• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
autor
jo jo Fryčovickou znám
já bydlela v Letovské u Avie jestli ti to něco říká asi jo
no s těma registracema to je na prd
já bych chtěla rodit zase v Podolí
prý se musí dělat už registrace do 8 nebo 11týdne fakt nechápu
taky mě v Podolí řekli,jestli budeme mít stop stav tak máte smůlu
a taky jsem tam chodila do poradny a na ultrazvuky
no jo rodí se moc dětí

a co Tomášek v břísku nezlobí? :slight_smile:
18. říj 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Podoli som bola raz (ked mi Jakubko moc skoro zostupil do panvy, doktorka urobila poplach) a vobec sa mi to tam nepacilo. Sestricky boli dost odmerane. Aspon ku mne. Moj, subjektivny dojem. Mozno to tam je preto take, ze je to velke. Bulovka je mensia, aj ten pristup je osobnejsi.

Jakubko bol dobry kopkacik, no Tomasko je este lepsi. Ten mi vyhrna rebra. Niekedy to fakt boli a poriadne. Ale zvladam to, a koniec koncov je to krasne citit takeho cloviecika. Prave ma stikutku chudacik :slight_smile:
18. říj 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak škitavku kačka měla snad pořád
a docela jí to zůstalo
aspoň 1x za týden škitavku má :slight_smile:
mě se v Podolí líbilo
já bych se spíše bála Bulovky
na mě v Podolí byli hodný no uvidíme co bude příště
18. říj 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak víkend super,nejprv oslava u rodičů dnes výlet do lesa :dizzy_face: malá půlku spala a půlku před sebou tlačila kočárek,dokonce už začla pořádně papkat,takže k dnešnímu dni máme 8,900kg a 73,5cm :dizzy_face:

Jinak Neratovice jsou prej dobrý i 6nedělí je tam prý fajn,na bulovce sice porod bezvadnej ,male to 6nedělí :confounded: ale kamarádka tam rodila 2 měsíce předemnou a říkala že super,je teda fakt že já se nedostala dolu na 6nedělí,ale na gyndu,protože bylo plno a tím jakobyjsme krom vizit neexistovaly :unamused:
Teda začínám se pomalu těšit na další mimčo za těch 5 let :wink:
Jinak pořád vše při starým a malá spí s náma v postely a už vím asi i proč,jí totiž nevadí že s ní v postely nikdo není,ale v malé postýlce nemá dost místa na pohybování ve spánku ,takže už jí automaticky ukládám do své postele
19. říj 2008 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, doufam, ze jste si poradne uzili vikendika, ja mela vcera den skoro celej pro sebe, manzilek se staral o kubicka, takze sem se pekne zrelaxovala :slight_smile:
co tenhle tyden, srazime se uz?
20. říj 2008 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObre rano holky.
My si vikend uzili. V sobotu jsme se prosly Stromovkou - manzel byl pracovne pryc, takze jsem si moc neodpocinula, ale v nedeli vzal Barusku na vylet. Tak jsem si trosku poklidila. To je relax co? :wink:

Barca celou noc chrochtala, jak ma zase rymu, tak snad to nebude tak zle a budeme moct vyrazit za vami na nejaky ten sraz, kdyz bude. Nechci vase ditka nakazit, takze uvidim. Zatim nic neslibuju. :wink:
20. říj 2008 v 08:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus holky

to je venku krásně co?
úplně babí léto

víkend byl dobrej byli jsme na zahradě a Kačka to tam celý prospala a pak prolítala
ještě ,že to máme jen 7km za Prahou :wink:
no tento týden to se srazem nevidím
máme tu ségru s malým Míšou
tak asi příští co?
to už třeba bude Baruška zdravá
20. říj 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
my sme tiez trosku vikendovali vonku. Ale s mierou, uz vela nevladzem chodit.
Ja za stretavku urcite som. Hlavne aj preto, lebo do porodu mam uz len 2 tyzdne. Potom to bude na dlhsiu dobu nic moc. Takze ja som za :slight_smile:
20. říj 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, tak my dneska vyrazili se svagrovkou a synovcem do clovickova na budejovickou a moc se nam tam vsem libilo, je to nove otevreny, stoji to 49 kc na neomezenou dobu a pije se tam kaficko :grinning:
peknej vecer vsem a pa
20. říj 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
čao všem..tak jsem dala do alba fotky z ev oslavy..teda spíš jen dort,abyste jako viděly že se mi fakt povedl :o))) :sunglasses: očekávám stráááášně moc pochvaly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
PS: smaozřejmě že dosrt dělala moje mamka...já dělala jen zdobení :grinning:
21. říj 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee, lucko, tak evelynce vsechno nejlepsi :slight_smile: a dort se mamince povedl, jen to zdobeni je divny :grinning: bane, je celej peknej :grinning:
21. říj 2008 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
si tlama :grinning: díkes :wink:
21. říj 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUci,dort nádhernej :slight_smile: Evelínce všechno nejlepší,nás to čeká za měsíc a dortrík si taky budu dělat sama,tak jsem na sebe zvědavá :sweat_smile: vy ste to slavily někde venku?
21. říj 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni na chatě..vyšlo naštěstí počasí..v sobotu bylo krásně...mělo nás tam být sice asi 20 ale nakonec mi všechny kamarádky odřekly kvůli nemocem atd takže sme se sešli jen rodina,ale taky dobrý...jo jestli můžu doporučit tak marcipán je fakt nejlepší dělat ze sušenýho mlíka (lactino) a moučkový cukr 1:1 a ředíš to vodou tak jak potřebuješ...vyšlo to na celej dort a ještě zbylo na mlsání :o)
21. říj 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,já teĎ zkoušela to z těch pěnových bonbonu a taky super, z půl pytlíku vyšlo na celej dort + ozdoby a dobře se s tím pracovalo :slight_smile:
21. říj 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Lůco

dort se vám fakt povedl
hned bych si dala :wink:
21. říj 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨tak tos měla říct mám eho ještě velkej kus a už sme přeslazený :o))))..luci potřebovala bych odsávačku..ev má zas nudli
21. říj 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzko,
taky Tě vítám a gratuluju :wink: .. Jsi odvaha, když chceš jít do třetího ještě před druhým, ale to já bych teď šla taky :grinning: (jen už si na to připadám docela stará :frowning2: ).. takže snad alespoň to druhé do dvou let vyjde..(a kdyby to byla holčička, tak by to bylo super, jen se obávám, že můj muž má podobné plány s basketem, jako ten Tvůj :sweat_smile: )..
Jana
21. říj 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, ahojky, jakej jste mely den?...my dneska jeli za kamaradkou na chodov a sli se prijit do lesa a pak na zmrku a na kafco, prej to byl posledni peknej den a zitra uz bude hnusne :frowning2:
21. říj 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já včera do půlnoci makala ,nejdřív žehlení a pak práce,ještě že malá usnula brzo
22. říj 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jano, dakujem za privitanie. No ved ono sa to este ukaze ako to bude dalej. Este ma caka druhy porod. Snad bude aspon taky ako ten prvy. Ale velka rodina je fajn.

Ja som vcera mala upratovaci den. Trva mi to uz pekne dlho jak som taka velka. Uz som manzelovi povedala, aby sa pripravil, nabuduce je vedro jeho :slight_smile: Mal zvlastny pohlad, no co uz, iste ho to potesilo :slight_smile:
No a dnes je fakt hnusne. Boli sme s Jakubkom vonku a dala som mu veru aj sal, dost fukalo.

Malej Evelynke prajeme dodatocne vsetko najlepsie :slight_smile:
22. říj 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf..děkujem za přání :slight_smile:
22. říj 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Lůco

já nemám mobil
nechala jsem ho u švagrový
ale ty máš zítra plavčo co?my taky tak ti vezmu tu odsávačku tam jo?
jdeš plavat když má tedy Ev.rýmu?
22. říj 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
včera byl fakt krásnej den
ráno cvičení v Zelenči
pak plavčo
a pak od 14h venku až do večerníčku
fakt krásný počasí super den
dneska už to bylo děsný!!!!
už se fakt přihlásil podzim hnus
22. říj 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jestli jedš autem tak mi vem i tu matraci..já autem jedu tak to hodim do kufru...ale nebudem se akorát míjet?my to máme od 11,30h...nebo pak sem doma takže mito kdyžtak přines...ev ráno pšíká..vyprskne nudly al epak zas celej den nic tak nevim..snad to rýma jako taková nebude
22. říj 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Omlouvám se, nezvládám. Jsme buď venku, nebo řešíme věci kolem pohřbu a tak. :unamused:
23. říj 2008 v 09:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko, ten pohled chlapa na vědro znám :grinning: .. tak hlavně se moc nepřepínej, ať nerodíš dřív..
Plány s porodnicí jsou super, ale nakonec stejně člověk neví, kde skončí (mě poslali z Bulovky 2 hoďky po odtoku plodovky do Mělníka..).. Tak ať vyjdou ty Neratovice :wink: ..
23. říj 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, děvčata, přihlašovaly jste někam svoje ratolesti? Byly jste na vítání občánků? Asi se ptám pozdě, když už Péťa pomalu leze, ale lépe pozdě než-li později :grinning:
23. říj 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj

no na vítání občánků jsme byly
V Letňanech
taky jsem se byla v Letňenech ptát na přihlášení Kačky,ale je to automatický tam kde bydlí matka tam je i přihlášené dítě
takže Petřík je Letňanský?
23. říj 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus kocky, tak uz zacina zima, co?..sem zmrzla jako prase, nosim kabat, sem zvedava, co budu nosit v lednu :slight_smile:
co pristi tyden nejakej srazek?...pojdme se uz konecne domluvit :slight_smile:
pro nas je nejlepsi bud ut odpo bo ct odpo
23. říj 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek