Sejděme se
ikuska26
23. únor 2007

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

Ahojte maminky, hladam spolocnicku na kocarovanie, vymenu skusenosti, alebo len pokec a prechadzky v kladne. Budem velmo rada, ak sa nejaka najdes, bo chodit stale sama s kocarkem je smutne a kedze mam vsetkych priatelov a rodinu na SK, aspon takto hladam... Som sa sem prestahovala v lete, no myslela som ze nahoda je blbec a ja sa zoznamim s nejakymi tehulkami a potom maminkami, ale stale nic.... :-S
kvetik
14. srp 2009
ahoj maminky, jestli vam to nevadi, tak bych se rada zeptala, zda jste rodili na kladně a jak jste případně byli spokojene a kdo vas rodil? pripadne k jakemu chodite gynekologovi, zda by jste jej doporucil - ja jsem chodila k Mullerovi, ale ten je dlouhodobe nemocen a asi bude koncit. diky
kladenacka
14. srp 2009
Blahopřeji k výhře, Bublinko Markéto 😎
akzeret1
14. srp 2009
kvetik:já tedy rodila v Praze,většinou jsem slyšela chválu:jednu kámošku rodil dr.Jandourek má GA pod úřadem práce v PP klinice taky si ho chválila.Jinak já chodim ke dr. Kučerovi jsem s nim spokojená je na Hlavní třídě
bublinka9
14. srp 2009
KVETIK:
já chodím http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
hodnocení na mého doktora: http://www.znamylekar.cz/7593/mudr-voracek-jose...

jinak nár rodil Mudr. R.Poláček a spokojená? no byl to můj první porod a kdybych někdy měla rodit tak jen zas tady na kladně 😉 je pravda že mi tam taky něco vadilo a asi v každý nemocnici se něco najde...

kladenacka: jj děkujeme 🙂 mám z toho dobrý pocit... já jsem snad ještě nikdy takhle nevyhrála :-N
pikkumyy
15. srp 2009
hryzuska - ja jsem rada, ze jsem kurzy v porodnici nenechala az na posledni chvili, pac jsem rodila v 33 tt. Jinak myslim, ze na nich je nejlepsi, ze tam uvidis nejaky lidi z ty porodnice nazivo a ze ti ukazou ty porodni mistnosti, takze si udelas predstavu, jak to tam chodi.

elma je na plavani fajn - co ja vim, tak je to opravdu o dost drazsi nez kde jinde, ale vzhledem k tomu, ze to mam 5 minut od domu, tak neni co resit🙂
draga
15. srp 2009
ahoj holky tak zase po chvíli se hlásím...

leterko my nakonec byli minulý víkend v nemocnici, bo malej se v noci vzbudil zakašlal a už se nenadechl...museli jsme volat rychlou takže nakonec laringitida a do pondělí nemocice...

jinak zdravím nově příchozí já rodila tu na Kladně a spokojenost, kurz jsme stihli jen ten první pak mi praska voda frčeli jsme...jinak je tu téma porodnice kladno a tam je plno postřehl vesměs kladných 😉

plavat jsme chodili do Elmy...malý bazénky v poho ale do velkýho nás nedostali strašně ledová voda a moje pidi děcko modralo jen tam strčilo nohu 😉
draga
15. srp 2009
adajar tobě spešl příspěvek držte se bojovníčci...koukala jsem na fotečku a maličkej je krásnej x-)
kladenacka
15. srp 2009
Já rodila také na Kladně a nemohu si stěžovat na přístup doktorů či sestřiček (porod císařem kvůli horšímu zraku (byla jsem předem domluvená, že až mi mimčo vyndají "z bříška" , že mi přinesou brýle, abych ho mohla dobře vidět a tak se stalo a neboť jsem při příjmu již byla více otevřená (proč čekat až do plánovaného dne porodu, řekli, že jen, co budou mít doktoři čas, půjdu na sál. I tak na žádost s "císařem" začali později, tak aby stačil přijet manžel. Přijel chvíli před tím, než mi ukázali malého. Na sál stejně nemohl - k císaři tatínky nepouštějí. Mohl si ho pochovat a byl účasten měření a vážení.
Chodím na gyndu k Mudr. Kračkové - má delší čekací dobu, i když jsi objednaná, ale to je myslím i v jiných ordinacích a zastává spíš starší názory na těhotenství apod. Má ordinaci dole v Kladně v malém domečku naproti pekárně. Ale jinak je fajn a dá se s ní komunikovat celkem o všem. Škoda, ale např. že má jen ultrazvuk, takže manžel viděl prcka teprve v GENNETU v Praze jako 3D rozměr. Zde také vyjádření některých pacientů: http://www.znamylekar.cz/7628/mudr-krackova-jit...
kladenacka
15. srp 2009
hryzuska - na kurzech jsme byli o trochu dříve. Manžel pak byl mimo republiku, tak by se nemohl účastnit kurzu se mnou. Je to fajn, že tam poznáš maminy, které třeba pak některé můžeš potkat v porodnici či na cvičení v nemocnici pro těhotné. Původně jsme mysleli, že bude manžel účasten u porodu, ale pak jsem rodila císařem, takže tam nemohl být - na Kladně u císaře není možná asistence tatínka na sále.
lapagerie
15. srp 2009
tak já rodila ve Slaným, Kladno mělo odstávku kvůli malování 🙂 ALe bezva, nemůžu si stěžovat.
kvetik
16. srp 2009
ahoj, diky za reakce🙂
kony
16. srp 2009
Ahoj holky 🙂

Adajar, veliká gratulace, tak se oba držte!
Dragi, co to, Vás se ty nemoci teď nějak drží 😞 Dalíčkovi přejem, ať se z toho brzy dostane!!

Jinak - my jsme už po dovolených a já si teď užívám zaslouženého odpočinku, bo Věrka je týden s babi a dědou na Slapech...
draga
16. srp 2009
Gabčo ani mi nemluv...to byl šok...no ale už snad dobrý...to tady klepu 😉

užívej si odpočinku...ty jo týden bez Věrušky...to ti i docela závidím... 😃

my jedeme od toho příštího pondělka 24.8. do Krkonoš tak se už těším a doufám, že budeme ve formě 😎
iris
16. srp 2009
Kladenacka já taky chodím ke Kračkové 😉

Draga...chudák malej 😢 Laringitida je hnus :-S
bublinka9
17. srp 2009
baf :-N
kladenacka
17. srp 2009
Ahoj Bublinko! Jaká byla procházka. My jsme vlezli do lesa, aby se pes vyvenčil a za chvíli jsme se vrátili k panelákům a obešli sídliště. Pes už sotva šel. Tak jsme hned šli rovnou domu. Uf, tam je ale vedro. Prý se má držet nějak až do pátku. Nechceš jít přístě ven třeba s námi?
kladenacka
18. srp 2009
Ahoj Drago, držím palce, aby se prcek brzy uzdravil. Jinak zde nějaké zkuš. s laryngitidou některých maminek: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread...
pikkumyy
18. srp 2009
akzeret - nevidely jsme se vcera navecer u vylohy hrackarstvi na vaclavaku? Nas Simon a nejaka Terezka se tam spolecne zasekli u hracek a nechteli pryc🙂 Me az pak napadlo, zes to mohla byt ty s rodinou...

V nedeli jsme vyzkouseli koupaliste v Bazantnici - no voda opravdu neni moc tepla, ale Simon se tam vydrzel hodinu rachat🙂 Prisli jsme az pred 5. a to uz tam nebylo ani moc narvano. Takze celkova spokojenost.
akzeret1
18. srp 2009
dragi:to musel být pěkně ošklivej zážitek at jste co nejdřív v pohodě,nedá se to s vámi srovnávat,ale mě se asi před 14dny stalo,že mě malá zamkla v ložnici bylo to nejdelších 10minut v životě, úplně jsem si představovala ty nejhorší scénáře,pořád dokola jsem jí opakovala otoč klíčem samozřejmě hystericky,naštěstí mě odemkla zbytek dne jsem nestála za nic.
pikkumyy:jj to jsem byla já,ta naše malá upovídalka se tam vždycky zasekne a nechce jít domu,klidně se příště přihlaš já bych tě podle tý malinký fotečky nepoznala.Šimonek je krásnej chlapeček ještě takový mimčo po tom se mi u malý stýská.V neděli jsme byli taky na Bažáku malou to tam hrozně baví 🙂
lapagerie
18. srp 2009
Akzeret, vidíš, s náma jsi se teda možná potkala na BAžáku v neděli 🙂
adajar
18. srp 2009
Ahoj holky v albu mame nove fotecky a moc pekne pribejvame. 😉 😉 😉
draga
19. srp 2009
adi čtu to tvoje povídání a nemůžu se ubránit slzičkám...moc tomu maličkatýmu vašemu zlatíčku bojovníčkovi držím palečky...je krásnej fakt...hodně moc sil vám všem... 😉
romous
19. srp 2009
Ahoj holky nevíte někdo něco víc o Tom Mullerovi??CHodim k němu tak by mě zajímalo jestli si mám hledat někoho jinýho. :-S
draga
19. srp 2009
a co je s tím Mullerem? nějaký skandál? já nevím nic 😉
adajar
19. srp 2009
romous neni to ten cop je dlouhodobe nemocny??? Ja vim ze nekdo je nemocny dlouho nemocny a snad ma koncit rikala sestricka u nas na gynde kdyz jsem si byla pro papiry ale co je natom pravdy nevim.

draga no je to obrovsky bojovnik a delanam jen radost.
romous
19. srp 2009
Ja sem tam byla v unoru ted sem tam měla jit na kontrolu ale není čas a ted sem se tady dočetla,že by měl konjčit tak nevim co je na tom pravda.Si myslim,že by nás měli nějak informovat o tom.
lapagerie
19. srp 2009
Adajar, paráda, Daníček je šikulka!
pikkumyy
19. srp 2009
adajar - moc a moc na vas myslim. Je fajn, ze muzete docela hodne s Daneckem a ze pekne pribyva... Taky jsem z toho cela dojata - hrozne mi to vraci vzpominky, jak byl Simon takhle v inkubatoru...
adajar
20. srp 2009
pik no tebe jsem se chtela zeptat uz minule kdy se vlastne narodil okolik driv??, No zvladame to vsichni fajn.
kladenacka
20. srp 2009
Ahoj Ad., mrkni kdyžtak do přijaté pošty. H.

Začni psát odpověď...

Odešli