• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Ahoj, Lap., já chodím s prckem k Metě jen občas a to spíše dopoledne kolem deváté, desáté.
30. srp 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Ikuško upřímnou soustrast.

prosím prosím, v úterý nám držte palce, jdeme na to sono břicha.
Zítra se chystáme na den otevřených dveří do MŠ Švýcarská, tak pak napíšu dojmy.
30. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
Leni, budu na Vás v úterý myslet :dizzy_face: mmch dneska jsme byly s Věruš na předobědové prochajdě a potkaly jsme asi na Václaváku tatínka s Terkou, vypadala vesele, každopádně přeju ať vyšetření dopadnou na výbornou...
Cvičit jsem teď nebyla asi ctrnáct dní, už mi to chybí, a tak budu chodit určitě dál :wink:

Ikuško, taky se přidávám a přeju upřímnou soustrast, nechci ani pomyslet, že by to kohokoli z nás a našich blízkých mohlo potkat ...hodně sil pro ty, co zůstali :cry:

Lapa, taky jsme v rámci dovči byli v Maďarsku a zajeli k Balatonu, dávám Ti za pravdu, milí lidé, plážička s pískem a slunečníky pro dětičky, několik různých dětských hřišť, skvěle vybavených,taky bazén takže kdo nemá rád přírodní koupání, může být v bazénu, lehátko (no to ale jen když přijdete brzy ráno :angry: ) v ceně vstupu a mnohem levnější vstupné než v lázních...příště jedem zas :dizzy_face:

Jinak
- do MŠ Švýc. se chystáme též :wink: hned na tu desátou
- na dny Kladna jdem nejspíše jen v neděli odpol tak na třetí čtvrtou (na Michala :sunglasses: )
- na hřiště chodíme "ke Hvězdě" vedle MŠ Vodárenská a u bazaru Delfín nejvíc, pak někdy k Penny, to máme za rohem, pak zřídka na sletiště, k Pražance, do údolí a dneska jsme byly poprvé "U vraha"...
30. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj KOny, na to hřiště k Delfínovi jsme se sestrou chodily, když jsme byly malé, ale to tam ještě bývaly ty prolézačky vypadající jako slon (brontousaurus). Ty byly super, škoda, že už tam nejsou.
Minule jsem tam byla s kamarádkou a byla tam paní, co měla na hřišti malého pejska a úplně v klidu ho tam nechala vyvenčit a ani po něm hromádku neuklidila. To aby i na hřišti člověk koukal, kam šlape. Tak jsme jí řádně vynadaly. :rolling_eyes:

Taky "přeji" Ikuško upřímnou soustrast. Je to děs, když někdo náhle umře. Něco "podobného" se stalo také nám, i když do budoucna se to mohla kdykoliv očekávat. Mamča měla rakovinu plic. Jeden rok byla celkem v pohodě, plánovali jsme dovču, pak se to nějak zvrtlo, byla v nemocnici. Já jsem se za ní byla podívat v pátek, sestra v sobotu, bratr v neděli, a v pondělí přišlo rekomandu, že mamča umřela.... bylo to neskutečny, ale aspoň jsme jí viděli, stejně tak viděla našeho Honzíčka (jen jednou, asi měsíc potom, co se narodil). Ach jo......

Lap. v MaĎarsku jsme byli zhruba před deseti lety a bylo tam fajn. Jezdili jsme na kolech, jeli jsme na katamaránu, poprvé zjistlii, co jsou medúzy,.....

Kony, hřiště u Pražanky je asi naše nejoblíbenější už kvůli motorce a kolotoči :sunglasses:
31. srp 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, dakujem za uprimnu sustrast, celkom sa s tym szivame, cez vikend bude pohreb na morave, to bude asi najtazsie....:(

leterka - drzim palce na to sono :dizzy_face:
kony - co snazilkovanie? :sweat_smile:
kladenacka - s tou mamcou ma to mrzi, rakovina je pliaga :frowning2:

Ach holky, mna teraz aj trapi stale otazka, Sebik a skolka, co praca a finance, zachvilu my zacina aj zimny semester, ach jo...dnes a tiez chystame pozriet na tu skolku na svycarske, inak prave kukam skolky na nete, a skusim napisat nejake mejliky pripadne poobchadzat, ktovie....ako ste na tom vy?

Pekny zvysok dnika,... :pensive:
31. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
iku taky přeju upřímnou soustrast....tohle je děsný, tak mladej kluk... :pensive:

dneska jsme se byli kouknout taky na MŠ švýcarská...pěkné to tam mají což o to, ale nám jaksi k ničemu, když nás nevzali, že :confounded:
31. srp 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
iku, je to tragédie, naštěstí čas hrany otupí...Držte se.
Jinak asi jsme na tom všechny maminy podobně, pokud jde o práci, školku, peníze atp. Ani moje sebevědomí není na výši, ale chci se pokusit si teď od září začít intenzivně hledat místo v Kladně a okolí, takže pracuji na životopisu a věcech s tím souvisejících. Asi se jen tak nezadaří, ale náhoda je blbec.

leni, ať to zítra dobře dopadne a vyloupne se z toho maximálně nějaká lehce odstranitelná hloupost.

My nakonec ve školce vyčkali i na tu prohlídku a vážně je to uvnitř super. Dle info mají 4 třídy po 25 dětech a u těch starších dítek má být ve třídě pouze jedna paní učitelka, té to tedy vůbec nezávidím. Jinak prý ani příští rok se tam asi dítka jen tak snadno nedostanou, mají údajně pouze 6 předškoláků, za které bude nabírána náhrada... Jinak dítka narozená v polovině školního roku řeší individálně paní ředitelka - tedy jejich případný nástup... Tak za optání nic nedáme, že. Já sázím spíš na ty předjednané jesle, mám pocit, že tam by to klapnout mohlo.
31. srp 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, všem díky za držení palců na zítřejší vyšetření, dám vědět, jak jsme dopadly.
Jsem mediální hvězda - na fotce z dnešního dne otevřených dveří je mi vidět koleno! No Draguš jsi větší hvězda - jsi tam celá, a ty Gabčo taky, tak se mrkněte na stránky holky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jinak školka moc pěkná, Kačka už to tady napsala, tak se nebudu opakovat. Ale jak jsem byla vůči našemu škokovému problému, tím myslím nepřijetí našich dětiček odolná, tak jsem dost zdrblá, když Kačka píše, že mají POUZE 6 předškoláků. Tak to nám je celá nová školka na ho...to budeme příští rok ve stejný prd... jako letos.Omlouvám se, že jsem se tak rozohnila.
31. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to je mazec co s těma 6ti místama....ani radši nemluvím...jinak fotky teda fakt stojí za to :grinning: :sunglasses:
31. srp 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako 6 míst, jenže nikde není dámo, že všechny ty děti nastoupí do školy, taky můžou mít odklad, že!!!!!!
No já jsem doufala, že terku příští rok snad přijmou do t=éhle školky, ale aby jí vůbec někam vzali. Ale přes půlku města jí nikam vodit nebudu. /platek taky dávat nebudu, jen z toho pomyšlení se mi chce blinkat. slyšela jsem, že výše úplatku činí i 40 tisíc, nebylo to na Kladně, ale kousek od Prahy.jako musím říct, že mě hned tak něco nesebere, ale tohle je dost na nervy. a co teprv příští rok při zápisech.
31. srp 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je holky, to ma mrzi, ze sme nesli tiez doobeda, skolku sme nevideli iba z vonku a Sebik bol sklamany, niekto hovoril, ze to bude do 17.stej, :frowning2:

no tych 6 mist, to je masaker....

amina, ja uz zivotopis mam, a obhanam tiez miesta, hadam sa nam postasti...ktovie :confounded:

leterka tak uplatky, to ja neuznavam a hlavne ani na ne nemame :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo 40 táců a ještě platit školku měsíčně ať jdou do háje...to je maso....zrovna říkám, že místo obchodního centra měli postavit radši další 2 školky...ale na druhou stranu musím říct, že jsem ráda, že Dála ještě nejde...je to taková maličká trubička ještě...bych to nezvládla dneska ho tam dovést a nechat tam ...vidím na něm, že ještě není dozrálý těch 2,5 let je fakt málo, holt to budu muset nějak doklepat do dalšího září...pokud nám ho teda vezmou že :grinning: :sunglasses:
1. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to sileny s tema skolkama... ja furt doufam, ze kdyby nevysla ta dalsi materska, tak ze jeste chvili vydrzi ta akademie ved (i kdyz s tou to taky vypada blede) a ze zvladnu pracovat z domova...

dneska jdem po prazdninach poprve plavat - jsem na to zvedava, zda se mi, ze se Simon nejak zapomnel potapet... no uvidime
1. zář 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Drago, a jak řešíš, nástup do práce? V jakém oboru pracuješ? Budou ti držet místo po 4 letech dítěte, budeš doma s prckem? Dostávají se nějaké příspěvky po tem další rok? Dá se existovat? Nějak v tom mám zmatky. Kdyžtak díky za info. Hanča
1. zář 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Místo obchoďáku by samozřejmě byly lepší školky...už se "těším" až budeme hledat volnou školku my ,
ještě asi ale není rozhodnuto o stavbě obchodního komplexu viz petice http://www.prokladno.estranky.cz/stranka/petice

Ale zas by tam měly být obchody, které v Kladně nejsou HaM , Baťa apod.
1. zář 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, školky... na to radši ani nemyslím, dělá se mi šoufl... Snad vyjde to těhotenství a pak se uvidí.
1. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, nevím, jestli to víte, koupaliště u bažantnice je už od 30. srpna zavřené!!!!! Ještě dnes při venčení psa jsem u rybníka s kačenkami potkala asi 3 party maminek s dětmi směřující tam.
1. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
prepacte ze sa sem zase miesam..ale mam par otazok?

pozerala som vase diskusie ohladne skolok...nie som si ista ake to je na kladne..co viem o jednej je pistalka...ale ta mi pride nejaka spustla..jestli vubec funguje?

su este nejake ine materske skolky na kladne?miminko se nam ma narodit koncem rijnu ale vsichni rikaji ze mimcose musi nahlasit snad jeste pred porodem ..no to je sila..

a jeste sem se chtela zeptat ohledne pediatricky..slysela jsme ze je jedna v Mete,.bydlim u Mety kusocek takze by to bolo pre mna idelane..nechodite niekto k nej?neviete aka je?neviem ani jej meno:(

tak vam zatial moc dakujem a prajem pekny dnik :grinning:
1. zář 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak co se financii tyce, zacinam mit pekne nervy take...od3.9uz nastupuju na materskou...budu muset byt doma max.2roky..protoze splacim uvery...a 2rocni materska mi pokyrje jen moje uvery takze budem totalne zavisla na muzovi.
1. zář 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hryzusko, ta doktorka to bude asi Mudr. Jirásková. K té nás chodí více. Prostuduj si tuto diskuzi kolem 29. července. :slight_smile:
1. zář 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kladenackomjsi moc hodna:slight_smile:moc dekuju za informaci:0urcite tu diskuzi prostuduju:slight_smile:moc moc dekuju:slight_smile:
1. zář 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kladenacka mě práci klasicky drží 3 roky (n což mám zvolenou i mateřskou)...což znamená v únoru nastoupit...takže aby mi místo zůstalo nic jiného mi asi nezbyde...jak to budu řešit nevím...možná by mi i prodloužili nějakou dobu třeba o neplacené volno...ALE potom nedostáváš od státu vůbec nic a to teda fakt jako nevím jakbysme přežili...je to děs...

hryzuska vítej mezi námi...ty se nenervuj máš času na školku dost...ty se pěkně chystej na miminko :slight_smile:) jinak zamlouvat školku je blbost, protože ti nikde nikdo místo nezamluví...nás odeslali i od zápisu, že jdeme moc brzo a to jsme šli na tenhle školní rok, kdy mu budou 3...co se týká počtu školek těch je víc ale všechny plný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak u mety jsme byli jednou u MUDr. Seifertové (je to zástup naší doktorky) a je moc milá a hodná ale jestli má místo to fakt nevím :wink:
1. zář 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kladeňačko, škoda, že jsem sem nenakoukla, taky jsme šly na Bažantnici odpoledne zbytečně. Přitom na webu maj napsáno, že jsou otevřený i v září... No, musely jsme se vydat holt busem do aquaparku... :angry:

Ty jo, holky, dneska dopo jsme se s Bibi zasekly ve výtahu, půl hodiny jsme trčely v prostoru asi 100x65cm. Už se bojim do toho vehiklu vlézt, ale sedmý patro pěšky s dítětem a nákupy je nad mé síly.
1. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme dnes zvládly sono, Terce jsem dopo vysvětlila, že jí bude pan doktor šimrat po bříšku, před ordinací teda vypadala, že začne bulet, ale pak si to nějak rozmylslela a říkala: jim to bude to šimry šimry. Celý vyšetření vzorně ležela a dokonce i doktorovi řekla, jak se jmenuje a že bydlí na Kladně. Jasně že pak dostala odměnu. doktor byl neuvěřitelně milej, podrobně se vyptával, přoč tam jdeme a na obrazovce mi ukazoval, každej orgán. Já nic pořádně neviděla, ale neměla jsem to srdce mu to říct, tak jsem se alespoň snažila tvářit mile. No a výsledek negativní, ani reflux nemá. A to jsem si myslela, že je možná příčinou. Jasně že jsem ráda, ale tím pádem ni nedá spát ten příp. nádor. V pátek budu volat mudře, tak se jí pokusím vylíčit mé obavy, prtotože by mi to opravdu nedalo spát, ať mi alespoň řekne svůj názor. Snad nepošle na vyšetření mě :slight_smile: :slight_smile:

Taky jdeme zítra po prázdninách plavat od 12.30.
1. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ikuško přesný čas otevřených dveří jsem psala já na předchozí straně, od 10.00 do 15.00.
1. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
leterka - my jsme byli asi pred rokem se Simonem v nemocnici na UZV mozku (kdyz jeste nemel srostlou hlavicku) a ten pan doktor byl fakt moc milej - Simon to trochu probrecel, ale to byl jeste hodne mimino...

Plavani bylo dneska moc fajn - chodime se stejnyma detma jako pred prazdninama akorat mame jinou lektorku - nevim, jestli je tim pokrocilejsim kurzem, nebo tou pani, ale hrozne jsme toho stihli, vsechny deti se krasne potapely a skakaly do vody a rvaly minimalne:slight_smile: A po o spal Simon pekne 2 a pul hodiny:slight_smile:
1. zář 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj leterko, to som asi nepostrehla, ale na ihrisku mi v ten den vravela jednamamicka ze je to do 17.stej, tak som tomu chcela verit :unamused:

inak na tom sone v nemocnici sme kvoli refluxu boli aj my, to sebik nemal ani rok, a ten gel ho dost vystrasil, ale potom bol ok... drzim palecky nech to neni ten nador, radsej jedno zbytocne vysetrenie ako by mala doktorka nieco zanedbat...

dragus, no a od statu mame na nejaky prispevok narok, ked nam skonci rodicovsky prispevok a nemame skolku?mam pocit, ze na taketo pripade nejako nemyslia :frowning2:, asi si zajdem na socialku alebo prebuzdam net, ale zajtra cestujeme na moravu tak mam dnes toho vela....

amino - co napad s tou skolkou u teba, manzel postrehol v kampani ods podporu domaceho hlidani deti ale treba to vyzistit, ci su nejake dotace, kludne by som sla do toho s tebou, a mohli by sme nabrat viac deti a pracovat a byt vlastne s deckami, hm, uvidime :confounded:

lapa - my sme sa zasekli vo vytahu v sobotu s manzelom ale len na chvilu, bo manzel to operativne vedel vyriesit...ale s kocarkem a malym, by som asi zostresovala tiez mam obavy a jazdim teraz druhym, mame dva ... :sweat_smile:

piku - to plavani zavidim, my sme to nejako nezvladli, ale hodime plavat sami a teraz je situacia, ked musime setrit kazdu korunku, bo mame hyposku a este leasing a to sme nepocitali s moznostou, ze sebik nebude mat skolku :frowning2:
2. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký den kladeňačky...

tak máme po prázdninách a zase už klasika chjo to tak utíká za chvíli tu budou vánoce :grinning:
2. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, klid, prokonzultuj to s mudrou, vyptej se na vše. Třeba to byla fakt jen nějaká nevolnost spojená s bolestí hlavy, nebo velkým horkem. Hlavní je, že už se to teď neopakuje. Uvidíš, bude dobře.
Já se na sono chystám zítra, moje mudra mě tam objednala v podstatě jako dětského pacienta, jinak musí dospěláci na tu hnusnou sondu do žaludku. Ale snad mi to projde takto. Doufám, že tím moje trable taky skončí a bude jasno, ale jak vidno u vás, tohle vyšetření nemusí nic odhalit...

Iku, no já jsem na tu hlídací službu trošku srabík, asi bych neměla trpělivost, hlavně tedy ani nevím, co vše je nutné si kolem toho zařídit a především, jak musí vypadat prostory pro tuto aktivitu. A hlavně myslím, že můj muž by z toho zešedivěl, už je z něj taky vcelku morous a stačí mu, když dojede občas ségra s dítky... No, ale nechávám to otřevřené, když bude nejhůř...

S těmi výtahy, já jsem klaustrofobik, takže bych nejspíš po pár minutách zkolabovala. Tedy záleží v jakém typu, mě vždycky nejvíc děsily ty uzavřené ocelové bez denního svitu, v těch panelákových, kam prosvítá trošku denního světla bych asi vydržela déle :slight_smile:

S tím příspěvkem po RD, no, mně kdysi někdo pravil, že se normoš zaregistrujeme na ÚP a jde nám jakási minimální podpora, takže snad úplně bez prostředků nás stát nechat nemůže. Ale půjde asi o almužnu...
2. zář 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky no ja se na vanoce tesim pac budeme vsechni spolu uz doma. Jinak koukam ze nedocitam, ale leter hlavne to chce klid a klidne si o to vysetreni rekni.
2. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek