Sejděme se
ikuska26
23. únor 2007

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

Ahojte maminky, hladam spolocnicku na kocarovanie, vymenu skusenosti, alebo len pokec a prechadzky v kladne. Budem velmo rada, ak sa nejaka najdes, bo chodit stale sama s kocarkem je smutne a kedze mam vsetkych priatelov a rodinu na SK, aspon takto hladam... Som sa sem prestahovala v lete, no myslela som ze nahoda je blbec a ja sa zoznamim s nejakymi tehulkami a potom maminkami, ale stale nic.... :-S
lapagerie
9. srp 2009
Iris, tak jsem to dnes dostala, bůhví, co to bylo za krvácení... DOufám, že se to nebdue opakovat ]-(
kladenacka
10. srp 2009
Včera se mi podařilo vytáhnout manžela na chvíli ven a vyrazili jsme s prckem na Sleťák. Na hřišti bylo velké množství maminek i tatínků s dětmi. A nechyběla tam, na trávě, na dece rozložené, i Bublinka s Kristýnkou 😎 🙂
amina
10. srp 2009
Holky, tak prý Adajar porodila, malý se drží, tak jen ať ty kritické chvilky zvládnou. Jaruško, držte se!

Draguš, co vy? Jak je Dalíkovi? U nás nic moc, prakticky bulí furt stejně jako těsně po "skoku" ze skluzavky. Nemůžu oblékat, svlékat, nikam nevyleze, všechno ho bolí. No, jsem z toho už fakt vyřízená a to prý naražené kostičky bolí často i nějaký ten týden, bleee.

Holky snaživky, tak ať to vyjde. Já stále nejsem rozhodnutá, někdy bych do toho šla, jindy zase raději na nějaký čas mezi lidi. S tím hlídáním našich takřka tříletých mrňat to byl spíš hec, já si jsem jistá, že bych neměla trpělivost. Když se s holkama občas sejdeme, jsme čtyři na čtyři a i tak je to mazec.
bublinka9
10. srp 2009
holky dneska 10.08.2009 ve 3:07 se narodil Daniel s váhou 880g... jo a komu? to snad říkat nemusím 😉
pikkumyy
10. srp 2009
adajar - moc a moc vas zdravime!!! (diky za zpravu holky)

ami - skok ze skluzavky? chudacek malej, snad to brzo prejde...
martynna
10. srp 2009
Ahoj holky,

stráááášně dlouho jsem se tu neukázala, tak mě možná už ani neznáte. 🙂 Doufám, že se máte všechny dobře. Četla jsem tu o Adajar, tak prťousek je opravdu malinkatý, ale dneska doktoři zvládnou divy, tak držím palce ať to zvládne.

My se s Davídkem máme dobře, za chvíli oslavíme první narozeniny, tak se moc těším na oslavy. 🙂
akzeret1
10. srp 2009
Ahojky
Adajárku:moc gratulujeme a držíme palečky

Pořád někde cestujeme muž měl dovolenou,byli jsme v Plzni v Dinoparku a Zoo, v Karlových Varech na kolonádě.Hodně chodíme na koupák na Sletiště tam se malý moc líbí,byli jsme i na Bažáku tam mi to přijde dost studená voda a narvaný.Jinak jsme v ohnisku 😃 vztekacího období jedna scéna a drží se jí půl dne.
Holky co se snaží o druhé moc vás obdivuji,taky jako Amča nejsem ještě rozhodnutá,r. měnim podle nálady no ještě uvidíme jak to dopadne 😉
K těm školkám hodně známých co mají děti 09/06 a 12/06 šli si ztěžovat až pak se něco dělo a děcka jim vzaly
kladenacka
10. srp 2009
Také ti Adajar blahopřeji. Držte se!
iris
10. srp 2009
Adajar, blahopřeji a moc na vás myslím, držte se!!!!
bublinka9
10. srp 2009
psala jsem adajar a stále mi neodepsala tak snad jsou vpořádku!!
lapagerie
10. srp 2009
Adajar, držím palce...
bublinka9
10. srp 2009
holky něco jsem skopčila:

adajar • 27tt • Dnes v 05:44

Tak sem se akorát vrátil z nemocnice. Po 9 hodinách čekání na porodnim sále už je venku. 880gr a 33 cm.
Máma je OK, jen v placentě byla nějaká infekce a proto šel ven. Teď už svůj boj proti infekci musí vybojovat s lékama sám, kritických 48 hodin. Další boj bude o svoje samostatný nadechnutí 😞
D.

jinak jsem si psala s adajar a píše: (je to ze dvou sms)

Ahoj malej se drží a je nádhernej. Já bych byla u něj nejradši pořád, u prdelky... // No on je vic jako panenka. Takova malickata...

jinak jsem jí psala že jí pozdravujete že jí blahopřejete a že držíme palce! tak snad to bude vpořádku 😉
kladenacka
11. srp 2009
Díky za info, Bublinko 🙂
bublinka9
11. srp 2009
a jak bylo na sletišti? 😉 my jsme tam taky měli být všichni tři ale martin radši koukal na tv ]-( ale pak přijel 🙂
draga
11. srp 2009
Bubli díky za zprávičky...a chci slyšet jen samé dobré jasný 😉 Adajar moc pozdravuj x-)
kladenacka
11. srp 2009
Bublinko, moc dlouho jsme tam nebyli. Jen jsme Sletiště obešli a pak si chvilku hráli na hřišti.
lapagerie
11. srp 2009
ahojik, tak dnes od Adajar dobrá zpráva, malej se zatím drží...
ikuska26autor
11. srp 2009
ahooj, no blahozelame adajar, to je mrnousek, nech je vsetko v poriadku....moja kamaradka porodila dcerku v 5. mesiaci a mala 500 g, bolo to riziko ale teraz sme boli na oslave jej 5 tych narodenin, ....drzime palecky, nech dozenie, vsetko co ho cakalo v brusku... 🙂
zulajda
12. srp 2009
Ahojky holky, omlouvám se, že vám sem lezu, ale chtěla jsem se zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti s plaváním miminek (+6m)v Kladně. Jsem z Kladna a chtěla bych od září začít s mimčem plavat. Děkuji předem za vaše doporučení a názory. Zulajda
hryzuska
12. srp 2009
ahojte,
ani neviem jak som sa sme dostala🙂haldala som komentare ku kladenskej nemocnici..cca za 2 mesiace by som tam mala rodit.

Chcem sa vas opytat, ci staci sa zucastnovat veskerych kurzov uz ked budme doma pred porodom?pretoze stale pracujem a este tak mesiac budem a popri praci nemam sancu stihat😞

prajem pekny den🙂
winas
12. srp 2009
Ahoj Zulajdo ja chodim s miminekem od 3 mesicu prave do Elmy je to tam supr od 3.zari zaciname opet chodit a to nam bude 7 mesicu byli jsme i o prazdninach,ale to se plavalo jen v cervenci 8 lekci 30 minut ve vode stoji 2360 myslim ze to tak je.Jinak v Elme budou posledni tyden v srpnu tak si tam kdyztak zavolej
leterka
12. srp 2009
Ahoj,
Adajar budu na vás myslet, Je jasné, že máte před sebou tedy spíše Daník, dlouhou cestu, ale snad nebude trnitá.

Draguš, přemohli jste zánět v očích:aco byt v rakovníku, ještě tam jezdíte?
Amino ať je Pepíno brzo v pohodě.

Plavat chodíme do Elmy, největší spokojenost.

Psala nám naše mudra, zda nebudeme mít zájem o očkování proti běžné chřipce. Ne, že by nám to doporučovala, ale psala to jako reakci na medializaci celého přoblému v souvislosti s ptačí chřipkou. Já mít zíájem asi nebudu.co si o tom myslíte vy, nebo vaše mudry? Prý by musely dětri dostat 2 injekce po měsíci.
adajar
13. srp 2009
Ahoj holky dekujeme moc za drzeni plecku no ted uz to musi Danecek vybojovat sam.
iris
13. srp 2009
Adajar: kamarádce se klučík narodil předčasně s 800 g a dneska už mu je 7 a je úplně v pohodě 😉
bublinka9
13. srp 2009
zulajda: psala jsem ti do IP a ještě k těm tuchlovicím tam mají o dvě lekce víc a za 1800,- ale zase ta doprava 😞 takže my budeme chodit do tý elmy... 😉

adajar: je to chlap a ty se vylížou ze všeho 😉
bublinka9
13. srp 2009
holky jaký máte mixer? chtěla bych nějakej co umí všechno
zulajda
13. srp 2009
Holčiny děkuji za vaše info. Vše zvážíme a rozhodneme se. A jak se vám s prckama žije na Kladně? Já mám zatím malé mimi, ale už se těším, až začneme chodit na hřiště. 🙂
lapagerie
13. srp 2009
Zulajdo, taky chodíme do Elmy...
Leterko, chodíte k JAnečkový, že? Taky jsme dostali mejl a taky nebudem očkovat.
Bubli, já mám ponornej Braun s nějakýma doplňkama a jsem spokojená.
Adajar, Daneček je silnej kluk, on to zvládne.
bublinka9
13. srp 2009

Začni psát odpověď...

Odešli