• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Bubli vsechno nejlepsi k tvejm krasnejm dnesnim narozeninam. Hlavne at ti dela mala radost a zdravi vam oboum.
12. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aaa, bublinke som uz poslala fotky z karnevalu, a na dragu a kony mi mejl zmizol :sweat_smile: , napiste, a ja poslem, nie vsetky som este upravila, ale tie spolocne, je ich 7 ale na kazdej ma zavrete oci niekto iny , tz je ich tam viac na vyber :wink: , aj solovky su pekne, ...idem dalej upravovat, ostrit, zosvetlit, a tak....uz na tom travim skoro 2 hodky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

adajar, - inak pekny bytik, pekne si to chystate pre mimi...to je taka skvela chut tvorit to pre to male co rastie v brusku, ze ? :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taaak, sem som dala zatial vsetky fotecky, tak mi napiste ktore chcete poslat, pozete ich ocislovat zaradom, ju, pripadne napisat opis...

http://picasaweb.google.cz/ikuska26/68Sebik2r3mMarketkinRokKarnevalVBeruskePrvomajovaPrechadzka#

piste na mejl irena-travnickova@seznam.cz

ja idem do hajan, dobru
12. kvě 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
bubli: dodatečně přeju vše nej k narozkám :dizzy_face:
adajar: copak se děje? :confused: věřím, že vše bude ok!
13. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůů fotečky jsou nádherné.... musím přdělat svoje album tady na koníkovi :o)
13. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ïris uz je vse v poradku.
13. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě aby nebylo :angry: :wink:
13. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nemáte doma pc hru zoo tykoon a film forrest gump na dvd?
13. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli foresta myslím máme... :wink:
13. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli zoo nekde mozna mam, ale musela bych hodne hledat. :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau babuchy, nějak to nestíhám, to víte, svatba se blíží. Příští sobotu už to je... :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa tak brzo teda toto uteklo. :grinning:
13. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapagerie: tý brďo tak já se přijdu podívat :o) aspon z dálky z náměstí :grinning:
adajar: hledej a hledej :wink:
draga: jak myslím? :angry: :grinning: jukni se mi :wink:

to jsem ale protivná co? :sunglasses:
13. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli jsem ti koukla a máme ho chceš ho nebo co? :grinning:

lapa už příští týden??? ty jo to strašně rychle uteklo :wink:
13. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli no jeste jsem nezacala.
13. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ten test na chudokrevnost co měli dělat malý jsme odmítli, tak nevím jet-li jsme udělali dobře... martin strávil kvůli testům a pokusům celý dětství v nemocnici, takže pokud to nebude nutný nechce žádný testy... a prý jenom pro to že je bělejší se hned nemusí testovat... a tak budu dlabat železoa snad jsme neudělali špatně... :o(((
14. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě furt můžeme říct doktorce že to chceme, dala nám čas na rozmyšlení
14. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: pořád někde s malou lítáme a nespí přes den tak se sem moc nedostanu

Bubli:dodatečně vše nejlepší k narozkám,copak se děje holčino?je to těžký radit nechte tomu čas,promyslete to nebo se s ní ještě poradte :wink:

Adajar: moc pěkný fotečky bytečku a už 14 tt to to letí

Lapar:už za týden,držim palečky at proběhne vše podle vašich představ

Jukala jsem na fotečky z karnevalu pěkný,moc se mi líbila beruška Věruška :wink:
Holky nevíte kde se dá sehnat vyšší odrážedlo motorka?
14. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimochodem na tu krev na tu chudokrevnost jsem jí dneska objednala...
............

tak holky všechny fotky jsem smazala a dala jsem tam nových 50 fotek, tak jukněte...
14. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak zas po delší doě, od úterý jsme byly s terkou a mojí mamčou na chatě, taková dámská jízda, bylo to fajn, i když počasí nic moc. V úterý asi pojedeme znova.
to jsem ještě v pondělí stihla jít na awuaaerobik, chtěla jsem ti draguš a gabčo napsat, ale dověděla jsem se to těsně. Manža totiž nevěděl zda to stihne včas domu. Byla jsem po dlouhé době, ale bylo to super, v pondělí bych ráda znovu. Co to je ve čtvrtek za cvíčo, gabčo??? Ještě jsem nikdy nenechávala Terku někde hlídat, možná bych to zkusila, sice teď asi budem na té chatě, ale třeba někdy jindy.

Jo a draguš Dála v Beruně rozhhodně nezlobil, věř mi, za svou, i když krátkou učitelskou praxi jsem viděla hodně dětí...Ale je fakt, že na své děti občas hledíme o dost přísněji než na jiné.

bubli opožděně taky vše nej k narozeninám a hlavně zdravíčko
15. kvě 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kladenacky, tak vas jen jdu pozdravit - byli jsme ted tyden pryc - nejdriv na krtinach a pak v Olomouci na konferenci a na dovo... vsechno se vydarilo

iris - to jsou zmeny, jsem cela napnuta, jak se to bude vyvijet:slight_smile:

bubli - taky vsechno nej... i kdyz ted je asi pohodicka, ne?
15. kvě 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jde to...
holky malá se včera poprvý přetočila :D dala jsem jí na bříško aby zase cvičila zvedání hlavičky a koukám a najednou leží na zádech :D ale když leží na zádech tak dokáže zvednout jen prdel a šoupnout jí na stranu...

mě dneska přijede bráška a mám tu po dvou letech bratránka takže odpoledne jdeme na camrdu...
16. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnou sobotu všem kladeňačkám a jejich dětičkám a zvířátkům

bubli super šikovný miminko ale bacha prý se nejdřív mají dětičky přetáčet ze zádíček na bříško, protože to přetáčení z bříška na záda prý nějak blbě napínají nějaké svaly co by neměly nebo tak...teda pokud si to ještě pamatuju tak nějak nám to říkali...ale chápu, že to potěší co :sunglasses: a neboj na otáčení má ještě spoustu času...

s tou krvičkou jis udělala dobře, budeš mít jistotu, stejně to nebude nic vážnýho, však jsem ti říkala, jak se i naší mudře zdál Dála světlý a to ještě navíc málo přibíral, tobě Kristýnka přibírá dobře, ale znáš doktory chtějí mít jasno...nejhorší je to pro nás matky...pij ten gravimilk to doporučovala doktorka mojí kámošce a její malej byl chudokrevnej opravdu...a zabralo to :wink:
16. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky, tak ja som sem jukla na chvilku....bubli, fotecky mas nadherne , fakt uzasne, som si pripomenula tie zaciatky maminkovania....no s tym pretacanim, musim povedat, ze sebik sa zacal tiez pretacat najprv z bruska na zada, no ale co narobis, priviazat ho nemozes, .. :astonished:

inak gravimilk som pila cele tehu, velmi mi chutil...a preto ze som sama chudokrvna, testovali aj sebika, zo zaciatku bral aj sirup maltofer co obsahuje zelezo, ....teraz je to uz dufam, v poho, boli sme na 3 odberoch krvi zatial, dufam tak skoro nepojdeme prve dve boli hrozna a ten posledny, sebik ani neplakal...

maj te sa pekne, ja sa musim ucit, a potom zase do garaze, manzel maluje a hodime na gril klobasky....inak dragus, nemas mejl na kony, nech jej tiez mozem poslat fotecky, dik...

pa:slight_smile:
16. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš, já si pamatuju, že Bibi se párkrát taky takhle přetočila, ale byla to spíš náhoda. Pak zas dlouho ležela jak pecka :slight_smile:

Jinak holky díky, ty jom, začínám mít osypky... No, kdo se chcete přijít podívat, tak samozřejmě můžete :slight_smile: Máme to v sobotu v půl dvanáctý.
17. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lapa - nic se neboj, bude to pohoda - stejne uz mate vsechno zarizeny, tak kdyz se neco trochu nezvladne, tak z toho budou pekny historky:slight_smile:)) Nakonec se zrejme nezvladnu prijit podivat - muz ma v patek po dlouhy dobe koncert a ja se pujdu podivat - domluvila jsem hlidani v Praze, takze neni moc sance, ze bychom zvladli byt uz dopo na Kladne...
Tak se budu tesit na fotky!

Bubli - k tomu pretaceni - to z briska na zada je u tech uplne malejch deti jen takovy "upadnuti", nedelaj to zamerne a nemely by se v tom moc podporovat (to rikala nase pani rehabilitacni). Kristynka je moc roztomila, doufam, ze ji zas nekdy uvidim nazivo.
17. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile:
Iku, moooc díky za fotky, moc sem nechodím, tak jsi to vyřešila opravdu operativně :wink:

Leni, je to ve fitku u Plusu, čtvrtek od 9-10.00, stepaerobik, je to pěkná makačka :wink:

bubli, to je zážitek, když se Ti mimi začne "pohybovat", co :wink: ale je to asi fakt náhoda, ne záměrný otočení, takže taky radím moc nepodporovat, ale jasně, když to Kristy udělá sama, neuhlídáš...my jsme na rehab cvičily taky leh na bříšku a k tomu můžeš Kristýnce před očima pohybovat hračkou ze strany na stranu( to je divně napsaný, ale snad chápeš, jak to myslím) jako aby otáčela hlavičkou za tou hračkou, ale měla by být na bříšku jen minutku dvě (méně je více :slight_smile: )a pak zas na záda a za nějakou dobu to můžeš zopakovat...no snad si to taky ještě dobře pamatuju...
na čamrdě jsme byly včera, bylo tam narváno :sunglasses:
18. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčenky,

tak se jdu na vas mrknout..konecne jsem se osobne potkala s Dragou a Kony i kdyz to bylo naprosto neplanovane :grinning: :grinning: ...urcite se musime na nekdy domluvit a nekam vyrazit...

No a holky mam na vas prosbu...v sobotu se nam ztratil kocour..asi spadl z parapetu :frowning2: ..bydlime v ulici M.Horákové..takze vy ktere bydlite okolo..treba u Lacinovky , pobliz Hvězdy apod...kdyby nahodou jste nektera slysela, ze nekdo nasel kocourka nebo jste ho nektera treba videla..dejte mi prosim vedet..ja vim, ze to je asi blbost, ale zkousime co se da..uz jsem tady u nas vylepila plakatky..moc neverim, ze ho jeste uvidime..je vykastrovany a spis bojacny ..a cestu domu uz asi nenajde..bydlime v 1. patre..nevim moc co delat..kazdej den tady litame vecer s baterkou..ale marne.Je nam tady doma po nem smutno..mame ho sest let a chybi nam...tak jen proste kdyby nahodou...budete hodne.
Ma smetanovo zrzavou barvu a je spis takovej drobnejsi a slysi na jmeno Matýsek.
19. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj skorn,

neplánované srazy a potkání bývají nejlepší, ale určitě něco domluvíme, viděly jsme se fakt jen chvilku a nebyl čas se seznamovat :wink:

Já tedy bydlím v Norské u Tesca, ale kdybych Matýska viděla, nebo slyšela o něm, dám určitě vědět...
19. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek