• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
ahoj maminky, jestli vam to nevadi, tak bych se rada zeptala, zda jste rodili na kladně a jak jste případně byli spokojene a kdo vas rodil? pripadne k jakemu chodite gynekologovi, zda by jste jej doporucil - ja jsem chodila k Mullerovi, ale ten je dlouhodobe nemocen a asi bude koncit. diky
14. srp 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahopřeji k výhře, Bublinko Markéto :sunglasses:
14. srp 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvetik:já tedy rodila v Praze,většinou jsem slyšela chválu:jednu kámošku rodil dr.Jandourek má GA pod úřadem práce v PP klinice taky si ho chválila.Jinak já chodim ke dr. Kučerovi jsem s nim spokojená je na Hlavní třídě
14. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
KVETIK:
já chodím http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3054714&vReferer=%2Fphotos%2Fbublinka9
hodnocení na mého doktora: http://www.znamylekar.cz/7593/mudr-voracek-josef/gynekolog/kladno

jinak nár rodil Mudr. R.Poláček a spokojená? no byl to můj první porod a kdybych někdy měla rodit tak jen zas tady na kladně :wink: je pravda že mi tam taky něco vadilo a asi v každý nemocnici se něco najde...

kladenacka: jj děkujeme :slight_smile: mám z toho dobrý pocit... já jsem snad ještě nikdy takhle nevyhrála :sweat_smile:
14. srp 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hryzuska - ja jsem rada, ze jsem kurzy v porodnici nenechala az na posledni chvili, pac jsem rodila v 33 tt. Jinak myslim, ze na nich je nejlepsi, ze tam uvidis nejaky lidi z ty porodnice nazivo a ze ti ukazou ty porodni mistnosti, takze si udelas predstavu, jak to tam chodi.

elma je na plavani fajn - co ja vim, tak je to opravdu o dost drazsi nez kde jinde, ale vzhledem k tomu, ze to mam 5 minut od domu, tak neni co resit:slight_smile:
15. srp 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak zase po chvíli se hlásím...

leterko my nakonec byli minulý víkend v nemocnici, bo malej se v noci vzbudil zakašlal a už se nenadechl...museli jsme volat rychlou takže nakonec laringitida a do pondělí nemocice...

jinak zdravím nově příchozí já rodila tu na Kladně a spokojenost, kurz jsme stihli jen ten první pak mi praska voda frčeli jsme...jinak je tu téma porodnice kladno a tam je plno postřehl vesměs kladných :wink:

plavat jsme chodili do Elmy...malý bazénky v poho ale do velkýho nás nedostali strašně ledová voda a moje pidi děcko modralo jen tam strčilo nohu :wink:
15. srp 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar tobě spešl příspěvek držte se bojovníčci...koukala jsem na fotečku a maličkej je krásnej :dizzy_face:
15. srp 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já rodila také na Kladně a nemohu si stěžovat na přístup doktorů či sestřiček (porod císařem kvůli horšímu zraku (byla jsem předem domluvená, že až mi mimčo vyndají "z bříška" , že mi přinesou brýle, abych ho mohla dobře vidět a tak se stalo a neboť jsem při příjmu již byla více otevřená (proč čekat až do plánovaného dne porodu, řekli, že jen, co budou mít doktoři čas, půjdu na sál. I tak na žádost s "císařem" začali později, tak aby stačil přijet manžel. Přijel chvíli před tím, než mi ukázali malého. Na sál stejně nemohl - k císaři tatínky nepouštějí. Mohl si ho pochovat a byl účasten měření a vážení.
Chodím na gyndu k Mudr. Kračkové - má delší čekací dobu, i když jsi objednaná, ale to je myslím i v jiných ordinacích a zastává spíš starší názory na těhotenství apod. Má ordinaci dole v Kladně v malém domečku naproti pekárně. Ale jinak je fajn a dá se s ní komunikovat celkem o všem. Škoda, ale např. že má jen ultrazvuk, takže manžel viděl prcka teprve v GENNETU v Praze jako 3D rozměr. Zde také vyjádření některých pacientů: http://www.znamylekar.cz/7628/mudr-krackova-jitka/gynekolog/kladno
15. srp 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hryzuska - na kurzech jsme byli o trochu dříve. Manžel pak byl mimo republiku, tak by se nemohl účastnit kurzu se mnou. Je to fajn, že tam poznáš maminy, které třeba pak některé můžeš potkat v porodnici či na cvičení v nemocnici pro těhotné. Původně jsme mysleli, že bude manžel účasten u porodu, ale pak jsem rodila císařem, takže tam nemohl být - na Kladně u císaře není možná asistence tatínka na sále.
15. srp 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já rodila ve Slaným, Kladno mělo odstávku kvůli malování :slight_smile: ALe bezva, nemůžu si stěžovat.
15. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, diky za reakce:slight_smile:
16. srp 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Adajar, veliká gratulace, tak se oba držte!
Dragi, co to, Vás se ty nemoci teď nějak drží :frowning2: Dalíčkovi přejem, ať se z toho brzy dostane!!

Jinak - my jsme už po dovolených a já si teď užívám zaslouženého odpočinku, bo Věrka je týden s babi a dědou na Slapech...
16. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo ani mi nemluv...to byl šok...no ale už snad dobrý...to tady klepu :wink:

užívej si odpočinku...ty jo týden bez Věrušky...to ti i docela závidím... :grinning:

my jedeme od toho příštího pondělka 24.8. do Krkonoš tak se už těším a doufám, že budeme ve formě :sunglasses:
16. srp 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kladenacka já taky chodím ke Kračkové :wink:

Draga...chudák malej :cry: Laringitida je hnus :confounded:
16. srp 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. srp 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bublinko! Jaká byla procházka. My jsme vlezli do lesa, aby se pes vyvenčil a za chvíli jsme se vrátili k panelákům a obešli sídliště. Pes už sotva šel. Tak jsme hned šli rovnou domu. Uf, tam je ale vedro. Prý se má držet nějak až do pátku. Nechceš jít přístě ven třeba s námi?
17. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Drago, držím palce, aby se prcek brzy uzdravil. Jinak zde nějaké zkuš. s laryngitidou některých maminek: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=18118&vGroupOffset=0
18. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
akzeret - nevidely jsme se vcera navecer u vylohy hrackarstvi na vaclavaku? Nas Simon a nejaka Terezka se tam spolecne zasekli u hracek a nechteli pryc:slight_smile: Me az pak napadlo, zes to mohla byt ty s rodinou...

V nedeli jsme vyzkouseli koupaliste v Bazantnici - no voda opravdu neni moc tepla, ale Simon se tam vydrzel hodinu rachat:slight_smile: Prisli jsme az pred 5. a to uz tam nebylo ani moc narvano. Takze celkova spokojenost.
18. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi:to musel být pěkně ošklivej zážitek at jste co nejdřív v pohodě,nedá se to s vámi srovnávat,ale mě se asi před 14dny stalo,že mě malá zamkla v ložnici bylo to nejdelších 10minut v životě, úplně jsem si představovala ty nejhorší scénáře,pořád dokola jsem jí opakovala otoč klíčem samozřejmě hystericky,naštěstí mě odemkla zbytek dne jsem nestála za nic.
pikkumyy:jj to jsem byla já,ta naše malá upovídalka se tam vždycky zasekne a nechce jít domu,klidně se příště přihlaš já bych tě podle tý malinký fotečky nepoznala.Šimonek je krásnej chlapeček ještě takový mimčo po tom se mi u malý stýská.V neděli jsme byli taky na Bažáku malou to tam hrozně baví :slight_smile:
18. srp 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akzeret, vidíš, s náma jsi se teda možná potkala na BAžáku v neděli :slight_smile:
18. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky v albu mame nove fotecky a moc pekne pribejvame. :wink: :wink: :wink:
18. srp 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi čtu to tvoje povídání a nemůžu se ubránit slzičkám...moc tomu maličkatýmu vašemu zlatíčku bojovníčkovi držím palečky...je krásnej fakt...hodně moc sil vám všem... :wink:
19. srp 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nevíte někdo něco víc o Tom Mullerovi??CHodim k němu tak by mě zajímalo jestli si mám hledat někoho jinýho. :confounded:
19. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co je s tím Mullerem? nějaký skandál? já nevím nic :wink:
19. srp 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
romous neni to ten cop je dlouhodobe nemocny??? Ja vim ze nekdo je nemocny dlouho nemocny a snad ma koncit rikala sestricka u nas na gynde kdyz jsem si byla pro papiry ale co je natom pravdy nevim.

draga no je to obrovsky bojovnik a delanam jen radost.
19. srp 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja sem tam byla v unoru ted sem tam měla jit na kontrolu ale není čas a ted sem se tady dočetla,že by měl konjčit tak nevim co je na tom pravda.Si myslim,že by nás měli nějak informovat o tom.
19. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar, paráda, Daníček je šikulka!
19. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar - moc a moc na vas myslim. Je fajn, ze muzete docela hodne s Daneckem a ze pekne pribyva... Taky jsem z toho cela dojata - hrozne mi to vraci vzpominky, jak byl Simon takhle v inkubatoru...
19. srp 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pik no tebe jsem se chtela zeptat uz minule kdy se vlastne narodil okolik driv??, No zvladame to vsichni fajn.
20. srp 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ad., mrkni kdyžtak do přijaté pošty. H.
20. srp 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek