• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
ahoj kladeňačky jsme zpět z Rakovníka ...

vidím, že jste měli srazík ...tak snad příště budu moct :wink:

jj ten projekt je moc pěknej ale taky mi připadá nějak moc mega...no uvidíme do té doby může být všechno jinak :astonished:
oaza je poloprázdná, protože dle mého názoru je na blbém místě...do prahy kousek a navíc v ní není skoro nic, kdyby tam aspoň bylo to blbý CaA
10. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lap. , já vím, ty ceny botiček jsou tam hrozný. A kde jinde na Kladně mají zdravot. nezávadnou obuv pro prcky? A levnější. Kam chodíš nakupovat botičky pro malou ty?

Někdo mi, myslím, říkal, že "pod" tím Tescem staví Globus (Hypernova). Ale nevím, jestli je to na 100 % pravda.
10. črc 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kladeňačko, já chodím pro boty tam, cos psala. I když teda tenisky na hřiště máme z Oázy, z CCC (a jsou asi 100x lepený)
10. črc 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa, iris - tak to se k vam hlasim do snazilkovskyho klubu - neberu prasky od dubna a cyklus se mi ustalil na peknych 25 dnech (coz vidim jeste neni nejhorsi:slight_smile:)

dneska jsme byli cely den v Praze a ja jsem uplne hotova... jeste musim zabalit veci na tyden pro sebe a pro Simona a zitra na Honza odveze na zbesilou tydenni akci 5 matek a 7 deti na chate:slight_smile:)
10. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kladenacka já botky nakupuju u paní v krámku co je v ulici rovnoběžně s hlavní třídou je to kousek od zámeckého parky...ceny tam má o něco menší, výběr taky, ale jsem tam spokojená paní je moc fajn...
10. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
piku, já si to způsobila sama, páč jsem načla platíčko s HA, vzala jsem 5 zabletek a pak manže přišel s návrhem se snažit, tak jsem je hned vysadila a tím pádem mám MS týden od skončení té předchozí, ale myslím, že pak to bude ok...

A o botkách mi nemluvte, ty ceny jsou šílený... na MMB nabízejí nové Pegres na 559,--Kč
11. črc 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikk, jů, závidím. To bude nářez. My s Bibi jedem příští neděli na týden ke kamarádce, která má chlapečka 1,5 roku. Taky to asi bude stát za to :slight_smile:

Tak holky, hurá do snažení a ať se brzo objeví vytoužené // na testu... To buide príma, budeme se slejzat v Berušce s břichama :slight_smile: Se nevejdem ke stolu :grinning:
11. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, přesně. V Oáze není jedinej slušnej krám, Doufala jsem v CA nebo HM už kvůli oblečkům na děti... Jediné, co mě tam těší, je Rossman, protože tady v okolí není slušná drogerie a Billa - tam chodím pro pleny :slight_smile:
11. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
V rossmannu mají bezva ceny za přesnídávky...teda aspoň v Rakovníku je kupuju za 10 Kč...
11. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pro me je oaza dobra aspon jako zvireci kram pro morce tam kupuji vse. :grinning:

Jinak jsem se od ctvrtka nezastavila a tak jsem dneska spala do 11 hodin. :grinning:
A jinak vikend uspesnej malem me porazil 70kilovej pes a do bricha me trefil odrazenej balon. :angry: Ale nic se nam nestalo.

A sup sup do snazeni.
12. črc 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar: my máme taky morče :sunglasses: . Do zverimexu v Oaze se jezdím ale spíš jen dívat s prckem na zvířátka. Min. týden tam měli pěkné králíčky. Papoušci se Honzíkovi také moc libí :slight_smile:
V Oaze se mi taky líbí drogerie, protože jsou tam široké chodby pro průjezd s kočárem a hlavně, kdykoliv tam přijdu, tak tam většinou není ani noha.
12. črc 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kladenacka no jsem asik moc lina no nekam dal chodit. jak mate stare morce??
12. črc 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ad.: už je s námi 5 let. Jmenuje se: Mikvík.

Nešly byste třeba někdo s námi ve čtvrtek anebo v pátek, celkem kdykoliv někam na hřiště? Do Beruny anebo někam ven podle počasí? Zatím nic v plánu nemáme. Kdyžtak písněte. Budu ráda, když se k nám někdo přidá.
13. črc 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kladenacka tak to my ho mame jen 4 roky no on je samotar chudacek. :grinning:
13. črc 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kladenacka my zase valíme zítra do Rakovníka ale v pátek už bysme měly být zase z5 tak kdyžtak pak někam můžem ... :wink:
13. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruška má od 13.-17.7. zavřeno kvůli dovolené !!!!!!, tak pozor abyste tam nešly zbytečně.
14. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak můžem dle počasí v pátek Drago, kdyžtak zajít někam na hřiště. Ale to by se mi hodilo spíš už vyrazit z domu kolem 9,00 hod. KDe bydlíš?
14. črc 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kladenacka, díky ua info o Berušce! To je venku zase hnusně...chtěli jsme jít dnes pěšky na nákup do Křivoklátu...místo toho budeme doma, auto je v servisu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris a jak se vlastne mas?? :wink:
15. črc 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ty, Iris, bydlíš kde?
15. črc 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Křivoklátě :wink:
Máme se super, příští týden máme výročí svatby, třetí, manža pro mne má nějaké překvápko, tak jsem zvědavá.Jinak konečně v pondělí skončila MS, tak uvidíme, co bude dál...
15. črc 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, Iris, tak to máš trochu Kladno z ruky. Tak to jsi hradní paní. To máš dobrý :slight_smile:
15. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem tu dlouho nebyla... doufám že jste na mě nezapoměli :dizzy_face:

kristýnka má ve 4 měsících 6940g a 64,5cm... kdybyste se chtěli zas někdy sejít písněte do IP nebo bublinka9@seznam.cz :wink:

kladenacka: ale my se známe že? :wink:
15. črc 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bublinko, raději se nejdřív podívej do diskuzí na Koníkovi ohledně té krosny, ať víš, z čeho máš vybírat... viz úryvek .... Krosnička je tak pro dítě 1,5 roku staré :slight_smile: Musí být velmi stabilní a pevné v zádech. Takové ty ostatní nosítka jsou tak od 9ho měsíce... To že tam výrobce napíše že je to od 3 měsíců je nesmysl. Dítěti to bortí páteř.

Manža bere prcka do krosny, když chodí se psem do bažantnického lesa na vycházku. S kočárem se mu moc chodit nechce:frowning2:
15. črc 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ji sháním dopředu ale krosny stabilnější chci aby pořádně vydržela... jenže ty stojí přes 3000,- :unamused: :frowning2:
15. črc 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, omlouvám se, v pátek mi to nakonec nevyjde. Tak snad někdy příště.
16. črc 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...

Kladenacka, nejsem přímo hradní paní, bydlíme kousek od Křivoklátu, je tu krásně, ale na Kladno jsem chodila na základku i na středni :slight_smile:

Manža tuhle povídal, Tome, copak ti nadělí ježíšek? Sestřičku? :grinning: Tak říkám, to k Vánocům nestíháme :slight_smile:
16. črc 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris chlap je vtipalek vid. :wink:
17. črc 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak aspoň kdyby se zadařilo do té doby oěhotnět :wink:
18. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris hlavne netlac na pilu :wink:
19. črc 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek