Sejděme se
ikuska26
23. únor 2007

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

Ahojte maminky, hladam spolocnicku na kocarovanie, vymenu skusenosti, alebo len pokec a prechadzky v kladne. Budem velmo rada, ak sa nejaka najdes, bo chodit stale sama s kocarkem je smutne a kedze mam vsetkych priatelov a rodinu na SK, aspon takto hladam... Som sa sem prestahovala v lete, no myslela som ze nahoda je blbec a ja sa zoznamim s nejakymi tehulkami a potom maminkami, ale stale nic.... :-S
iris
19. črc 2009
Netlačím 🙂
Tomík má už dva dny průjem, tak je na dietě.A dneska se nějak osypal , jen na tělíčku, ale šestou nemoc už jsme měli =-) Zítra jdeme stejně k doktorce na kontrolu, měl ve čt a pá i teploty, tak uvidíme, co nám řekne.
kony
19. črc 2009
Ahojky holky 🙂
hlásím se zpět z dovolené 🙂 bylo fajn, teplo až vedro, koupání skvělé, Věrka se vyřádila x-) já odpočinula 😎
Koukám, že jste se sešly, to je dobře, tak příště se aspoň s některou z Vás taky uvidím 😉

Věrka má dneska první noc bez milovaného dudlíka, tak se trochu bojím, co bude...usnula s přemlouváním , ať jdem koupit nového, nebo na zahradu vykopat toho starého(jsem jí ho totiž dala do ruky, že má díru a že ho teda zahrabem do hlíny, když je "nemocnej"...nejdřív koukala, ale pak ho sama zahrabala)

Jinak, s tím snažením, my už od loňského listopadu a pořád nic 😞 tak ať je máme co nejdřív, ty //)
iris
20. črc 2009
Kony, to přijde, určitě! 😉 Jer fajn,že jste si užili dovču.A bez dudlíka to taky půjde 🙂

Dneska Tom seděl 2 h na nočníku, potřebuju moč k doktorce, no a když se konečně vyčůral a přelila jsem do zkumavky...tak Tom tu zkumavku vylil :-p
adajar
22. črc 2009
Ahojky holky kdopak ma casek v patek???? Ja se jen tak ptam teda pokud nebude hic.
kladenacka
22. črc 2009
Ahoj, v pátek budu mít volno, ale až odpoledne. Dopo jedem se známými na výlet do Lán.
adajar
22. črc 2009
kladen no me je to jedno, ale ja muzu jen od 14-16
iris
22. črc 2009
Kladenacka, na Lánech je super dětské hřiště 😉

Adajar, my jsme bez auta, dělají nám komplet brzdy :-p
adajar
22. črc 2009
iris jo tak to je blbe bez auta co??? 😉
iris
22. črc 2009
dneska jsme byli pěšky nakoupit ve Zbečně, včera v Křivoklátě 😃 A na večer mám slíbené překvápko, máme výročí svatby, ale nebude to večeře
adajar
22. črc 2009
iris to musis zitra napsat co to bylo. 😉
iris
22. črc 2009
napíšu...a teď jdu upéct dort
kony
22. črc 2009
Iris, no jde to zatím dobře-bez toho dudlíku 😎 I když první dva dny byly scény příííšerné, už jsem myslela, že Věrce šoupnu jeden schovanej, děravej :-o Ale vydržela jsem to, tak teď už snad v pohodě
...jinak musím říct, že koukám, jakej to u Vás nabralo obrat, tak jen tak dál, snad už bude manža mít rozum...

kde v Lánech je to hřiště, dá se tam zajet případně busem???

Adajar, v pátek zatím nic nemáme, ale nevim nevim, 14-16 je pro nás "blbá" hodina, Věrka spí tak do tří a než se vyhrabem ven... 😞
iris
22. črc 2009
Do Lán se busem zajet dá určitě, hřiště je, když se jde od zastávky ( na náměstí, ne u hřbitova) směrem k hotelu Classic a pak pořád rovně, po levé straně je tam parkoviště a rybník, ten rybník se jakoby musí obejít, to už pak je vidět 😉

Tom dudlík nikdy neměl...
Snad už to u nás bude dobré, teď uvidíme, kdy se zadaří sourozenec 😉
adajar
22. črc 2009
kony nebo muzu dopoledne. 😉
iris
23. črc 2009
Ahoj holky...tak jsme včera zvládli večeři...a pak jsem měla možnost podívat se do zákulisí hradu mimo prohlídkovou trasu x-) x-) x-) Jednou jsem se zmínila, že bych chtěla vidět to, co je ukryto, nebo zatím nezpřístupněno a včera mi to bylo splněno 🙂
adajar
23. črc 2009
iris fakt no tak to muselo byt krasne ja teda Krivoklad miluju jako hrad takze ticha zavist. 😃
iris
23. črc 2009
Fakt super...hlavně ten výhled a byli jsme pod střechou a např. na balkoně, odkud kynuli králové poddaným 😉 Ale taky třeba mrtví netopýři :-p A hodinový stroj x-)
adajar
23. črc 2009
iris tak to se manza vyznamenal. 😉
iris
23. črc 2009
to teda jo, vůbec jsem netušila, co se chystá x-)
adajar
23. črc 2009
iris no a mas nejake fotecky???
iris
23. črc 2009
nemám 😞 manža foťák nevzal, ale to nevadí, to se nedá zapomenouit 😉
adajar
23. črc 2009
iris to ti verim. no krasnej darek.
bublinka9
27. črc 2009
no tady je živo ]-( 😃
bublinka9
27. črc 2009
a jak se máte všichni?? nechcete se někdy sejít?
iris
27. črc 2009
ahoj bubli...kristýnce dodatečně vše nej k svátku x-)
bublinka9
27. črc 2009
děkujeme 😉 je to aktivní dítě... dneska jsem jí musela objednat tu hrací deku tak snad jí to zabaví...
iris
27. črc 2009
Tomík měl hrací deku FP a miloval to 😉
bublinka9
27. črc 2009
já budu kupovat od jedný paní z kladna za 550,- nějakou JOLLYBABY ale vypadá fakt dobře, pak dám fotky... já renovuju album aby se toho sem vešlo víc.. a ještě upravguju fotky na rajče.net takže až to budu mít hodím sem odkaz...

a co ten sraz? nemá někdo čas? třeba zítra?
bublinka9
28. črc 2009
no tady je ale živo ]-(
iris
28. črc 2009
Ahoj holky, tak se chystáme ve čtvrtek do Kladna do kina 😉 A Tomík bude na víkend u našich, tak budeme mít chvilku pro sebe x-)

Začni psát odpověď...

Odešli