• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
holky ja mu to rikam porad. :grinning: :grinning:
2. srp 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf, tak jsem se překonala a dala pár fotek do alba :wink:
2. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od kamarádky zajímavý tip, kam jet s prckama, teda hlavně s klukama za letadly na pražskou Ruzyň: http://www.cosdetmi.cz/exkurze-letiste-praha-ida237
3. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zatim porad drzime. :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak to je fajn. :slight_smile:
4. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar moc na vás myslím a měj hezky nožky u sebe :wink:
4. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adajar - drzime palecky :slight_smile:
4. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar:jen tak dál :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf... koukám že se tu nic neděje :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj maminy, vidim, ze nikdo nereaguje ma moj prispevok o stranku dalej, tak pisem zase :wink: , na Sk sme este 2 tyzdne do sestrinej svadby a potom sa uz vraciame do kladna, dufam, ze dame nejake stretko, spolocny koupak, alebo tak nieco? :slight_smile:

Inak maminy, Kony a Dragus a vsetky, co mate "cochvila" 3 rocne dietko, ako ste to vyriesili bez skolky a materskej? da sa poziadat o predlzenie? praca na doma? babicky??? co budete robit?

bubli bubli, ako mala kristynka, urcite uz naraaastala a je to uz sikulka?
5. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikusko, tak já klidně na sraz půjdu... stačí jen napsat kdy... :wink: mobil na mě máš a nebo písni do IP
6. srp 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
iku požádat nemůžeš a v práci na tebe čekat nebudou jen pokud budeš mít opravdu výborného zaměstnavatele a třeba by počkal do toho září ale mateřská ti zkončí podle toho jak sis jí vybrala dlouhou ...já nevím co budu dělat...zatím jsem to vypustila a uvidím chci se jít optat znovu do několika školek ale šanci nevidím...babička 100% hlídat nebude a tak fakt budu řešit až dle situace :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak všechny zadravím :wink:
6. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše setřenka slavila 3roční narozeniny a s hlídáním to je tak že je pokaždý u někoho - no prostě kdo má čas... teta, babička, kamarádka...

jinak co s tím srazem? víte že v oáze zrušili to posezení?
6. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj Iku, já hodlám znovu otěhotnět, kdybych nestihla porodit do tří let Věrky, tak asi zkusím požádat zaměstnavatele o neplacené volno, jestli ovšem nebudu do jejích třech ani těhule, tak holt znovu nastoupím, kdyby mě vyhodili, tak najdu něco jiného. jinak jestli nám nedopadne práce, zůstává na 5 měsíců pracák, no to by v tom byl čert, kdybysme do pěti měsíců nenašly práci no ne :astonished: :sunglasses: no a když budem mít práci, snad nám vemou i děti do školky, nevim, jak to vlastně doopravdy chodí, ale hodně tříletých dětí co znám se do školek dostalo, ať už mamči pracují či ne ...:slight_smile:
6. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau bublíí
jaký posezení zrušili????honem drby sem :sunglasses:
6. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabčo ale já jako práci mám jistou a stejně Dálu nevzali...ale jak říkám uvidíme...jo a u nás v termínu máš psaníčko :wink:
6. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak jedině otěhotnět, ne? :wink:
My se budeme hodně snažit, teď jsem dostala první přírodní MS po vysazení, dokonce zázrakem přesně po 28 dnech, to jsem teda koukala.Snad se nám zadaří.
7. srp 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,tak to druhe dieta ma laka, ale aby to bolo ako riesenie situacie, sa mi az tak nepaci. no ja hlavne chcem najprv dostudovat, alebo spraivt aspon Bc. a potom dalsie baby, mozno prestahovat, je to narocnejsie....fakt neviem ako to bude :(

a srazik budeme moct cca od 20.8. vsak sa ozvem na konika, majte sa krasne a dakujem za uprimnost :D
7. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, já jsem z té jejich (ze školky)odpovědi vyrozuměla, že nevzali, pač jim nebude v září 09 3 nebo víc. Tak mám za to, že když máš práci a poptáš se po Novém roce, tak bys měla někde uspět s únorovým Dalíčkem...

Iku, já to taky neberu jako "řešení", já druhé mimi chci, bohužel se nedaří, tož nevím nevím, jak to nakonec dopadne :unamused:
20.8. jsem bez Věrky, je s tchýní a tchánem na Slapech, cha cha, to se mám, co, ale klidně přijdu :wink:
7. srp 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabčo ale on by nechodil hned od září u zápisu jsme psali, že bude chodit až od 3 let (do té doby že budeme platit jen školkovný a max těch 5 dní v měsíci na přivyknutí) ale na školní rok 2009/2010 ho prostě nevzali
7. srp 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kony, jasne, to"reseni" som nebrala na vas, ale na mna, ze by tak bolo v mojom pripade, tz preto.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
drzim palceky, nech sa to podari... :dizzy_face: a inak ten datum som len tak z brucha hodila do plena, tz este tiez neviem...ked pridem caka ma doma fuska vyse mesiaca domacnost bezo mna, hm :sweat_smile:

Drago - no to je fakt, neviem, ci ma zmysel obchadzat skolky, ked je to tak ako to je :frowning2:

a holky, co kdyby sme si nejak pomohli, ze by jedna hlidala vic deti alebo cojaviem, ten napad so sukromnou skolkou, alebo hlidani u kacky padol? ... :confounded:
7. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
moc vás všechny zdravím. Gabčo, Draguš nezapomněla jsem na vás a ani nezanevřela, ale jezdíme s terkou často na chatu a jsme tu vždy tak na dva dny nebo víkend, a to zas jdeme všichni s manžou někam na výlet, tak proto se vůbec neozývám.
Jinak se máme fajn, 18. července jsme se vrátili ze Španělska, byli jsme tam týden a bylo to super, terka taky vše, včetně letu, zvládla úžasně.Začala plavat bez kruhu a skákat hezky do vody. Plavat nejraději ve velkém bazénu se slovy mami, nedrž měěěě.Do moře teda nevlezla, ale měli jsme hotel přímo na pláži, takže to nevadilo. Zato já jsem se v moři málem utopila, jeden den byly hrozný vlny, od toho mám k moři respekt.

Adajar taktéž držíme palce.

Korino chodíme k Janečkové do Kročehlav, největší spokojenost, ale pro tebe z ruky.

Iris Harryho jsem také viděla v kině, pěkné,ale kniha jasně lepší.

Co se týká školky, tak MŠ ve Švýcarské, kde bydlíme je moc pěkná, alespoň zvenčí. Terka se dívala z okna a říkála: jé, školka už je postavená, už tam můžu chodit. Tak to mi bylo dost líto.
Draguš, kdy se půjdeš do školek zeptat? V září nebo až nějak před Dálovými narozkami?Já se asi nikam ptát nepůjdu nebo fakt nevím.
Mějte se všichni pěkně a buďte zdraví.
Zítra se chystáme do ZOO.
7. srp 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leterka, knihy jsou vždycky lepší :wink:
8. srp 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky diky za podporu. Zatim se drzime a je nam dobre. :wink:
8. srp 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsme zas na pár dní v Kladně. Pendlujem mezi různými kamarádkami a jejich chaloupkami :slight_smile:
Dneska dopo jsem byla s Bibi na koupáku v Bažantnici, balo to prima, akorát Beruš je zmrzlík, takže měla každou chvilku úplně fialový rty. Ale jinak fajn...

My se teda o prcíka snažíme měsíc, ale zatím nic. nějak se mi rozhodil cyklus, dostala jsem MS někdy 5.7., potom hned 16.7. a od té doby nic. Tak nevím, co to bylo. POčkám ještě do toho 16.8. a když nic, zavolám doktorovi. těhutesty jsou negativní... :unamused:

Adajar, držím moc palce!
8. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa, my se taky snažíme měsíc... a s tou MS jsem to měla taky tak..30.6. a pak hned 9.7....další ale přišla přesně po 28 dnech - 6.8.
8. srp 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jdu hlavne pozdravit:slight_smile: byli jsme se Simonem s babickama v Treboni a bylo to fajn, az na spoustu drzej komaru...

no jsem na to kladensky kolektivni snazeni zvedava:slight_smile:
8. srp 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, tos mě uklidnila. Tak snad se to porovná...
8. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak už jsme zpátky z dovči. Byli jsme u dědy na Liberecku, takže jsme pochopitelně navštívili i libereckou zoo. Bylo tam super!!!! http://www.zooliberec.cz/index2.php Bílí tygři jsou krásní...http://www.zooliberec.cz/savci/tygr--bila-forma/
9. srp 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lapa, určitě :wink:
Kladenacka, my byli v zoo v Liberci loni, i v botanické a moc se nám líbilo :dizzy_face:
9. srp 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek