• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
ne to je ono..za rohem je zlatnictví nějaký hadry, číňani a billa, vedle pizzošky je lékárna....
28. říj 2008 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus

tak to je super,že se nás sejde tolik
už se těším :wink: :wink: :wink:
tak si to dneska užijte když je ten státní svátek a tatínkové jsou doma
až tedy na toho našeho ten je v práci :confounded: :confounded: :confounded:

to počasí stojí za prd,ale je teplo
28. říj 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
voprus..ani nemám náladu jít na plavčo...a hlavně už sem začala péct takže mám práce habakuk
28. říj 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus kocky, pocasi je teda pekne na h*vno, tojo..

..jinak jsme vcera byly s kamaradkou v ty severece, teda vlastne nakonec nebyly, pac ji nejak predelavaj, tak snad to do ct stihnou
28. říj 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha task to je teda dobrý..máte někdo náhradní plán popř?
28. říj 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky, to je hloupý s tou pizzerkou. Já bohužel nevim co na proseku je nebo není, takže neporadím.
Ale prosím vás, včas mi řekněte kde sraz vůbec bude, abych mohla dorazit. Na Proseku to moc neznám. :slight_smile:
28. říj 2008 v 17:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad to bude ok..já bych se tam zítr
28. říj 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
(EV MI TO ODKLEPLA) a ochomejtat tak se jich zeptám a dám vědět..jinak nevim kde bysme mohli bejt i sprckama
28. říj 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ještě je jedna picerka u billy jak je mekáč....je tam takové jezírko (umělé, ústí tam voda s těch kaskád co vybudovaly u metra mezi Střížkovem a Prosekem) a přímo u něj je picérie taky....je to tam celkem hezký a je tam nekuřácká část......tak kdyby bylo zvřeno tak náhradní plán třeba tady...každopádně sím písněte, zda to platí...
28. říj 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hancule tamje to sice hezký ale drahý jak sviňa..sme tam už jednou chtěli s lenerkou a patrikou jít ..no uvidíme kdyžtak
28. říj 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tady v ty picerce jsme prave skoncily s kamradkoou, kdyz byla severka zavrena, ale je to tam, co se tyce deti, na hovno...
29. říj 2008 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kam se uchýlíme kočky? :slight_smile: Já to u vás neznám. :confused:
29. říj 2008 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky vidit to vledě :o)..jestli to tam nebude otevřený..jiný podobn,ý místo nejni
29. říj 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo holky... třeba to bude zítra v pořádku. :slight_smile:
29. říj 2008 v 09:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak koukám jak se nám to hroutí :unamused: já vím už jen o dvou,jedna je v bille nahoře,ale nic moc prostor a druhá je myslím na českolipský jak je to centrum volného času
29. říj 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no je pravda, ze je dražší ta picerie u metra...ale jinak my tam chodily a vaří dobře... :confounded:
Piceri v českolipské u centra volného času taky znám, taky vaří dobře, ale tam už vůbec se nevejdeme s tolika kočárkama...navíc mám pocit, že tam není nekuřácká část, nekouří se tam jen přes obědy....což je blbé.... pak jedině v tý bille no.....
29. říj 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v tý bille mi to příjde taky dost malý :unamused:
29. říj 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš ted sem si přečetla co sem to napsala :o) ale asi mi rozumíte co sem chtěla napsat :grinning:
29. říj 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, ja snad ani nikam jinak, nez do severky, s kubou nejdu, protoze by byl akorat zpruzelej, ze musi sedet a ja z neho :grinning:.....BTW stale vstavame ve 4 rano, uz jsem z toho uplne zoufala, protoze neusnu driv, nez kolem pulnoci...kurva!
29. říj 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jejasný že v takovymhle počtu a s našema lítacíma miminkama v normální pizzošce sedět nemůžem..hele kol 2h pujdu ven tak tam zajdu..zeptám se a jinak to budeme musetodložit bo nevim
29. říj 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
oka, tak ju, lucko, zjisti to :slight_smile:
29. říj 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, mrkněte na http://www.severka-pizzerie.cz/, já když tam před víkendem koukala, tak právě psali, že víkend 25.-26.10. tam budou něco upravovat, takže bude zavřeno, ale teď by už mělo být normálně otevřeno... :slight_smile: Takže myslím, že vám nebrání nic v tom se tam sejít...mrzí mě, že se nemůžu přidat, ale snad někdy příště! :slight_smile:
29. říj 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my máme bohužel ve čtvrtek cvičení na Chodově.. ale pokusim se taky dorazit... :slight_smile:
29. říj 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, tak to jsem na to tedy fakt zvědavá kdo se tam sejde a jestli se sejdeme vůbec tam... :grinning:
29. říj 2008 v 15:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale snad jo..jen nevimkdy se tamjako pujdu podívat když pořád chčije kurňa nemám ani nic k večeři :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, my byly dopoledne nakoupit, pršelo, ale aspoň se líp dýchalo. :wink:
29. říj 2008 v 15:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no musim vyrazit ale neche s emi
29. říj 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky , tak severka je funkční od včerejška a funguje i dětsky koutek , jen tam nemaj balonky ....-takže tam mužete zajít ..... :wink:
29. říj 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé patriko dík..já nakonec nikam nešla..to počasí mě prostě odradilo a navíc mám rozdělaný rohlíčky :o) super takže zítra ve tři v dětskym koutku
29. říj 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus

holky tak jsem se vrátila od švagrový
tak to je dobře,že ta pizzerka funguje,už jsem si myslela,že se to zase zruší
opravdu už na Proseku nic není vhodný pro děti a do MC dolald se mě tedy nechce!!!!
ale bude to tam asi zítra šíleně narvaný
když je takový počasí na prd
my nebyly venku na procházce už 2dny
kačka je šíleně protivná a ještě jí lezou zuby
zítra budu muset jít dopoledne nakoupit uvařit a pak uspat
nevím v kolik usne a do kolika bude spát,ale dorazíme
možná po 15h spíše k 16h ale dorazíme nebojte snad tam ještě někdo bude

tak zatím pa zítra
29. říj 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek