• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
ahoj holky,
Draguš tak to musí být fakt síla, vylíčíš až se uvidíme, :slight_smile: ˇa nebo raději ne, viď :frowning2: Minulý týden jsme na tebe s gabčou a s Katkou vzpomínaly. Potkaly jsme se v beruně. Tak honem uklíďte, ať můžeš jít s námi na pokec. Jo a pozot intenzivně jsem se dala do cvičení, a to tak, že jsem dokonce nechala terku hlídat v posilovně. Nikdo jí totiž nikdy nehlídatl, samozřejmě kromě manži a mojí mamky, tak jsme měly premiéru. Zvládla to v pohodě, tak jsem plánovala, že půjdu tenhle týden zase, jenže má rýmu, chjoooo.

pikk boty kupuji jen v té prodejně u Sítné a souhlas s Draguš ohledně prodavaček, sice docela poradí, ale ...
31. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme vyrazili pro boty na Sitnou - pani v obchode byla prijemna, teda lehce direktivni (ale byla jsem pripravena na cokoli:slight_smile:), ale botky jsme koupili, tak doufam, ze budou dobre slouzit... Simon akci zpestril tim, ze procural kalhoty, tak jsme v detskym obchodku na Sitny koupili jeste puncochace (nejak jsem podcenila pripravu:slight_smile:)
1. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nevíte, kde na Kladně dělají hrnečky s fotkou, kterou sami dodáte? a pak bych potřebovala i etiketu na víno...Jinak to budu objednávat přes net.Jsem vymyslela manžovi dárek k narozkám, tak to pomalu chci realizovat, i když je má v srpnu.
2. čer 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, prakticky v každém fotolabu
3. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zdravim
Pikk:tady chodim do Žirafy k Sítný,pak ještě za hlavní třídu jakoby směr k Zámecký zahradě,jsou tam poldové a byla tam Čína tam je to levnější.
Včera jsme byli na očkování Havrixem žloutenka typu A,malá byla statečná,jenom je ted mrzutá a to patří k tomu.
Kde holky lítáte?
3. čer 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris - na sítné v tom zeleném domě naproti hotelu dělají potisky na všechno možné.
3. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky, tak já to tam zkusím, potřebuju vinětu na láhev a pak asi hrneček :wink:
4. čer 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris nechci ti do toho kecat ale že se na narozeniny nevykašleš co ti dal on? promiň ale trochu trestu a odstupu by mu neuškodilo...a teda jinak doufám, že už je to na dobré cestě :wink: :grinning:
4. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris normos jsi zlata zena asik ja bych uz davno stratila trpelivost. :wink:
4. čer 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, draga, právě jsem na to myslela...nedostala jsem nic, ani třeba zpětně...a momentálně se manža snaží...jenže já nevím, jestli mi to stačí, cítím se děsně nespokojená se svým životem
včera zas řekl, že druhé dítě nebude chtít...jenže já ho prostě chci

adajar, zlatá nejsem, ale až moc tolerantní a mám pocit, že už mě to nebaví
4. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris no jako ze tvuj muz je blb promin ze to takhle rikam.
4. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pohodě, nejsi jediná, kdo má takový názor
4. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris no vidíš a místo abys šla někam na vínko ty, posedět s kámoškama...se honíš za dárkem...ti říkám kašli na něj...(myslím jako na ten dárek) :wink:
4. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris je mi to jasne no dej vsemu cas.

Holky jinak pohyby citim hodne prcek se mele dost v brisku.
5. čer 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj malá po tom očkování každej den tak 2 hodky spinká tak mam klídek jinak nespí celé dny tak si to vychutnávam :dizzy_face: večer jde celkem relativně pro nás "brzy"tak to jde jakmile se probere tak jako,když řádí černá ruka s ničim si nehraje,dělá bordel znáte to,tak mě pak z toho blázince vysvobodí bud jít ven nebo MM.

Adajar:ráda na pohyby vzpomínam bylo to moc hezký a věděla jsem,že je prcek v pořádku,nenechala jsem jí chvilku pořád jsem jí budila :grinning:

Iris:já zažila ve vztahu něco podobnýho sice bez dítka,ale je fakt,nechci radit,chceš mít rodinej život klid,ale nějak ho "vytrestej"dej mu jasně na jevo,že nejsi tak snadno k mání :wink:

Holky nekupovaly jste některá z Vás nedávno dětský teploměr tu Rychloběžku?prej už se nevyrábí,skrz tu rtut.Mě je to divný od někoho jsem slyšela,že je plněj něčim jiným než rtutí
5. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. čer 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
akze nase princezna se nenecha budit jen kdyz chce tak se hejbe hlavne v noci kdyz spim.
5. čer 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych se taky nenechala budit :sunglasses:

Iris, obdivuju tvoji trpělivost a toleranci
6. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme si včera opravdu užili krásné teplé dopoledne. Já jsem se přismahla u kamarádky na zahradě a protože jsme vstávali v půl šesté, Kuba byl tak utahaný z hraní na vzduchu, že spal od dvou do šesti do večera. Dneska si jdu nakoupit nejdůležitější věci a připravit se na dovolenou, jedu až za měsíc, ale už dneska z toho mám vítr. Ještě jsme s Kubou nebyli tak daleko,jedem do Itálie, snad to bude v pohodě.

Iris - nechci být pesimista, ale myslím, že pokud chceš druhé dítě, myslím, že najdeš někoho lepšího. Nemyslím, že bys to měla řešit hned, ale asi bych si našla kamarády přes internet a psala si s nimi své zkušenosti. Nebo bych se alespoň snažila rozptýlit, abys na tu nespokojenost nemusela myslet. Domu by ses měla těšit, jinak je to na pytel. Nikde to není ideální, ale hlavně se musíte mít rádi a podporovat se. Já bych jinak nemohla myslet na něco jiného. Ale vždycky je to jen na tobě. Pokud nejsi spokojená teď, myslíš si, že to bude lepší s druhým dítětem?
10. čer 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda tak jsem se právě vrátila od doktorky a malá brečela (dostala injekci) a vůbec se jí tam nelíbilo... dneska má přesně 3 měsíce :o)
takže už máme 6320g a 62cm a kyčle ok a už tam nemusíme...
10. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak dneska zaciname 5 mesic http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=98559&vGroupOffset=0&vOffset=1440.

Bubli Kristýnka je krásná. :wink:
12. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahooooj Maminky a Tehulko....

musim sa vam pochvalit, ze som vcera dala vcera skusku z informatiky a caka ma uz len matika a mam praazdniny....Sebik je uz davno doma, ale nestiham sem chodit, tz prominte... a tiez docitavat....Spravila som 6 zapoctov a 5 skusok....uz len ta jedna....na tu da idem vhrnut od nedele, dam si pauzu na uklid a v sobotu na vylet alebo detsky den na pesi zone, nechystate sa nahodou???

Bubli, Kristinka roste jako z vody, asi mas dobre mliecko :wink: 3 mesice, to u nas nastala ulava po preplakanych nociach...a ty si uz zabehnuta maminka, ze :slight_smile:
Adajar, - to je krasne obdobie 5 mesic...aj moja segra teraz caka druhe baby, ale je len v skoro v 4.....
12. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikus teda gratuluji a tu posledni zkousku urcite udelas. :wink:
12. čer 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kladenacky,

Ikusko - velka gratulace, jsi sikulka - takove mnozstvi zkousek a zapoctu si uz ani neumim predstavit... (mam doma vytistenou prihlasku na zarijove statnice a jsem moc zvedava, jestli se na to zvladnu pripravit:slight_smile:)

Adajar - ty jo, pohyby v brisku, to je parada :dizzy_face: (tes se na ty kopance pri prebalovani:slight_smile:)

My zitra vyrazime na dovo na jizni Moravu - nejak jsem tu skejsla u baleni, pac mam pocit, ze pocasi muze byt jakekoliv... ale jinak se docela tesim :wink:
12. čer 2009 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...manža se snaží, je pozorný...jen to druhé mimi bych chtěla...dneska jsem se dozvěděla od ségry, že je těhulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Teda...zatím 4.tt, takže fakt na začátku, ale doufám, že v únoru budu teta :wink: Jinak ale jsem smutná, páč i sousedka je těhulka a na mne to padá :frowning2: Snažím se na to nemyslet, ale je to těžké.

Iku, budu držet palečky!

Adajar: to je super...a jak to letí, už máš skoro půlku za sebou! :wink:

Bubli, Kristýnka roste jako z vody :slight_smile:
14. čer 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris no jeste nemam to nejhorsi obdobi pro me no.
14. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahooj holky, tak dakujem za priania, ...od zajtra zacinam pocitat, :frowning2:

pikumy - ty jo statnice, vela mojich znamych to ma teraz an sebou,...a kde v prahe?? drzim palceky, .... :dizzy_face:

no, na detskom dni sme boli, a kazdopadne, iba na poslednu hodku, a dnes na sletisti, bola nejaka klaunska akcia, a tam sme prisli tiez hodku pred koncom, cize o 17stej, a to tam uz nic nebolo, tak sa sebik aspon pohral...zmena po dnoch ucenia...vikendiky si nechavam ako tam na oddych, uklid a cas traveni aj s manzelom

adajar - drzim palecky zase tobe, nech to vynde... :astonished: :dizzy_face:

iris - s druhym baby by som este pockala, ...ako z posledneho prispevku vidim , tak ste teda spolu??? ak hej, tak si nechajte cas na vas osobny vztah, dalsie dieta by znamenalo viac zataze, samozrejme aj radosti, ale potrebujete byt znovu rodinka a to musi mezi mamkou a tatkou, velmi dobre klapat,...drzim vam palecky....niekedy nevera vztah posilni, dufam, ze to bude vas pripad :slight_smile:
14. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
iku...já to chápu, že to chce počkat, jenže je to těžké, když kolem mne spousta holčin těhotní.
adajar...to dopadne dobře, neboj, taky držím palce :wink:
17. čer 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iris, mna to tiez laka, ...ale viem, ze si chcem spravit tu vysku a potom uvidime, kde nas vietor zaveje,tz tiez so sebou bojujem, o to viac sa na to tesim, a mam to ako za odmenu po statniciach a titule :dizzy_face:
17. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
iku...super odměna :wink:
doufám, že manža dojde k názoru, že druhé mimi ano...mně se včera zdálo, že čekám dvojčata holky, dokonce jsem měla i jména :grinning:
17. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek