• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Netlačím :slight_smile:
Tomík má už dva dny průjem, tak je na dietě.A dneska se nějak osypal , jen na tělíčku, ale šestou nemoc už jsme měli :confused: Zítra jdeme stejně k doktorce na kontrolu, měl ve čt a pá i teploty, tak uvidíme, co nám řekne.
19. črc 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
hlásím se zpět z dovolené :slight_smile: bylo fajn, teplo až vedro, koupání skvělé, Věrka se vyřádila :dizzy_face: já odpočinula :sunglasses:
Koukám, že jste se sešly, to je dobře, tak příště se aspoň s některou z Vás taky uvidím :wink:

Věrka má dneska první noc bez milovaného dudlíka, tak se trochu bojím, co bude...usnula s přemlouváním , ať jdem koupit nového, nebo na zahradu vykopat toho starého(jsem jí ho totiž dala do ruky, že má díru a že ho teda zahrabem do hlíny, když je "nemocnej"...nejdřív koukala, ale pak ho sama zahrabala)

Jinak, s tím snažením, my už od loňského listopadu a pořád nic :frowning2: tak ať je máme co nejdřív, ty //)
19. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kony, to přijde, určitě! :wink: Jer fajn,že jste si užili dovču.A bez dudlíka to taky půjde :slight_smile:

Dneska Tom seděl 2 h na nočníku, potřebuju moč k doktorce, no a když se konečně vyčůral a přelila jsem do zkumavky...tak Tom tu zkumavku vylil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky kdopak ma casek v patek???? Ja se jen tak ptam teda pokud nebude hic.
22. črc 2009 v 05:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, v pátek budu mít volno, ale až odpoledne. Dopo jedem se známými na výlet do Lán.
22. črc 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kladen no me je to jedno, ale ja muzu jen od 14-16
22. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kladenacka, na Lánech je super dětské hřiště :wink:

Adajar, my jsme bez auta, dělají nám komplet brzdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris jo tak to je blbe bez auta co??? :wink:
22. črc 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsme byli pěšky nakoupit ve Zbečně, včera v Křivoklátě :grinning: A na večer mám slíbené překvápko, máme výročí svatby, ale nebude to večeře
22. črc 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris to musis zitra napsat co to bylo. :wink:
22. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
napíšu...a teď jdu upéct dort
22. črc 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, no jde to zatím dobře-bez toho dudlíku :sunglasses: I když první dva dny byly scény příííšerné, už jsem myslela, že Věrce šoupnu jeden schovanej, děravej :astonished: Ale vydržela jsem to, tak teď už snad v pohodě
...jinak musím říct, že koukám, jakej to u Vás nabralo obrat, tak jen tak dál, snad už bude manža mít rozum...

kde v Lánech je to hřiště, dá se tam zajet případně busem???

Adajar, v pátek zatím nic nemáme, ale nevim nevim, 14-16 je pro nás "blbá" hodina, Věrka spí tak do tří a než se vyhrabem ven... :frowning2:
22. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do Lán se busem zajet dá určitě, hřiště je, když se jde od zastávky ( na náměstí, ne u hřbitova) směrem k hotelu Classic a pak pořád rovně, po levé straně je tam parkoviště a rybník, ten rybník se jakoby musí obejít, to už pak je vidět :wink:

Tom dudlík nikdy neměl...
Snad už to u nás bude dobré, teď uvidíme, kdy se zadaří sourozenec :wink:
22. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony nebo muzu dopoledne. :wink:
22. črc 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak jsme včera zvládli večeři...a pak jsem měla možnost podívat se do zákulisí hradu mimo prohlídkovou trasu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jednou jsem se zmínila, že bych chtěla vidět to, co je ukryto, nebo zatím nezpřístupněno a včera mi to bylo splněno :slight_smile:
23. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris fakt no tak to muselo byt krasne ja teda Krivoklad miluju jako hrad takze ticha zavist. :grinning:
23. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt super...hlavně ten výhled a byli jsme pod střechou a např. na balkoně, odkud kynuli králové poddaným :wink: Ale taky třeba mrtví netopýři :stuck_out_tongue_closed_eyes: A hodinový stroj :dizzy_face:
23. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris tak to se manza vyznamenal. :wink:
23. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda jo, vůbec jsem netušila, co se chystá :dizzy_face:
23. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris no a mas nejake fotecky???
23. črc 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemám :frowning2: manža foťák nevzal, ale to nevadí, to se nedá zapomenouit :wink:
23. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris to ti verim. no krasnej darek.
23. črc 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tady je živo :angry: :grinning:
27. črc 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak se máte všichni?? nechcete se někdy sejít?
27. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bubli...kristýnce dodatečně vše nej k svátku :dizzy_face:
27. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme ;) je to aktivní dítě... dneska jsem jí musela objednat tu hrací deku tak snad jí to zabaví...
27. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomík měl hrací deku FP a miloval to :wink:
27. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budu kupovat od jedný paní z kladna za 550,- nějakou JOLLYBABY ale vypadá fakt dobře, pak dám fotky... já renovuju album aby se toho sem vešlo víc.. a ještě upravguju fotky na rajče.net takže až to budu mít hodím sem odkaz...

a co ten sraz? nemá někdo čas? třeba zítra?
27. črc 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tady je ale živo :angry:
28. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se chystáme ve čtvrtek do Kladna do kina :wink: A Tomík bude na víkend u našich, tak budeme mít chvilku pro sebe :dizzy_face:
28. črc 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek