Sejděme se
ikuska26
23. únor 2007

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

Ahojte maminky, hladam spolocnicku na kocarovanie, vymenu skusenosti, alebo len pokec a prechadzky v kladne. Budem velmo rada, ak sa nejaka najdes, bo chodit stale sama s kocarkem je smutne a kedze mam vsetkych priatelov a rodinu na SK, aspon takto hladam... Som sa sem prestahovala v lete, no myslela som ze nahoda je blbec a ja sa zoznamim s nejakymi tehulkami a potom maminkami, ale stale nic.... :-S
draga
10. črc 2009
ahoj kladeňačky jsme zpět z Rakovníka ...

vidím, že jste měli srazík ...tak snad příště budu moct 😉

jj ten projekt je moc pěknej ale taky mi připadá nějak moc mega...no uvidíme do té doby může být všechno jinak :-o
oaza je poloprázdná, protože dle mého názoru je na blbém místě...do prahy kousek a navíc v ní není skoro nic, kdyby tam aspoň bylo to blbý CaA
kladenacka
10. črc 2009
Ahoj Lap. , já vím, ty ceny botiček jsou tam hrozný. A kde jinde na Kladně mají zdravot. nezávadnou obuv pro prcky? A levnější. Kam chodíš nakupovat botičky pro malou ty?

Někdo mi, myslím, říkal, že "pod" tím Tescem staví Globus (Hypernova). Ale nevím, jestli je to na 100 % pravda.
lapagerie
10. črc 2009
Kladeňačko, já chodím pro boty tam, cos psala. I když teda tenisky na hřiště máme z Oázy, z CCC (a jsou asi 100x lepený)
pikkumyy
10. črc 2009
lapa, iris - tak to se k vam hlasim do snazilkovskyho klubu - neberu prasky od dubna a cyklus se mi ustalil na peknych 25 dnech (coz vidim jeste neni nejhorsi🙂)

dneska jsme byli cely den v Praze a ja jsem uplne hotova... jeste musim zabalit veci na tyden pro sebe a pro Simona a zitra na Honza odveze na zbesilou tydenni akci 5 matek a 7 deti na chate🙂)
draga
10. črc 2009
kladenacka já botky nakupuju u paní v krámku co je v ulici rovnoběžně s hlavní třídou je to kousek od zámeckého parky...ceny tam má o něco menší, výběr taky, ale jsem tam spokojená paní je moc fajn...
iris
11. črc 2009
piku, já si to způsobila sama, páč jsem načla platíčko s HA, vzala jsem 5 zabletek a pak manže přišel s návrhem se snažit, tak jsem je hned vysadila a tím pádem mám MS týden od skončení té předchozí, ale myslím, že pak to bude ok...

A o botkách mi nemluvte, ty ceny jsou šílený... na MMB nabízejí nové Pegres na 559,--Kč
lapagerie
11. črc 2009
Pikk, jů, závidím. To bude nářez. My s Bibi jedem příští neděli na týden ke kamarádce, která má chlapečka 1,5 roku. Taky to asi bude stát za to 🙂

Tak holky, hurá do snažení a ať se brzo objeví vytoužené // na testu... To buide príma, budeme se slejzat v Berušce s břichama 🙂 Se nevejdem ke stolu 😃
lapagerie
11. črc 2009
Drago, přesně. V Oáze není jedinej slušnej krám, Doufala jsem v CA nebo HM už kvůli oblečkům na děti... Jediné, co mě tam těší, je Rossman, protože tady v okolí není slušná drogerie a Billa - tam chodím pro pleny 🙂
iris
11. črc 2009
V rossmannu mají bezva ceny za přesnídávky...teda aspoň v Rakovníku je kupuju za 10 Kč...
adajar
12. črc 2009
holky pro me je oaza dobra aspon jako zvireci kram pro morce tam kupuji vse. 😃

Jinak jsem se od ctvrtka nezastavila a tak jsem dneska spala do 11 hodin. 😃
A jinak vikend uspesnej malem me porazil 70kilovej pes a do bricha me trefil odrazenej balon. ]-( Ale nic se nam nestalo.

A sup sup do snazeni.
kladenacka
12. črc 2009
Adajar: my máme taky morče 😎 . Do zverimexu v Oaze se jezdím ale spíš jen dívat s prckem na zvířátka. Min. týden tam měli pěkné králíčky. Papoušci se Honzíkovi také moc libí 🙂
V Oaze se mi taky líbí drogerie, protože jsou tam široké chodby pro průjezd s kočárem a hlavně, kdykoliv tam přijdu, tak tam většinou není ani noha.
adajar
12. črc 2009
kladenacka no jsem asik moc lina no nekam dal chodit. jak mate stare morce??
kladenacka
13. črc 2009
Ad.: už je s námi 5 let. Jmenuje se: Mikvík.

Nešly byste třeba někdo s námi ve čtvrtek anebo v pátek, celkem kdykoliv někam na hřiště? Do Beruny anebo někam ven podle počasí? Zatím nic v plánu nemáme. Kdyžtak písněte. Budu ráda, když se k nám někdo přidá.
adajar
13. črc 2009
kladenacka tak to my ho mame jen 4 roky no on je samotar chudacek. 😃
draga
13. črc 2009
kladenacka my zase valíme zítra do Rakovníka ale v pátek už bysme měly být zase z5 tak kdyžtak pak někam můžem ... 😉
kladenacka
14. črc 2009
Beruška má od 13.-17.7. zavřeno kvůli dovolené !!!!!!, tak pozor abyste tam nešly zbytečně.
kladenacka
14. črc 2009
Tak můžem dle počasí v pátek Drago, kdyžtak zajít někam na hřiště. Ale to by se mi hodilo spíš už vyrazit z domu kolem 9,00 hod. KDe bydlíš?
iris
15. črc 2009
Kladenacka, díky ua info o Berušce! To je venku zase hnusně...chtěli jsme jít dnes pěšky na nákup do Křivoklátu...místo toho budeme doma, auto je v servisu :-p
adajar
15. črc 2009
iris a jak se vlastne mas?? 😉
kladenacka
15. črc 2009
A ty, Iris, bydlíš kde?
iris
15. črc 2009
Na Křivoklátě 😉
Máme se super, příští týden máme výročí svatby, třetí, manža pro mne má nějaké překvápko, tak jsem zvědavá.Jinak konečně v pondělí skončila MS, tak uvidíme, co bude dál...
kladenacka
15. črc 2009
Aha, Iris, tak to máš trochu Kladno z ruky. Tak to jsi hradní paní. To máš dobrý 🙂
bublinka9
15. črc 2009
sem tu dlouho nebyla... doufám že jste na mě nezapoměli x-)

kristýnka má ve 4 měsících 6940g a 64,5cm... kdybyste se chtěli zas někdy sejít písněte do IP nebo bublinka9@seznam.cz 😉

kladenacka: ale my se známe že? 😉
kladenacka
15. črc 2009
Bublinko, raději se nejdřív podívej do diskuzí na Koníkovi ohledně té krosny, ať víš, z čeho máš vybírat... viz úryvek .... Krosnička je tak pro dítě 1,5 roku staré 🙂 Musí být velmi stabilní a pevné v zádech. Takové ty ostatní nosítka jsou tak od 9ho měsíce... To že tam výrobce napíše že je to od 3 měsíců je nesmysl. Dítěti to bortí páteř.

Manža bere prcka do krosny, když chodí se psem do bažantnického lesa na vycházku. S kočárem se mu moc chodit nechce😞
bublinka9
15. črc 2009
já ji sháním dopředu ale krosny stabilnější chci aby pořádně vydržela... jenže ty stojí přes 3000,- :-| 😞
kladenacka
16. črc 2009
Drago, omlouvám se, v pátek mi to nakonec nevyjde. Tak snad někdy příště.
iris
16. črc 2009
Ahoj holky...

Kladenacka, nejsem přímo hradní paní, bydlíme kousek od Křivoklátu, je tu krásně, ale na Kladno jsem chodila na základku i na středni 🙂

Manža tuhle povídal, Tome, copak ti nadělí ježíšek? Sestřičku? 😃 Tak říkám, to k Vánocům nestíháme 🙂
adajar
17. črc 2009
iris chlap je vtipalek vid. 😉
iris
18. črc 2009
Tak aspoň kdyby se zadařilo do té doby oěhotnět 😉
adajar
19. črc 2009
iris hlavne netlac na pilu 😉

Začni psát odpověď...

Odešli