby to byl kluk tak Vojta nebo David
uvidíme

a kde přesně v Letňanech?
my v Terezínské ulici je to na starně Proseka jmenuje se to tu Nový Prosek,ale patříme pod Letňany

a kde budeš rodit?už to máš za pár co?
18. říj 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
LENERKO,
sama presne neviem, ale je fajt byt velka rodina. Ja som z 3 surodencov, manzel tiez. Moji rodicia su obaja zo 6-tich. Som z domu zvyknuta na vzdy vela ludi a je to prijemne. Aj sme o tom s manzelom rozpravali, no pomaly od toho trochu ustupujeme. Ved sa uvidi.
Rodit "mam v plane" v Neratoviciach. V uvodzovkach je to preto, lebo nam uz teraz oznamili, ze ak budu mat stop-stav, tak nas proste nevezmu a budeme musiet ist tam, kde ho nemaju. A to aj napriek tomu, ze tam chodim do poradne. Je to otras a tie registracie ... :angry: . Prvykrat som rodila na Bulovke, to bolo super (a vtedy neregistrovali). No neskoro som sa dozvedela, ze aj tam uz registruju a mam smolu. Bola to otazka par dni.

Byvam na Frycovickej, blizko Tesca.
18. říj 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek