• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
autor
holky kde pak jste?
taky už to všechno spí
tak pa dobrou no snad zítra pokecáme
23. lis 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.
Nějak vás nestíhám. :unamused:
24. lis 2008 v 07:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, ahojky, vy mate teda nabitej program :slight_smile: my byli ted celej tejden zalezly, pac byl kuba nemocnej, ted uz je snad ok, ale normalne sem se vcera meganasrala, pac jsme prestali topit u kubika a u nas v loznici, vubec nevim proc, ale netopi to, zima jako krava, tak to musim dneska nejak posefovat, pac takhle by byl kuba zase nemocnej

jo a abyste vedely, holky, jaky sem hovado, tak jsme bylii s honzikem v sobotu na tenise a ja si, v zapalu hry, malem rozsekla hlavu raketou, nabrala sem se do cela, ale jakoze docela pekne, mam tam bouli a vypadam jako jednorozec :grinning:

jo a holky, mate pro deti zimni kombinezu?...kde jste ji kupovaly?...nam je ta nase fakt mala a nevim, kam pro novou skocit, pac ten kram, kde jsem kupovala tu nasi, uz neni..

tak cus a hezkej den
24. lis 2008 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mari, ty jsi šikulka... Ruka v sádře, hlava skoro na dvě půlky... :confused: :sweat_smile:
My zimní kombinézu zatim nemáme, ale hodlam jí koupit. už je to třeba. A taky nevim kde.
24. lis 2008 v 08:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak zase po dlouhé době k vám nakukuji...tak my máme za sebou tento víkend zdárně křtiny i když České dráhy zase zabodovaly a babička s dědou dorazili z Brna s hodinovým zpožděním, takže křtiny nestihli, ale jinak Kája byla moc hodná, ani nezaplakala a zbytek oslavy prospala a já mám pak někomu vyprávět, že umí i zlobit... :sweat_smile: Ale počásko tedy nic moc, aspoň na cestování, protože na dálnici abyste silničáře hledali lupou! :grinning:
24. lis 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silrej, to je jak u nás. Já říkám, že Barča zlobí a ona pak přijde někam a chová se jako andílek. :grinning:
24. lis 2008 v 08:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maru..já kupovala kombinézu na mmb...za 230 skoro novou takže do obchodu podle mě nemá smysl chodit tam po 500nejdeš
24. lis 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, u vietnamců maj docela výběr a za dobrý ceny. Myslim, že nemá smysl opravdu kupovat nic drahýho, jak píše Lucka. Stejně z toho za chvíli robátka vyrostou. :sweat_smile:
24. lis 2008 v 09:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,my měli o víkendu oslavu narozek,takže sem byla dost zaměstnaná k toimu další práce.
Teda koukám za chviku se my všechny odstěhujete pryč a já tu zůstanu samotinká sama
24. lis 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus

no my máme kombinézu z loňska,ale asi jí bude už malá
jo o taky skočíme k číňanům
nehodlám v CaA koupit za 500kč i více :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a na mimi bazaru mě nebaví hledat je tam toho hodně
24. lis 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Maru

tedy ty válíš s těma úrazama :grinning:
my začli topit a2ž včera pořád jsme v bytě měli cca 22C
ale jak jsme tu skoro celý týden nebyli tak tu večer bylo 19 to už je fakt málo
a tak topíme
ven se mě ani nechce je tam pěkná zima a kačka celou noc propšíkala a prokašlala ach jo
takže zítra nejdem na cvičení a do bazénu ještě uvidím jaká bude noc

a co s tím srazem???
24. lis 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ja prave potrebuju nejakou klidne jetou, pac je to jen na tejden, novou mu koupim o vikendu v londyne, tak asi skocim k vietnamcum...chjo, ja ty jejich hadry tak nemam rada...
24. lis 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no pro děti to stačí
nebo proběhni u vás nebo na proseku sekáče
ale už to bude asi probraný
měli velký výběr v září
24. lis 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Lůco

chtěla jsem dneska s Kačkou přijít na tu ochutnávku toho cukroví,ale jak už jsem psala jsme opět nastydlý
tak aby něco Ev.nechytla tak to přesunem jo?
vyhovoval by ti pátek dopoledne?to už snad kačka bude v pohodě
jo v mimibazaru jsem koukala na tvoje výrobky
kam chodíš kupovat ty barvy na sklo?je to fakt pěkný
24. lis 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok..už sem udělal stop stav bo semi to vyšplhalo na 40kg tak abych se z toho nezbláznila .o)...hele kupuju všude možně..spíš kde je maj zlevněný a tak...ale ted to moc nejde tak nic nedělám....hlavně bych na to stejně neměla čas..až skončim pečení mám nabídku prodávat a vystavovat svoje věci na jednom jarmarku tak ani nevím jestli stihnu něco vyrobit..chjo..se člověk pořád kopal do zadku a ted nestíhám a asi t oprošvihnu..uvidíme
24. lis 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a se mnou počítáš?
já budu chctít jen maloučko
jen aby tu něco bylo na zobání my na cukroví moc nejsme
24. lis 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo Lůco

psala jsem si s Patrikou zítra asi nejdou na plavčo
Tomáškovi není dobře
ale když tak si ještě spolu písněte
24. lis 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
luco a co vytvaris?...posli odkaz na sebe na MMB
24. lis 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lůca je fakt šikulka

nevíte někdo o někom kdo by koupil ten byt?potřebujeme se ho zbavit
poptejte se mě prosím děkuju moc
24. lis 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jak je velkej a za kolik?
24. lis 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, luco, dej nam k tomu vic info..
24. lis 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ten byt je na Libuši
je to 2kk)je družstevní
bez balkonu bez lodžie
je tam nový bytový jádro je tam sprchový kout vana se tam nevešla
jinak všude lino
nová kuchyň.linka
1patro
plastová okna
byt je zrekonstruovaný zateplený
a jak je veliký?
no asi má 47cm nebo 43cm to se ještě musím zeptat manžela
chceme za něho 1 880 000kč
ale můžeme zlevnit
hlavně že se ho zbavíme
:grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak volal manža
prý má 42m
no je to pindour,ale pro začátek stačí
když nemá někdo děti tak je to ok
i když podívejte na Aduš taky bydlí v malým bytečku
24. lis 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, nechces oslovit nejakou realitku, popr. si dat inzerat treba na annonci bo byty.cz?...ono je to lepsi s tou realitkou, ze ti zaridi vsechny ty veci kolem prodeje..
24. lis 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lůco skus dát inzerát i na mmb..tam se taky prodávaj byty :o))) jinak odkaz na mě je http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=2&user=56390 ale ted sme to musela promazat bo admini sou..ču...a dohaduju se snima co můžu inzerovat aco ne...sv..ě
24. lis 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky my to máme v realitce
ale ta ženská říkala,že teď jsou byty neprodejný
hlavně před vánocema že?no to je jasný
no v tý realitce to máme do prosince a pak to dáme asi kámošovi na pronájem,ale lepší kdyby se to prodalo
až se bude prodávat prosecký byt tak z toho mít obavy nebudu ten snad lidi budou chtít
mě se z něho taky nebude chtít
24. lis 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se po dlouhý době zase hlásím....byly jsme s Mátou oba nemocní..... :cry: jáuž ok, ale Matýsek stále kašle...dufám, že už to brzo přejde, mlátí sebou chůde v tý postýlce jak blázen.....chjo chjo...
Sylvi, tak křtiny u nás probíhat nebudou, neb tatka nechce, aby byl Mates křtěnej....i když to si můj táta napřál taky a máma s babičkama to upekli natajno a křtěná jsem....
Jak se máte?
Matu co Kubík, už je ok?
24. lis 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, ty křtiny byly taky spíše na mé přání než manželovo, ale když už nebyla svatba v kostele, tak mi dopřál aspoň křtiny! :grinning:
Adu, zrovna včera a i dneska má Kája pěkně zlobivou...nevím kam se poděla ta hodná holčička ze soboty! :grinning:
Luci, nechci tě strašit, ale oni i nové byty se prý teď prodávají těžko, taky se toho hrozím až tenhle byteček budeme příští rok prodávat... :fearful:
Jejda holky, jak se tu bavíte o cukroví, tak si začínám uvědomovat, že vánoce se blíží a já asi letos budu vše připravovat na poslední chvíli...prostě nestíhám! :sweat_smile:
24. lis 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já teď dopekla 5druh :sweat_smile:
Já měla zas zato že v dnešní době je prodej bytu hračka,ale myslím že na proseku to půjde hned pryč
24. lis 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani, ahojky, to je dost, ze se taky ukazes :slight_smile: kuba uz je ok

luci, o nikom nevim s tim bytem, tak snad se vam to podari prodat rychle

holky, vy co pecete....bavi vas to? (krom lucylu :grinning:), me teda ne, takze nepecu a je mi uplne fuk, esi budeme miit ciukrovi bo ne, ale spis asi jo, mamka mi nejaky da...ale nedovedu si predstavit, ze travim cas u trouby :unamused:
24. lis 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek