• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
holky tolik marůdků tak brzké uzdravení přejeme :slight_smile: ono to počasí tomu moc nepřidá

akzeret večer chodí spát tak kolem 20 a vstává taky kolem 8 -9 ale zrovna nedávno jsme prodělali období, kdy chodil spát až kolem 22 a to mě teda krkalo...ale asi to bylo taky k nějaké nemoci nebo zubům...pořád nám chybí 5 stoličky...naštěstí se to srovnalo (klepu to tady na stůl)
29. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak Tom teď usíná kolem 21:30 a vstává normálně, v 7 :unamused: Akorát dneska to protáhl do 8.A dorazil hrneček s fotkou pro manžu k narozkám, tak je schovanej.A odpoledne nám přivezou dětský pokojík, budeme ho mít od známých, z masivu borovice, používali ho sotva 2 roky a stěhujou se zpět na Slovensko, tak prodávali za super cenu. :dizzy_face:
30. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co mám koupit 3letý holčičce k narozeninám? ale něco levnýho ta do 400 kč víš nemůžu :o(
30. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj u nás je už dobře
gabinka 1012: vítej,jasně přidej se k nám :wink:
bubli:já bych se zeptala tý maminky co tak potřebuje,hraček mají určitě hafo,3letý slečny bývaj parádnice
30. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
co třeba ta zvířátka z jungle, co teď často ukazuijí v telce? http://www.hracky-bambule.cz/ostatni2/alltoyscz/zviratka3ks1schovane(GPH00903) .
30. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jen nakukuju :sunglasses:

všem marůdkům taky přeju rychlé uzdravení, jak se mění počasí, pořád jsou nějaký virozy ach jo :frowning2:

bubli, zeptej se, jak radí akzeret, a jinak dle mých zkušeností jsou vděčné třeba taštička na hračky ap. přes rameno, klidně i nějaká dětská malovátka(to ale jen pokud je tomu mamina přístupná, já jsem ale už teď kupovala v Tescu za 90,- Barbie malovátka Věrce), dětský kadeřnický set s fénem, natáčkama..., klidně i oblíbenýho plyšáka , malé nádobíčko a taky pěknou pohádkovou knížku, klidně i nějakou interaktivní atd...je toho moc, záleží, co holčička ráda :wink:
30. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak to bude kluk.
30. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar...a chtěli jste chlapečka? :slight_smile: Super, hlavně, když bude zdravej!!!!
1. črc 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris no ja jo manza spis holcicku :grinning:
1. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ada super moooc gratuluju :wink: :dizzy_face:
1. črc 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga dekuji. :grinning:
1. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Adajar, také blahopřeji. A už máte vymyšleno, jak se bude kloučík jmenovat?
1. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babulky,
u nás teda bída s nouzí. Beruška se ráno vzbudila se zvýšenou teplotou (37.8 po odečtu). Bohužel se jí to drží celé dopoledne. Teď spinká... Nechce samozřejmě nic jíst, je malátná, poplakává. Ach jo. Až se vzbudí, tak ji musím přeměřit, zdá se mi teplejší... snad to nic nebude. Možná zuby? Má oteklou dáseň dole, asi se klube trojka. No nevím, zatím má jen homeopatika, když to nebylo nad 38C...

Já jsem celé dopoledne lítala po úřadech. Ráno jsem si vyzvedla novou občanku a stihla jsem zažádat o nový pas, řidičák, taky už mám kartičku pojišťovny. Navíc jsem oběhla banku, Vodafone, plynárny, ČEZ, poštu kvůli Sipu a na magistrátu jsem dala žádost o osvědčení státního občanství pro Bibi kvůli pasu. A to všechno za tři hodiny. Ufff, bolej mě nohy.

Adajar, gratuluju ke klučíkovi!
1. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar gratuluji. :slight_smile:
Lapagerie to znám,právě vyřizuji to samé.A už toho začínám mít plné zuby.Ted někdy si mám vyzvednout novou občanku,řidičák atd.Držím palečky at je malá co nejdříve v pohodě.
1. črc 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se spí,jdu jenom pozdravit

adajar:gratuluju k chlapečkovi :dizzy_face:

jinak v Dětských botkách "žirafě"maj 20% slevy na sandálky jeden pár jsme zakoupili,ale ty palety po slevě 700,- :confused:
Nebyl jste někdo v tom krámku za hlavní třídou?maj tam taky botičky s žirafou jestli tam nejsou akce?

lapar:ať jste co nejdřív v pořádku,to lítání po úřadech je vopruz

gabinka1012:z které části Kladna jseš?jestli to teda není tajný
2. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akzeret já jsem bydlela 6 let na Sítný a ted bydlíme tak rok na Braškově.Jo,jo ty botky pro ty děcka jsou dráhé ale co se dá dělat,hlavně že je to kvalitní.Ta moje beruška má se spaním problémy ještě ted ale nebudí nás jen si přeleze k nám do postele.Ale ten řev jaký spustí když se vzbudí a nás nenajde v postely.To je pak na dlouho po spaní.
2. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky u nás se opět spí se divim,ale večer bude dlouhej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

gabinka1012:bydlíš na Braškově tam to dobře znam bydlela tam za svobodna moje kámoška,ale odstěhovala se mi do N.Strašecí :frowning2: Naše malá nás hodně zlobila se spaním do dvou let já už z ní byla kolikrát na dně totálně hotová,vstávala mi denně třeba ve dvě ráno a do 4-5ti hodin jsme si "hráli" :astonished: nepomáhalo nic utahat neutahat nedat spát jít spát prostě nic ted má taky výpadky ale dá se to zkousnout no prostě je lehce hyperaktivní :grinning:
3. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, pokud kupujete plínky Sleep and play, tak teď třeba ty 7-18 kg 50Ks mají za 189,- kč do 8.7. v Bille. :slight_smile:
4. črc 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
áhoj. Tak teplota se v ten den vyšplhala na 38.7, ale ráno už po ní nebylo stopy. Asi to byl fakt ten zub.

Tenhle tejden bude dlouhej, jsme tu až do neděle slaměně. Ach jo... co nějakou slezinu? Nechete někdo přijít na drb? Něco upeču :sunglasses:
6. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj:slight_smile: kde se na kladne kupujou holinky a plastenka? myslela jsem, ze to zatim nebudem potrebovat, ale Simon je hroznej vodnicek a tohle leto mu zrejme vic nez koupani dopreje cakani v louzich a behani v desti:slight_smile:

lapa ve stredu nebo ve ctvrtek bychom se asi mohli zastavit, nebo jit do Beruchy nebo neco... jen se jeste domluvim s tchyni, ktery den chce prijet kouknout na vnoucka:slight_smile: V patek uz zas jedem pryc...
7. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

pik, holiny jsme loni koupili v Tescu, letos u Vietnamců, nosí je tak minimálně, že za tuto obuv fakt nebudu vyhazovat žádné sumy. Pláštěnku máme od loňska, koupila jsem ji v tom dětském obchůdku u Kauflandu (u parkoviště, vedle cukrárny).

Jdeme omrknout někam nějaký levný bazének na cachtání, i když má být od zítřka zase docela hnusně :unamused:

Pokud bude babinec někde v Beruně třeba ve čtvrtek, přijdeme též...
7. črc 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky....já koupila Tomovi nové holiny na MMB za 99 Kč :slight_smile: A jak se hodí, vymete každou louži, kterou vidí :grinning:
7. črc 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

adajar, gratulace k chlapečkovi :wink:

holky, já mám "cestovní horečku", v sobotu ráno jedem na týden na dovču, už se nemůžu dočkat...hlavně aby bylo hezky :sunglasses:

a jinak, pláštěnka viz. amina(kaufland) a holiny tamtéž v dětských botách ale mohli by je mít koneckonců v každé dobře zásobené obuvi, takže ccc, humanic???

akzeret, ten krámek je -pro mě- výbornej, ale dlouho jsem tam nebyla tak nevím :sunglasses:
7. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve čtvrtek bych taky mohla do Berušky, tak kdyžtak, upřesněte čas. Ď.
7. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Lapa ja krom patku muzu kazdy den. Taksi reknete. :grinning:
7. črc 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, pokud kupujete oblečky na prcky i v secondhandech, tak kamarádka má sekáček v Pleteném Újezdě, který se nachází kousíček za Kladnem (možné tam dojet i autobusem - cesta trvá cca 10 minut) . http://www.jkmvelkoobchod.ic.cz/

Oblečky dovážené z Anglie těchto značek: oblečení renomovaných světových firem těchto značek: NEXT, MARKS a SPENCER, GEORGE, ADAMS, BENETTON, C&A, H&M, MOTHER CARE, BhS, RALPH LAUREN, NEW LOOK, DOROTHY PERKINS, MACKAYS, CALVIN KLEIN, PRINCIPLES, TIMBERLAND, ETAM, ...

Ze sportovního oblečení: FILA, PUMA, ADIDAS, GAP, NIKE, UMBRO, REEBOK, ACTIVE, KAPPA, ELLE, ...
Budete-li mít čas a zájem, určitě se tam zastavte - mají otevřeno jen v sobotu i v neděli.
7. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, manža dneska přišel s tím, že by se chtěl snažit o druhé mimi :slight_smile: Začal, že se mnou musí mluvit o důležitých věcech a pak, jak jsem na tom s práškama a ať si to rozmyslím...
7. črc 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris - no to teda koukam... a co ty na to? chce se ti s nim do toho? A celkove se to mezi vama lepsi?
7. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, no já zírám! to je obrat!

Adajar, Pikk, Amino, tak co Beruška ve čtvrtek?
7. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tchyne prijede zitra, takze Beruska ve ctvrtek by byla ok - pro nas je mozna lepsi dopo tak od 10.30, ale kdyztak muzem i po o...
7. črc 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek