• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
se nediv, všichni si užívaj na slavnostech :grinning:
6. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pravda, pravda Lapa. Byli jsme na Sletišti včera i dnes, dnes na Michalovi, terka byla nadšená, smála se tancovala, a když Michal odjížděl autem pryč, tak jí dal z okýnka fotku :slight_smile: , tak snad z toho nebude mít divoké sny :slight_smile: Jinak obešla několikrát kolotoč, houpačky, vláček atd. asi je po mně, taky bych jezdila na kolotoči do padnutí, naštěstí mi to nic nedělá.
6. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink:
to víš Dragi, to je tak , když jsou na Kladně "akce" :grinning:

Mě se teda Shopping Jih moc zamlouvá...na sletišti jsme řádili i s tatí v neděli...

Bubli, já jsem tam byla( Shopping JIH) v zelené košili a Věrka mi, pravda, utíkala pořád k televizím, kde byly dětské pohajdy :dizzy_face:

Holky co bydlíte u Mety a v okolí, nevíte, není tam nedávno otevřené nové hřiště??? Já to viděla v TV , ale nestihla začátek, tak nevím, kde to je...se mi líbilo a dětičky, co zpovídali v TV, byly evidentně nadšený (a byly ve věku +- našich dítek)
7. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky nevíte o nějaké miniškoličce na Kladně?
7. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim kladenacky - mam migrenu, tak nepocitacuju, ozvu se, az mi bude lip...
btw - za mesic mam statnice a moje tempo priprav je na nule :unamused:
7. zář 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,prý se na Kladně otevřelo nové nákupní centrum,co je tam za obchody??
7. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,

Gábi, i já jsem s novým centrem spokojená, i když na pořádnou obchůzku se teprve chystám. V den otevření mě to tam vůbec nebavilo, brzy jsme kvůli davům odešli. Půjdu to omrknout ve čt či pá dopo. Mám zálusk na nějakou bundičku, trika atp. Dokud se účet díky rodičáku prohýbá :slight_smile:

To hřiště by mě taky zajímalo, spojila bych to s cestou busem a hned je půlden příjemně zabitý. Tak holky z okolí s info sem....

Pik, jsi holka šikovná, já bych už teď žádné zkoušky natož státnice nedala (maximálně přemýšlím o oprášení jazykových znalostí, nebo nějakém zajímavém kurzu - nějak se mi nechce tam, odkud jsem před MD odešla), večer, kdy je na učení nejvíce času, jsem odrovnaná. Přeji hodně štěstí, hlavně kliku při losování otázky... Migrénu taky teď mívám nějak často, ale u mě to bude spíš bolehlav od krční páteře, se musím poohlédnout po spešl polštářku.

Sari, co já vím, je tam Céáčko, Kik, Takko, drogérka, planeo elektro, hračkárna a asi ještě něco dalšího.
8. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, pokud máte rády pejsky, kočičky či koníky a v sobotu 12. září čas, určitě se zajeďte autem podívat na Sen zvířat do Prahy - Vinoř. Má tam být i program pro děti - malování zvířátek http://www.senzvirat.cz/
Program:. VIP osobnosti
manželé Županičovi - hosté akce, 11 – 12 hodin (foto)
Jiří Krytinář - host akce, 10 – 11 hodin (foto)
PhDr. Petr Fejk – ředitel ZOO Praha - host akce (foto)
Tomáš Cikrt - host akce, 15 – 16 hodin (foto)
Kristýna Frejová - host akce, 13 – 14 hodin (foto)

Program - 12. 9. 2009, 9.00 – 18.00
Moderátorky akce: Zuzka Honzová, Naďa Černá

09,00 hodin Uvítání – Zuzka Honzová, Naďa Černá
09,30 hodin Zvířecí psycholog – Rudolf Desenský
09,45 hodin Tanec se psem – Vanda Gregorová
10,00 hodin Pejsci z útulků
10,20 hodin Host – Jiří Krytinář
10,30 hodin Tanec se psem – Vanda Gregorová
10,40 hodin Asistenční a vodící psi – HELPPES
11,00 hodin Pejsci z útulků
11,30 hodin Host – Ladislav Županič atd.... vše na jejich stránkách vč. foto z min. ročníků
9. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme taky byli obhlidnout nove jizni centrum - dobry, koupili jsme si v CaA bodycko a svetrik (kupodivu svetrik pro me:slight_smile:), to detske oddeleni neni zadny zazrak) a v hrackach michacku.

Ami - no ja si na uceni zkousim vyhradit jeden den v tydnu s tim, ze hlida nektera babicka, takze ji odvezu Simona do Prahy a jdu se ucit do knihovny - a v Praze pak vetsinou 2, 3 dny skejsnem:slight_smile: Po vecerech to neni nic moc, jsem ted dost unavena... Ale uz vim, jaka bude komise, tak mam trochu predstavu o zkousce, jen se mi moc nelibi, ze tam bude muj sef, mivam tendenci se s nim hadat:slight_smile:
9. zář 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. zář 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
obcas jsme k vam zabehla, kdyz jsem byla tehu, ale prisla jsme si trosku mimo bez mimca. Ted uz mame Stepanka (6mesicu) tak bych uvitala zkusenosti kladenskych maminek:slight_smile:))
9. zář 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar - zrovna jsem na vas dneska myslela... je to kotatko malinkaty - ta fotka s tatou je dokonala:slight_smile:
9. zář 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikk dekujem no on se fakt snazi. :wink: :wink: Kdyby jsi mela nekdy cas az po skole rada bych te videla a popovidala si.
9. zář 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahooj holky, nemate niekto cislo do berusky, pripadne neviete o tej akcii co ma byt o tyzden v stredu? klaun a tak...chcela som zistit, co vsetko je v cene, ked je vstup 109,-

ach jo, idem na pradlo a potom poupratovat....mala by som pomaly zajed na urad prace a socku alebo co, ....ty skolky ma fakt stvu :angry:

pekny dnik, papa
10. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar - urcite te rada uvidim, zatim moc nevim, jak budu mit cas, ale mohlo by to snad byt driv nez v te pulce rijna:slight_smile:

ami - jaky jsou spesp polstare na krcni pater? mozna bych ho taky uzila...
10. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikk, mám na mysli takový vytvarovaný polštář obdélníkového tvaru, který přispívá ke správné poloze krční páteře ve spánku. Prodávají ho takřka kdekoli, ségra ho mamině pořídila v Hypernově, ale prý ho mají určo i v Ikee (snad už dokonce i za 150 Kč - se tam zítra mrknu). Myslím, že bude k dostání i v kladenském Jysku. Zkoušela jsem na něm u mamky spát a je fakt, že večer jsem šla spát s mírnou bolestí hlavy a do rána zmizela, doma se mi většinou přes noc bolehlav spíš rozjede. Pořídím, vyzkouším a dám vědět.
Jinak držím palce nejen při zkouškách, občas přejedu slepičárnu, tak ať je vše, jak má :wink:

Iku, číslo do Beruny nemám, ale kdybys náhodou vypátrala, o jakou akci v tu středu jde, napiš to sem, asi bychom taky zašli... Možná půjdeme dnes okolo, tak se tam zkusím stavit.

Ada, jen koukám, jak se ten váš statečnej brouk pere s osudem, jde mu to moc hezky, jen tak dál. Už se těším, až nám ho v zimě ukážeš naživo.

Jani, to to letí, Štěpánkovi je už přes půl roku. Tak písni, jaké zkušenosti Tě zajímají, poradíme :slight_smile:

Holky, tak jsem byla v pondělí v jesličkách. Moc se nám tam oběma líbilo, dokonce by Pepína i od října vzali. Ovšem ty peníze... Do konce RD ho tam můžu dávat jen 5x v měsíci, ale měsíční paušál je stejný jako za celých 20 dní: 1.500 Kč bez jídla. Docela pecka, takže jsem i když nerada odmítla. Doufám, že do ledna klapne něco jiného...
11. zář 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ami, to je síla, ta cena :angry:
11. zář 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.dc-beruska.ic.cz/open.htm tady je web Berušky s kontakty

http://www.dc-beruska.ic.cz/kontakty.htm

16.9. má být Animátorská show - na str. 69 v Kamelotu trošku blíže k akci http://www.kamelot.cz/index.htm?str=69&fa=DĚTS.HERNA BERUŠKA+MEGA PRO&sek=obsah&podsek=kultura
11. zář 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doplňuji, že vždycky bývá na Hlavní stránky web. herny Berušky uvedeno, kdy např. zavřeno, z toho a toho důvodu, abyste nejely do herny zbytečně...
11. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Kamelotu hledejte info v sekci Kultura str. 69
11. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ami já ten polšářek mám z ikei, mají ho podle tvrdosti od levnýho asi 150 Kč až k dražším, který mám já a ten stál myslím necelých 500,- spím na něm už asi 4 roky ale je fakt, že já netrpím na migrény tak nemůžu posoudit funkčnost...ale spí se na něm hezky :wink:
ty jesle to je síla teda... :astonished:
11. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahj děvčata :slight_smile:
Tak já mám zas pro změnu info o těch hřištích, tedy jen o dvou ze sedmi připravovaných, ty zbylé jsou buď mimo dosah nebo jsem ještě nebyla omrknout...

Takže první hřiště- nové a podle EU norem( kamínky pod prolejzajdama, obr klouzačková a prolézací sestava, provazový kolotoč a další)- v ul. V. Rabase u finančáku je moc pěkné, jen tam odpol. bylo už dost narváno,dětí jak smetí, velké i malé , tak jsme (s Lenčou) musely ty naše pořád hlídat, ale fajn zpestření. Hřiště v zádušní bude asi taky "pecka", je ale pořád rozestavěné, nicméně byla vidět klouzajda-tobogán, houpačky...Dále se staví nové hřiště u ul. Herbenova, tam jsem nebyla, tož nevím...má být hotovo do konce září. Ještě o jednom hřišti vím, je už taky otevřené a je v ul. Průchova kus od Billy(Ikuška už možná zná :sunglasses: )Mě tam zaujala taková pojízdná kladka mezi dvěma "věžičkama", ale to možná ještě pro naše prcky není...

Bohužel mi Věruš chytla rýmičku, tak jsme doma, doufám, že ne moc dlouho :frowning2:
11. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, to hřiště u Herbenky znám.Dřív jsem tam bydlela, teď tam bydlí sestra - z balkonu má výhled přímo na hřiště. Vypadá to zajímavě, hodně barevné, ale pořád se tam na něm pracuje. Určiě, až bude hotové, tak tam budeme jezdit. (5 anebo 3 či jedničkou na ul. Kociána a pak kousíček pěšky. :slight_smile:
11. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Gabčo...rýmičku? chudák Věruška...já se teď po té laringytidě (nebo jak se ta hnuska píše) obávám každého kýchnutí...ale asi se tomu s příchodem *pěkného* podzimního počasí nevyhnem...tak ať jste brzo fit :wink:

pojízdná kaldka byla v té šťastné zemi, co jsme navšívili na dovče...ale Dálu jsem tam radši nezavěšovala :grinning: :sunglasses:

Herbenova? co mi to jen ta ulice říká...jdu kuk na mapu...jo a díky za info o kladenských hřištích vidím, že jste udělaly obchůzku :grinning:

my včera byli v ikee a já myslela, že Dálu asi zabiju jak zlobil...jsem v koncích...zmlátila jsem ho a řvala na něj tak, že si celá Ikea prohlížela nevyrovnanou hysterickou matku a to jsem na sobě měla fialovou sukni (fialová barva = barva hysterek) no fakt jsme se pěkně předvedli...jsem řekla, že s ním už nikam nejedu...
:grinning:
11. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
už vím Herbenova---školka :grinning:
11. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holky,
kdo jste si v neděli všiml neskutečně hystericky řvoucí holčičky vedle kolotoče na Dnech kladna a mírně vyřízené maminky, tak to jsme byly my :slight_smile:

Drago, my byli v Ikea dnes a taky jsme měla chuť dát na Berenku ceduli s cenovkou a nechat ji tam :sunglasses:
11. zář 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky,já teprve první miminko čekám,ale jsem z Kladna a potřebovala bych poradit.Nevíte o nějakém opravdu dobrém gynekologovi z Kladna? Já u toho svého přestávám být spokojená :confounded:
Díky za rady.
11. zář 2009 v 19:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jukl a kam chodíš? já mám mudr Voráčka
11. zář 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
neprochazela jsem vasi diskusi, takze jste to mozna psali...Chci se zeptat, chodily jste do kulihrasku na znakovku pro batolata? Docela mi to laka :grinning:

jukl: Myslim, ze mezi nejlepsi na Kladne patri Ulrich (Ulrych-nevim, oboje vypada divne:slight_smile:, Kucera a Hlavac. Roth taky neni sptany, ale kdyz budes chtit rodit na Kladne, tak bych sla k Ulrichovi, vzdycky je dobry byt pacientka primare:slight_smile:)) Ja mam sveho doktora az v Letnanech, muzu ho opravdu doporucit, ale je to dalka.

amina: Kde jsou na Kladne vubec jesle a od kolika tam berou? Ne ze bych chtela Stepanka hned vyexpedovat do sveta, ale obcas, jak jssi psala 5 dni v mesici by se mi do budoucna hodilo hlidani abych dohnala resty. 1500 sice neni malo, ale chuva by byla drazsi:frowning2: Jsou nejaky specialni kriteria, ktery musis splnovat, aby ti mimi do jesli vzali? Ja ackoli jsem na MD respektive na RD tak jsem OSVC na HPP... diky

Jeste bych pro vas mela jednu pozvanku na akci do prodejny Raj (u Billy). 16.9 od 10 do 15 hodin je tam akce od Chicca na tema dezpecnost vaseho detatka. Dostanete nejake darecky od Chicca (vetsinou davaji spoustu vzorecku kosmetiky:slight_smile: a pokud mate clenskou karticku, tak na ni dostanete 16.9. 15% slevu na veskery nakup! Normalne na clenskou kartu je sleva 10%, karta stoji 500kč a plati od narozeni do 15 let veku ditete:slight_smile:))
11. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,děkuju za rady,najdu si kde ordinujou.Ja mam Rotha,ale v posledni dobe me u nej dost veci fakt zarazilo a nastvalo,tak nechci byt v tehotenstvi u nekoho,ke komu ztracim duveru...
12. zář 2009 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek