• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
autor
No, a dost som si povedala, do kelu, vsak sa uz konecne stretnime, stale piseme, ze teraz nie, lebo toto, a potom zase hento....mam pocit ze vzdy a nieco najde,..aj ked su aj seriozne vyhovorky :wink:

tak kto ma cas v pondeli? najlepsie bude asi doobeda, kym neni ten velky hic....ale este to premyslime a dohodneme sa,...navrhujem sletiste...tak presny cas sa ani neda stanovit, urobime si nejaky priblizny cas napr. 9,00 - trebars 11,00 alebo inak a v kto bude moct a chciet tak pride, prebalovacie pulty tam su,wc tiez, kojime tz ok...teda kony este pojde na to "rozhodnutie" tak drzim palcoky...a inak nas byt nie je vobec daleko tz ak by bolo nieco treba, tak kludne vas privitam...

pekne si to rozmyslite, vypocitajte, prehodnotte a potom piste svoje odpovede, tesim sa , huraa,... :slight_smile:
25. kvě 2007 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ikuško, já mám Jardu v práci celý víkend :frowning2: , si to musíme vynahradit příští týden :slight_smile:

Já jsem měla donedávna navaříno,a le "někdo" :wink: to všchno snědl a nemám nic :cry: Tak jsem si dneska dělala špagety.

Chudinka Sebik, ať JE v pohodě! to něco podobného ( nebyla teda po očkování) jsem měla předevčírem a dnes dopoledne s Věruškou, taky probrečela no spíš proječela několik hodin, nebyla k utišení, já nevěděla, co jí je a z toho zoufalství jsem začla bulit taky :sunglasses:
Ty vedra jim miminkům asi fakt nedělají dobře...Mě teď Věruš taky zabrala ještě by mohla aspoň půlhodinku vydržet...

Ikuško, já jsem taky většinou sama a někdy je to dooost stereotyp, musím začít nějak "společensky žít", nebo se z toho zbláznim :sunglasses: Já teda přes ty hice ven nechci, aby se Věruška nepřehřála...už ať je chladněji...kdy vyrazíme s těma kočárkama???
25. kvě 2007 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ahojky..ještě jednou díky všem za milé přivítání..

holky taky vám ty vedra dávají tak zabrat????...my jsme dnes sli ven az v 5 hodin a po pul hodince jsem se musela vrátit domu..jelikož ze mě totálně lilo..a Esterka to taky nijak zvlášť dobře nesnášela..
teď je s ní venku tatínek..už je docela příjemně..ale tuším ve vzduchu nějakou bouřku..aspoň bude příjemnej vzduch..

Kony nevím jestli jsem to nepochopila blbě,ale já už mám mimiska(no 4.měs to už moc mimisek neni):slight_smile: na světě..
těhulka je jen Sajmonik...
já už ne..fňuk fňuk..bylo to toiž krásnýýýýýý:slight_smile:))..ale teď je to fakt ještě krásnější!

..no jdu připravit veci na koupání a počkám až ti dva dorazí domů a vrhnu se do kazdodeního maratonu...ale usíná naprosto v pohodě sama v postýlce..jen jdeme max 1,2x podat dudlíčka dát pusinku..a behem 15-ti min většinou spinká..

tak se mějte všechny moc pěkně..přeju krásný víkend..a až yt vedra opadnou budu ráda když domluvíme nějaký ten srazík...
papa
25. kvě 2007 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi..tak než jsem to napsala..tak vy už jste tady:slight_smile:)...
25. kvě 2007 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja v pondeli nestiham :frowning2: , praca vola. Ale pokial nebude prsat, tak v utorok urcite na Sletiste pojdem este pred obedom, tak kto tam bude, tak nas tam najde na tom mensom pieskovisku pri novej 'budke' :slight_smile:
26. kvě 2007 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamky a těhulky :slight_smile:
Skorn, jasně, že jsem se překoukla já...mělo to být "cazadoro a sajmoniku..." Ale potvrzuju, že těhu bylo fakt krásný, a to i ty poslední dny, i když to čekání na porod :dizzy_face: ...

Mě ty vedra teda ubíjejííí!!! Já mám ještě devět poporodních kil nahoře, tak mě to děsně vadí( budu muset koupit něco veeeelkého letního na sebe :angry: :astonished: ), snažim se nepřecpávat se( při Věrušce to jde fakt snadno :wink: ) ale zatím jsem nijak necvičila. Aspoň 10minut denně si říkám, že bych měla, no jo, ale kdy, Věrušku mám teď skoro pořád v náručí...

Ven kočárkovat bych šla až ve středu, čtvrtek, pač manžílek má krátký týden a já ho chci užít ( a on Věrušku :slight_smile: )
26. kvě 2007 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:

já jsem pro sraz taky až nebudou vedra, radši jsme s Dalíkem doma, otevřený okno dokořán a válíme se ve stínu :slight_smile:

kony moc držím palečky ale uvidíš když to nepůjde netrap se hlavně ať je Věruška v pořádku a dřív to taky tak neřešili a podívej jak jsem vyrostli
:slight_smile:
26. kvě 2007 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdárek a pěkné dopoledne :slight_smile:
Drago, zdá se, že se to při požírání homeopatik nenápadně zlepšuje, ale tak nenápadně, že jestli se rozkojím, tak snad až Věrušce bude tak rok :grinning: :sunglasses: navečer a v noci už nepřikrmuju, Věrka to nechce, vždycky "po prsu" vytuhne, tak jí to UM nenutím - kdyby to veděla mudra :astonished: :angry:

Taky se válíme doma, Věruš asi bude po mně, nesnáší vedro a pocení :grinning:

A co takhle se předběžně domluvit na středu někdy po o? na krátkou procházku?
27. kvě 2007 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radsej stvrtok, prosim, v stredu ucim :frowning2: A Draga neboj, buduci tyzden to rozhodne na ziadne horucavy nevyzera :unamused: teda podla predpovede :dizzy_face:

Ja som dnes z toho pocasia uplne hotova, som akoby mi niekto buchol po hlave, vsetko mi trva strasne dlho, ako spomaleny film :pensive: tak ja zas 'letim', aby som aspon nieco urobila :pensive: spim s otvorenymi ocami :dizzy_face:

Tak papa, pozdravujte deticky :dizzy_face:
27. kvě 2007 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, ...no zistila som ze zajtra rano mi pride na navstevu mamina a ja mam cely tyzdne behacky po doktoroch, tz sa mi nebude dat ist s vami von,....ten cas taaak leti,...uplne som mimo cas...a k tym vedram, musim povedat, ze vonku je to , alebo na tom sletisti oveeela lepsie ako doma ...a to sme tam boli dokonca v case obeda, su tam stromy a tien sa najde, a vietor prijemnme fukal, uplne bajecny den sme mali vcera....dnes sa len potime doma...vcera sebik dost vyvadzal po kupani aj v noci...tz sme sa nevyspali...idem skusit nieco spravit s tym jeho spankovym rezimom....neusne sam ani za nic...je to moja chyba, ale chcem to napravit, ale to bude urcite slziciek,...

pozdravujem vsetky deticky a majte pekny tyzden... :slight_smile:
27. kvě 2007 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
čtvrtek vyhovuje i nám :slight_smile:
ikuska my máme doma teda krásný chládeček a venku bylo strááášný dusno Dalík byl zpocenej z kočárku až "před ušima"
zrovna teď jsem ho dala spinkat a potvora citově vydírá vždycky na mě upne ty očíčka a jako že neee maminko nenechávej mě tady...ale já jsem "tvrdá" ale je to strašný pak tady sedím a je mi ho líto :slight_smile:
27. kvě 2007 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...ja s tim srazikem uvidim..mam tady kamaradku z Belgie s mrnouskem...tak uvidim,jak bude cas..urcite vam dam vedet. :sweat_smile: :sweat_smile:

u nas se dnes taky nejak spatne usina..placeme a placeme..a ja se snazim byt taky "tvrda"..a pak jsem z toho cela spatna... :cry:

jj doma mame taky fajn..akorat loznice je na zapad tak ta je hodne tepla..pres den jsme v obyvaku a navecer uz v loznici zatahuju zaluzky a zavesy a je tam nakonec pak prijemne..akorat na spani..
27. kvě 2007 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, tak ja skusam tiez byt "tvrda" nezobrat z postielky ale chodim ho kontrolovat po 5 min , pohladit objat a tak, ale nepomaha uz place asi pol hodku....a tak srdcezvuco...som v koncoch... :cry:
27. kvě 2007 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..
Ikusko..u nas se vcera plakalo..hodinu!!!!!..musela jsme ji nakonec vyndat projit se s ni po celem byte..pak jsem si s ni sedla dala pusinku..odnesla zpatky do postylky a ona do 5-ti minutek usnula:slight_smile:) nechapu... :grinning:

jsem zvedava na dnesni vecer..uz 2 dny usina fakt hrozne:frowning2:..
od narozeni nemela s usinam absolutne zadny problem..vzdycky uplna pohodicka..a to se priznavam,ze ze zacatku jsem ji hodne dlouho mela u sebe v posteli...tak nejak jsem citila,ze obe dve potrebujeme co nejtesnejsi kontakt...bylo to super..pak jsem se bala,ze nebude chtit spinkat v postylce a uplne v pohode to slo.. :slight_smile:
mozna to ted dela to horko..dnes ji zkusim dat spat o kousek pozdeji...a uvidime.
28. kvě 2007 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes mali nase dievcata dospavaci den, tak sme vstavali az o 10 :slight_smile: a potom som zachranovala kvietky na balkone po vcerajsom dazdi :frowning2: Len v nedelu som si ich s takou radostou nasadila a hned sa mi dolamali a utzopili :cry:

Ako to vyzera vo stvrtok s prechadzkou? Ja mam problem s mobilom, naposledy, ked som bola v Kosiciach mi mamka 'odlozila' nabijacku, takze som ju pri baleni nenasla a nemam ho ako nabit. Vytiahla som stary, ale ten strajkuje, odmieta sa nabijat :frowning2:

Tak keby neprsalo, stretneme sa? Napiste kedy radsej, ci pred alebo po obede. Trebars pred Kauffikom? Alebo na Vaclavaku? Neviem, kto sa chysta, ikuska asi nie, z novych neviem, skorn je tiez zaneprazdnena a draga s kony byvaju tu pobliz, nie? :slight_smile:

Tak napiste...zatial pa pa :slight_smile:
29. kvě 2007 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamky a miminka :slight_smile:

Silvi, Drago, já bych v ten čtvrtek šla, spíš po o - tz okolo jedné druhé a mohly bysme se sejít na Václaváku u toho Sportbaru, jak mají venkovní zahrádku...co Vy na to?

Věruška přestála ty vedra, chudinka, byla doooost nevrlá i blinkala po jídle, to zatím nedělala, v noci nemohla spát, ale snad teď bude líp...dnes spí od osmi od rána s přestávkama na jídlo a přebalení pořád :astonished: :slight_smile:
29. kvě 2007 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
slanska mamka sa k vam obcas pripoji ale az po sestinedeli.pre nass to je este komplikovane.tak pekne stretko :slight_smile: :sunglasses:
29. kvě 2007 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasne, androna, ale zbehne to ako voda, uvidis :wink:

ok, pokial sa nic nezmeni, tak ja budem o pol 2 pri sportbare :wink:

tak sa budem tesit :grinning:
29. kvě 2007 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a este mi trosku budete musiet vysvetlit kde mate v Kladne vaclavak aby som nesla do Prahy :grinning: :grinning:
kaufland uz poznam i zamok s parkom a medvedmi.vcera sme tam boli.bola som si po ten debilny preukaz na cudzineckej a ukrajincov jak maku a mal byt hotovy a samozrejme pri mojom stasti na uradoch nebol ze zalozili to. :frowning2:
a ten doklad je uplne stejna kravina ako mam iba ma menej stranok je fialovy a akurat uz tam nezapisuju manzela ani dieta. :slight_smile:
29. kvě 2007 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Androna, ked trafis ku Kauffiku, trafis aj na Vaclavak, je kusok od neho, dolava (ked stojis celom ku vchodu), cez parkovisko :grinning:
29. kvě 2007 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky souhlasím budu v půl u sporťáku :grinning: akorát nevím jak Dalík vydrží on je teď dost zvědavej a hladovej tak možná budu muset brzo letět domů :slight_smile:
29. kvě 2007 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fiha, tak stretko, som to v podstate spiskala, ale musim,alebo hlavne chcem sa venovat mamine ked za mnou merala tu dlhu cestu , a nech si uzije vnuka...

ale urcite uz buduci tyzden sa pridam, alebo mozno uz v piatok, tesim sa...a inak vaclavak a kaufland vobec neznam....

a uspavanie pokrocilo, prvy den skoro preplakal bez pauz 1,5 hod , druhy skoro 1 hod a dnes ani nie 1/2 hod...a uci sa a ma respekt, vie ze so mnou nemoze uz sachovat, som rada,...aj ked dost placka pri tom este, ale je sikovny a ja zatial spokojna aj takou, "krutejsou" metodou...ale je to pre neho aj nas najlepsie riesenie, a hlavne sa poriadne vyspi!

co nove mate vy? pekne stretko, papa :wink:
29. kvě 2007 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamky kladenské i slánská :slight_smile:
Andy, to je jasné, já bych taky teď ještě necestovala nijak daleko...tak až po 6nedělí :wink:

Silvi, Drago, půl druhá zítra u sporťáku :wink: taky nebudem nijak dlouho, Věrka je teď nějak žravá :dizzy_face: a nevim nevim, jak bych ji krmila takhle venku- máme to vždycky nadlouho...aspoň se poznáme, pokecáme, odreagujem trošku :slight_smile:

Ikuško, to neva, věnuj se mamce :slight_smile:
Můžem příště dát sraz na sletišti :slight_smile: akorát v pátek mám zas manžu doma a program...jinak to uspávání se Vám hezky daří, to je dobře, určitě je to jen k dobru, i když se Ti teď zdá, že jsi na Sebika zlá :dizzy_face:

Jinak my nic nového, Věruška je pořád hodná, hezky roste, no a kojíme jen částečně a lepší už to asi nebude, ale i tak jsme spokojene :sunglasses:

tak zatím papa a se Silvou a Dragou zítra :wink:
30. kvě 2007 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočičky moje kladenský já nedorazím bo můj manžel zítra nejde do práce a tak půjdeme na nákupy a taky chce být s Dalíčkem :slight_smile: tak se na mě nezlobte
pa pa :dizzy_face:
30. kvě 2007 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamky a miminka :slight_smile:
tak nám zas víkend končí...tak zas nás ty naši "manžové" opustí, aby nám vydělali na živobytí :frowning2: :sunglasses:

tak já nevim, to počasí...už přece není duben :confounded: (aprílové počasí)
buď sou děsný vedra nebo zas leje jako z konve :rolling_eyes: to si člověk nevybere

co holky děláte v pondělí v úterý odpoledne, tedy zas tak mezi jednou a třetí?
já jsem se rozhodla, že musíme chodit na chvíli ven.
A já bych se taky ráda odreagovala, probrala, co dětičky a mamičky a tak...

Ten čtvrtek jsme nakonec se Silvou spáchaly a bylo to fajn, tak jen tak dál :slight_smile:

věruška byla dnes děsně hodná, byla tu první pořádná návštěva a ona pořád spinkala, probudila se jen na papání a nechala se od všech pochovat :dizzy_face: vůbec neplakala...tak jsem zvědavá , jaká bude dneska noc...

včera jsem si všimla, že mě asi "vydírá přes prso" :stuck_out_tongue_closed_eyes: přišel čas krmení, tak jako vždycky jsem ji nakojila a pak dala lahev..odkrkla, chvilku pospávala, pak pomrčovala a pak začla děsně řvát :astonished: tak ji vzal tatínek a choval - NIC, pak jsem ji vzala já a ona začala hledat prso :astonished: zkoušela jsem na ní dudlíka, ale nechtěla, chtěla fakt to prso!!! až jsem jí ho nakonec dala - jsem to nevydržela, ale to asi byl nátlak na maminku, že... :sunglasses:
3. čer 2007 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kony, tak to vydani pres prso poznam, sebik nechcel dudlik do 3 mesiacov, iba prso, ani lahvicku nic...musela som ho naucit ako ho ma dudat a tak...teraz s nim zaspava, cez den nema potrebu dudat...

tak ja by som sla poobede von, zalezi na pocasi a asi aj stave, ci budem vladat a ci budem mat spraveny obed, ale preco nie, ....ale ja som taky sletistovi typ, ja tam vsetko co potrebujem pre to aby som mohla byt von so sebim a WC pre mna :DDD
3. čer 2007 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jo jo v úterý já odpo můžu manžel bude pracovat...zítra jdeme k mudře :astonished:
3. čer 2007 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, ja v utery taky muzu :dizzy_face:
4. čer 2007 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tiez sa pridam na ten utorok, dnes som uplne mimo...neviem ci to je tym pocasim, a asi aj nedostatkom spanku....

ale ja som za sletiste, a vy? teskam sa konecne na meeting :D

papa pekny dnik :slight_smile:
4. čer 2007 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
souhlas s uterkem, já taky dnes nějak "nemůžu"...teď jsem dokrmila - teda to kombinovaný krmení(= prso a láhev) je celkem náročný, tedy myslím časově, Věruš se nají tak za hodinku...tak musím moooc dobře plánovat :confounded:
včera a i dnes jsme stihli návštěvy, tak jsme obě unavené, půjdu se dospat

Sletiště zítra tak ve dvě ve tři?? A nebo se můžem my tady z kročehlav sejít(sportbar, nebo třeba i zastávka U Hvězdy, ať si nezacházíme...) ještě dřív a jít tam procházkou, co Vy na to??? :wink:
4. čer 2007 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek