• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
lucko, park pratelstvi je ten velkej park na proseku, smerem od pizzerie k bille, jsou tam tu "rybnicky" :slight_smile:
sak sem vcera psala, ze tam jdeme, esi nechdete jit nekdo s nama, si mohla pisnout :slight_smile:
6. lis 2008 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha mě bylo divný že by tu bylo ještě něco jinýho :slight_smile: ...hele v Ip máš tel na mě....já si to včera přečetla dost pozdě a na tebe taky tel nemám....já když honza dělá sem tam furt...
6. lis 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
oka, luco, poslu ti na me taky cislo a nejak se domluvime priste :slight_smile:
6. lis 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUci,no já při druhém dítěti budu radši dojíždět na kyčle někam jinam než k matějíčkovy,co vím vystrašil spoustu maminek,rozštěpama ,postiženíma a operacema :angry:
6. lis 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni a proc predpokladas, ze druhy bude mit stejny problemy jako Klaudinka?
6. lis 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jelikož my matějíček řekl ať druhému dítěti dávám kšíry už od začátku
6. lis 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je blb, jak muze tohle rict, kdyz jeste ani neni na svete?...bo vy mate v rodine tady k tomu dispozice?
6. lis 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemáme,ale byl fakt děsnej prej jestlyx sme v rodině normální a pak my ještě řekl že má malá divnou hlavu že bude postižená. kdyby jen nebyl na světě,ještě není ani snažení a myslím že dlouho nebude :sweat_smile: nják se my nechce zas schazovat 25 kilo :confounded:
6. lis 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenko, ten doktor je s prominutim peknej kokot a uz by me tam nevidel, je spouustu odborniku!!
jinak to je presne ono, proc se mi zatim nechce do druhyho, teda mimojine, tech duvodu je vic, pac se bojim, ze zase priberu 40 a bude ze me megavorvan, takze ted jsem v procesu hubnuti a slibila sem muzikovi, ze na vanoce se zacneme "parit", ale porad tak nejak premyslim, jakou vymluvu si vymyslet :sweat_smile: :frowning2: :slight_smile:
6. lis 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No njelepší je že pak mluví v televizi jako odborník :grinning: no nic,příště půjdu k jinýmu.
Náhodou už to na tobě není poznat ,neviděla jsem tě teda před těhu ,ale vorvaň nejsi. Já se taky těším na to paření,ale na druhou stranu jsem asi divná,ale třeba na silvestra bych ji nedokázala dát k naši na celou noc,připadala bych si jako že jsem jí tam odložila,ale to je asi jen můj pocit.
No tak mlj manžílek taky na druhé nespěchá,prej stačí jedna závislačka a až povyroste hurá do nočního života :dizzy_face: :slight_smile:
6. lis 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,včera jsem narazila na tuto diskuzi a koukám na názory na doktora MAtějíčka.Včera jsem byla na kontrole kyčlí v 5týdnu a dostaly jsme třmínky,máme 2C na jedné nožičce,tak jsem se chtěla zeptat,jak jste na tom vy?Neb co tu čtu,tak s tímto doktorem asi žádný med.Chci se objednat ještě jinam pro jistotu,ale všude je delší čekací doba.Tak mě čeká kontrola u Matějíčka příští týden,jdeme na utažení těch třmínků.Jinak se přiznám,že jsem je dneska ráno dcerce sundala a dala široké balení.
Díky moc.
6. lis 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tim "pareni" jsem myslela jakoze snazeni se o druhy :grinning:, muzik uz do me huci skoro pul roku a ja se furt odvolavala na to, ze po cisari musime dva roky pockat, ted se zase vymlouvam na hubnuti, jinak do porodnice sem sla se 105 kg, ted uz samozrejme tolik nemam, ale do moji puvodni vahy mi porad jeste dost prebejva...no a s tim parenim, jakoze s kalenim, tak my davame kubika tak jednou za 2-3 mesice k nasim na vikendik a dycky se domluvime s kamaradama a jdeme zachlastat, jenomze uz to neni, co to byvalo za svoboda, ze? :grinning: takze mne je dycky druhej den pekelne blbe :frowning2:
a na silvestra jsme dycky zatim byli s kubikem, i letos budeme, jen nevim, jestli nekde na horach a nebo doma..

ilonko, ahojky, tak jak si tady cetla holky, tak nikdo s matejickem neni spokojenej, ja bych bejt vama, holky, sla fakt jinam, i za cenu cekaci doby..
6. lis 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
MAru díky,určitě zkusím ještě jinde,ale pořád nad tím přemýšlím.Jestli ty hodnoty berou všichni doktoři stejně,nebo to každý vidí jinak.
6. lis 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda smatějíčkem problém neměla ale jak všichni píšete něco o třmínkách to je asi nějaká jeho nová zábava ..že to cpe každýmu ne?magor...nevim podle mě by nad 50let už měli bejt jen pro starší a ne pro moimina..neuměj s nima zacházet natož na ně mluvit a nějak se vcítit do rodičů..sou to kokoti..jdu žmoulat vosí hnízda :o) čus
6. lis 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilona, no já to napřed konzultovala se zdravotní sestrou,nbavíc sme je měůly preventivně a měly jsme jen na jední Béčko. Rozhodně nikoho nechci tlačit k tomu že místo třmínku široké balení,nám to vyšlo,ale zahrávala jsem si to je taky pravda :pensive:

Maru ,já myslela že budete chodit po večerech pařit :grinning: :grinning: :grinning: jako že ste mladý a třeba si užívat :wink: :grinning:
6. lis 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, no jsme mlady, ale uz mame napareno, vis? :grinning:
6. lis 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych teda pařit šla..nikde sem nebyla rok + těhotenství..a že sem před tím byla pařička za první ligu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
6. lis 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
luco, ja te snad budu muset nekdy opit, abys mela klid :grinning: tak holky, mate doma za ukol domluvit nejakej patek hlidani, at muzeme s luckou vyrazit na tah, mozna tanyny? :grinning:
6. lis 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé to by bylo super..kam se vůbec tedka za zábavou chodí?? fakt nevim nic co se týče společenského života .o) včera sme měli doma hustou debatu ohl.mého trčení doma takže čím dříve někam vypadnu tím lépe :wink:
6. lis 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
luco, tak jako ja nemam moc rada disco a takovy sracky, za mlada sem objizdela trosku jiny akce, ale ted, kdyz deme s holkama, tak se nejdriv nekde (kdekoli) poradne vykropime a pak razime delat tanyny - coz me posledne 2x za sebou moc neba, pac sem byla malo namazana...ale byly jsme s holkama naposledy ve futuru, kdyby bylo po mym, tak seru na tanyny a jenom lokam :grinning:

ale posledni kalba s kamaradama z gymplu byla husta, pac jsme se celkem vsichni vykropili a to sem pak delala tanyny, ze sem neverila vlastnim ocim, kdyz sem videla foto :sweat_smile: :grinning:

ale tak lucko, co kdybychom vyrazily pristi patek?...zaridis si hlidani?...a ostatni by se pridaly?
6. lis 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky chodily pařit,nádhera,buď kulec,nebo domácí mejdla u kamarádů(doma nebazpečný a náročný na úklid) nebo na rokotéku,nejlepší bylo když sme jezdily na takový ty dízy s programem jako pěnová párty ,popkorn párty atd nádhera,teď jdu jednou za 2 měsíce do baru a můžu být ráda
6. lis 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha tady se paří :grinning:
6. lis 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele zjistim co a jak a dám vědět..nevim ted jestli h dělá bo ne..od kolikA bysme šly?
6. lis 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka, jsme se minulý táden minuly na srazu, bydlim v Bechlínský, ty myslim někde kolem co?
Jinak jsem pro každou špatnost, taky jsem pařila první ligu a občas mi to fakt chybí...se trošku povyrazit....jsme na UM, takže není problém...manžel hlídá rád.... :grinning: takže hodte termín a hurá někam vyrazit...
Jinak, do toho parku chodím skoro každý den, ale obličeje dle fotek nepoznám...bysme fakt mohly chodit společně, vždyt proto se tu na koni srážíme ne.....
Potřebuji si tu najít nějaký kamarádky jako sůl...jsem tu jak kůl v plotě sama samotinká.... se bojim aby mi doma nehráblo... :grinning:
6. lis 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani, tak co v ten patek? 14.11.?
7. lis 2008 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak 14týho bych mohl ajedině po 20h.honza až do osmi dělá..takže bud bych někam dorazila...on dělá i ten další pátek :angry: nebo nevim...nebo byc sepokusila ještě ba y se vyměnili s tchýní..al eona tkhle večer moc hlídat nechce..takže asi tak..
za chvíli nám přijdou dělat plovoučku..nevěřila bych kolik pič...in se nahromadí v obýváku za dva roky a to tam nemám témeř žádnej nábytek..hrůza děs..jak to tu ted vypadá...všude všechno a do toho mé pečení? si asi dokážete představit...tak já jdu vyzvednout podlaháře..zatím se mějte a kdybych se tu už neukázala tak sem se položolia s podlahou :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2008 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
luco, tak goodl luck s podlahou :slight_smile:

a po osmy je to ok, stejne bych sla jen nejak na prosek, treba do pizzerky Helios, ta je prave v tom parku prateltvi
7. lis 2008 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni díky,já vím,že si též zahrávám,ale už jsme se objednala ještě jinam a jdu tam v úterý,tak do té doby uvidíme a dáme jen široké balení,no a když to nevyjde.tak znova ty třmínky.Budu doufat,že to snad bude dobrý.Je nám 5 týdnů,takže si ještě snad na to brzo zvykne,no určitě asi líp než já.
7. lis 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele ok..myslíš tu pizzošku u toho rybníka? nejni drahá? vím žre tam lenerka nějak načuhovala když sme se šly projít a řikala že sou tam drahý...hele ale mě je to fuk..hlavně že vypadnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak k tomu posezeníčku se přidávám pokud mě vezmete do party...sice kojím, ale kolem té deváté většinou už Kája spí a když zajdeme někam jen tady na Proseku (myslím, že je tady víc pizzerek, tak se dá zajít i jinam než k tomu rybníčku), tak by snad neměl být problém! :slight_smile:
Ilono, řekla bych, že rodiče jsou s tím zvykáním na tom hůře než děti i když Kája si sice trochu na ty třmínky zvykla, ale je úplně šťastná, když jí je sundám a může si protahovat nožky...dneska zrovna jdeme na kontrolu na kyčličky, tak jsem zvědavá co se tam dozvíme! :slight_smile:
7. lis 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek