• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
skorm a zkouseli jste obejit veterinare a utulky??? Nam kdyz se stratil Pes v Praze tak jsme ho hledali dlouho a nakonec jsme ho nasli u veterinare lidi je tam takhle ty zvirata vodi. A mas nekde fotku???
19. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

moc vam dekuju :wink: ..zrovna ted je manzel nekde venku s baterkou... :cry: ..pak pujdu ja..jsem uz zoufala..dnes jsme volala do utulku a zatim nic..navic me pani rekla, ze pokud lita po venku, ze je jeste brzo, aby se vratil..pry mam pockat tak 14 dni..to me ale hrabne..holky my ho meli jako druhy dite...nemohla jsem dlouho otehotnet, tak jsem si poridila kotatko..byl to nelezenec...a pak o nej svoji vinou a nepozornosti ztratim..
Navic proste se bojim, ze uz je nekde daleko a nenajde cestu zpet..byl jen doma a venek zna z balkonu a z toho parapetu..lital venku jen na chalupe..a tu mame 120km daleko...tam se vratil vzdy.

Adajar..fotku mam tusim v albu..byl to fesak :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=37232&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Kony..jojo..urcite musime..jste velky sympatandy s Dragus..tak se budeme s Esterkou tesit.

Vsem moc diky za pomoc..
19. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skorn no tak toho jsem nevidela, ale vis kocky se radi toulaji a vetsina zvirat najde cest domu oni jsou chytry. Ale kdybych ho nahodou videla tady tak ti reknu doufam ze neskrabe. :grinning: Pujdu se podivat k nam do lesa ja bydlim v Litevsky tak treba bude nekde zalezlej. A co veterinare nezkousela jsi?? A mel cip nebo ne???
19. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar..cip nemel..bohuzel.
Me nikdy nenapadlo, ze by se mohl dostat z bytu aniz bych o tom nevedela..a taky, ze by se to nestalo kdybych ho nevedomky nezavrela za oknem..ja si to tak silene vycitam...ach jo!...
Navic tady koluji reci, ze se tady kocky travi a ze se vaci pak domu a umiraj...z toho je mi zle :frowning2:
Ja uz si proste myslim, ze ho nikdy neuvidime..dala jsem to do Risku, do Kladenskyho deniku a pak vylepila ty plakatky..ale porad mam pocit, ze je to malo...myslim na to co vsechno se mu mohlo stat...ze uz od soboty nezral..ani envim jestli je schopnej si neci ulovit..nebo prave pak sezere kde co a buh vi jak to dopadne..nebo je nekde zavrenej a nemuze ven..no desny, desny.
Muze byt uz kdekoliv...takze klido i vas v tom lese..muj tata taky bydli v Litevsky, tak rikal ze se podiva,ale je hodne v praci a do toho lesika moc nechodej.
Esterka se po nem pta uz i taky plakala, ze neni doma....ja jsem clovek co nema moc rad zmeny a jak je neco jinak nez jsem zvykla , tak to celkem prozivam...no dala bych si za tohle korunu!!!!!
20. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorn tohle se stava proste je to zvire a ma v sobe instinkty a pokud zije tak se o sebe postara neboj se. :wink: Je to prece chytre a vyslechtene zvire.
21. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauves,
tak držte palce, zítra jdem na to :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa tak hodně štěstí a radosti v novém životě :sunglasses:
22. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa hodne stesti a uzij si to pekne.
22. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
lapa tak snad dnes vše vyšlo tak, jak sis to představovala. Hodně štěstí v manželství.

Minulý týden jsme zas byly s Terkou a mojí mamkou na chatě. Bylo to opět fajn. Ce čtvrtek jsme vyndavaly terce klíště, mamka ho měla taky. Ranka už není skoro vidět, tak snad v poho. Prý je letos míň klíšťat infikovaných. tento týden nikam nejedeme, tak bych možná zkusila jít ve čtvrtek na to cvíčo, Gabčo. Půjdeš taky: Jen jsem trochu nesvá z toho hlídání. V pondělí určitě půjdu na aquaaerobik od 18.00. Nechcete se někdo připojit:
23. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
Lapa, taky doufám, že se svatbička vydařila dle vašich přesstav a přeju hodně lásky, štěstí a tolerance do manželství!
25. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, děkujuuu. Všehno klaplo jak mělo, počásko vyšlo a tady je ochutnávka foteček:

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=367232
25. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa uzasne fotecky moc vam to sluselo. :wink:
26. kvě 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lapa, bezva fotky, krásný pár! :wink:

Tak jsem dneska volala o výsledky na COP - a vyřadili mě z evidence...je to v pořádku, až na zánětlivé změny, ale to už budu řešit se svou gynekoložkou, snad to bude ok.
26. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky co je nového? my jsme vpořádku (chudokrevný nejsme a táta ani neví že jsme na tom testu byli...) jinak kdyby něco mám nový e-mail: loupeznicee@seznam.cz
26. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky zdravim :slight_smile:
lapargie:krásný fotečky,já na tebe myslela,hodně štěstí,zdraví
adajar:krásný bříško závidim :wink:
bubli:to je dobře,že je malá v pořádku,alespon máš klid :wink:
Holky nechcete někdo jeden neotevřenej 400g sáček Beby 2 prémium?malá mě s tim vyhodila "Maminko oškivý mlíčko" :grinning:
26. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubli, díky za gratulaci na BeremeSe.
Je fajn, že jste v pořádku. Já jsem anemická odmalička, ale u mě se to nikdy neřešilo ...

Adajar, pěknej pupík :slight_smile: Ale naživo lepší :grinning:
26. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa jojo to verim. :grinning:
26. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli tak vidíš, jsem ti to říkala, že bude maličká v pořádku a máš aspoň klídeček...oni ti doktoři někdy plaší zbytečně...ale víš jak radši plašit než pak něco zanedbat :wink:

adajar krásný bříško a už 16tt to tak utíkáááá :dizzy_face:

lapa fotečky pěkný byla jsi krásná nevěsta :sunglasses:

iris a tobě taky gratuluju k dobrým výsledkům hned je líp viď? a co jinak co doma? doufám, že jen a jen lepší situace :slight_smile:
29. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga od zitra uz 17tt no leti to strasne clovek se otoci a uz je vecer. :grinning: Draga a co ty???

iris a jak se mas??
29. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar my jezdíme do Rakovníka vyklízet byt po Milanově tátovi, je to humáč největší, ten byt není uklizenej přes 30 let co odešla máma, když se rozváděli...je to šílený...nikdo kdo to neviděl si to neumí představit...takže my pendlujem mezi Kladnem a Rakáčem...Dálu hlídá babička...a místo abych si užívala klídečku, že nemám dítko takhle makáme...a dlouho ještě budeme :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...draga, jasně, hned je líp. ale mám zánět, tak jsem vyfasovala antibiotika na zavádění :unamused: Na 6 dnů.
Mám se fajn, to víte, mráčky jsou, jak se snažíme a občas je to nervózní, ale je vidět, že se manža fakt snaží.Do Rakovníka? To máme kousek.

Adajar: taky závidím bříško, taky bych chtěla
29. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla a vidím, že se děje pořád hodně věcí, gratuluju ke svatbě i k narozeninám. Skorn - doufám, že kocourka najdete, dost se toulají, babička měla kocoura a ten byl pořád někde, navíc je tohle období pro ně dost divoké. Je moc hezký, držím palce.
Dneska je zase hrozné počasí, nevím kam s Kubou jít a to je den dětí. Chtěli jsme jít na sletiště, ale asi bude pršet, tak nevím jak ho zabavím.
Ajdar - krásné bříško, těším se až ho zase budu mít. I když já měla malinké až do konce, ale je to stejně zázrak.
30. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga bordel od chlapa si dokazu predstavi na domaci peci jsem chodila k chlapovy co skladoval odpadky 15 let to byl smarad a humac. Takze nezavidim.

Iris neboj taky se dockas az bude cas. Ted si uzivej rodine pohody co to jde. :wink:

mmicha no uvidime na jake velikosti skoncime s prckem.
30. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooojda :D

tady někomu krásne "kyne" bříško :grinning: tak kdy zas něco podnikneme? další maškarní nebo něco? :grinning: jinak e-mail mám tedy nakonec stejný bublinka9@seznam.cz :wink:

a co je novéhu u nás? včera brečela jak o život, nakonec jsem ji prošťouchla teploměrem a myslela jsem že když je po zácpě bude klid a pak začla zase řvát a ani papat nechtěla :frowning2: a pak koukám zestrany jí kouká kousek zubu :grinning: a dole z obou stran to má víc bělejší :slight_smile: takže zítra pádim k doktorce jest-li na to není nějaká mastička :grinning:
31. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli zoubek??? to je nějak brzooo :astonished: :astonished: ...no ale je na to v lékárně volně prodejný citrovital gel s tím jsme si vystačili my, nebo ti mudra napíše nějaký na předpis :wink:

adajar tak ty jediná asi víš jaký to je humáč :grinning: :sunglasses: radši na to ani nevzpomínej :wink:
31. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - ja jsem bydlela v podnajmu, kde se predtim dost let nebydlelo, ale pan majitel si tam udelal skladiste vseho, takze jsme s kamaradem ze skrini vykydavali nanosy neuveritelnejch veci - jakoze kvanta sklenicek a sroubku, vycpanou zelvu a do toho vytekly demizon ovocnyho vina - no nezavidim ti to :confounded:

holky, kdeze kupujete dobry boty pro decka? a jak si mam predstavovat ceny?

adajar - pekny brisko, to to leti

iris - a jak to vypada s vasim miminkovanim? zda se ti, ze by se ti s timhle chlapem chtelo do dalsiho?
(btw. my jsme pomalu zacli zkouset, tak jsem zvedava, jestli se zadari :sweat_smile: )
31. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikku boty kupuju buď v prodejně zdravotních potřeb nebo pak na náměstí v takové vedlejší uličce má paní krámek a tam docela slušný ceny...jinak je spešl prodejna kusíček od sítné tam mají veliký výběr a taky se podle toho chovaj já jsme na ty prodavačky trochu alergická ale možná jsem se trefila jen do špatnýho dne :grinning:
31. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikk, já kupuju v té dětské obuvi jak píše Draga - u Sítné. Počítej tak 700-1000,- Teda za kožený na ťapání, ne bačkůrky a tak...
31. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak se nám v noci narodila štěňátka, bylo jich 5, ale jedno bylo, bohužel, mrtvé.Tak máme doma 3 pejsky a 1 fenku.Fotky dodám později:o))) Mají se čile k světu, Tomík na ně moc rád kouká, ale Cira ho odhání, hrozně se o ně bojí.Občas nějaké zalehne, tak děsně piští.

Piku: miminkování zatím není v dohlednu, manža říkal později, až bude připravený, tak doufám, že někdy bude...a jestli s ním...to ukáže čas.
31. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek