• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Iris, tak jsem to dnes dostala, bůhví, co to bylo za krvácení... DOufám, že se to nebdue opakovat :angry:
9. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera se mi podařilo vytáhnout manžela na chvíli ven a vyrazili jsme s prckem na Sleťák. Na hřišti bylo velké množství maminek i tatínků s dětmi. A nechyběla tam, na trávě, na dece rozložené, i Bublinka s Kristýnkou :sunglasses: :slight_smile:
10. srp 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak prý Adajar porodila, malý se drží, tak jen ať ty kritické chvilky zvládnou. Jaruško, držte se!

Draguš, co vy? Jak je Dalíkovi? U nás nic moc, prakticky bulí furt stejně jako těsně po "skoku" ze skluzavky. Nemůžu oblékat, svlékat, nikam nevyleze, všechno ho bolí. No, jsem z toho už fakt vyřízená a to prý naražené kostičky bolí často i nějaký ten týden, bleee.

Holky snaživky, tak ať to vyjde. Já stále nejsem rozhodnutá, někdy bych do toho šla, jindy zase raději na nějaký čas mezi lidi. S tím hlídáním našich takřka tříletých mrňat to byl spíš hec, já si jsem jistá, že bych neměla trpělivost. Když se s holkama občas sejdeme, jsme čtyři na čtyři a i tak je to mazec.
10. srp 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dneska 10.08.2009 ve 3:07 se narodil Daniel s váhou 880g... jo a komu? to snad říkat nemusím :wink:
10. srp 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar - moc a moc vas zdravime!!! (diky za zpravu holky)

ami - skok ze skluzavky? chudacek malej, snad to brzo prejde...
10. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

stráááášně dlouho jsem se tu neukázala, tak mě možná už ani neznáte. :slight_smile: Doufám, že se máte všechny dobře. Četla jsem tu o Adajar, tak prťousek je opravdu malinkatý, ale dneska doktoři zvládnou divy, tak držím palce ať to zvládne.

My se s Davídkem máme dobře, za chvíli oslavíme první narozeniny, tak se moc těším na oslavy. :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Adajárku:moc gratulujeme a držíme palečky

Pořád někde cestujeme muž měl dovolenou,byli jsme v Plzni v Dinoparku a Zoo, v Karlových Varech na kolonádě.Hodně chodíme na koupák na Sletiště tam se malý moc líbí,byli jsme i na Bažáku tam mi to přijde dost studená voda a narvaný.Jinak jsme v ohnisku :grinning: vztekacího období jedna scéna a drží se jí půl dne.
Holky co se snaží o druhé moc vás obdivuji,taky jako Amča nejsem ještě rozhodnutá,r. měnim podle nálady no ještě uvidíme jak to dopadne :wink:
K těm školkám hodně známých co mají děti 09/06 a 12/06 šli si ztěžovat až pak se něco dělo a děcka jim vzaly
10. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také ti Adajar blahopřeji. Držte se!
10. srp 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar, blahopřeji a moc na vás myslím, držte se!!!!
10. srp 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
psala jsem adajar a stále mi neodepsala tak snad jsou vpořádku!!
10. srp 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar, držím palce...
10. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky něco jsem skopčila:

adajar • 27tt • Dnes v 05:44

Tak sem se akorát vrátil z nemocnice. Po 9 hodinách čekání na porodnim sále už je venku. 880gr a 33 cm.
Máma je OK, jen v placentě byla nějaká infekce a proto šel ven. Teď už svůj boj proti infekci musí vybojovat s lékama sám, kritických 48 hodin. Další boj bude o svoje samostatný nadechnutí :frowning2:
D.

jinak jsem si psala s adajar a píše: (je to ze dvou sms)

Ahoj malej se drží a je nádhernej. Já bych byla u něj nejradši pořád, u prdelky... // No on je vic jako panenka. Takova malickata...

jinak jsem jí psala že jí pozdravujete že jí blahopřejete a že držíme palce! tak snad to bude vpořádku :wink:
10. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za info, Bublinko :slight_smile:
11. srp 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak bylo na sletišti? :wink: my jsme tam taky měli být všichni tři ale martin radši koukal na tv :angry: ale pak přijel :slight_smile:
11. srp 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubli díky za zprávičky...a chci slyšet jen samé dobré jasný :wink: Adajar moc pozdravuj :dizzy_face:
11. srp 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bublinko, moc dlouho jsme tam nebyli. Jen jsme Sletiště obešli a pak si chvilku hráli na hřišti.
11. srp 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik, tak dnes od Adajar dobrá zpráva, malej se zatím drží...
11. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooj, no blahozelame adajar, to je mrnousek, nech je vsetko v poriadku....moja kamaradka porodila dcerku v 5. mesiaci a mala 500 g, bolo to riziko ale teraz sme boli na oslave jej 5 tych narodenin, ....drzime palecky, nech dozenie, vsetko co ho cakalo v brusku... :slight_smile:
11. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, omlouvám se, že vám sem lezu, ale chtěla jsem se zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti s plaváním miminek (+6m)v Kladně. Jsem z Kladna a chtěla bych od září začít s mimčem plavat. Děkuji předem za vaše doporučení a názory. Zulajda
12. srp 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
ani neviem jak som sa sme dostala:slight_smile:haldala som komentare ku kladenskej nemocnici..cca za 2 mesiace by som tam mala rodit.

Chcem sa vas opytat, ci staci sa zucastnovat veskerych kurzov uz ked budme doma pred porodom?pretoze stale pracujem a este tak mesiac budem a popri praci nemam sancu stihat:(

prajem pekny den:slight_smile:
12. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zulajdo ja chodim s miminekem od 3 mesicu prave do Elmy je to tam supr od 3.zari zaciname opet chodit a to nam bude 7 mesicu byli jsme i o prazdninach,ale to se plavalo jen v cervenci 8 lekci 30 minut ve vode stoji 2360 myslim ze to tak je.Jinak v Elme budou posledni tyden v srpnu tak si tam kdyztak zavolej
12. srp 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Adajar budu na vás myslet, Je jasné, že máte před sebou tedy spíše Daník, dlouhou cestu, ale snad nebude trnitá.

Draguš, přemohli jste zánět v očích:aco byt v rakovníku, ještě tam jezdíte?
Amino ať je Pepíno brzo v pohodě.

Plavat chodíme do Elmy, největší spokojenost.

Psala nám naše mudra, zda nebudeme mít zájem o očkování proti běžné chřipce. Ne, že by nám to doporučovala, ale psala to jako reakci na medializaci celého přoblému v souvislosti s ptačí chřipkou. Já mít zíájem asi nebudu.co si o tom myslíte vy, nebo vaše mudry? Prý by musely dětri dostat 2 injekce po měsíci.
12. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dekujeme moc za drzeni plecku no ted uz to musi Danecek vybojovat sam.
13. srp 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar: kamarádce se klučík narodil předčasně s 800 g a dneska už mu je 7 a je úplně v pohodě :wink:
13. srp 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zulajda: psala jsem ti do IP a ještě k těm tuchlovicím tam mají o dvě lekce víc a za 1800,- ale zase ta doprava :( takže my budeme chodit do tý elmy... :wink:

adajar: je to chlap a ty se vylížou ze všeho :wink:
13. srp 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jaký máte mixer? chtěla bych nějakej co umí všechno
13. srp 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny děkuji za vaše info. Vše zvážíme a rozhodneme se. A jak se vám s prckama žije na Kladně? Já mám zatím malé mimi, ale už se těším, až začneme chodit na hřiště. :slight_smile:
13. srp 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zulajdo, taky chodíme do Elmy...
Leterko, chodíte k JAnečkový, že? Taky jsme dostali mejl a taky nebudem očkovat.
Bubli, já mám ponornej Braun s nějakýma doplňkama a jsem spokojená.
Adajar, Daneček je silnej kluk, on to zvládne.
13. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek