• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
autor
hm, tak to je dobry sen, ...mne sa uz tiez snivalo, ze mam dvojicky a bola som smutna, ked som zistila, ze to bol len sen....dnes v noci, som vymyslala vlastnu pesnicku, slova aj melodiu....bola som v nejakej talentovej sutazi, a to vobec neviem preco, ked si myslim, ze neviem dobre spievat :grinning:
17. čer 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky me se zdalo minule ze jsem vymyslela deskovou hru i s pravidlama. :grinning:
17. čer 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, poradily byste mi, kde na Kladně je cvičení pro těhotné? Našla jsem akorát ve Fit Studio Jany Bočkové hodinu od 10:00, což pro mě jako pracující není optimální. Zatím se teda věnuju svým běžným aktivitám, ale brzo už to asi přestane být vhodné. Děkuju!!
17. čer 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky des ja nevim, ale zkusila bych i nemocnici a pak vim ze je cviceni ve vode v Unhostsky v Krocehlavech, ale nic vic nevim ja cvicit nesmim.
18. čer 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar: díky za tipy a přeju pohodový zbytek těhotenství!! :wink:
18. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, to máme ale sny :grinning: Včera jsme napustili klukům bazén a našeho Tomíka jsem z něj nemohli dostat...no a když jsme vylili vodu a uklidili bazén...tak utekl k velkému :grinning: Jenže tam je ještě studená voda, cca 15°C :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mám kluka skoro 1,5 let. Bydlím na Kladně. Nechtěl by někdo s náma chdit třeba na vycházky do lesa, krmit kačenky do lesoparku Bažantnice atd. Budu ráda, pokud se někdo ozve. Hanka
18. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cvičení pro těhule je v nemocnici:
Cvičení pod vedením porodního asistenta
Každé všední úterý na třetím patře gynekologicko-porodnického oddělení - dveře č.311. Cena 50,- Kč. Info na 312 247 164.
12.30 - 13.30 těhotné po 36. t.t.
14.00 - 15.00 poporodní cvičení do 3 měsíce po porodu
15.30 - 16.30 pro urogynekologicky nemocné
17.00 - 18.00 těhotné do 36. t.t.
Každý všední čtvrtek:
12.30 - 13.30 těhotné do 36. t.t.

Tělocvik konzultujte se svým ženským lékařem.

Plavání pro těhotné
Během prázdnin se plavání nekoná.
Každé všední pondělí 12.45 - 14.00 v Aquaparku Kladno.
Cena dle platného ceníku Aquaparku.

Gravidjóga
Každý všední pátek na třetím patře gynekologicko-porodnického oddělení dveře č. 311. Cena 80,- Kč. Info na 737 275 063 L. Rokosová
14.00 - 15.30 hod
http://www.nemocnicekladno.cz/index.php?a=stranka&m=1&s=11
18. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak ja som dnes spravila zasoby proti hicu - meloun, sopsky salat, a zmrzka v lednici to isti ... :grinning:

sme trosku nachcipany, tak neviem ci vytiahnem tiez bazenik, ale iba s teplou vodou a ja sa hodim do plaviek, poprve v tomto roku, sa skusim slnit, som biela ako stena.... :frowning2: ale mala by som este pocitat, ach ju....

ahoj kladenacka, vitaj,....z ktorej casti kladna si? my sme z CSA , centrum smer rozdelov....
radi ta spozname, ...ale ako citam lesopark, to je od nas daleko, tz si asi z krocehlav, ako vacsina maminiek tu...no neva, my skor sletistujeme, alebo chodime pozriet medvede alebo ta praha...
vidim, ze si maminka tehulka, tak to je krasne..... :wink:
18. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těhulka nejsem. Měla jsem špatně nastavený profil. Jsme z Okrsku 4, bydlíme blízko toho obchodního centra Oaza.
18. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kladenacka no tak to mas kousek od nas. :grinning:
18. čer 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kladenacka: díky za info....já jen moc nechápu, kdo jim chodí třeba na plavání 14:00-15:30...možná těhule, co jsou na mateřský a dítko se podaří udat někomu na hlídání a nebo ty, co pracujou od 5:30 a nebo nějaký rentiérky :rolling_eyes: No nic, už si nestěžuju :slight_smile: Mějte se krásně!!
19. čer 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
To taky nechápu. Já jsem byla na cvičení v nemocnici jen asi 3x, ale to bylo až teprve, co jsem skončila v práci, to j. na začátku reguler. odchodu na Mateřskou. Bylo to celkem fajn. Sešlo se tam kolem deseti těhulek. Můžeš si tam vyměnit zkušenosti či se zeptat přímo na něco cvičitelky - sestry z porodnice) Jednoduše zařízená místnost s věšáčky na oblečení a umyvadlem. Pokud potřebuješ na záchod, musíš si vzít nad umyvadlem pověšené klíče a jít na záchod přes chodbu. (Toaleťák je pověšen nad umyvadlem - nikde na záchodech ani na Porodnici nejsou toaleťáky - musíš si je přinést z domova anebo koupit v nemocnici .-? ) . Cvičí se bez bot na karimatkách, které v místnosti.
19. čer 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
tak předně gratuluju Iku ke zkouškám jsi šikulka...já bych to už nedala :sunglasses: je vidět, že jsi ještě mladá, plná elánu :grinning: tak ať se daří i nadále...

všechny ostatní zdravím a snad se někde potkáme

:wink:
19. čer 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
des to vis nektere jsme na rizikovem. :wink:
19. čer 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kladeňačko,
tak to máš k nám taky blízko, my bydlíme v Litevský :slight_smile:
20. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se někdy, Lapagerie můžem domluvit na procházku. Zatím, kromě pondělí, nic závazného nemám. Tak podle počasí můžem vyrazit do lesa anebo na kafe a pro prcky na hřiště na Opavku. Taky celem fajn hřiště je kousek za rest. Pražanka a uzenářstvím. :slight_smile:
20. čer 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Lap jak se mas??? Minule mi asik volala Beruska. :grinning:
21. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak my jsme doma z dovoleny - pocasi nam vyslo skvele a v Mikulove byla pohodicka...

Zdravim Kladenacku - koukam, ze mas kloucka skoro tak staryho jako je nas Simon... kdyztak nekdy muzem nekam vyrazit - i kdyz v tomhle pocasi to vidim spis na Berusku nez na hriste a prochazky:slight_smile:
22. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kladeňačko, my chodíme na hřiště u Mety. Ona Bibi dost lítá a u Opávky mi párkrát zdrhla ven. Tak si dělám kafe s sebou do termosky :slight_smile: POndělky a středy teď plavem, taky občas makám, asi bude lepší dohodnout se na datum.

Adajar, asi ano, pardon :slight_smile: Jsi první v seznamu... :grinning:

Pikk, jůůůů, dovča. Závidím...
22. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, počasí na draka, asi vyrazíme do Berušky, jinak Tomík bude nesnesitelnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lapa v klidu ja si delala srandu jsem si rikala a je Beruska si hraje. :grinning: Jinak jak se mate??? UZ budete moct prijit na kafe dneska nam prijde sedacka. :grinning:

iris no me to tolik nevadi stejnak mam doma prace
23. čer 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já uklízela včera...tak akorát teď vařím
a odpo mám srazík s manželkou toho druhého milence té pipiny
23. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris fakt jo??, Ty vado tak to hodne nervu. A jinak ja ted taky varim delam spenat bramborovyknedlik a uzene maso meli ho levne.
23. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ji znám, je to naše známá, oddávala nás, její manžel dělá Lukášovi šéfa... ta pipka to s ním táhla rok, tak chceme kout pikle :wink:
23. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris jo jo to verim.

holky http://jdna.rajce.idnes.cz/cerven_09/ ted uz mame sedacku.
23. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar:moc pěknej obejváček,my plánujem zakoupit taky novou sedačku,kolik jste dali?a kde zakoupili?
23. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar sedačka moc pěkná ale počkej po nájezdu prdlíska až bude všechno matlat :grinning: :sunglasses:
a co ty poháry? za co to máte?
23. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar - sedačka je moc pěkná :slight_smile: Akorát ta barva je trochu nepraktisch :grinning: Mluvím ze zkušenosti, ačkoliv na té světlé se třeba rozmatlanej sýr pěkně ztratí :grinning:

Ale na kafe rády přijdem :wink:
23. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar, jak píšou holky, sedačka moc pěkná, ale pro dítě krapet světlá :grinning:

Včera jsme byli v Berušce a zase jsem Toma nemohla dostat domů...už oblečenej a obutej mi utekl do balonků, když jsem platila...a zalezl samozřejmě až úplně dozadu :slight_smile:
24. čer 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek