• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Holky, potrebovala bych radu. Stepanek krasne spinkal uz od narozeni (20.00-4.00 kojeni 4.00-7.00 a 9-10.00 vstaval). Jenze posledni mesic z niceho nic se to zacalo kazait, nejdriv to bylo s prestavkou okolo 12, rostly mu spodni zoubky, tak jsem si myslela, ze je to k tomu. Jenze se to zhorsuje, Stepanek place ze spani, ani se u toho neprobudi kdyz prijdu vcas a pochovam ho. Nekdy to ale ma i po 2 hodinach. diky tomu ze kojim, tak ho krmim, ale neprijde mi to moc stastny. On nesnasi dudlika, takze tim ho neosidim, caj nechce ani pres den, natoz vnoci. Uz mu davam i kasi na noc, ale je to stejny. Doktorka mi rekla, ze je zavisly na kojeni a ze mam spat pres vikend jinde. Zkusili jsme to, ja jsem se vyspala, ale manzel byl dost mimo. Fakt nevim co s tim, mam pocit, jako by mel nejaky spatny sny. Je mi to ale divny, ale je strasne pohodovy mimino. Je sice hodne zivej, ale porad se smeje a to i na cizi lidi, vsichni mi rikaji, ze je to stastny dite a ja si to taky myslim. Doma nemame zadny problem ani napeti. Jsem z toho uz unavena, co se Stepanek narodil, tak je to nejnarocnejsi obdobi...Nevite jak na nej? Doktorka mu predepsala B6, pry by to mohlo pomoc, tak to zkusime. Nemyslim si ale, ze by byl zavisly na kojeni...
16. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani - Simon zacal mit takovyhle obdobi nekdy v 8 mesicich (resp. to bylo v 6 korigovanyho veku), zrejme to bylo od zoubku a taky asi uz mu na noc nestacilo kojeni (taky jsme zacli davat vecer kasi). No nicmene my jsme to vyresili tim, ze jsme si ho vzali k sobe do postele, kdyz zacal fnukat, a bylo to ok. O zavislosti na kojeni nic nevim...
16. zář 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, já tedy nejsem znalec, ale taky mi přijde info o závislosti na kojení nějaké podivné... Vždyť je to přirozené, že mu mlíčko chutná a někdy ho chce častěji, je přece ještě dost malý... Myslím, že takové to odstavování s tím, že matka půjde jinam je předčasné, to se dělá spíše, když už se chce s kojením nadobro přestat a na to mi přijde mrňous ještě maličký...Asi bych ho taky lupla do své postele, nebudeš muset poletovat několikrát za noc kolem postýlky, což je vyčerpávající...
Jinak mně podobné problémy začaly kolem pátého měsíce věku Pepína a musím řici, že to trvalo dost dlouho, s občasnými lepšími dny až takřka do 18 měsíce. Prostě to ber tak, že některé děti spí lépe a jiné hůře. Byla jsem taky dost utahaná, kolikrát jsem nevyspáním až bulela, ale chce to vydržet. Kolem druhého roku je to už pohádka :wink:
17. zář 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani Dála byl taky moc hodný miminko a též si vzpomínám, žepřišla doba kdy se v noci začal budit cca kolem 23 a řval a plakal...byly to zoubky...a časem se to zase srovnalo, dle mého a jak vidím nejen mého to není o závislosti, vždyť je mu teprve půl roku, tak proč bys mu měla odepírat mlíčko? já v půl roce kojila v noci jak divá aby prďola přibíral, rvala jsme mu prso po dvou hodinách....a neboj zase přijde čas, že se vyspíš :grinning: :sunglasses:
17. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Janicko, ja si tiez myslim, ze to bude asi zubkami, ale fakt neviem, kazde dietatko je jedinecne a ine, skus nejake dalsie diskusie...ja prave kukam diskusie o spani bez pliny...zaujimave skusenosti a postrehy sa najdu vzdy...a nebudes si lamat hlavu sama.... :astonished:

Inak holky, mi pravdepodobne budeme mat od ledna školku, uvolnilo sa im miesto a kedze je riaditelka nasa rodina, tak nam ho podrzi, a pomaly budeme chodit si zvykat na par hodin...trosku sa hanbim, ze je to takto po znamosti, ale v tejto dobe a nasej situacii som naozaj rada...uz len najst nejaku pracu na polovicny uvazok alebo aspon bridadicku.... :dizzy_face:
17. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
iku super gratulace...však bysme to udělala určitě každá z nás kdyby to šlo :slight_smile:) to jde pochopit :grinning:
17. zář 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to rada vidim, ze se to s tema skolkovejma detma da nejak resit:slight_smile:
Iku - to by prece na tvojem miste udelal kazdej - je od tebe pekne, ze to priznavas :grinning:
17. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Drago, Pik - som rada, že ma nevyradíte z diskusie :grinning: :grinning: :grinning: , chcela som sa vami podelito tu radost, este keby ta praca vysla, bude to super :dizzy_face:

Zajtra sa chystáme do DM na ten shopping jih a potom do Mělníka na vinobranie a za známou po skriptá a v pondelok už zápis....

Pekný víkend holky :sunglasses:
18. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iku, gratuluju ke školce :wink:
19. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, také gratuluji ke školce :grinning:
19. zář 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, takže...spát se mnou nechce, páč se mimo jiné obává, že by mohlo být druhé dítě...Prý nemůžu řešit hádky druhým dítětem...souhlasím, ale rozhodnutí o druhém mimi nebylo kvůli vyřešení hádek, ale v době, kdy byla krize vyřešená a po přemýšlení nás obou. Opět s ní komunikuje soukromě, přes mobil /ani se nemusím dívat, prostě to vím), založil si druhý účet na icq...a v kontaktech má pouze ji.Snaží se mě vmanipulovat do pozice, kdy já narušuju manželství svou podezíravostí, ale uznejte, že pokud se chová stejně, jako v době, kdy mě podváděl, nejde si myslet něco jiného.
20. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris já ti k tomu svoje řekla, měla bys ho poslat do pr*ele!!! nezlob se ale je to hajzlík a sobec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, mělas ho nechat tenkrát déle se trápit, snažit se, dolejzat, dát mu za vyučenou, být paní tajemnou, nechávat mu prcka na hlídání a sama si vyrážet atd. atd.
Moc brzy jsi mu odpustila a navíc jsi s druhým dítětem vyrukovala stráááášně brzy. Vím, že si ho přeješ, ale já bych do něho šla jen pod podmínou, že bude ve všem podstatným zcela jasno...
Nechci Tě trápit výtkami typu pozdě bycha honiti... Je mi to líto, ale zaměř se sama na sebe, zkus popřemýšlet, jak to budeš zvládat bez něj, porozhlédni se po svých přátelích, třeba zkus najít práci na částečný úvazek, choď cvičit, vrhni se na koníčky, užívej si s Tomáškem... Ale jím se moc nezaobírej, je to ztráta času.
20. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, je mi lito, ale ten tvuj chlap je fakt hajzlik a asi opravdu neni duvod o nej stat a cekat, ze se jeste neco zmeni... (uplne jsem se tu rozcilila:slight_smile:) ... ale nic se tim netrap, happy end muze bejt - treba s jinym chlapikem:slight_smile:
20. zář 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
21. zář 2009 v 07:37 • flirtana
Ahoj holky, v pohodě, jen jsem se tu chtěla vypovídat...Ami - s miminke jsem nevyrokovala já, ale manžel. Musím přiznat, že mě to štve - ale netrápí tolik, jako minule.Asi jsem otupělá.A jinak...asi jsem tím musela projít, v tom březnu, dubnu, jsem nebyla smířená s rozvodem ani za nic...a teď? Nechci to uspěchat, uvidíme, včera byla hádka, pak sex, tak počkám, abych náhodou nebyla těhule.
21. zář 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooooooooooooooooooooj

NAVRHUJU SRAZ !!! co vy na to? kdy se vám to hodí??? a zase v tý berušce?

jinak v tý berušce jsem byla na tom bazaru v neděli a koukejte co jsem tam koupila... jj je to na 4-5 let ale to se schová :D http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24943434&tab=4 a kolik že mě stála? 150,- :D
21. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych určo přišla s prckem do Beruny, v podstatě kdykoliv kromě zítra odpoledne..
21. zář 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co třeba čtvrtek??????????????????????? :wink:
21. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro me je tenhle tyden blbej, jedem uz ve stredu do Prahy - musim se ucit, ve ctvrtek mam sraz se svoji skolitelkou a v patek ma pohreb moje babicka, co dneska umrela... no je to nejak husty obdobi...
21. zář 2009 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak dneska slavime 1510g :grinning: :grinning:

Iris je to b.b :angry: :angry: :angry:
22. zář 2009 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar krásně rostete :o)

tak příští týden??tak každá něco navrhněte
22. zář 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych byla si pro příští týden, teď je ještě hezky, tak si užíváme venku sluníčka.
22. zář 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikk. upřímnou soustrast :confused: :frowning2:
22. zář 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar - kilo a pul - no to uz je kousek:slight_smile: mate moc pekny fotky...

kladenacka - diky
22. zář 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
piku, upřímnou soustrast :frowning2:

Holky, děs, jak chtějí snížit rodičák!Se zbláznili.
22. zář 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Adajar! Ráda jsem tě zas viděla. Bohužel jsem spěchala se psem do lesa (má zas nějaké střevní problémy).
To jezdíš vždy kolem té jedné do Prahy za prťousem? Že ho "příště pozdravuju". Mějte se , Hanka
22. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kladenacka ahojky no ja taky pospichala abych stihla bus. Jinak ja tam jezdim vzdy kolem 10 hodiny, ale dneska jsme nechovali tak jsem jela az v 1 hodinu vis.
22. zář 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli - myslim, ze rekni termin a kdo bude moct a chtit, tak prijde... ja bohuzel nevim nic dopredu... muz jede pristi tyden do Finska a mne se tak blizej ty statnice, ze vubec netusim, jestli budu neceho schopna:slight_smile:
23. zář 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak navrhuju úterý :grinning: hlásí se někdo dobrovolně? :grinning:
23. zář 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek