• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
akzet dali jsme 8 tisic tady v oaze jak je nabytek teda vedle okay.

draga na najezd prcka mam vymysleno na tchyni prehoz at usije aby se dal vyprat nadtim jsem uz premyslela. Pohary jsou manzela za tenis. :grinning:

lapa vzpomela jsem si na tebe s tou svetlou. :grinning:
24. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris no rostacek jeden :grinning:
24. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar, tak to máš dobře vymyšlený... Taky by se nám přehoz hodil. Ale kromě na sedačku taky na koberec, křeslo a skříně a zdi... Jsme tu jak u čuňat. Beruš dneska počmárala voskovkou nově vymalovanej děcák! :angry:
24. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný byteček, Adajar.
Lap a ostatní: V Berušce jsme ještě nebyli. Na procházku či do Berušky bychom mohli třeba zítra anebo v pátek dopoledne. Kdyžtak, tady na mne kontakt. telefon: 604300252. Napište den,čas, místo srazu a dorazím tam s kočárem :slight_smile: Budu ráda, když se někdo ozve. .Hanka a Honzík
24. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa jo nato cmarani se taky tesim to bude to nejlepsi a pockej az najde nuzky. segri obe si vylepali hlavu teda ofinku dohola. :grinning:
24. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar: díky za info,tě holky zloběj s tou sedačkou co? :grinning: jak píšeš o tom stříhání tak MM má o 22měsíců mladšího bráchu a když mu byli asi 3 a malýmu rok tak mu půlku hlavy ostříhal těma velkejma krejčovskejma nůžkama úplně jako mašinkou nevim jak to dokázal,kde byla tchýně nevim musim se jí zeptat :grinning:

lapar:jsou jak demoliční četa co?mě malá asi před 14dny udělala tohle měla jsem tady kamarádku s holčičkou a moje malá byla unavená tak si šla na chviličku lehnout do postýlky asi po 5 minutách klidu jdu do ložnice a myslela jsem že budu vraždit :grinning: pokadila se do kalhot a všechno koberec,povlečení,madrace,zed,pana byly od hoven myslela jsem že mě trefí se nudila co :sweat_smile:
Holky nevíte o nějaký restauraci uzpůsobený pro děti? s d .koutkem apod.
24. čer 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo všechno nejlepší všem Honzíkům
24. čer 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
akzet no nezlobej tuto otazku jsme si pokladali hned aby se neuprasila hned. Jinak segry byli cislo ostrihali mi vsechny barbiny no. Ale ty svoje vlasy to bylo drsny a u vas asik taky.
24. čer 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kladeňačko, bohužel to teď nevyjde, zítra jedem na prodloužený víkend k našim...

Akzeret, jo, demoliční četa je přesný... Ale to s tím posrajděním se nám zatím nepovedlo - jedem furt v plínách :slight_smile:
24. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já prosím taky o jeden přehoz na celý byt :slight_smile:) my máme počmáryný zdi v chodbě, dveře všechny, tuhle si frajer na šel na pískovišti křídy a hezky si je sebral domů do pytlíčku od svačiny :slight_smile: doma si je vyložil a počmáral celý koberec...jaksi mu nedošlo, že to není chodník :grinning: :sunglasses: já tohle přecházím s nadhledem...říkám si, co to je oproti věčnému času :grinning: :sunglasses: tím myslím jako proč se trápit nad počmáranýma dveřma, který stejně časem budeme chtít vyměnit ...apod. :grinning: :sunglasses: doufám, že v 15 už čmárat nebude :grinning: :sunglasses:

jo vlasy to je asi pěkné :sunglasses: zvlášť teda ten 3 letej s velkýma nůžkama v ruce stříhá mladšího bráchu a uši mu nechal??? :grinning: ty jo mě by asi odvezli :sunglasses:
24. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...tak to vidím dneska asi zase na Berušku, venku je děsně a Tomík má protivnou náladu :unamused:
25. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOOOOOJ kladeňačky

nějak jsem na Vás zapoměla, to jsem ale ostuda co?? a jak se tu máte??a co jinak Vaše ratolesti??

no my jsme 10.6 byli na tříměsíční prohlídce, dostali jsme injekci do prdýlky a pobrečeli jsme si... jinak měla 6320g a 62cm... takže roste jako z vody, v neděli 21.6 měla křtiny a dneska jí píchali náušničky...

a akorát se vzbudila tak pak zas písnu, snad jste na nás nezapoměli... jinak fotečky jsou tady: http://bublinka9.rajce.idnes.cz/
25. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kladenacka - se tu nabizime a pak nic, co? My jdem dneska k doktorovi a prijede tchyne a zitra mame v poledne plavani, tak zkusim nejak zaridit, aby Simon spal predtim... Takze spis pristi tyden po, ct nebo pa...

smarja zensky, to jsou zazitky... Simon zatim jen lehce pocmaral tu zed, o ktery jsem si myslela, ze se na ni bude moct cmarat...
25. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak tady máte naší Kristýnku...

http://www.youtube.com/watch?v=ax7g61UpQWc
25. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikkumyy: opakuji: Kdyžtak, tady na mne kontakt. telefon: 604300252 . Každý den chodíme cca od půl jedné na hoďku vyvenčit psa bígla ( foto z lesa viz album). Takže v podstatě pak můžem jít ven nejen dopoledne, ale i odpoledne. Stačí napsat sms s datem, časem a místem setkání a pak dám vědět, jestli tam budeme moct dorazit. :sunglasses: Hanka
25. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kladenacka teda Honzík je pěkný klucík...uprav si profil a hoď fotos :slight_smile:) a bíglík je taky super, mě se bíglíci strašně líbí ale prý to jsou potvory a rádi zdrhaj :sunglasses: :grinning:
u nás se od půl jendý spí :grinning:
25. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas je od vecera horecka 39 - teda ted uz to snad kleslo... uvidime, co se z toho vyklube, jinak je v poho - s tchyni jsme byli odpo na hodku venku (mezi prehankama) a Simon stravil celou dobu dupanim do louzi - uzival si to poprve v zivote, byla to legrace - jeste, ze jsem investovala do tech boticek - ponozky zustaly suchy:slight_smile:
25. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago: Jo, jo, bígli jsou utíkavci. Musím s ním chodit jen na vodítku, jinak by mi utekl za kdejakým zajícem či veverkou, které občas v okolí bažantnického lesa, ale i na sídlišti, potkáváme. Už je mu ale stejně 14 let, i když na to nevypadá, takže moc neslyší. (S kamarádkou z Prahy, která má také bígla, dělám web stránku bíglů v nouzi, takže vím, že téměř každý měsíc, se někde nějaký bígl najde či ztratí. http://www.mybeagles.eu/ Ach jo...)
26. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co říkáte na Majkla? :cry: :pensive:
dragi:vy ještě spíte přes den?to se máš,malá málokdy usne a když jo tak je tady bengál do jedenácti.
S těma nůžkama v neděli jdem ke tchýni tak se na to ještě zeptam kde byla
26. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tím Jacksonem je to škoda. Dožít se 50 let není mnoho. Bohužel si za to mohl i sám - prý jedl plno prášků a v nemalém množství. Když jsem byla školou povinná, tak ještě vypadal celkem dobře, ale později po těch různých plastikách a úpravách už vypadal divně a starší na svůj věk. I tak byl ve svém oboru hvězdou!!!
26. čer 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeden malý dotaz na všechny z Kladna: prosím, kde jste koupily na Kladně a jaké odrážedlo. A jak se prckům na něm jezdí. :slight_smile:
26. čer 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky spis nez Michael me stvou ty povodne ta priroda si s nama hraje.
27. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kladenacka fakt už mu je 14 let? ty jo a já myslela, že to je štěně :slight_smile: tak to vypadá velice dobře... :wink:
odrážedlo jsem kupovala už kdysi v hypernově...jinak je mají snad všude i v kauflandu v tom malým obchůdku pro děti :wink: a asi i v oaze v pompu by měli mít ne?

akzeret jj spí mi přes den i 3 hodiny, zatím ho nechávám :sunglasses:

pikku co horečka už je líp?

povodně to je humáč :stuck_out_tongue_closed_eyes: je mi líto těch lidí, si vůbec neumím představit, že bysme v té situaci byli :unamused:
27. čer 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se od noci marůdkuje :frowning2: horečka ráno průjem zvracení nějaká střevajzna prej to ted nějak řádí

dragi: ti tiše závidim,když ti takhle dlouho spí přes den v kolik večer usíná?

kladenačko:já kupovala nedávno odrážedlo motorku v Oáze v Pompu za 400 maj je všude i v Kaufu jak psala Draga měli akci za 250.Malá na ní drandí ráda počkej až na to malej přijde bude jezdit jak drak :wink:

pikkumyy:co se Vám z té teplůtky vyklubalo?už je líp?

ty povodně co dodat... :pensive:
27. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nebude vadit když se přidám.

akzeret:mi máme od včerejška to same.Horečky,průjem,zvracení.
27. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, takhle se projevuje nějaká angína nebo něco podobného, kamarádka to měla u syna nedávno. Já se snažím Kubu uchránit aspoň do dovolené, jedeme už v pátek do Itálie. Tak se držte holky :wink:
27. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prcek měl tu střevní virozu asi už před měsícem. Špatně spal, plakal ze spaní. Měl vyšši teploty, průjem, takže to spíš vypadalo na to, že mu rostou zoubky. Doktorka nám (i mamince) doporučila vynechat mléčné výrobky. Jíst bram. kaši, banány, jablíčka, slabší černý čaj z kojenecké vody s cukrem pro dodání energie a pro snížení horečky panadol nebo nurofen. Naštěstí byl prcek nemocný jen od pátku do neděle.

Díky, A. : taky asi koupíme nějakou motorku. Zkoušely jsme ho na ni posadit, ale zatím neví, co s ní má dělat. Jen otáčel řidítka. :wink:
28. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no koukam, ze tech nemoci je docela dost :( Pekne

Simon mel tri dny horecku 38-40, ale jinak nic... no a vcera vecer to preslo - cekala jsem, ze se osype a nic... tak to asi byla nejaka viroza nebo hodne nenapadna 6. nemoc...

kladenacko - az koupite nejaky odrazedlo, tak se ozvi, rada bych ho okoukla - mne se zda, ze jsou na SImu zatim vsechny moc velky, ale treba uz to pujde...
29. čer 2009 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pik.: koupě odrážedla se zatím odkládá na časem. Zítra jede manžel pro novou autosedačku Chicco, tak musíme trochu brzdit s "utrácením" do dalšího platu. :frowning2:
29. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek