• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
DObré ráno holky. Doufám, že platí ten zítřek u vás. Už se na to mooooc těším. :slight_smile:
13. lis 2008 v 07:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
luco, koukala sem, ze mi na letnanskou jede ze strizkova 186 a ta by tam mela byt 19:56, esi je ta pizzerka z ty zastavky viditelna, tak tam trefim, esi ne, pockas na me, pls? :slight_smile:

kocky, neska du ke kadernici, tak sem zvedava, jak to cely dopadne :slight_smile:
13. lis 2008 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
je vidět,ale klíďo tě tu vyzvednu bo to mám přímo u baráku a stejně přes zastávku pujdu...
aduo jasně že platí..je tam rezervačka takže všechno klape..takže nezapomeňte si penízky a dobrou náladu a zatim čao..jdu vytírat nebo tu shnijem :angry:
13. lis 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUcy, díky, těšim se na pátek.
13. lis 2008 v 08:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO, Pizzeria Pavaon, už jsem to našla na netu. Na jaký jméno je to zamluvený? :slight_smile:
13. lis 2008 v 08:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
aduo je to na haňuli..na Macková..já myslim že tam moc narváno nebude..ani nevim do kolika maj otevřeno
13. lis 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
maj do 11h tak uvidíme..kdyžtak vymyslíme něco jinýho pak...
13. lis 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady holky vy se máte
hned bych šla taky
už mám toho odsávání plný zuby
a manžel si ještě jede na celý víkend na služebku do Brna!!!
ach jo
13. lis 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už mám vyluxováno
ještě uvařit a razíme ven
je tam docela hezky
jo Lůco a co bude s tím receptem?na to jídlo co se Marušce tak povedlo? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, ne, ze bych byla buhvijaka kuchyrka,ale tak zase nejsem uplny hovado, ne?... :grinning:
13. lis 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to nikdo neříká
:grinning:
sem s tím receptem jo
13. lis 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele právě že to nic neni...jednalo se o ty vitana omáčky jak na ně jsou reklamy...tak sem řiakla marušce že když už nevim co tak dělám tohle..a že to používám hlavně na zapečený brambory..no a maruška tam dala asi málo mléka či smety bo to nechala dýl v troubě a měla to suchý...no tak nevim no :o) my to suchý nemáme nidky..bo to nesnášim ...al ejá tam bud prdnu ještě kouda smetany na víc bo to dělám celý z dvojtý dávky...takže asi tak :o)
13. lis 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha tak to jo
to taky občas dělám
kuřecí prsíčka a ty vityna omáčky a smetanu
občas tam prdnu porek papriku je to mlaskačka
ale jak tam píšou 200ml smetany tak to ani náhodou to je málo
já dělám z 500ml a stejnak se to dost vypaří :confounded:
13. lis 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě..a to sem asi marušce neřekla :grinning:
13. lis 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: lucino, neser...ne, ja to delala v troube asi 30 mins, pac miluju, kdyz je sejra a vajco poradne zapeceny
13. lis 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maru a jaký jsi měla pytlík?s těma šikovnejma nápadama?
já vždycky zkoušela jen maso
brambory jsem ještě nezapejkala
mám tam na zapečený file tak na to se těším
vždycky raději dávám více smetany a ještě do toho dám trošku vody a ještě si to dochutím
13. lis 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,delala sem testoviny s kuretem a do toho od maggi neco na cesneku :slight_smile: ale tak aspon uz vim, ze tohe delat znova nebudu
13. lis 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nehysterči maruš :o) ono by to nakonec dobrý,ale hált si každej musí vyzkoušet co a jak..já třba na brambory dávám i ten vepřovej guláš a bylo to výborný..nebo ty fazole a taky mnamka..ale jak píše lůca..taky si to vždycky nějak dochutim
13. lis 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
luco, jojo, ja sem hrozna hysterka :slight_smile:....tlamo!!! vecer ti jeste pisnu ICQ bo sms, v kolik te ocekavam na zastavce :wink:
jinak se na vas holky na vsechny tesim, zatim cafa a hezkej den
14. lis 2008 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Už se na večer moc těšim.

Včera jsem zjistila, že manžel má alergii na koření - papriku, bobkovej list, zelenej pepř... hořčici. Ach jo... Snad to nějak zvládnu dávat na to pozor.
14. lis 2008 v 07:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu a jak se to projevilo?...a to jako najednou ted a predtim nemel zadnou reakci?
14. lis 2008 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
NE, už léta ho nutim zajít k doktorovi kvůli tomu, že mu každou chvíli neni dobře, bolí ho břicho a tak, takže tam před dvěma měsícema konečně šel a tam ho poslali na alergologii.
Taky tam musim, už roky jsem nebyla na testech.
14. lis 2008 v 08:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
V těhotenství jsem nemohla kvůli Barče a pak jsem kojila, takže musim letos konečně. :wink:
14. lis 2008 v 08:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to je blby..a ty si radeji taky skoc :wink: to se asi nebude variit uplne jednoduse, co? :angry:
14. lis 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mari, tohle je zrovna něco, co tak často nepoužívám, ale paprka je skoro v každym koření co koupíš v obchodě a hořčici taky moc nedávám, kromě grilování... :frowning2:
14. lis 2008 v 08:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hrozný..jak je pátek tak je tu mrtvo
14. lis 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,koukám že probíráte dobrý nápady,já zrovna včera dělala brambory s mletým masem a výborka,taky po nich občas sáhnu :slight_smile:
Jo naše pronceznba roztrhla manželovy rohovku takže teď chodí každej den na kontrolu,teď bude muset 3x na kontrolu na pohotovost jelikož je to prej třeba kontrolovat každej den,takže máme víkend tak trošku narušenej :unamused:
Adu,tak to mě mrzí :frowning2:
15. lis 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni a jak se to maly podarilo?

jinak vcerejsi klidny posezeni se nam damy, Luco a Hani, fakt povedlo :grinning: jako bylo mi celej den nejak nevolno :frowning2: :grinning:
15. lis 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
maruš..o mě se zmiňovat nebudu..blinkala jsem jen jednou :rolling_eyes: hrůza děs nikdy více..už na to nemám...ještě ted je mi blivno ale už je to mnohem lepší..hned jak ev usla sem šla spát taky..naštěstí dneska spala 2x 2h takže mi to hooodně ppomohlo...
15. lis 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda holky, vy jste si tedy daly do nosu...co jste tam pak ještě vyváděly?! :slight_smile: Já sice včera nepila, ale i tak jsem dnes na odpis...bych pořád spala! :slight_smile:
15. lis 2008 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek