• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Ja myslim, ze mozeme ist spolu uz odtialto, ked to zvladneme, ked nie, tak si posleme sms. Cez vikend som si pozicala nabijacku a dobila mobil, takze zajtra mi urcite bude fungovat. Tak mozeme sa dohodnut medzi tou pol 2, 2, ako to budete stihat s kojenim, ja byvam este kusocek dalej za Hvezdou, ked idete po hlavnej, Vodarenskej, smerom na Sletiste, hned pri zastavke autobusu z Prahy, tak sa stretnime rovno tu :grinning: , len upresnite kedy.
4. čer 2007 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silvi tak teda o půl druhé na té zastávce? Jen řekni, je to zastávka U Hvězdy nebo jiná?? nedovedu si to teď vybavit, kterou myslíš...?
A Ty Drago, přidáš se taky na "pěší tůru"? A ostatní kladenky?
4. čer 2007 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jojo já se přidám...Dalík dneska dostal pigárko tak snad bude ok kdyby byl mrzutej tak se aspoň zajdu podívat a kousek projít a vrátíme se...tak v kolik??? ta zastávka busu je ok
4. čer 2007 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ajojte, tak ja dojdem na sletiste, ta zastavka mi nieco vravi ale neviem si to vybavit kde to presne je...alebo si mrknem mapu...
4. čer 2007 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
juj uz som kukla spoje busov, ta zastavka to je daleko odo mna....ja budem na to k sletisti,...neviem kedy nam vynde kojenie, ale ked tam budem tak sa vam niektorej ozvem, vsak vy tam asi o 14tej budete uz nie?...mozno tam budem skor alebo neskor, zalezi od Sebiho...tesim sa na vas aj vase dietky :grinning:
4. čer 2007 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ikuško, Ty máš "hvězdu" fakt daleko, na druhé straně Kladna skoro :wink: to jsem spíš myslela na nás z kročehlav :slight_smile: drago, ok,těším se :slight_smile:
papa zítra
4. čer 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok a v kolik vlastně jsme se dohodly?
4. čer 2007 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, jsme domluvené na půl druhou u zastávky - já m ám zato, že U Hvězdy...Je to tak Silvi?
5. čer 2007 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony myslím že Silva psala, že je to zastávka kousek od městké za tou U hvězdy je to zastávka busu z Prahy teda pokud jste se nedomluvily jinak...jo a kdyby něco mám na tebe mobil tak bych ti písla u nás jeden neví, protože po tom očkování uvidím jak a co zatím teda spinkal celou noc a teď ještě dochrňuje :slight_smile: jo a včera jsem byla u té doktorky tak sice nepřikrmuju ale říkala že přibírá opravdu na té spodní hranici a že asi teda bude takový to hubený dítě...akorát mi doporučila na to ublinkávání nutriton tak to je taky dílo při kojení tohle do něj rvát :slight_smile:
5. čer 2007 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jO táák, já jsem to hned nepochopila, já myslela, že je to JINÁ zastávka a ona JE to U Hvězdy , už to chápu, ta pardón pardón, nějak mi to ještě pomalu myslí :grinning: :sunglasses: , tak už vim, tak o půl druhé tam :wink:

Drago, Věruš taky nějak dlouho spí, už měla dávno jíst...O tom nutritonu jsem taky už četla, to teda musí být fuška :frowning2: , ale to zvládnete a třeba se to zlepší :wink: Tak ať je Dalíček bez "následků" z očkování, ať s námi může taky ven :slight_smile:
5. čer 2007 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky tesim sa uz na vas dnes, no trosku ma vytaca to pocasie, clovek nevie ako dieta obliect...ale asi bude hic ...vsak uvidime... :unamused:
5. čer 2007 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony ona to JE jiná zastávka :grinning: :grinning: ale je to kousíček od té městské ještě se přejde silnice a pak je tam busová z Prahy a taky tam stojí taxíci snad se najdem :grinning: teda pokud nebude třeba pršet tak snad dorazíme :grinning:
5. čer 2007 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak sa tu smejem, jak 'zastavkujete' :grinning: ... presne tak, ako pise draga, nie je to zastavka mestskych autobusov priamo pri Hvezde, ale kusok dalej v smere jazdy autobusov, zastavka autobusov z Prahy a hned vedla nej je taka stvorposchodova 'kocka', tam byvame :dizzy_face: . Keby nieco, mame mobily. Tak o pol druhej, pa :wink: a smer Sletiste a ikuska :dizzy_face:
5. čer 2007 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky :grinning: to je v pohodě, my to najdem :sunglasses: Já je beru všechny 4 ty zastávky jako "U Hvězdy" :wink: Mě to hnedka nedošlo, jako že to Silva takhle upřesňuje...

To my když si dáváme sraz s manželem "na zastávce" ( která většinou bývá na obou stranách silnice :sunglasses: ) tak mi nikdy neřekne, na které straně bude čekat, to jsou pak naháněčky :grinning: :grinning:
5. čer 2007 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky a miminká!

Pozná z vás niektorá Alenu Dohnálkovú? Je z Uhnošte a mé takmer dvojročného synčeka.
5. čer 2007 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mulan, bohužel, Alenu neznám :frowning2:
5. čer 2007 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsme se nakonec sešly s Kony a s Ikuskou bylo to fajn :slight_smile:)

mulan z Unhoště znám Evičku co s emnou rodila ale Alenu ne ale můžu se optat mám v Unhošti kamarádku z bývalé práce :slight_smile:
5. čer 2007 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky,tak som rada ze sme sa stretli konecne, bolo to super, dufam si to zopakujeme a hadam aj na dlhsie :slight_smile:

Mulan, tak z Unhoste nikoho neznam.. :frowning2:
5. čer 2007 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teeeeda, :angry: Ved mi Kony pisala, ze uz odchadzaju a Ikuska este neprisla :confused: , tak to nechapem. Ja som sa nakoniec otocila a sli sme okolo vlacikov k Tescu a na ihrisko :frowning2: . Priserne su preplnene tie ihriska, po tej tretej, jak sa deti vyspia sa to tam zlieza a je hlava na hlave. Ja ani poriadne ihriska nepoznam, len Sletiste a pri Kony. :unamused:

Tak holky, snad to nabuduce lepsie vyjde, mne totiz dievcata posledne dni zle v noci zaspavaju a potom vstavaju az okolo 10 a na tu pol druhu to potom nestiham :frowning2:
6. čer 2007 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
silvi však my už odcházeli ale akorát stihla ikuska dorazit tak nás šla vyprovodit lesíkem a neboj příště to vyjde...taky mě napadlo že je jendo hřiště u nás u té školky tak tam se třeba můžem sejít kdybys tam s kočkama dorazila
6. čer 2007 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...dlouho jsem tady nebyla..porad bylo nejak co delat¨..a mela jsem tady taky tu kamaradku...
jak se mate???...co srazik?..vyvedl se??...ja se priste urcite pridam..ale maji byt vedra a to bude sila...navic Esterce roste uz druhy zoubecek a docela to prozivame..tak az to bude za nami pujdu moc rada..
zatim se mejte moc pekne a papapa
6. čer 2007 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silvi, jak píše Draga, už jsme byly na odchodu, když Ikuška dorazila ( a to bylo chvíli před tím, než jsem Ti psala) :frowning2:

Domlouvaly jsme se některý den příští týden... :slight_smile: Můžem to teda zkusit příště trochu později, sejít se třeba až ve tři ve čtyři ( krmení miminek :sunglasses: )

Ikuško, určitě, delší srazík bude lepší ( zkusím si to "krmení" venku aspoň :confused: )
A hřiště OK, souhlas, znám ještě jedno pěkné nedaleko našich bydlišť :wink:

Zatím papa a která z "nových" kladenek se přidá, bude vítaná :slight_smile:
7. čer 2007 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, tak uz sa tesim nabuduce, mozno aj pondelok alebo utorok, ...v pon asi budem dospavat vylet na moravu...Dnes mam kopec roboty, pobalit, oprat, pozehlit, navarit...a tak sa trosku dat dokopy, prave som si vydepilovala depilatorom jednu nohu, celu aj stehno, aaauuuu...ale uz bolo na case :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Skorn, tak uz druhy, a ten prvy mate von? ja som nasla uz 3 biele bodky Sebikovi v puske, ale zatial sa ziadny nepredral, asi az za mesiac...niekedy na noc dam aj Calgel, a asi mu pomaha, lebo vzdy spinka dlho... :confused:

Draga a Kony, som rada, ze som vas este stihla na tej prechadzke.....inak mne by to tiez vyhovovalo viac o tej 15tej, 16stej...to uz ani slnko pripadne nebude tak palit a nebojte sa "krmenie" von je uplne v poho, staci zahodit predsudky a vsetko pojde,...ved s malymi nebudete furt sediet doma, tak by si mali na to zvyknut...to pojde ako po masle , ja som tiez vzdy bezala domov s urevanym sebim ked chcel papat a na co...teraz je to ok :wink:
7. čer 2007 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: Tak som si dnes bola dokupit dalsie kvietky na balkon :sunglasses: a mali take nadherne, ze som to klasicky prehnala a kupila viac, nez som planovala :dizzy_face: . Ale uz ich nedam von na balkon, zase by mi ich utopilo a dolamalo :cry: , dam si ich pekne zvnutra (mame zaskleny) a pekne si ich ochranim :grinning: . Dnes som cumela na tu prietrz - slnko svietilo jak o dusu a do toho lejak a vietor :confused:

Dnes sme sli s dievcatami von az neskoro, aj to len do toho Baumaxu a na nakup, lebo som sa pustila do robenia si poriadku v skolskych papieroch :confounded: katastrofa! Ale dievcata boli zlate, ani mi v nich nerobili bordel, ked som ich zacala rozkladat a kopkovat po celej obyvacke :dizzy_face: . Za posledne tyzdne, mozno mesiace sa hooooodne zlepsili v pocuvani, prikazy a dohovarania zacinaju fungovat, aj ked sa zdalo, ze vsetko pustaju jednym uchom dnu a druhym von. A zrazu z nich vyliezaju moje slova :grinning: , je to sranda. Zacinaju obe naberat ceske vyrazy, najskor asi z rozpravok, tak som zvedava, dokedy im vydrzi aspon trochu slovenciny, ked zacnu chodit do skolky :frowning2: .

Zajtra musim skocit do prace, nechce sa mi :unamused: , ale konci skolsky rok, pisali sa testy a musime pisat s coteacherami hodnotenia - uf! :confounded:

Buduci tyzden ide drahy na sluzobku do Mnichova, ale ani neviem presne ktore dni, asi stredu, stvrtok, tak to bude zas narocne v stredu s pracou. Len dufam, ze mi zase nezlyha hlidani, uz by mi bolo trapne. :unamused:

Tak keby to zostalo na ten utorok, to stretko, tak sa pridam. :slight_smile: Ikuska, prijemny vylet, ostatnym krasny vikend s manzelmi a detickami. Skorn, rada ta uvidim, tak snad sa malej ulavi :slight_smile:

Draga, myslis ihrisko pri skolke Vodarenska? Alebo ktore? Ja ani neviem totiz, kde presne byvas. :angry: Tam teraz vyrastla nova cukraren, co som si vsimla :slight_smile: A Kony, ty mas nejak zmapovane tie ihriska :slight_smile: tak som zvedava. Tesim sa na vas, dufam, ze sa uvidime v utorok.

pa pa :slight_smile:
7. čer 2007 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky
tak sme boli u doktorky po 6 tyzdnoch a mame 5,56kg.takze asi mam smotanu nie mlieko co?Ikuska to i Sebik je taky cvalik ze?v utorok by sme sa radi uz pridali ale este musime k gynekolozke a vybavit ten pas.konecne nam doslo potvrdenie o obcianstve.takze ked tak az ten dalsi tyzden by sme sa pridali.
8. čer 2007 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikuska já nemám předsudky klidně kozisko vyndám :slight_smile:) ale problém je že Dalíček ublinkává a musím mu s mlíkem dávat nutriton a ten teda fakt težko do něj venku dostanu :slight_smile: navíc je to malý psychoušek a moc se nechce venku přisávat už jsem to zkoušela vícekrát :slight_smile:

silvi myslím hřiště u školky v Lacinovce je to za tím učilištěm U hvězdy oni ho teď opravili je menší ale myslím, že je docela dobré
8. čer 2007 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
skorn zoubky teda to je rychlík takť vás to moc nebolí já se modlím až to bude u nás jak to přežijem :grinning:
8. čer 2007 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahojky..,

Drago...no je to rychlik..uz mame dva..ja to taky necekal tak brzo..ten prvni uplne v pohode a ten druhej poradne ofnukala...chudinka nase..ale uz je venku a je z ni opet veselej cvalicek:slight_smile:..

hriste v Lacinovce je ok...bydlim kousek odtud..

zkusim vlozit neco do diskuze..jestli to tady jde..

8. čer 2007 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
..
8. čer 2007 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmm...tak nejde...skoda..
8. čer 2007 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek