• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Ahoj holky..tak já doufám, že se školkou nebude takový problém, v Křivoklátě nás snad vezmou :slight_smile: Ale jinak doufám, že se zadaří otěhotnět :wink:
2. zář 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ami pokud by se ale jednalo o prodloužení, že na tebe v práci čekaj, tak tě mají stále ve stavu a nedostaneš ani prd...jasně, že když do práce nenastoupíš a žádnou nemáš tak nějaký PRD dostaneš ale je to prý strašně málo slyšela jsem něco o max. 2000,-

ty jdeš na sono, protože ti je blbě? tenkrát ses nějak zmiňovala? tak držím palečky taktéž a snad to bude jen nějaký stresík...drž se :wink:

ada tobě jsem už psala, pořád sleduju co je nového u vašeho bobečka...tak ať už teda ty Vánoce jsou a vy všichni doma v poklidu... :wink: moje ségra měla malou v inkubátoru taky asi 3 měsíce...sice se narodila v 8m ale vážila 1250g tak si taky užila...broučínek je bojovníček :dizzy_face:
2. zář 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, přemýšlím, že bych změnila gynekologa, jenže bych nejradši do Rakovníka a tam nikoho neznám, ani nemám reference.Ach jo.
2. zář 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris tak koukni na reference na netu... :wink:
2. zář 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, napsala jsem i kámošce, ta je z Rakovníka, navíc doktorka, tak snad bude vědět
měla bych to lepší na dojíždění
2. zář 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, já už to nějak s tou naší gynekoložkou vydržím. :slight_smile: Teď tam stejně chodím už jen na půlroční prohlídky. Některé její názory nemusím, ale jinak v pohodě....
2. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako mně až tak nevadí, ona je totiž spolužačkou mé obvoďačky, takže mi vše vysvětlí a nikdy se nezapomene zeptat, jak se cítím...třeba v těhu to bylo fakt ok, jenže to dojíždění mám lepší do Rakovníka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak nas broucek za 8 dni vyrostl o 3a pul cm takze uz merime 40cm a vazime 1105g. No jako snazime se. Jinak hledam noveho gynekologa.
2. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ada to je krásný jak roste...super :wink:
já chodím na Kladně k MUDr. Voráčkovi...jste mi připomněly, že bych se taky měla objednat na ko

dneska nám otvírají to nové centrum co? jdete některá? my to asi necháme až na později nechci se tam tlačit mezi dlchodcema...tak kdo půjde čekám reference :wink:
3. zář 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draga, které centrum otevírají?
Adajar---ke komu chodíš?
3. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tralalala, budu mít nového gynekologa, lepšího a nemusím se ani objednávat, zatím, prostě mám dorazit kterýkoliv čtvrtek
3. zář 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris OC JIH (je to u Tesca) má tam být CaA a další :wink:
3. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Drago a ostatní. My jsme se na to centrum byli podívat už ráno na tu devátou. Je tam C aA , boty Deichmann, Tako, Kik textil i pro děti.., zverimex, DM drogerie a nějaké elektro. V CaA mají pěkná bodíčka i s dlouhým rukávem na mrňouse apod. Ani tam zas tak moc lidí nebylo. Hodně maminek s dětmi a samozřejmě důchodci (pár jich tam bylo vidět hlavně u stánku s občerstvením - guláš myslím za 15,- kč a klobásy za 10,- kč (nebo tak nějak podobně) . Myslím, že se mi v Taku i CaA bude dobře nakupovat, mají tam totiž i větší velikosti oblečení....
3. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to spíš vedlo Penny Marketu.
3. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ad., prcek je šikulka!!!!!!
3. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kladeňačka jasně ale ne každý si spojí zrovna tenhle peny takže tesco je takový vodítko :wink:
jinak dík za reference na CaA se těším, bo ten mám ráda už z Prahy a mají tam věci jak na děti tak na mě velrybí matku :grinning:
3. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Drago, omlouvám se, samozřejmě Tesco je lepší vodítko.
Tak to jsem "dvě velrybí" matky. (Bez urážky - ha, ha, ha )
3. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za info.tak se tam zajedu některý den juknout :wink:
3. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kladenacka to se neomlouvej já to jen tak doplnila, možná jsem to napsala nějak blbě :grinning: ...navíc ty jsi zkušená tys už byla na čumendě :sunglasses: my se chystáme teď odpo teda pokud nebudou padat trakaře :sunglasses:
3. zář 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak už skoro padaj :grinning:
3. zář 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem zapomněla dodat, že v tom novém obchoďáčku je i prodejna hraček :sweat_smile:
4. zář 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nešli jsme bylo hnusně a pro nás na dochodnou docela dál...ale možná vyrazíme teď po ránu :sunglasses:
4. zář 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky, tak my tam byly včera, masakr, skoro jsme se neprotlačily s kočárem nikam. No, koupila jsem Bibi v Takku čepici. Ale jinak teda CA mě zklamalo - na dětičky skoro nic.
Teď tam jdu znova, koupit tu samou čepici kamarádce pro její holčičku :slight_smile:
4. zář 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju drago:slight_smile:trosku s oneskorenim..:( :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf, tak dneska dorazila MS, tak můžu příští čtvrtek vyrazit an preventivku k novému gynekologovi :wink:
4. zář 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hryzuska a jak tebe zavál vítr na Kladno? tuším, že jsi slovenka...Laura je krásné jméno :sunglasses:
4. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, včera jsem jednu z vás viděla u těch nových obchodech u penny marketu... měla zelený tričko a její holčička pelášila přes přechod :o) ale koho jen? jen si vzpomenout na přezdívku...
jinak na sletiště jdeme v neděli tam je víc akcí pro děti...

adajar: krásně rostete :o) a to si furt v nemocnici nebo už tam jen jezdíš? a proč hledáš nového gynekologa?

jinak chodíme na to plavání a řeknu vám... super... pak šoupnu fotečky... protože já fotila a martin se tam koupal s ní, asi byl jedinej tatínek na první hodině :D
4. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubli to není možný Týnka už má 6.měsíc ...ty jo to pomaličku začnete přikrmovat co?
4. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no mudře jsem dnes nevolala bo jsem na to v zápalu uklízení zapomněla, takže v pondělí, jen doufám, že bude mít pro mé obavy pochopení. Dnes Terka říkala, že jí bolí hlavička, tak jsem byla už lehce na nervy, jo a to si lehla na fauč a že prý musí odpočívat. Ale asi za minutu jsem se jí ptala a prý jí nic nebolí, chjo, já nevím.

Na tom otevření byl manža s terko, ale až odpo, dnes jsme šli znovu, ale jen kouknout do obchodu s hračkama, ten se mi docela líbí, do hader jsem už nešla bo jsem předtím byli v Tescu.

Kladenačko, Draguš já se dovolím pasovat na předsedkyni spolku velrybích matek. Kladenačku neznám, ale ty máš draguš k velrybě daleko, tak se uklidni, ju.
4. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je toto za účast :slight_smile:)
6. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek