• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
nojono tak když to máš častěji tak se nedivim :grinning: ..řikám, tak jak mi bylo v sobotu a ještě včera nechci...fakt nee..já měla dva dny na hovno :o))) ještěže mám klidnou ev a ne rajstajblíka jako je kubajz :grinning: to by mi asi jeblo po druhé :grinning: :grinning:
no tak někdy příští týden se sejdem? já to taky nemám časově zrovna volný..ozývaj se víc a víc lidi na cukroví takže už to mám za 25kg..ale snad to do konce listopadu budu mít i s dárkama a prosinec si budu užívat:o))..co takhle mi nahodit nějakou inspiraci jak pro děti (bo máme toho 16měsícčního synovce) tak i pro chlapy???? tak se zatím mějte ..já jdu zase zdobit kolečka či co...
17. lis 2008 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
maru tak tady v Letnanech jsou spíše prckové
tak děti do cca 3roky
ale kačka je pohodářka dost si vyhraje takže já sedím a odpočívám
no někd ymě ty větší děti se...
17. lis 2008 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tento týden sraz na 100% né
taky nějak nestíhám
jdeme podepsat smlouvu na větší byt
a od zítřka do čtvrtka bydlíme u švagrový v Zelenči
zítra jdeme plavčit
17. lis 2008 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Lůco asi se pak domluvíme na tu ochutnávku asi si od tebe koupím nějaký cukroví :slight_smile:
17. lis 2008 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Leni vy nikam nemusíte pospíchat jsi mladá
máš dost času
no já myslím,že kdybych měla druhý víc jak po 3letech musela do práce tak bych asi to druhý neměla
zase bych si zvykla na penízky a nějaký režim
a do mimča by se mě nechtělo
no nevím uvidíme co bude že?

chudám myška :confounded:
já bych doma hada asi nemusela
ale křeček potkam myš by mě nevadila
17. lis 2008 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci,ono by sis zvykla, on je totiž rotomilej a chytrej,třeba když nemá vodu tak se na tebe podívá a pak směrem na misku jako abys dolila vodu.
Jinak já dnes dělala pracny a rohlíčky :slight_smile:
K těm dárkům,tak manžovi klasika slipy a ponožky :wink: :grinning: ne přál si flaschku a pak dostane ještě buď pyžamo nebo nový holící strojek,Klaudinka dostane župánek ,lego a panenku
17. lis 2008 ve 23:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Doufam, že s na nějakym srazu ještě domluvíme. :slight_smile: V lednu už tu asi nebudem, tak si vás musim užít. :grinning:
19. lis 2008 v 08:33  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
adu, takze uz je to jistojisty to stehovani?...tak to je super :wink:
19. lis 2008 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Mari, na 99%. :slight_smile:
19. lis 2008 v 09:05  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
takze tutovka, tak gratuace :slight_smile:
19. lis 2008 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
díky, jsi hodná. :slight_smile:
19. lis 2008 v 09:17  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
adu, ja bych taky chtela do vetsiho, vlastne bych spis chtela, aby ten nas byt mel pokoj nebo komoru navic, mame takovejch kramu, ze nevime, kam s nima :frowning2: :grinning:
19. lis 2008 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
maru..čím větší byt tím víc krámů..já se sem do 3+1 stěhovala z 1+0 a vešlo se mit o sem jen tak tak..vůbec nevim kde sem to tam v tom menšim měla...až zrušíme tady to skladiště a budeme z toho chtít udělat jakože jen dětský pokojíček..fakt nevim kam to všechno dám a vůbec...a to nejsem skladovací typ pi..vin...takže si myslim ikdybych byla v baráku tak bych měla málo místa :o)))
19. lis 2008 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,psala jsem vám sem minulý týden ohledně kyčlí u dr.Matějíčka.Tak jsem chtěla dát vědět,že jsem přešla jinam na Dejvickou a nález kyčlí byl o hodně lepší,sice nám nechal třmínky na měsíc,už máme za sebou další kontrolu a 9.12. jdeme na sundání,ale přístup i postup vyšetření byl uplně rozdílný.
Na Proseku byli miminka oblečený a tady je kontroloval nahaté a komplet se vším.Ručičky i nožižky+páteř,což na Proseku jsme neviděla.No a další rozdíl byl v nandání třmínků.Nechápu jak je to možné,ale to už je jendo.
Sestra mi vše vysvětlila a i když tam též byla plná čekárna dětí,šlo to rychle a ke každé mamce se chovali mile.
No a když už jsem tu chtěla jsem se vás zeptat,jestli nemáte některá zkušenost se studiem Motýlek v Letnanech,chtěla bych tam chodit s dcerou na plavání,nebo ted spíš zatím jen do vaniček.je nám 6týdnů.
Nebo jiné vodní vyžítí :wink:
Díky moc :slight_smile:
19. lis 2008 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Mari, my máme garsonku, takže všechno je větší a jedna místnost navíc nám zatím bohatě stačí. :grinning:
To přijde pak, až bude škola a tak... To budem chtít větší bydleníčko.
Jinak napůl bydlíme ve sklepě, protože měníme oblečení zimní za letní a dáváme to do sklepa. :grinning:

Lener, včera to bylo moc milý, jak jsme se potkaly v Ikea. Jen víc takových akcí. :wink: Škoda, že nebylo víc času.
20. lis 2008 v 07:44  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
adu, no my mame spis hodne kramu po kubikovi, celej nabytek, co ma ted v pokojiku můzeme bud vyhodit (coz se mi nechce, byl cekem drahej) a nebo ho prave potrebujeme nekde "uskladnit", pac mu chceme udelat novej pokoj s vestavenou skrini a normalni posteli, takze ted cekame, esi nam vyjde jeden nebytovej prostor tady u nas a az pak muzeme koupit poste :grinning:

ilono,my chodili do letnan na plavani, ale bylo nam o dost vic, ale kurzy tam se mi cekem libily
20. lis 2008 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to já už teď koukam na věci do barčinýho novýho pokoje. V Ikea toho maj dost. chci takovou tu závěsnou houpací "židličku" nebo jak to napsat. No už se na to těšim. Nejsou sice prachy, ale... snad to zmáknem.
20. lis 2008 v 08:20  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
jo taky potřebuju udělat ze skladiště pokojíček..teda až budem dělat pokojíček tak to chci vyměnit z ložnící bo je o něco větší...a penízky taky chyběj...hlavně nevim jak to vyřešit s Pc kam ho pak dáme..bude to ještě sranda...
holky co dělátev tomhle počasí s prckama?tedamaru tebe vim :frowning2: ...to je hnus to počasí co?
20. lis 2008 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
luco, my jsme pred chvli vyraziili aspon do kaufu,ale prselo, tak jsme sli sem do vecerky u baraku a jsme uz zase doma...taky me to doma uz dost se*e, kubu to nebavi, me to nebavi, nastesti dneska prijde norka na hlidani, tak si skocim aspon na kafi bo tak a zitra se mi uz vraci honzik, tak se tesim...a pristi sobotu frnk do londyna, to bude relax :slight_smile:
20. lis 2008 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
a s tema penezma, tak tim, ze si vydelavam, tak to nastesti nemusime tak moc resit
20. lis 2008 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
no hele až vyberu poslední penízky za cukroví tak budumít aspoň naněco,ale chtěla bych to tak nějak předělat celý což nebude zrovna nejlevnější tak musim vymyslet čím vydělávat dál .o))
20. lis 2008 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
luco a myslis, ze bys trebas nemohla pict dal, jako jasne, ze ne cukrovi, ale treba dorty bo tak?
20. lis 2008 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
no hele nevim..mohla bych to zkusit to je jasný...jen nevim jestli by mě to bavilo tak jako to cukroví...nevim no..sem na takový to tvoření a kreslení a tak..ale umělci si moc nevydělaj .o)
20. lis 2008 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak hlásím roční míry 8,810 a 75 cm,to jsme ale obříci co :grinning: :grinning: :wink:
JInak u nás pokojíček v plánu na leden únor,ale podle mě beztak bude spíš jen na hraní a malá bude spát s náma.
Adu,já si nják neumím představit že bych měla vlastně jen jednu místnost :pensive:
20. lis 2008 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
My máme garsonku už pět let, takže mi to ani nepřijde. Hlavně mě to donutilo se vzdát takových těch kravin co jsem schovávala proto, že se mi líbily. Prostě všechno jsem vyházela a průběžně vyhazuju... takže se mi to tu moc nekupí. :grinning:
21. lis 2008 v 08:30  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
adu o schovávání mi povídej,manža schovává takřka vše jelikož se to ještě bude hodit :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2008 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
kocky, nam to tady nejak chcipe, co? :grinning:

mne se pred chvili vratil muzik, takze sem klidna a happy...peknej vikendik
21. lis 2008 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
čus

tak jsme se vám už vrátily
byly jsme u švagrovky a pak jsme byly na návštěvě v Milovicích a Nymburce
takže tento týden opravdu cestovní a vůbec jsme se nenudily
takže pohoda
no zima fakt už pěkná vytáhneme boby a zajdem někam na kopec co???
a kde se zase sejdem
musíme si pospíšit než nám uteče Aduš
23. lis 2008 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo v pátek jsme byli podepsat smlouvu na ten nový byt
takže jsme se jim upsali
jsem zvědavá kde se budeme stěhovat slibují podzim 2009,ale vidím to tak na vánoce možná na leden únor 2010,ale to nevadí

netěším se na stěhování, balení
taky máme šíleně krámů,na Proseku je to dobrý je tu sklep,ale v Čako nebude jen garáž s úlpžním prostorem
snad komora tak uvidíme
jinak vše půjde do popelnice nebo na chatu na spálení
23. lis 2008 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky nevíte o někom kdo by od nás koupil byt?
je to na Libuši na Praze 4
je to družstevní v prvním patře a máme tam nový bytový jádro
bohužel tam není balkon ani lodžie
ale je tam škola školka i obchody blízko na metro
potřebujem to prodat
když tak se poptejte známejch díky moc
23. lis 2008 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek