• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
autor
no jo muži :grinning: ty nemaj páru co naši prckové nosí
natož velikosti bot a bodlečení :slight_smile:
ale je hodnej a to se cetí to je dobře,že jsi se na něho nezlobila
dneska v Praze krásně zase jsme byly celý den venku super
27. dub 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Leni

to jo už v bytech začíná být pěkný teplo hlavně v našich panelákových co? :slight_smile:
Kačce je horku,že už nechce ani bačkůrky furt se zouvá
Klaudinka je super je napřed já si už nepamutuji kdy Kačka začla kecat,ale určitě máma řekla až dost pozdě nejraději říkala táta děda bába
jsou to naši šikulové šikulky :grinning: :grinning: :grinning:
jsem se dneska už musela namazat mám pěkně červený obličej to sluníčko už má sílu

holky jaký krém s Uv používáte na prcky?
Naše dr.říkala,že když je v ČR stačí 25 a k moři přes 40faktor
my těď máme 30 je dobrý a dobře se roztítá
27. dub 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :wink:
27. dub 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooj

tak kde pak máme mapris???
Luciju už jsem našla na diskuzi Karviná tak snad se zase vrátí k nám ať už se konečně začnem domlouvat na ten srazík co???????????
holky kde budete trávit čarodky a máte košťata???? :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyřídím telefon a jsem tu.
27. dub 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooooooooooj Lůco
27. dub 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tady. Na čarodky radši nebudu chodit ven, aby mě náhodou někdo nechtěl upálit :grinning:
A pro společné venčení jsem všemi deseti, protože už se tu začínám kvalitně nudit. Nikoho tu neznám :frowning2: Mám čas každý den :wink:
27. dub 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co je? Nejdřív mě sem nalákáš a pak prchneš??? :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
Kam jsi se ztratila? :confused:
27. dub 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale neprchla jsem!
ale něco jsem si ještě hledala
jsme u prarodičů,ale dědeček chce jít chrápat tak musím končit :slight_smile:
promiň,ale určitě brzy pokecáme ok
zůstaň nám věrná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pá dobrou
27. dub 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,koukám další krásnej den :slight_smile: vidím to na dlouhánskou prochajdu :slight_smile: :slight_smile: já budu na čarodky jako loni doma s malou :grinning: ale možná ukecám mamku aby ji na chvilku pohlídala :slight_smile:
28. dub 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, dneska bude taky nádherně, dneska už ven vyrazíme i kdyby nevím co :wink:
Leni, jak se má Klaudinka?
28. dub 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci,ani mi o ní nemluv ,totální buchta,jak ji položím tak ji najdu :unamused: asi budu muset zavolat na rehabilitaci
28. dub 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych to nehrotila, některé děti jsou prostě lenivější, pak na to budeš ještě rááááááda vzpomínat :grinning:
Já už mám to naše zvířátko v ohrádce, protože bych ho už furt od někad tahala :grinning:
28. dub 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,já osobně bych to taky nehrotila,ale za 14 dní jdem na rehabilitaci a tam se má předvést a co je my platný že se týden převalovala jak o závod ,když teď na to kašle :unamused:
28. dub 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A proč chodíte na rehabky? Něco bylo špatně? Promiň ale nějak mi to uniklo. Bylo to kvůli tomu, že byla kříšená?
28. dub 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci nene,měly jsme pre něco(já si to v životě nezapamutuju) hlavičky,jako záklon a preferovala víc jednu stranu. Tak je teď kontrolovaná :unamused: Jinak vše ok,akorát dr mě furt děsej :rolling_eyes: nejvíc na ortopedii,to bylo nejdřív že má špatný kyčle,tak šup pavlíkovy třmínky,mezi námy je měla na sobě 2 dny ,pak jsem se poradila se zdravotní sestrou a dávala jsem jen plenku navíc a nakonec jsem dostala od ortopeda pochvalu jak jsem jí to pěkně dávala,že je vše v pořádku,ale že má divnou hlavičku,že bude asi postižená,jestly jsme v rodině normální :angry: tak šup na neurologii-tam je spíš zajímalo jaké vzdělání s manželem máme a jako co pracujem,hlavička ok,slehnutá takže cvičit,ale že má špatný záda a zákaz totálně všeho :sweat_smile:
28. dub 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, už si vzpomínám. A zákaz všeho? To je jako co?
28. dub 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nošení jedině v klubíčku , žádná lehátka,nikdy žádná odrážedla ...... až sem měla strach vzít malou jen do náruče. Než sem s ní k těm doktorům chodila tak to bylo zdravé miminko a když jsem odcházela tak jsem si říkala jak chudinka není téměř na odepsání :frowning2: aspoň na rehabilitaci a náš pan doktor nás vždy uklidní,sice musíme cvičit(a my fakt poctivě cvičíme i když si výsednky nejsem moc jistá ) ale i tak je to tam celkem oaza klidu :sunglasses:
28. dub 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Promiň, musela jsem krmit a uložit.
No tak vidíš, aspoň něco. No bez lehátka bych se asi neobešla, ale ty chodítka a tak, žádná škoda. Ono to asi fakt škodí nejen dětem který jsou v pořádku, natož když má nějaké problémy.
28. dub 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ,mě ani tak nešlo o to chodítko,to bych malý beztak nedala ,ale spíš o ten způsob jak nám to řekly :confounded: ,ale co ,malou mám beztak v lehátku protože jinak se prostě nakrmit nedá a v leže do ní teda cpát zeleninu nebudu :grinning:
Máme zakázáno aby se přitahovala do sedu,že okamžitě pak obrátit na bříško,jenže to bych fakt nedělala nic jiného než že bych chodila a převracela jí,navíc ona se přitahuje za vlastní kalhoty :grinning:
28. dub 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to mi teda nepřipadá, že by jí mělo něco být. Je to holka šikovná :wink: Budeme ji muset seznámit se Šímou :wink:
28. dub 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to by sme mohly :slight_smile:
28. dub 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jedu na Palmovku, do parku, ale když udáš nějaký den, tak si nebudu nic domlouvat a budeme se seznamovat :wink: :grinning:
28. dub 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé á ani netušila,že je na palmovce park. Já bych to nechala asi až na příští týden,zítra mám cvíčo a pak má manža dovču tak máme slíbenej njákej výlet :wink:
28. dub 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty se máš :wink:
No ne na Palmovce, ale pod Libeňským zámečkem. Jen že je tam kousek metro Palmovka :wink:
28. dub 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, omlouvámse, že sem tak vpadám, ale konečně jsem našla mamču z Čakovic!!:slight_smile: Luci, IP :wink:
28. dub 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samozřejmě zdravím maminky z Proseka a Letňan!! :slight_smile:
28. dub 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady jsi, taky máš IP :wink:
28. dub 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš to napsaný na stránce úplně nahoře. Interní pošta :wink:
28. dub 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
u zámečku to znám,loni jsem se tam vdávala :wink: :slight_smile:
28. dub 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek