• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
Ahojky holky. Jak se máte?
Já miluju čokoládu, ale v poslední době mam radši kus flákoty. :wink:
Hrozně jsem přibrala, takže ani na sladký moc chutě nemam. :frowning2:
5. lis 2008 v 08:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak vás tu dočítám a koukám, že předvánoční nálada se tu pomalu vkrádá...já se chystám na vánoce péct tak akorát vánočku, protože cukroví vyfasuji od mamči... :sweat_smile: A Luci to pečení je jako přivýdělek dobrý, budu držet palečky, aby se to hezky rozjelo a korunky se k tobě jen kutálely! :grinning: Teda holky já bych taky potřebovala začít chodit pravidelně cvičit, protože zatím zvládám se cpát jen čokoládou a tak doufám, že se dneska konečně dokopu na ten pilates a o víkendu na spinning...kvůli Káje zvládám cvíčo tak akorát večer nebo o víkendu brzy ráno...jakákoliv akce je s ohledem na ní velké plánování! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes jdeme na neurologii, tak jsem zvědavá co si tam vymyslí...i když koníčky jsme poslední dny začaly pást krásně! :wink:
5. lis 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, ne prespriti, ale pristi tyden

jinak ja sladky taky moc nemusim, sem spis salamova a parkova, i kdyz ani to uz ted ne :slight_smile:

holky, neska je tam krasne, co...asi odpo vyrazime na spacir do billy, takze esi jste nejaka prosecka doma, muzeme spolecne :slight_smile:
5. lis 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no my jsme jsme vyrazili v 9h ven a vrátili jsme se až po 12h
už jsi po obědě za chvíli jde spát
já asi skočím s ní do postele je mě blbě jsem to dostala ach jo a venku je tak krásně
ale až zabere prášek a vyspí se tak razíme ještě ven
5. lis 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci a v kolik vyrazite ven?
5. lis 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak my byly na té neurologii a je fakt, že Kája je díky třmínkům trochu lenivější, ale prý nic strašného, ale i přesto jsme dostaly doporučení na rehabilitaci, takže od příštího týdne začínáme cvičit Vojtovku, taky jí musím doma nenásilně donutit točit hlavičku na pravou stranu a né jen na levou ke které inklinuje, měly bysme také vícekrát denně trénovat pasení koníčků, ale k našim třmínkům je to nadlidský úkon, takže se budu muset v pátek na ortopedii domluvit, zda jí ty třmínky můžu sundávat častějí...jak konstatovala doktorka, tak je to pro a proti, tj. ortopedie proti neurologii, co má ve vývoji dítěte přednost???? :frowning2: A aby toho nebylo málo, tak jsme dostaly doporučení na oční, protože se paní doktorce zdálo, že ji těkají očka (týká se to prý i šilhání), ale dle vyšetření na očním prý má Kája očka v pořádku, ale pro jistotu tam jdeme za 6 týdnů znova až půjdeme na kontrolu i na neurologii...a v neposlední řadě nás poslala na Bulovku na UTZ mozku...prý to souvisí s neurologií, takže pro jistotu...a to mám být na mateřské v klidu, jo?!?! Chudáček moje malá, ta bude mít za chvíli z těch doktorů fóbii, to není týden, aby jsme neseděly někde v čekárně... :angry: Ale i přesto všechno je Kája zlatíčko... :grinning:
5. lis 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak chvalim pekarky. Ja a pecenie moc nejde dokopy. Hoci by som aj chcela, lebo sladke ja mam rada, ale ... A 12 druhov, to uz hej.

Silrej - co su to tie trminky (nepoznam ten vyraz). Mate toho u tych lekarov fakt dost, ale ved casom ked z toho vyjde, bude pokoj :wink:
5. lis 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třmínky jsou jedna z forem léčení špatného vývoje kyčlí po porodu...takže to jsou takové úžasné popruhy na dítko! :frowning2: Nejčastěji se doporučuje kvůli kyčlím široké balení, ale pokud kyčle nejsou v pořádku, tak se buď dává abdukční dečka nebo třmínky...a my vyfasovaly třmínky, nám široké balení nestačilo! :rolling_eyes: Takže tak... :slight_smile:
5. lis 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silrej,my taky vyfasovaly třmínky,ale po 2 dnech řevu jsem to konzultovala se zdravotní sestrou a prej ať dám široký balení,za 14 dní jsme šly na kontrolu s kyčlema a doktor si chválil jak to ty třmínky pěkně zpravujou,ale ještě je utáhnul a prej nosit do 3 měsíců,doma šly zas dolu a šup široký balení,ve 3 měsících nás doktor chválil jak jsme ty třmínky dávaly ,že je lepší je dávat takhle preventivně :angry: jako jasně bylo to odemě nezodpovědné a kdyby po těch 14 dnech řek že se to nezlepšuje tak bych jí je dala znovu,ale on nám i do zprávy napsal púreventivně :confused: každopádně se drž,nikdy není tak hrozně jak to vypadá,my zas byly na bulovce na sonu břicha protože se doktorovy nezdály játra ,že je má zvětšený,no nic z tho samo nebylo :wink:
5. lis 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky

no kačka jen chodila cvičit
třmínky jsme neměly
jen se děsím toho,že až bude druhé tak taky budeme cvičit
já už neznám snad žádné malé miniko,které neskončilo na poliklinice Prosek u cvičení
je to děs jak ty malý děti mučej,ale snad to je k něčemu dobrý :wink:
5. lis 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ufka ty jsi pořád vda v jednom?
ještě se Tomáškovi nechce na svět? :sweat_smile:
5. lis 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
promiň za ten překlep
dva v jednom :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
píšu na rychlo Kačka mě sedí na nočníku a chtěla vstávat,tak aby se zas nepolila :grinning:
tak píšu nesmysly
5. lis 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
SILREJ: vdaka za vysvetlenie a drzim palce.

My chodime tiez na Prosek, k p. doktorke Marikove, aj na ortopediu sme tam chodili (uz neviem meno doktorky), ale nam nastastie nic take nedavali. Uvidime co bude teraz :slight_smile:
5. lis 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, este stale kompaktna :grinning: . Cakam a cakam a prcka to asi bavi
5. lis 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jasně u miminky v bříšku je pěkně :wink:
no my taky chodily k Maříkové,ale ta už tam není!!!!
má tam zástum Dr.Ctibůrkovou je docela milá
5. lis 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufko, tak drzim palce, at to mas brzo za sebou :slight_smile:
5. lis 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ufko,tak držím palečky ať už to brzo příjde
My chodily na ortopedii k MAtějíčkovy a ten my rovnou řekl ať si ty kšíry nechám že je mám druhému dítěti dát rovnou v porodnici a furt njáký hemzy jako jestly jsme normální,že bude malá postižená atd :angry: :angry: :angry:
5. lis 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak mi byly dneska taky na ortopedii, máme nález normální, ale ještě nesjou zcela vyvinuty ty jamky nebo kdyčličky...takže nosíme jen široké balení...do ted jsme ho měly pořád, ode dneška jen na noc....ale nevim, budu mu je dávat, ale občas ho nechám i vydechnout aby se mohl trochu hýbat...ho to v tom balení už moc nebaví....

\jinak Vojtu budeme cvičit taky, máme krátký krr a preventivně kvůli tomu, že jsme nedonošený....

ješt k tomu srazu jak jste řešily laté, tak já taktéž žádné neměla, tak to tam asi naúčtovaly fakt navíc...
5. lis 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
LENERKO: takze Mrikova uz skoncila? To sla asi do duchodu, ze? Bola dobra, mala som ju rada. Tak si ideme zvykat na novu :wink:
5. lis 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hbani,neviděly jsme se dnes v parku na prochajdě? šla jhsi tam s njákou kamarádkou.
5. lis 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, to je klidně možný, jsem si nevšimla....jsem to ale ostuda... :cry: ..klído se příště přihlaš...jsem konečně někoho uhnala, aby přijel na návštěvu, tak jsem nevnímala.... :unamused:
5. lis 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani,já šla taky s kamarádkou, ,tak příště se k tobě přihlásím :wink:
5. lis 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer, tak jsem dnes byla večer cvičit na pilatesu a nějak mě z toho pobolívají nožky... :sweat_smile: Co se týče Matějíčka, tak to není zrovna můj oblíbenec, dle mého názoru je divnej a neumí se hezky chovat k novopočeným maminkám, takže je víc vystraší než uklidní...no, my zatím třmínky nosíme i když se Káje moc nelíbí a uvidíme co nám řeknou v pátek na kontrole...budeme to muset nějak skloubit s tou neurologií a taky Vojtovkou a ták...se asi rozkousíčkuji, aby jsme to vše zvládly a zavděčily se všem! :grinning:
5. lis 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já nevim ale mě takhle taky plašili a já ev dávala pleny jen na noc a to ještě asi jen 14dní a pak sem s ena to vyprdly a je naprosto v pořádku..matějíček je plašan...ale na Neubergerovou z neurologie furt nemá..to je sv..ně se všim všudy. :sunglasses:
5. lis 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já s Neubergovou špatný zkušenosti nemám
peču štrůdl zítra jedu za ségrou a jejím synkem
kačka se těší pojede metrem a autobusem
no já se tedy na to cestování moc netěším
zase se někomu doprošovat,aby mě pomohli z kočárem ach jo :confounded:
5. lis 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nevim, mě ten Matějíček tak nějak ani nevyplašil...to široký na noc nás nezabije až nám budou ty plenkový kalhotky malý, tak se na to vykašlu asi taky.....ale je pravda, že kdyby nás navlíknul do třmínků, tak se budu taky ptát jinde, pro info, jeslti je to doopravdy nutné....
5. lis 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj hancule

a ty jsi taky z proseka?nějak už se mě to všechno plete
včera jsem brouzdala okolo Parku přátelství já tam potkávám hafo maminek,ale žádnou z koníka nepoznávám
5. lis 2008 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee, holky, my neska taky byli v parku pratelstvi a videli jsme tam moooc maminek, ale nikoho znamyho
..jinak nam se teda tyhle problemy, jako resite vy, uplne vyhly...nastesti
5. lis 2008 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo když děti mučí doktoři tak je to na ho...!!!
snad až bude to druhý tak budeme mít klid,ale když to tak čtu
tak asi nás to nemine také ach jo
chudáci děti
5. lis 2008 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde je park přátelství? vůbec nevim o co jde..kurna a když se takhle každej někde courá proč se necouráme společně?
5. lis 2008 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek