• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Ahoj holky...tak jsme dnes odvezli Toma k babičce a dali si odpočinkový den od malování, už jsme z toho nějak unavení.
Adajar, Daník je nádhernej a velkej bojovník :dizzy_face:
20. srp 2009 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahooooj tak my hlasime navrat do kladna, tesime sa na vas...inak za par chviliek ideme na sletiste, ak mate nahodou cestu kolem, uvidime sa, apapa :grinning:
21. srp 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
kladenacka ja to cetla jen uz neodepisuju pac nemam tolik casu vis. :wink: :wink: :wink:
21. srp 2009 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Adafar přávě jsem nahlédla do tvého alba a některé věci, které popisuješ jsou pro mě a neuvěřitelné. Obdivuji celou vaší rodinku za statečnost. Je úžasné, co současní lékaři dokážou.

Holky, asi si budete myslet, že bych potřebovala navšívit jistého odborného lékaře. včc se má tak, že Během posledních asi 2 až 2,5 měsíců Terka blinkala, a to i třeba 4 hodiny po jídle, zničeho nic, popisu vás ušetřím. Ze začátku jsem si myslela, že jí jen jídlo nesedlo a že je šlepší, když to šlo ven. Máme na Kladně již několik takto poznačených míst :slight_smile: Protože se mi zdáýlo, že je to dost často, asi 6x za tu dobu, tak jsem napsala mudře a vzhledem k jejímu přistupu jsem očekávala, že mi napíše, že o nic nejde. ale máme jít na sono břicha, asi i vyšetření očního pozadí, na neurolohii, jestli to není od bolesti hlavy. Ale Terka je v pohodě, na nic si nestěžuje, jen já vidím strašíky, protože znám z okolí chlapečnka, který nedávno zemřel na nádor na mozku, také to tehdy začalo v tomto období blinkáním a za půl roku nato omdlele, našli nádor a za 4 roky zemřel.Takže já jsem několik nocí téměř nespala a občas mě přepadne takový strach, který doufám, žádná z vás nikdy nezažije. Tak prosím pošlete Terce pozitivní myšlenku.Děkuji.
23. srp 2009 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
leterka ten strach znam, ale nesmis ho pred malou ukazat vis ona te poterebuje. A nepripoustej si nic spatneho jasne???
23. srp 2009 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Omlouvám se za překlepy, píšu rychle a ještě k tomu to po sobě nekontroluji. Polepším se.

Gabčo doufám, že od září začneme opět chodit na aquaaerobik. O prázdninách jsem nechodila ani do posilovny, také dle toho vypadám.Ty jistě poctivě chodíš.
23. srp 2009 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ježíši Leni co to píšeš? snad to je tím hrozným počasím...Dála ten pro změnu od návštěvy nemocnice nechce jíst vůbec...a pije jen mlíčko...navíc se strašně zkazil se spaním tak hezky mi spal teď spí odpoledne 3-4 hodiny, klidně až do sedmi a pak řádí do půlnoci...moooc držím palečky a hned dej vědět...a kdy jdete kočko? my teď jedem na týden pryč ale pak už budeme zase pařit v Kladně tak doufám, se potkáme a Terince moc velikou pusinku :dizzy_face:
23. srp 2009 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, Let., držím palce, aby to s Terkou nebylo nic vážného.
Zas tu na Kladně řádí nějaká viroza, kt. je přenosná na dítě i dospělého. Projevuje se právě blinkáním anebo příp. průjmem. Kamarádčin kluk (13 měsíců) poblikal celou postel (ale to bylo jen jednou) a pak mu už nic nebylo, jen byl bledý. A další den nebylo zas pro změnu dobře jeho mamince. ...
24. srp 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Leterka, nepřipouštěj si nic špatného, doufejme, že to bude ok a že je na vině třeba to teplé počasí, ne?Držíme palečky!

Já byla v sobotu na dámské jízdě v zanzi baru, kámoška měla loučení se svobodou.A 5.9. jdeme na svatbu, tak se těším :wink:
24. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Let, nepřipouštěj si nic špatného, na takové věci je času dost. Nakonec to třeba bude naprostá banalitka. Je dobře, že si projdete všechna vyšetření, alespoň budeš mít jistotu. Na ten příběh z okolí si zakaž myslet, on když člověk chce, na všechno si napasuje svoje trable. Držím palce.

Adajar, máš krásného malého chlapa, s osudem se fakt statečně pere. Myslím na Vás, ať vše, byť mravenčími krůčky, pokračuje tak, jak má. Stejně jsou ti lékaři machři.

Kladen, tak to je vcelku pohodová virózka, takové kdyby byly všechny nemoce. Tyhle drobnosti už nás zkušené matky nepoloží, horší jsou laryngitidy, dlouhodobé vysoké horečky a podobná svinstva.

Až se všechny vydovolenkujete, tak můžeme v září uspořádat nějaký hromadný srázek, třeba zavalíme Berunu :wink:
24. srp 2009 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Amina no s nama pocitejte na sraz az tak po vanocich no nez se doma pak s aklimatizujem potom co mi ho tam rozmazluji v nemocnici. :wink: :wink: Ale jinak je to bojovnik uplne ziram co ty male deti dokazou a jak se stim vsim perou vsechny ty deti.
24. srp 2009 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj Leterko, drzim palecky, urcite mas velke oci a strach z toho, co sa stalo tomu chlapcekovi... ja o blinkani viem svoje, moj maly blinkal od narodenia skoro do 2 rokov a teraz zavse ked je chory alebo je mu zle v aute...tiez sme boli na sono a zvadeli to na reflux, ale az v skoro v 2 rokoch sme zisitli, ze mu zle travi mlieko, davame nahrazku a je to lepsie....tiez som sa bala nadoru a tak...a vsak z casu na cas na to myslim, ze clovek pri tych detskych urazoch hlavy, kolko razy nevie, ci je vse ok, a tiez ma strasi ta predstava, ze by tam v hlavicke nieco bolo, ale nechcem na to ani radsej mysliet....tak sup na pozitivne myslenie a nech je vsetko v poriadku....naozaj to funguje :unamused:

Inak hoooolllky, my dnes ideme na koupak od 10tej, tak ak mate niekto cas a chut vyuzit jeden mozno z poslednych peknych teplych dni, tak sa pridajte, appaa, :wink:
25. srp 2009 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
leterka - taky na vas myslim, vysetreni vam urcite reknou vic, tak zatim preju pevne nervy... Jinak jak pises, ze Terka zvraci i 4 hodiny po jidle - tak Simon, kdyz se mu projevovala alergie na vajicka (nebo co to ma), tak to trvalo prave tak ty 4 hodiny od ty doby, co snedl neco kontaminovanyho...

Iku - budeme se tesit na nejaky zarijovy sraz - docela se vlastne tesim, az prestaneme litat po svete a udelame si nejaky pravidelnejsi rezimek:slight_smile:
25. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
a jeste holky dotaz - kamze to chodite cvicit s mrnatama? Simonovi je uz pres rok a pul, tak uz bychom nekam chodili...
25. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky moje zlatý,
moc děkuji za podporu. Už jsem se trochu zklidnila a taky si zakazuji na ošklivé věci myslet, ačkoli mě to stejně občas přepadne. terka má teď mazlící období, takže chodí a říká mám tě ráda, mami, nebo mě hladí a říká, že to bude dobrý. A to ani nejsem v tu chvíli nijak smutná. Je to ohromně dojemné.
Pikk taky mě napadla alergie, ale myslela jsem, že se projevuje jinak.
Draguš Terka má dobré zásoby, ta kdyby málo jedla, tak se to ztratí. Ale co Dála...Nechceš zkusit mu to spaní upravit, myslím to odpolední? Jako že bys ho budila. No ale obě víme, že spaní je věda, že?

Aminko, už dávno jsem ti chtěla říct, že umíš moc pěkně povzbudit a hlavně se umíš velmi trefně, ale zároveň lidsky vyjadřovat. Už jsem si toho všimla, když měla iris špatné období(Iris, promiň, že to zmiňuju). Nevím, jakou máš profesi, ale byla bys DOBRÝM psycholofem, to dobrým je důůležité, protože znám dost velmi špatných, přesto svojí profesi dělají.

Cvičit chodíme v pondělí od 9.00 do sportovní haly. Je to od Elmi, vede to jedna instruktorka plavání, pro děti od 18 měsíců. Jde o všestranný rozvoj, cvičení s básničkama. Vstup 60, na permanetku 4 vstupy za 100.Myslím, že je to i od 9.45, ale asi je třeba se domluvit. Začíná se až 7.9.
25. srp 2009 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Leterka - diky za info o cviceni - docela se mi libi, ze se nemusi chodit porad, no a snad to bude i od tech 9.45, protoze na 9 nic moc nestihame
- jinak jeste k tomu zvraceni - ja nemam potvrzeny, ze ma SImon alergii, proste to nejak neumi stravit - rikala jsem si, ze na testy je dost casu, a zatim se proste vajickum snazime vyhybat
25. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, napište mi, prosím, místa, kde jsou pěkná hřiště, ať nechodíme jen k Metě, na Sleťák či na hřiště blízko Unhošť. ulice. Ať vyzkoušíme někde něco nového :slight_smile:
26. srp 2009 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Leter, mně nevadí, že to zmiňuješ, prostě se to stalo, hlavně, že je to za námi.
26. srp 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
kladenacka - ja mam rada hriste v lese u prazsky krizovatky (nevim, jak se to tam jmenuje) a libi se mi to v Sitenskym udoli... my chodime nejcastejc na hriste u vraha, to mame nejbliz:slight_smile:
26. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
my chodíme na hřišt k Penny, taky na Sletiště, na hřišti v sítenském údolí jsme byly asi 2x, ale lídí se mi. Pikk které hřiště u vraha myslíš? Nevybavuji si tam v těch místech žádné.

Holky, zjistila jsem, že v pondělí je den otevřených dveří v MŠ Švýcarská od 10.00 do 15.00. My se tam určitě chystáme, jsem zvědavá, jak to tam předělali, když už jsme tu přestavbu viděli přímo z okna.
27. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
leter - jak je ta budova knihovny, co je v ni hospoda u vraha, tak hned z druhy strany je velky hriste, sice ne moc moderni, ale s velkym piskovistem a to nam bohate staci:slight_smile:
28. srp 2009 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, aspoň to máte na hřiště kousek, my máme nejbližší pořádné na Lánech :confounded:
28. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky... jak se tu máte? jsem tu jen na skok, byli jsme od neděle s kristýnkou v nemocnici, měla 39 horečky a vodnatý stolice... za to teď se má dobře ale nakazila mě takže se nemám dvakrát nejlíp... tak zas zatím paaa :wink:
28. srp 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
bubli, to je mi líto, chudák malá i ty :frowning2: ať jste brzy zdravé!

na mne leze nějaká chřipka, žaludek jak na vodě, bolest hlavy, včera mě bolelo i v krku
28. srp 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
jj prý to řádí všude... a někdo buď zvrací nebo jen má srajdu... ale teplotu všichni u nás to chytla malá a ted to má celá rodina včetně kámošů a bráchy kterej právěodjel do nemocnic...
28. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahooj holky, no vidim, ze niektore marodujete, tak brzke uzdravenie aj mrnouskum....dufam, ze nas to nechytne tiez :( ...inak buduci tyzden su dni mesta kladna a bude tam hrat aj manzelova srdcova skupina - Tublatanka, no ale urcite sa nemozeme zucastnit, v ten den ma totiz pohreb jeho brat, ktory sa v nedelu zabil na motorke v anglicku, tz smutime :frowning2: nie kvoli tublatanke ovsem....mal len o 2 roky viac ako moj manzel, zanechal snubenicu, a dve dcery, uz vacsie, stale sa pytame, preco....a hlavne, sme tomu nemohli ani uverit, bol to sok.. :frowning2:
28. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminky,snažilky..ale hlavně těhulenky,ke kterým směřuji svůj dotaz.
V poradně u mudry jsem dostala odkaz na super stránky s těhuoblečením...ale mám to trochu z ruky..Ústí i Kladno cca 50 km od nás.Byla jste tam některá a koupila si něco pěkného???Moc se mi líbí věci v těch třech katalozích,taky je tam mají nebo jenom něco jiného????Moc díky za radu,zda má vlastně smysl sem vůbec vyrazit.Odkaz je: http://www.tehotenska-moda-ul.cz/mama-licious.htm
28. srp 2009 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
My máme na den města v sobotu sraz střední školy na Kladně po 14 letech, takže v sobotu na Sletiště nepůjdeme. Ale v neděli tam má být program pro děti vč. vystoupení Nesvatby, http://www.kalendarakci.atlasceska.cz/dny-mesta-kladno-5683/ tak když bude slušné počasí, tak tam s prckem vyrazíme. :slight_smile:
29. srp 2009 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Všem marůdkum přejem brzké uzdravení

Leter:ať je vše v pořádku držim palečky

Ikusko:je to neštěstí upřímnou soustrast

Janicko006:já v tom obchodě nebyla ale přijde mi to zbytečný určitě se v okolí tvého bydliště najde obchůdek s TM a bříško budeš imít ted schovaný pod z.bundou,ale určitě nějaký šikovný modýlky se ti budou hodit až bříško poroste :wink:

taky nevíme kam již chodit na hřiště nejvíc se nám líbí za 7 a 8 ZŠ u sekáče Delfín pak na Sleták u Penny a u Pražanky.Taky na dny města nejdem budem bez malý se známejma na Vinobraní tak se těšim že se odreaguju,bude hlídat babička tak ji budu muset vyslat na Sleťák protože malá miluje Michala z KŠ nevíte od kolika hodin tam bude?
29. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
zdravím po dovolené. Byli jsme týden u Balatonu a musím říct, že mě to příjemně překvapilo. Pro malé děti ideální, ceny jako u nás, milí lidé, příjemný hotel,fakt doporučuju. I tu cestu jsme zvládli v pohodě..

Co tady nového?
Adajar, klučina je šikulka!
Leterko, určitě bude všechno v pořádku!
Kladeňačko, ty jo, my jsme na hřišti u Mety denně, jak to, že jsme se tam jetě nepotkaly?
30. srp 2009 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek